Zagłębie-Podhale niedziela 18:00

Dyskusje o wszystkim co dotyczy hokejowego Zagłębia Sosnowiec
http://hokej.zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, Smazu, krzysiu, swiezy52, kierat, BrzydaL

Postprzez kk 2005-10-03, 2:33 pm

mysle ze jedyne co mozemy zrobic dla naszych clopakow to chodzic na ich mecze..i cieszyc sie z kazdej bramki. Milosc do klubu powinna byc zawsze ,nie tylko gdy zyjemy zwyciestwem. Zycze powodzenia!! :)
kk
 


Postprzez Gość 2005-10-03, 3:42 pm

Podhale słabe jak nigdy, Zagłębie nieskuteczne jak zawsze.To co grają Czesi woła o pomstę do nieba.Nie mam pojęcia skąd zarząd klubu ich wytrzaskał z ŻACHOLECKIEGO LASU,czy PIJALNI PIWA W JICINIE,ale są po prostu dramatyczni.Szkoda mi tylko Tobiasza Bernata ,który męczy się z nimi okrutnie.Ta piątka normalnie nie istnieje,a po rozbiciu Tokosa z Mrazem nie grają już nawet dwie!!!!!!.Może już czas aby Tobiasz zagrał z Marcinem Kozłowskim,bo znają się przecież od dawna. Panowie trenerzy czas na przemyślenia bo ludzi coraz mniej,i może dojść do sytuacji z ubiegłego sezonu,że punkty będziemy zdobywać tak jak GIEKSA I SANOK tylko i wyłącznie między sobą,a taki hokej w Sosnowcu nikogo nie interesuje.
Gość
 

Postprzez Gość 2005-10-04, 10:47 pm

Bardzo dobrze napisane...Jestem ciekaw dlaczego trenerzy p.Nowak i p.Pytel pozmieniali skład rozdzielając zawodników którzy wywalczyli awans do extraligi. Na ich miejscu tak samo jak przedmówca chłopaków którzy doszli czyli czesi, francuzi i ta zbieranina zgrywać pomiędzy sobą a starszą ekipe pozostawić bez zmian jedynie braki w piątkach uzupełnić świerzakami i koniec. Ten podział źle zadziałał na drużynę, na budżet lodowiska i brak kibiców na meczach chyba nie o to chodziło co panowie? Śmiech na sali, brak słów jak się wchodzi na lodowisko a tam garstka ludzi i jakiś drętwy młyn gdzie 3/4 to jakieś tępe dziewki.
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Hokej

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron