Zagłębie Sosnowiec - Polonia Bytom (12. listopada '08 18:00)

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez *Tolek* 2007-09-27, 6:15 pm

Mam nadzieję, że będzie więcej śpiewania, nie wyzywania...
*Tolek*
 
Posty: 86
Dołączył(a): 2007-08-10, 2:44 pm
Lokalizacja: Sosnowiec!


Postprzez KaD 2007-09-27, 6:47 pm

Działaczom Zagłębia wreszcie udało się potwierdzić do gry Vladimira Luka. Nie wiadomo jednak, czy czeski napastnik wyjedzie dziś na lód. - Miał być w Sosnowcu w czwartek rano, ale... nie dojechał. Szkoda, bo uciekł mu jeden trening - mówi Adam Bernat. Prezes klubu zapowiada, że w poniedziałek zarząd podsumuje pierwszą rundę i niewykluczone są roszady w składzie

gazeta.pl

przyjechał popołudniu i powinien grać jutro na 99%
KaD
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2006-08-21, 7:03 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Darian 2007-09-28, 8:01 am

Myślę, że Polonia tanio skóry nie sprzeda, zresztą jak już ma to zwyczaju i będzie dążyć za wszelką cenę aby wywieźć z Sosnowca jakieś zdobywcze punktowe. My natomiast będąc na gazie nie możemy pozwolić Polonii na jej warunki gry i unikać prowokacjom i ostrej grze z ich strony. Niech oni łapią kary a nie my. Chociaż z tym ostatnim może być różnie, jak ktoś pamięta mecze z Cracovią to wie o co chodzi (sędziowie).
Darian
 
Posty: 1423
Dołączył(a): 2006-02-20, 2:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez mike79 2007-09-28, 7:46 pm

Okazuję się że chyba nie przypadkiem przegraliśmy z Toruniem, no i dzisiaj z Polonią.Zorientowani powinni szybko połapac się w temacie.Przykre i oby nieprawdziwe...
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez mario999 2007-09-28, 7:53 pm

niezle zarobili u buckmachera. brawo mlody rutkowski pokazal morawieckiemu ze jest duzo lepszy niz klisiak,slusar i gwiazdor zachariasz.
mario999
 
Posty: 386
Dołączył(a): 2007-04-21, 9:32 am

Postprzez kierat 2007-09-28, 8:01 pm

mike79 napisał(a):Okazuję się że chyba nie przypadkiem przegraliśmy z Toruniem, no i dzisiaj z Polonią.Zorientowani powinni szybko połapac się w temacie.Przykre i oby nieprawdziwe...


Uchyl rąbka tajemnicy mike79.Bo ja nie kumam.A też coś podejrzewam.A już najbardziej po akcji:

zjeżdża Puzio do boksu, śmieje się do Morawieckiego, siada na lawie, rozklada ręce na boki jak król i się śmieje.I o co tu chodzi? Bo ja nie wiem.
To byl mecz na zasadzie jak sprawić żeby kibiców zniechęcić do drużyny? Żeby już nie przychodzili. Polityka kadrowa też dala znać o sobie.I ludzie, przestańcie śpiewać "zlodzieje" na bogu winnych sędziów.To naprawdę w dniu dzisiejszym byla parodia. I ten archaiczny hokej: obrońcy wyjazd z tercji byle tylko za czerwoną i wrzutka do tercji.Ale żeby tak grać to trzeba mieć kupę sil i gonić. Zero pomyslu na grę. Totalne zero.Zero gry,zero sil i co najbardziej boil zero ambicji.

Ijeszcze rada dla trenerów: może by tak posadzić od początku meczu Puzia - Belicę i Klisiaka na lawie, a wpuszczać ich tylko na III tercję? A pozostali niech grają przez pierwsze dwie. O gwiazdach Zachariasza, Ślusarczyka nawete nie wspomnę.A ha, nawet Teddy dzisiaj do ich poziomu dolączyl.Nie ma drużyny niestety...

[ Dodano: 28-09-2007, 9:04 ]
Czyli mówicie BOOKI.Sorry jeśli ludzie krzyczeli "zlodzieje" na zawodników.Teraz idzie to zrozumieć

[ Dodano: 28-09-2007, 9:08 ]
A zarząd musi chyba pomyśleć o karach finansowych. Niech poczują po kieszeni. Jak przegrają w Toruniu na następny nie idę.Nie dam się w ch...a robić.
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Snow Patrol 2007-09-28, 8:18 pm

ech nie chce mi się za bardzo pisać, ale co mi przyszło do głowy w związku z waszymi wypowiedziami....Faktycznie, mecze z TKH i Polonią były jakies podobne do siebie. Co do tego "złodzieje" to mnie się wydaje, że było jednak do sędziów. Akurat dzisiaj sędziowie popełnili mało błędów, chociaż jeden wielki, bo był drugi gol dla Zagłębia, trudno było tego nie widzieć. Da Costa i Rutkowski dzisiaj pokazali co potrafią, niestety to nie ci Da Costa i Rutkowski których byśmy chcieli. Gramy katastrofalnie i na razie to jesteśmy bliżej walki o utrzymanie niż o pierwszą czwórkę. Klisiak, Ślusarczyk, Belica wielkie gwiazdy aż się niedobrze robi. Aha i kolejne słowo o kretynach na trybunach - najpierw były wyzwiska w stronę Ł. Rutkowskiego, a później brawa i tak samo z Jaworskim, najpierw "Wyp... Jaworski", a później skandujemy "Tomasz Jaworski"....warto się puknąć w ten pustostan zwany głową.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez kierat 2007-09-28, 8:29 pm

Snow Patrol napisał(a):ech nie chce mi się za bardzo pisać, ale co mi przyszło do głowy w związku z waszymi wypowiedziami....Faktycznie, mecze z TKH i Polonią były jakies podobne do siebie. Co do tego "złodzieje" to mnie się wydaje, że było jednak do sędziów. Akurat dzisiaj sędziowie popełnili mało błędów, chociaż jeden wielki, bo był drugi gol dla Zagłębia, trudno było tego nie widzieć. Da Costa i Rutkowski dzisiaj pokazali co potrafią, niestety to nie ci Da Costa i Rutkowski których byśmy chcieli. Gramy katastrofalnie i na razie to jesteśmy bliżej walki o utrzymanie niż o pierwszą czwórkę. Klisiak, Ślusarczyk, Belica wielkie gwiazdy aż się niedobrze robi. Aha i kolejne słowo o kretynach na trybunach - najpierw były wyzwiska w stronę Ł. Rutkowskiego, a później brawa i tak samo z Jaworskim, najpierw "Wyp... Jaworski", a później skandujemy "Tomasz Jaworski"....warto się puknąć w ten pustostan zwany głową.


Taka drużyna jak Zaglębie z takimi nazwiskami powinna wypunktować taką Polonię.K...wa, polowa zawodników u nich pracuje!!! Przestańcie plakać że sędzia nie uznal gola.Jak sędzia nie uznaje gola to już odbiera ochotę do gry? Nie uznal to się obrażamy i nie gramy, przestajemy grać, robimy na zlość : sobie, kibicom , trenerom, zarządowi nie wiem komu.
A z tymi wyzwiskami to jak komuś to przeszkadza to niech idzie do filharmonii albo do teatru. Osobicie nie wyzywam, ale jakie to ma znaczenie dla meczu?Jak nasi pojadą do Bytomia ( Puzio i Jawa ) to ich zwyzywają też ladnie i nikt nic nie powie. Piszcie o hokeju a nie o rzeczach nic nie znaczących. Hokeiści to nie male dzieci...
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez koszki 2007-09-28, 8:29 pm

Obraz nędzy i rozpaczy. Gwiazdy Ślusarczyk, Zachariasz i Klisiak zarabiają pieniądze za darmo , a niechciani przez zagłębie Da Costa i Ł. Rutkowski przyjeżdzają i robią z naszymi gwiazdami co chcą , tak jak wczesniej Podsiadło i Wojtarowicz, nic tylko podziękować naszym działaczom za politykę transferową.
Ślusarczyk, Klisiak, Zachariasz - prawie jak wzmocnienia ... to już lepiej mógł Sosińki zostać przynajmniej stary dziad, alkoholik Rutkowski miał by święty spokój, kibice by mieli innego "idola"
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez damian_2006 2007-09-28, 8:31 pm

Co ci trenerzy sa slepi czy jak?Przecierz Tomek Jaworski nic nie bronil trzeba wstawic kturegos z naszych mlodych bramkrzy oni przynbajmniej umieja bronic w przeciwienstwie do "wielkiego" Jawy
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez koszki 2007-09-28, 8:42 pm

damian_2006 napisał(a):Co ci trenerzy sa slepi czy jak?Przecierz Tomek Jaworski nic nie bronil trzeba wstawic kturegos z naszych mlodych bramkrzy oni przynbajmniej umieja bronic w przeciwienstwie do "wielkiego" Jawy


Mrozowski dobrze się pokazał z Podhalem ale widać to za mało a Stepokury nie zdążyli jeszcze zatwierdzić do gry żeby Jawie konkurencji nie robił
koszki
 
Posty: 319
Dołączył(a): 2005-11-13, 7:45 pm
Lokalizacja: sosnowiec

Postprzez Snow Patrol 2007-09-28, 8:48 pm

kierat, nie frustruj się tak, tylko wspomniałem o tym golu, bo to nie jest istotne, napisałem tylko że błąd był kompromitujący, choć bywało już gorsze sędziowanie. a wyzywanie też nie ma znaczenia dla meczu, tylko zawsze mnie wkur*ia jak się ktoś nie potrafi zachować, gdziekolwiek. I nie mów że "niech ktoś idzie do filharmonii", bo wyzywanie zawodników nie jest specyfiką sportu tylko takiego trzeciego świata jak Polska. W cywilizowanych krajach tego nie ma, ale tam na mecze przychodzą fani hokeja, a nie bydło.
damian, o czym Ty mówisz? Gdyby nie Jaworski to spokojnie by Polonia strzeliła 8 goli. Zresztą jak sobie przypomnę jak bronił Stepokura jak wchodził w zeszłym sezonie to wolę, żeby nasi "młodzi bramkarze potrafiący bronić" siedzieli na ławce.
Snow Patrol
 
Posty: 322
Dołączył(a): 2006-03-23, 10:41 pm

Postprzez damian_2006 2007-09-28, 8:56 pm

To powiedz mi co on takie wybronil?moze to co wyszedl prawie do polowy boiska poczym sie zaczol cofac i potem sie wyjebal w bramce ?
damian_2006
 
Posty: 474
Dołączył(a): 2006-04-26, 9:24 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kierat 2007-09-28, 8:58 pm

Snow Patrol a skąd ty wiesz że gdzie indziej ( w innym kraju ) nie wyzywa się zawodników? Byleś? Bo ja bylem.A widzialeś na telebimie jak Domi leje wodą w kibica który go wyzywa? A wszystko to w NHL.
I jeszcze jedno po takim meczu frustracja to malo powiedziane.Jetem totalnie wk....y!
kierat
 
Posty: 569
Dołączył(a): 2007-02-02, 8:56 pm

Postprzez Kangur 2007-09-28, 8:58 pm

Ale damian ma całkowitą rację. Jawa w tym sezonie to cień samego siebie. Mam nadzieję, że kiedy Stepokura będzie mógł grać to da mu się szanse.
Kangur
 
Posty: 115
Dołączył(a): 2005-10-14, 6:05 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hokej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników