Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (12. listopada '08 18:00)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez KaD 2008-09-09, 9:07 pm

Na gorąco U Andrzej Banaszczaka wykluczono wstrząśnienie mózgu i potwierdzono złamanie żuchwy jutro najprawdopodobniej będzie operacja na szczęce
Powodzenia i Andrzej trzymaj się ciepło i wracaj do zdrowia
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez Łuki19 2008-09-09, 9:12 pm

na stronie zaglebia pisze zas ze ma wstrzas mozgu wiec niewiem co jest bardziej oficialne
Łuki19
Obserwowany
 
Posty: 625
Dołączył(a): 2006-04-14, 8:47 am
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez kierat 2008-09-09, 9:50 pm

W piątek i niedziele mecze prawdy.

Andrzej Banaszczak zagrał b ofiarnie stając na lini strzału a wcale nie musial bo i przeciwnik słaby i wynik dość pewny. Ale Andrzej to solidny obrońca.

Mimo wyniku to muszę przyznać że trochę szkoda mi się zrobiło Polnii. Po drugiej tercji K Kozłowski schodząc do szatni podszedł do naszego boksu i napił się mineralnej. Bieda tam aż piszczy. Mimo wszystko szkoda by było gdyby zniknął kolejny ośrodek hokejow w Polsce.Wynikiem nie ma się co podniecać. Prawdziwy sprawdzian już w piątek.

Irytuje mnie trochę gra Teddiego. I to jego kopanie po bandzie w boksie i kłótnia z Zavadilem. Liga się zaczęła Tadek, obudź się. No i Ślusarczyk, walka, ambicja, wszystko niby na miejscu, a blokada na gole nie ściągnięta.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Łuki19 2008-09-09, 10:28 pm

Kierat przesadzasz troche az tam takiej biedy niema zeby na kije niebyło albo na wode tam poprostu niema pieniedzy na dobrych zawodnikow ale nie az tak zeby niebyło pieniedzy na zakup wody mineralnej
Łuki19
Obserwowany
 
Posty: 625
Dołączył(a): 2006-04-14, 8:47 am
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Postprzez Minter 2008-09-09, 11:10 pm

kierat napisał(a):
Irytuje mnie trochę gra Teddiego. I to jego kopanie po bandzie w boksie i kłótnia z Zavadilem. Liga się zaczęła Tadek, obudź się.


Dokładnie! Moim zdaniem troche jeszcze chleba musi zjesc Teddy, żeby stawiać warunki. Może i chłopak ma talent, ale to co pokazuje na początku tego sezonu to troche kpina. Wdaje sie w jakieś niepotrzebne dryblingi, kłóci z trenerem, pokazuje gwałtownie niezadowolenie i co? Wchodzi w następnej zmianie piątek i strzela bramkę! Więc Teddy trochę więcej pokory, bo dobrym zawodnikiem jesteś, ale żeby być gwiazdą Zagłębia musisz jeszcze trochę potu wylać!
Minter
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2004-08-01, 2:37 pm
Lokalizacja: spod stadionu

Postprzez Bartos 2008-09-10, 2:58 am

Foteczki z meczu:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek


cała galeria - 135 fotek
http://zaglebie.1com.pl/zaglebie-poloni ... index.html
Bartos
 
Posty: 411
Dołączył(a): 2003-06-15, 12:36 pm
Lokalizacja: Czeladź - Piaski

Postprzez kret75 2008-09-10, 5:32 am

kierat napisał(a):Mimo wyniku to muszę przyznać że trochę szkoda mi się zrobiło Polnii. Po drugiej tercji K Kozłowski schodząc do szatni podszedł do naszego boksu i napił się mineralnej. Bieda tam aż piszczy. Mimo wszystko szkoda by było gdyby zniknął kolejny ośrodek hokejow w Polsce.Wynikiem nie ma się co podniecać. Prawdziwy sprawdzian już w piątek.

Jak Zagłębie było w totalnym dole to nikomu Nas nie było szkoda tylko się śmiali. A Mnie szkoda że nie strzelili dwócyfrówy !! A zauważyliście że bramkarz poloni miał różowe łyżwy ;))
Już jutro do klubu ma przybyć nowy napastnik zza południowej granicy, Tomas Oravec, którego podobno największym atutem jest szybkość.

No to Tadkowi jeszcze trudniej bedzię być "numerem jeden"
Andrzej trzymaj się!!
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez YOOSHKY 2008-09-10, 5:49 am

Choć zwycięstwo przekonujące to jednak widać że ta drużyna wymaga jeszcze sporo pracy, przede wszystkim wymaga większego zgrania. Gol na 7:0 albo 8:0 mistrzowski, trzy podania i strzał, wszystko z klepki. Polonia pewnie nawet się nie zorientowała gdzie jest krążek.
Będzie coraz lepiej z meczu na mecz.
YOOSHKY
 
Posty: 2045
Dołączył(a): 2005-05-29, 10:13 pm
Lokalizacja: Wychowany: POGOŃ-CZELADZKA, Zamieszkały: BMC

Postprzez mike79 2008-09-10, 6:04 am

Wszystko ładnie, pięknie poza jednym. Organizowanie młyna dla kilkudziesięciu osób w centralnym miejscu hali, dodatkowo na miejscach siedzących to nienajlepszy pomysł(delikatnie mówiąc). Inicjatywa z ch... wzięta, gdyż miejsc dużo bardziej odpowiednich jest na hali conajmniej trzy. Odkąd pamiętam(a jest tych lat kilkanaście czyli mniej więcej tyle ile dopiero przeżyło wielu z Was) tylko w pojedyńczych meczach, były to inne miejsca niż łuk lub sektor za bramką...

PS.Chętnie wysłucham argumentów inicjatorów tego pomysłu
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez kret75 2008-09-10, 6:04 am

Spacerek hokeistów Zagłębia w meczu z Polonią
http://www.e-hokej.pl/ekstraliga-aktual ... z-Polonia/
Trener Zagłębia był niezadowolony mimo efektownej wygranej. Polonia Bytom dotrzymywała kroku sosnowiczanom tylko przez dziesięć minut Głośnie odliczanie kibiców Zagłębia zatrzymało się na dziewiątce. Bytomianie bronili się przed dwucyfrową porażką, ale i tak byli znokautowani

- Gdyby mecz trwał jeszcze minutę, to kibice dostaliby to, co chcieli. Wydaje mi się, że Polonia to zdecydowanie najsłabszy zespół ligi. To nie był zbyt wymagający rywal - przyznał szczerze Martin Opatovski, który zapracował aż na cztery bramki.

Mimo efektownej wygranej trener Jozef Zavadil był po końcowej syrenie kłębkiem nerwów. - Siedzą teraz w szatni [to o swoich hokeistach - przyp. red.] i się cieszą. Ja się pytam z czego?! Z tego, że kręcili te swoje kółeczka bez żadnego pożytku. Ale dobrze, niech się cieszą - machnął ręką Słowak.

Co w takim razie miał powiedzieć Janusz Syposz, trener zdeklasowanej Polonii? - Tak to jest, jak amatorzy zmierzą się z zawodowcami. Przecież moi hokeiści normalnie pracują. Potrenują godzinkę i piętnaście minut dziennie i mają zatrzymać zespół, który myśli tylko o hokeju i kolejnych zwycięstwach. Optymistą byłem tylko przez dziesięć minut. Potem to już była różnica dwóch klas - przyznał.

Spotkanie zakończyło się pechowo dla Andrzeja Banaszczaka. Obrońca Zagłębia słynie z tego, że nie boi się zatrzymać ciałem żadnego krążka. Guma odbija mu się od piszczeli jakby te były z ołowiu. We wtorek okazało się, że Banaszczak jednak nie jest cyborgiem. Krążek uderzony przez Sebastiana Owczarka pechowo trafił go w twarz. Lód zaczerwienił się od krwi, a po chwili okazało się, że Banaszczak ma uszkodzoną szczękę i musi jechać do szpitala. - "Banan" jest twardy i szybko do nas wróci. Nie wyobrażam sobie naszej obrony bez Andrzeja - mówił Opatovski.

Prawdopodobnie już dziś do zespołu z Sosnowca dołączy kolejny napastnik - Tomas Orava. - Niezwykle szybki zawodnik. W Zagłębiu takiego nie ma - zapowiada Zavadil.
kret75
Osiedle Piastów
 
Posty: 866
Dołączył(a): 2005-04-17, 10:15 am
Lokalizacja: z nad Brynicy

Postprzez Uruk 2008-09-10, 6:19 am

Problem Teddego to, to że Zagłębie "opuścił" Luka z którym grało mu się naprawdę świetnie. Z drugiej strony Teddy jak do tej pory był gwiazdą tego zespołu, jednak po przyjściu kilku dobrych zawodników wydaje się, że jego pozycja jako lidera jest zagrożona stąd prawdopodobnie jego zdenerwowanie.
Wydaje mi się, że należałoby chłopaka wspomóc gorącym dopingiem. Pamiętamy przecież ile mu zawdzięczamy.
Teddy Waleczne Serce jesteśmy z Tobą.
Uruk
 
Posty: 372
Dołączył(a): 2005-08-09, 2:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemek26 2008-09-10, 6:20 am

Uruk napisał(a):Problem Teddego to, to że Zagłębie "opuścił" Luka z którym grało mu się naprawdę świetnie. Z drugiej strony Teddy jak do tej pory był gwiazdą tego zespołu, jednak po przyjściu kilku dobrych zawodników wydaje się, że jego pozycja jako lidera jest zagrożona stąd prawdopodobnie jego zdenerwowanie.
Wydaje mi się, że należałoby chłopaka wspomóc gorącym dopingiem. Pamiętamy przecież ile mu zawdzięczamy.
Teddy Waleczne Serce jesteśmy z Tobą.


A ja sadzę jak już wcześniej napisałem ,że Luka był dobry ale nie lepszy od Teddiego. Teraz jest inaczej sa lepsi i to mu nie pozwala grać jak dawniej.
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez bolo73 2008-09-10, 7:10 am

To prawda,że przyszło kilku bardzo dobrych hokeistów i Teddy może być teraz zniesmaczony faktem,że nie bryluje na tle pozostałych chłopaków ale z drugiej strony powinien się cieszyć z tego,że dzięki temu będzie mu dane osiągnąć (taką żywię nadzieję) cosik więcej z drużyną.Popieram Uruk`a w sprawie dopingu dla Tadka. Można byłoby kilka razy w meczu wykrzyczeć jego nazwisko a wówczas mniemam,że kolo poczułby się dowartościowany.W końcu sporo mu zawdzięczamy.
bolo73
 
Posty: 979
Dołączył(a): 2006-10-17, 7:28 am

Postprzez innu 2008-09-10, 9:34 am

Według mnie umiejscowienie młyna jest słuszne. Zawsze część ludzi z sektoru G wspomaga śpiewanie czy klaskanie. Kiedy młyn jest dalego od reszty to wydaje mi się, że tak bardzo nie mobilizuje to do dopingu i śpiewa wtedy tylko te kilkadziesiąt osób z młyna.
innu
 
Posty: 255
Dołączył(a): 2007-10-07, 10:08 pm

Postprzez kierat 2008-09-10, 10:30 am

OK chłopy. W piątek drzemy nazwisko Tadka. Też jestem za. Może mu w końcu zaskoczy.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników