Strona 1 z 9

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-28, 11:26 am
przez Adam1906
Obrazek

Mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała przeszedł już do historii, więc teraz pora skupić się na następnym spotkaniu ligowym, tym bardziej, że naszym przeciwnikiem jest nie byle jaka drużyna, tylko 14-krotny mistrz Polski - RUCH CHORZÓW! Nie ma potrzeby za dużo się rozpisywać w temacie, po prostu na takim spotkaniu TRZEBA BYĆ!!! Mobilizujcie sie nawzajem, zabierzcie ze sobą na Ludowy kumpla, kuzyna, znajomego, sąsiada!!! Nasze Zagłębie gra z Ruchem Chorzów i to od Nas zależy, czy będziemy 12. zawodnikiem sosnowieckich piłkarzy, których fanatycznym dopingiem poprowadzimy do zwycięstwa w meczu z "Niebieskimi"!!!

Obrazek

ŚWIĘTA WOJNAAAAAAA!!!!!

NABIJAMY LUDOWY DO OSTATNIEGO MIEJSCA!!!!!

WSZYSCY STWÓRZMY JEDEN WIELKI CZERWONO-ZIELONO-BIAŁY MŁYN!!!!!


Obrazek

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-29, 7:52 pm
przez August
No to mecz zapowiada się arcyciekawie. Ruch po zwycięstwie nad Odrą traci do nas tylko 5 pkt więc poza prestiżem mają okazję dojść nas na 2 pkt.

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-29, 8:03 pm
przez Tomcjo
Bedzie na ostro :twisted:

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-30, 11:34 am
przez Blajpios
Najkrócej ujmując - trudny mecz. Piłkarze - ostatnio Ruch naprawdę gra chyba wyraziściej. Sztab trenerski? D.D. czyli Debiutant Dudek, wzmocniony specem od bramki (w grze i szkoleniu) na poziomie R.S i jego osiągnięć vs J.R. Rocha na poziomie wyjadacza doprowadzającego Panathinaikos (choć prawda, że trochę lat temu) do półfinału Ligi Mistrzów, wsparty międzynarodowego poziomu Krzysztofem W. W gruncie rzeczy, jedyna pewność poziomu, to... cyba kibicowska reprezentacja Zagłębia, bo w tym wypadku nawet jeżeli wcześniej różnie bywało i tu także są pytania o "poziom zawodowstwa tej formacji", nie tylko co do Stowarzyszenia - ale teraz chyba pełna mobilizacja jest pewna. Tymczasem jeżeli chodzi o zawodników - nawet jeżeli mobliizacja też pewna - to niewiadomą pozostaje, o ile całokształt przygotowania będzie wystarczający.
Tymczasem - jak w Ruchu? Wklejam fragment wprost mówiący o tej sprawie (całość: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7, ... owiec.html )
w sprawie nastawienia Ruchu do meczu z Zagłębiem W. Todur napisał(a):(...)Ruch Chorzów szykuje się na Zagłębie Sosnowiec
Na wygraną z Odrą mocno zapracował Brazylijczyk Mello. – To było bardzo ważne zwycięstwo. Musimy wygrywać wszystkie mecze, zwłaszcza na własnym boisku. Nasza sytuacja wciąż jest trudna. Musimy zwyciężać, musimy walczyć. To jest najważniejsze – podkreślił Mello, autor dwóch asyst. – Ale w meczu miałem lepsze i gorsze momenty. Ostatecznie jednak wygraliśmy, a to jest najważniejsze – zaznacza.

W piątek Ruch zagra na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Co ciekawe, Mello był bliski tego, żeby przed sezonem trafić właśnie do drużyny z Sosnowca. – Najpierw rzeczywiście byłem na testach w Zagłębiu, ale ostatecznie trafiłem do Ruchu i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. To będzie dla mnie zwykły mecz. Znam swoje obowiązki na boisku i będę walczył tak jak zawsze. Mam znajomego z Portugalii [Nuno Malheiro – przyp. red.], który gra w Zagłębiu. Mamy tego samego menedżera, więc utrzymujemy kontakt. To będzie dla nas trudny mecz, ale takie są wszystkie. Jesteśmy w stanie wygrać – zaznacza Brazylijczyk.

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-30, 10:36 pm
przez xenon
rozdawać darmowe wejściówki to jakaś farsa, ludzie pobiorą i wielu nie przyjdzie, a ktoś by zwyczajnie je kupił i obejrzał mecz, jak już rozdajecie to w kasach na godzinę przed meczem.

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 8:20 am
przez Adam1906
xenon napisał(a):rozdawać darmowe wejściówki to jakaś farsa, ludzie pobiorą i wielu nie przyjdzie, a ktoś by zwyczajnie je kupił i obejrzał mecz

Nie rozdają źle. Rozdają też źle. Czego wy ludzie chcecie? A już Twój tekst o tym, żeby ich nie rozdawać, bo przecież "ktoś by zwyczajnie je kupił" jest śmiechu warty. Jak wrzuciłem link do charytatywnych aukcji internetowych, gdzie klub wystawił 15 podwójnych zaproszeń na mecz Zagłębie - Ruch, to szanowni "ktosie" kupili ich łącznie sztuk 3 :redface:

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 10:30 am
przez Adamek182
Mialem na koncu jezyka komentarze, ale sie ugryzlem. Czasami nie ma sensu wdawac sie w dyskuje. Ale jest tak jak piszesz. Rozdawali byscie- na chu rozdajecie. Albo zwolnijcie wszystkich- na chu wszystkich zwalniali. Hehe.

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 11:47 am
przez bbartek
Ważne do kogo trafiły te wejściówki ..Jeżeli do potencjalnych sponsorów, reklamodawców, firm PR , to ok. Również dla byłych piłkarzy Zagłębia aby mogli zaprosić osobę bliską.Generalnie to popieram ale ważne by była grupa osób którą chcemy zaangażować w działalność Klubu lub osób którym chcemy podziękować za ich wkład w historie Klubu.
Warto kontynuować z w/w uwagami.

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 12:29 pm
przez Blajpios
Cóż, to i ja pododbnie - z odruchem napisania wstrzymanym - w końcu jednak się decyduję. Tylko, w powstałym kontekście, to zarówno "w jedną stronę, jak i drugą trochę". Czyli - myślę, że Kol. Adam 1'906 udzielił jednoznacznej odpowiedzi, wskazując choćby na to, co sam robił, wpisując odnośniki do charytatywnych aukcji. Na pewno jest też prawdę obserwacja, że zawsze z której strony jakaś krytyka się przyplącze i wygląda faktycznie "tak źle, tak niedobrze a piszą ludzie, którzy jedynie piszą a więcej się nie angażują". Jednak - dodam do tego, że zarazem czasem tylko pisząc, ale wskazując na słusznie rzeczy podlegające krytyce - też się dobre rzeczy robi. Przysłużyć zaś może się nawet i krytyka, która analizuje różne, czyli równoległe drogi, z których jedna - możliwa i do przyjęcia - jest rozdawać a inna - też możliwa i do przyjęcia - nie rozdawać: bo one zależą od całokształtu. Z dworca w Krakowie prze Planty na Rynek można dojść kilkoma, porównywalnymi drogami, przy czym każda ma inny walor, dla niektórych warty nawet nałożenia więcej minut drogi, niż faktycznie się nakłada, lecz inni będ też mieć rację krytykując, że się nadkłada. Summa summarum - ważne jest, czy w ogóle się idzie, na Rynek dochodzi i grupie też pomaga dojść.
Dla jasności. Odczucia po wpisie, jaki dał Kol. xenon, miałem podobne, jak Kol. Kol. Adam1906 i Adamek182, przyjmując pozytywnie zwłaszcza, jak napisałem, co wypunktował ten pierwszy. Niemniej ważne jest też chyba, by jednak też pamiętać o zasadach burzy mózgów, bo one chyba powinny być szczególnie bliskie zasadzie Forum. Oczywiście, piłka to męska gra, więc i ostre starcia OK! - byle jednak choćby taka krytyka, ale nie "wypychała", "piętnowała wykluczając" choćby nawet najdziwniejsze dla samego piszącego pomysły, bo zasadą burzy mózgówj jest dzielić się każdym pomysem. To w fazie wdrożeniowej jest miejsce na odsianie tego, co jednak "nie pójdzie".

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 8:42 pm
przez wojtaszko
Chodzą słuchy że smierdziele z chorzowa mają być w 150 osób

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 9:29 pm
przez xenon
darmowe bilety, darmowy przejazd i jeszcze posiłek dać w przerwie meczu, a co tam stać miasto ale ten styl marketingu przerabialiśmy za komuny jak w każdym zakładzie były darmowe karnety.Jaki był tego koniec to wszyscy wiemy.Co do aukcji charytatywnych to akurat biorę w nich udział i jeden mój zakup jest w restauracji 3kolory. Dalej twierdzę, że lepiej jest sprzedać jeden bilet na dwa mecze bo jest szansa, że ten kto kupił jednak pojawi się na następnym meczu, a w tym przypadku przyjdzie na ruch, potem to ch..j wie.

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 9:33 pm
przez Adam1906
wojtaszko napisał(a):Chodzą słuchy że smierdziele z chorzowa mają być w 150 osób

Dobrze słuchasz ;-)

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 9:38 pm
przez Adam1906
Obrazek

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 9:40 pm
przez wojtaszko
Adam1906 napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Chodzą słuchy że smierdziele z chorzowa mają być w 150 osób

Dobrze słuchasz ;-)

Wiesz drogi Adamie tylko pytanie czy do końca wysiedza ;-)

Re: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW

PostNapisane: 2017-10-31, 9:52 pm
przez wojtaszko
Bo nam na sektorze nasiakna krzesełka syfem z niebieskiego chlewa