I LIGA - SEZON 2017/2018

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez zag23 2018-05-24, 5:02 pm

T_misiek napisał(a):
zag23 napisał(a):Dokładnie zostało 1510 wolnych miejsc na GKS Tychy, jesli ktos myśli ze zajmie miejsce w sektorze od 5 do 9 na odkrytej to zaskocze go nie ma wolnych miejsc!!!


A od kiedy na Ludowym jest respektowane zajmowanie miejsc według rezerwacji na biletach. Już na meczu z Podbeskidziem widziałem kilka zdziwionych osób, że ich miejsca są zajęte i jeszcze większe zdziwienie siedzących, ze maja je zwolnić :)


nie jest respektowane , nawet miejsca nie sa ponumerowane w danym rzedzie i nie ma wiekszych oznaczeń co do sektorów...w każdym razie chcialem dać do zrozumienia że główne sektory odkrytej sa zajętę a wiadomo jak ktos przyjdzie wczesniej to zajmie sobie dowolne miejsce. Choc juz widzialem nie raz jak gosc pokazywał bilet z nr miejsca/sektora i tamta osoba grzecznie schodziła.

Zostało 1161 biletów stan na 18:00 dn. 24.05
zag23
 
Posty: 985
Dołączył(a): 2004-10-22, 9:31 am
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez novack 2018-05-24, 6:52 pm

A na Al. Zwycięstwa właśnie powstaje klomb w kształcie i barwach trójzębu Zagłębia, pewnie na JAKIEŚ obchody CZEGOŚ :-)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez petromar 2018-05-24, 7:13 pm

jest tak respektowane ,ze ostatnio jak byłem z zoną w ciąży jakis burak nawet nie myślał zejsc z jej miejsca na dodatek jeszcze debil pyskował a był z małym dzieckiem :) :) , :) i ledwo do napierdalania nie doszło ...takie ot małe sprostowanie co do miejsc numerowanych :) :) :)
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez kanciak 2018-05-24, 7:26 pm

nie wiem o co chodzi z tymi miejscami, wg mnie nigdy nie były respektowane i nagle WIELKI problem
nawet na krytej nikt na to nie zwraca uwagi,

pojawili się kibice sukcesu i szykuje się afera ;-)
kanciak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez fan78 2018-05-24, 7:33 pm

kanciak napisał(a):nie wiem o co chodzi z tymi miejscami, wg mnie nigdy nie były respektowane i nagle WIELKI problem
nawet na krytej nikt na to nie zwraca uwagi,

pojawili się kibice sukcesu i szykuje się afera ;-)

Ktos podchodzi i pyta zebys mu zwolnil miejsce i wiesz ze to "turysta";)
fan78
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2003-04-25, 5:03 am
Lokalizacja: Sosnowiec/Londyn

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez wilczy_jezdziec 2018-05-24, 7:47 pm

1000 kibiców sukcesu czeka na zakup biletu aż do momentu zwycięstwa z Ruchem więc takie cyrki mogą się zdarzać. Szczęśliwie cały środek jest już zajęty :lol: .
wilczy_jezdziec
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2009-09-05, 3:42 pm
Lokalizacja: Pomorskie

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Tomcjo 2018-05-24, 7:53 pm

Ciekawa sprawa . Jako ze lubię widzieć szklankę do połowy pusta zadałem sobie pytanie a co bedzie jak nie wygramy ? No i wyszło mi ze tragedii nie bedzie . Remis w Chorzowie a potem z Tychami da nam 57 pkt . Stal jak wygra oba mecze to tez bedzie mieć 57 ale przegra z nami bezpośrednimi meczami . Dlatego jak Miedź pokona Chojniczanke co wyglada bardzo prawdopodobnie to bedzie pozamiatane . Oczywiście licze na zwycięstwo , historyczny sukces w Chorzowie , awans Zagłębia i spadek Ruchu bo tak powstaje legenda . Nie mniej jednak nasza sytuacja jest na tyle dobra ze remisami tez możemy awansować tak samo jak do I ligi . Tylko ze to wtedy pozbawi kibiców całej wielkiej radochy a piłkarze sa w takim gazie ze kiedy jak nie z Ruchem wywalczyć awans z wielkim przytupem .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Adam1906 2018-05-24, 7:55 pm

Nie wiem po co w ogóle te rozkminy o numerowanych miejscach. Póki nie powstanie nowy estadio nie ma co sobie głowy zawracać takimi pierdołami. Obecny Ludowy nie jest przystosowany do bycia numerowanym kinem czy teatrem. Każdy siada tam, gdzie mu wygodnie, około 1000 osób będzie stało na koronie stadionu a i tak znajdą się Janusze, które pojawiły się na meczu okazyjnie, "bo Zagłębie może wejść do Ekstraklasy" i robią samym sobie przypał z "to moje miejsce" :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-05-24, 8:55 pm

Tomcjo napisał(a):adałem sobie pytanie a co bedzie jak nie wygramy ? No i wyszło mi ze tragedii nie bedzie . Remis w Chorzowie a potem z Tychami da nam 57 pkt . Stal jak wygra oba mecze to tez bedzie mieć 57 ale przegra z nami bezpośrednimi meczami . Dlatego jak Miedź pokona Chojniczanke co wyglada bardzo prawdopodobnie to bedzie pozamiatane

Oj za dużo myślisz. Czacha Ci tak paruje że dym mi się z monitora unosi. A tu nie ma co kombinować. Jak chcemy do "klapy" to nie mamy prawa się bać Ruchu z tym składem jaki ma. Oczywiście bez urazu dla chorzowskich grajków. Dlatego nie ani wątpliwości ani kalkulacji. Gramy o zwycięstwo.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Tomcjo 2018-05-24, 9:56 pm

Emocje rosną . Czacha dymi . A w UK fala upałów miejscami powyzej 25. Nawet w Szkocji nie chce padać . Z 10 tekstów napisałem i skasowałem . Jakoś trzeba dożyć niedzieli .
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez slawekchicago 2018-05-25, 8:33 am

ja sie ciesze , ze akurat pracuhe teraz na noc po pracy sen i juz mozna dzien odhaczac . Racja Tomcjo czacha dymi slonce grzeje a szampany sie mroza
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez August 2018-05-25, 8:56 am

W tym sezonie piłkarze Zagłębia Sosnowiec nie wygrali jeszcze wyjazdowej potyczki na terenie województwa śląskiego. Ostatnia szansa na przełamanie niedobrej passy nadarzy się w Chorzowie…
Sosnowiczanie bardzo lubią grać w swoim województwie pod warunkiem, że… mecz organizowany jest na Stadionie Ludowym. Poza macierzystym obiektem sprawy układają się z reguły niepomyślnie. W tym sezonie wszystkie cztery wyprawy do sąsiednich miast regionu kończyły się stratą punktów.

Premiera w gościnie

Pierwsze spotkanie wyjazdowe za trenerskiej kadencji Dariusza Dudka wypadło w Częstochowie. Był koniec sierpnia ubiegłego roku. A w obozie Zagłębia – bojowa atmosfera. Ledwie trzy dni wcześniej przy Kresowej cieszono się ze zwycięskiego debiutu nowego szkoleniowca (1:0 z Puszczą Niepołomice). Liczono, że sosnowiczanie pójdą za ciosem i po komplet punktów sięgną również pod Jasną Górą.

I długo wszystko na to wskazywało. Po golach Szymona Lewickiego goście prowadzili do przerwy 2:0. Po zmianie stron do siatki trafiali już jednak tylko częstochowianie – Tomasz Petraszek oraz Tomasz Wróbel – i mecz zakończył się podziałem punktów.

Zamiast kanonady

W ostatniej kolejce października Zagłębie wybrało się do Bielska-Białej. Z lubością przypominano poprzedni wyjazdowy mecz z Podbeskidziem, kiedy to pod Klimczokiem doszło do kanonady. Ekipa z Sosnowca wygrała wówczas 5:4, żegnając w ten sposób odchodzącego do Legii trenera Jacka Magierę.

Tym razem armaty zostały jednak w hangarach. Skończyło się bezbramkowym remisem. Na murawie przez 90 minut przebywał Lewicki, mający „Góralom” sporo do udowodnienia. Nie był to jednak jego dzień. Inna sprawa, że pieczołowicie opiekował się nim były defensor Zagłębia, Kamil Wiktorski. Tym razem wyspany i dobrze przygotowany do rywalizacji o pierwszoligowe splendory.

Nie tylko punkty

Dwa tygodnie później sosnowiczanie zawitali do Tychów, gdzie ponownie spotkali swoich niedawnych kolegów z drużyny. Naprzeciw stanęli Łukasz Matusiak, Michał Fidziukiewicz oraz Łukasz Bogusławski (też wyspany i rześki). Ten pierwszy obejrzał czerwoną kartkę. Goście niewiele jednak na tym skorzystali, bowiem do wykluczenia doszło w samej końcówce meczu.

Konfrontacja zakończyła się wynikiem 1:1. Na trafienie Lewickiego odpowiedział kapitalną bramką z przewrotki Kamil Zapolnik. Przyjezdni stracili nie tylko punkty, ale również jednego z podstawowych zawodników. Po zderzeniu z Mateuszem Cichockim murawę z rozciętym kolanem przedwcześnie opuścić musiał Sebastian Milewski. Do końca roku nie pojawił się już na boisku.

To był Błąd

Ostatnia jak na razie wyprawa za miedzę to wizyta w Katowicach. By dodatkowo zmobilizować zespół, kilka dni przed meczem ogłoszono, że kontrakt z trenerem Dudkiem zostanie prolongowany na kolejny sezon. Zaangażowania piłkarzom Zagłębia nie można było odmówić, ale zabrakło piłkarskiej jakości. Po jednym z najsłabszych występów w tym sezonie i bramce Adriana Błąda przegrali 0:1. Przez niemal całą drugą połowę musieli sobie radzić w osłabieniu po wyrzuceniu z boiska Bartłomieja Babiarza za faul ratunkowy.

Co wydarzy się w najbliższą niedzielę na obiekcie Ruchu? Ewentualny triumf w Chorzowie będzie powtórzeniem finiszowej passy sześciu zwycięstw Górnika Zabrze z poprzedniego cyklu. Potknięcie może bardzo skomplikować sytuację Zagłębia, która dzisiaj wydaje się wymarzona…
http://sportdziennik.pl/uwaga-zlowrogo-za-miedza/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez novack 2018-05-25, 9:56 am

Jutro klomb w kształcie trójzębu zakwitnie pełną trójkolorową gamą barw :)
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Adam1906 2018-05-25, 1:19 pm

Awans do Ekstraklasy

W walce o awans do Ekstraklasy pozostało osiem zespołów.

MIEDŹ zapewni sobie awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- nie przegra
LUB
- Zagłębie Sosnowiec nie wygra

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC zapewni sobie awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- wygra, a Chojniczanka nie wygra

CHOJNICZANKA straci szanse na awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- nie wygra, a Zagłębie Sosnowiec wygra

STAL MIELEC straci szanse na awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- nie wygra
LUB
- Zagłębie Sosnowiec wygra

KATOWICE stracą szanse na awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- nie wygra
LUB
- Zagłębie Sosnowiec wygra
LUB
- Zagłębie Sosnowiec i Chojniczanka zremisują, a Raków nie wygra

W wypadku wygranej Katowic i remisu Zagłębia Sosnowiec katowiczanie mają wprawdzie negatywny bilans meczów bezpośrednich z sosnowiczanami, ale mogą wyprzedzić ich w tabeli, jeśli dodatkowo zrównają się punktami z Chojniczanką lub Rakowem. Dlatego w tym przypadku (wariant trzeci) do utraty szans na awans potrzebne są dodatkowe warunki - remis Chojniczanki i brak wygranej Rakowa (w tym przypadku oba zespoły stracą szansę na zdobycie dokładnie 56 pkt. na koniec sezonu - Chojniczanka będzie mogła zdobyć zarówno mniej, jak i więcej punktów, a Raków tylko mniej).

RAKÓW straci szanse na awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- nie wygra
LUB
- Zagłębie Sosnowiec nie przegra

WIGRY stracą szanse na awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- nie wygrają
LUB
- Zagłębie Sosnowiec nie przegra
LUB
- Chojniczanka wygra

TYCHY stracą szanse na awans do Ekstraklasy w najbliższej kolejce, jeśli:

- nie wygrają
LUB
- Zagłębie Sosnowiec nie przegra
LUB
- Chojniczanka wygra



Szanse na awans do Ekstraklasy

Miedź 98,9%
Zagłębie Sosnowiec 79,3%
Chojniczanka 18,0%
Stal Mielec 2,2%
Katowice 1,2%
Raków 0,2%
Tychy 0,2%
Wigry 0,04%

Cała analiza TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: I LIGA - SEZON 2017/2018

Postprzez Lars 2018-05-25, 4:57 pm

dziś na godzinę 18:00 zostało 862 bilety na mecz z Tychami :brawo:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników