Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Lars 2021-09-09, 11:24 am

novack napisał(a):Ewentualny spadek w CV będzie miał Matusiak, ma chłop łeb do interesów.


To będzie niczyj spadek. Matusiak może powiedzieć, że on to tylko licencje użyczył, a Bąk może powiedzieć, że w zasadzie to go tam nie było. Znowu w Sosnowcu nie będzie winnych. Meisterstück 8)
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2021-09-09, 12:57 pm

A ja będę się trzymał tego co już pisałem . Słowo się rzekło kobyłka u płota . Bąk to najgorszy wybór z wszystkich Cześków bo pierwsza drużyna spadnie a druga nie awansuje . Takie sukcesy Girek wprowadza plus wagon szrotu Polczakowego .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2021-09-09, 3:22 pm

Oficjalnie mamy superduet trenerski: http://www.90minut.pl/news/314/news3146 ... owiec.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez motovideo 2021-09-09, 4:23 pm

August napisał(a):Oficjalnie mamy superduet trenerski: http://www.90minut.pl/news/314/news3146 ... owiec.html


Drzżyjcie przeciwnicy.
motovideo
 
Posty: 183
Dołączył(a): 2006-05-07, 8:25 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2021-09-09, 4:25 pm

August napisał(a):Oficjalnie mamy superduet trenerski: http://www.90minut.pl/news/314/news3146 ... owiec.html

Matusiak osiągnął mega sukcesy z Dębkiem i Moskalem, w tym nawet przedostatnie miejsce w drugiej lidze, więc to logiczne, że został trenerem Zagłębia. Przyklepane z Karpacza przez "krula". Za dwa lata wybory, może uda się namówić do startu Kononowicza!
Ostatnio edytowano 2021-09-09, 4:34 pm przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2021-09-09, 4:32 pm

Osobiście życzę, przynajmniej trenerowi Bąkowi, aby się okazało, że jest utalentowanym trenerem i osiągnął z drużyną takie wyniki, aby moje odczucia, iż szybko zakotwiczymy w strefie spadkowej, nie spełniły się. Choć trzeba mieć świadomość, że bez licencji Uefa Pro, ten duet nie ma przyszłości chyba, że znów zatrudniono by słupa, co i tak byłoby na dłuższą metę bez sensu. Co do Matusiaka, paradoksem jest, że formalnie pełni funkcję I trenera gość, który nigdy więcej nie powinien trafić do klubu a po "Małecki Gate" powinien z niego wylecieć.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2021-09-09, 4:39 pm

Nie rozumiem dlaczego dzień przed zwolnieniem Moskala nie powołano na drugiego trenera Bąka, wtedy tymczasowa licencja byłaby na niego, ale co ja tam się znam? Tam są fachowcy!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez slawekchicago 2021-09-09, 7:20 pm

novack napisał(a):Nie rozumiem dlaczego dzień przed zwolnieniem Moskala nie powołano na drugiego trenera Bąka, wtedy tymczasowa licencja byłaby na niego, ale co ja tam się znam? Tam są fachowcy!


a to akurat jedt proste
byli po prostu przekonani, ze bez problemu ktos wolny sie zgodzi przyjsc. Kiedys pewnie by tak bylo, ale teraz kazdy rozsadny omija Zaglebie szerokim lukiem
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2021-09-10, 6:41 am

Wiadomo na ile Matusiak dostał tę warunkową licencję i czy do jej wygaśnięcia Bąk zdąży zrobić papiery? Bo jeśli licencja Matusiaka jest tylko do końca rundy, a w tym czasie Bąk nie wyrobi papierów, to na wiosnę na listę płac wskoczy jakiś kolejny Araszkiewicz.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-09-10, 1:02 pm

Tak tez pomyślałem że Matusiak dostał zgodę na prowadzenie drużyny do końca
rundy - moje propozycje na Wiosnę to dwa nazwiska trener Brede - pracował w
Bielsku Białej i drugie nazwisko to Kaczmarek _ JUNIOR chyba że w Klubie myśli
się o trenerze z zagranicy
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2021-09-10, 1:49 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Matusiak dostał zgodę na prowadzenie drużyny do końca
rundy - moje propozycje na Wiosnę to dwa nazwiska trener Brede - pracował w
Bielsku Białej i drugie nazwisko to Kaczmarek _ JUNIOR

Z tego co obiło mi się o uszy, tandem ma poprowadzić zespół do końca rundy ale jak to u nas , nic nigdy nie wiadomo, co się stanie np. za miesiąc. A powyższe nazwiska to bardzo ciekawe propozycje, które mnie się osobiście podobają. Sęk w tym jak napisał Adam, przede wszystkim brak pieniędzy no i widoczny brak chętnych do objęcia zaszczytnej funkcji.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2021-09-12, 5:25 pm

Nowy trener zauważył to co podejrzewam ze piłkarze grają przeciw Matusiakowi . Powiedział na konferencji ze dwaj debiutanci z okregówki zagrali lepiej i z większym zaangażowaniem niż „starzy” skrzydłowi . Szkoda tego gościa bo powinien najpierw wywalczyć ze dwa awanse z rezerwami a w międzyczasie szkolić się na trenera jedynki . Być może będzie z niego trener , teraz to czeladnik i się spali .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2021-09-12, 5:30 pm

PUSZCZA Niepołomice, PUSZCZA zdecydowanie i zasłużenie ograła Zagłębie w Sosnowcu. Coś trzeba jeszcze wyjaśniać panie rudy?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5708
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2021-09-15, 1:35 pm

Adam1906 napisał(a):Moim skromnym zdaniem jest dwóch świetnych kandydatów na nowego trenera Zagłębia Sosnowiec. Są to były trener m.in. Pogoni Szczecin, Stali Mielec i Wisły Kraków - Artur SKOWRONEK, oraz asystent Jacka Magiery w Legii Warszawa, kadrze Polska U19 i Polska U20, a aktualnie w Śląsku Wrocław - Tomasz ŁUCZYWEK.

No i posłuchali ;-)

Artur Skowronek :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6808
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Lars 2021-09-15, 2:00 pm

Adam1906 napisał(a):Artur Skowronek


zostanie nowym trenerem?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników