Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2022-12-05, 4:04 pm

Adam1906 napisał(a):personalia nowego trenera poznamy oficjalnie po wyrażeniu zgody na tą nominację przez Jose Arkadio. Nadmieniam, że chodzi o tą samą osobę, która wstępnie uzgodniła w klubie warunki już w ubiegłym tygodniu...

Ja pi@rdole! Wyobraźcie sobie, że ten kandydat na trenera uzgodnił wszelkie warunki z klubem, chce go zatrudnić pełniący obowiązki prezesa Arkadiusz Aleksander, a prezydent Chęciński, który wielokrotnie wypowiadał się w mediach, że "nie wtrąca się w politykę personalną w Zagłębiu Sosnowiec", nie chce wyrazić zgody na zatrudnienie tego człowieka, bo... jego kolega Dariusz Dudek jest obecnie bez pracy, więc żąda jego zatrudnienia na Kresowej!!!

Panie Chęciński, jak wielokrotnie pisało się do Pana, żeby zrobił porządek z burdelem panującym w klubie, to zawsze odpowiadał Pan, że "nie ma żadnego wpływu na wewnętrzne decyzje w Zagłębiu i nie może się wtrącać, bo od rządzenia jest prezes klubu". To samo twierdził Pan w wywiadach dziennikarzom. A co Pan teraz odpi@rdala, że nagle chce Pan na siłę wcisnąć na stołek trenera swojego kolegę??? I to po raz trzeci z rzędu!!! Ręce opadają. Kiedy się to kolesiostwo w Zagłębiu skończy??? :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2022-12-05, 4:05 pm

Zanosi się na trzeci powrót Dariusza Dudka do Zagłębia Sosnowiec.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Zagłębie Sosnowiec poinformowało w poniedziałek (5 listopada) o zakończeniu współpracy z Arturem Skowronkiem.

Zapowiadaliśmy, że do tego dojdzie, gdy z funkcją prezesa żegnał się Łukasz Girek. Pisaliśmy wtedy, że Artura Skowronka prawdopodobnie zastąpi Dariusz Dudek. Z czasem docierały do nas informacje, że szkoleniowiec nie jest zainteresowany powrotem na trenerską ławkę klubu z Kresowej.

Teraz dowiadujemy się, że jest tego jednak blisko. Dariusz Dudek był dziś na rozmowach w klubie. Co ciekawe, jeszcze w weekend faworyt był zupełnie inny. Zagłębie liczyło bowiem, że zespół przejmie Jakub Dziółka, były piłkarz klubu z Sosnowca związany obecnie kontraktem ze Skrą Częstochowa.

Dariusz Dudek był trenerem Zagłębia od 21 sierpnia 2017 r. do 8 października 2018. Awansował wtedy z zespołem do Ekstraklasy. Potem prowadził jeszcze zespół od 30 września 2019 do 28 kwietnia 2020.
https://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec ... -klub.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2022-12-05, 4:24 pm

No to macie już potwierdzenie Wojtka Todura moich informacji z piątku. Od siebie dodam, że pierwszym wyborem był Jakub Dziółka a drugim Marek Saganowski. Obydwaj byli chętni, przy czym z Dziółką prezes Zagłębia dogadał wszystkie szczegóły i to z nim mieli podpisać umowę. Mieli, bo veto postawił prezydent Chęciński, usilnie przekonując, iż on na stanowisku trenera Zagłębia Sosnowiec widzi tylko i wyłącznie Dariusza Dudka.

I to by było na tyle.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez wojtaszko 2022-12-05, 4:36 pm

Teraz nasz prezydent pokazal jak poważny jest ten klub dając finkcje Aleksandrowi dogadał się z Dziolka wszystko uzgodnili nagle wyskakuje Arkadio i wciska Dariusza bo przecież trzeba mieć gdzie kiełbasę smażyć na grila
wojtaszko
 
Posty: 1280
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2022-12-05, 4:39 pm

No to i ja Senior dowiedziałem sie co w trawie piszczy - nie jestem krewnym Dudka
ale wydaje mi się że te facet ma fart w prowadzeniu druzyny to było w Zagłebiu i
pózniej w Nowym Saczu.
Jedno zdanie na temat Prezydenta - daje sygnal że chce za wszelka cenę mieć
Klub w Extraklasie przy nowym Stadionie no i SOSNOWIEC ŁACZY.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2022-12-05, 4:52 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):No to i ja Senior dowiedziałem sie co w trawie piszczy - nie jestem krewnym Dudka
ale wydaje mi się że te facet ma fart w prowadzeniu druzyny to było w Zagłebiu i
pózniej w Nowym Saczu.
Jedno zdanie na temat Prezydenta - daje sygnal że chce za wszelka cenę mieć
Klub w Extraklasie przy nowym Stadionie no i SOSNOWIEC ŁACZY.
Pozdrawiam
Tadeusz

A świstak siedzi i zawija w sreberka :lol: Nie mam zamiaru bronić Dziółki, bo kompletnie nie znam jego warsztatu trenerskiego, ale mnie w całej tej sprawie bardziej chodzi o to, że gdy kibice piszą o dziadostwie panującym w Zagłębiu Sosnowiec i żądają interwencji prezydenta miasta, to Chęciński zawsze twierdził, iż "on nie ma żadnego wpływu na wewnętrzne decyzje w Zagłębiu i nie może się wtrącać, bo od rządzenia jest prezes klubu". Jak widać ma wpływ, bo foruje na trenera naszego klubu swojego bezrobotnego obecnie kolegę Darusia Dudka, i to pomimo tego, że obecny prezes Arkadiusz Aleksander uzgodnił już wszystkie szczegóły umowy znowym trenerem, a Dudka nie chciał.

W takim razie proponuję Panu Chęcińskiemu, żeby sam został prezesem Zagłębia Sosnowiec, bo jak widać dobrze mu idzie polityka kadrowa pod hasłem "Koledzy na swoim" :niezle: :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2022-12-05, 4:55 pm

Z ostatniej chwili informacja od J-23 brzmi: prezydent "przekonał" zarząd Zagłębia Sosnowiec, że dla klubu najlepszą opcją będzie zatrudnienie po raz trzeci Dariusza Dudka.

Brawo panie prezesie, pardon, prezydencie Chęciński :brawo:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2022-12-05, 5:05 pm

picku napisał(a):zdjęcia pochodzą z filmu Man in Black. Bohaterowie, agenci tajnej agencji, mieli pseudonimy, które były literami alfabetu. Jeden z nich to J, a drugi D :)

Szacunek picku. Dobrze odgadłeś moją zagadkę, bo agent J i agent D, to Jakub Dziółka :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez slawekchicago 2022-12-05, 5:30 pm

Fajny ten nowy prezes, taki łatwy do sterowania. Może czas się zastanowic, czy warto tkwić w takim układzie. Kolejny kamyczek do ogródka "ZAGŁĘBIE"
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez August 2022-12-05, 5:36 pm

Adam1906 napisał(a):Z ostatniej chwili informacja od J-23 brzmi: prezydent "przekonał" zarząd Zagłębia Sosnowiec, że dla klubu najlepszą opcją będzie zatrudnienie po raz trzeci Dariusza Dudka.

Brawo panie prezesie, pardon, prezydencie Chęciński :brawo:

Znaczy Chęciński znowu pograł w football menagera. Ależ zabawnie mysi byc w tym klubie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez wojtaszko 2022-12-05, 5:49 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Z ostatniej chwili informacja od J-23 brzmi: prezydent "przekonał" zarząd Zagłębia Sosnowiec, że dla klubu najlepszą opcją będzie zatrudnienie po raz trzeci Dariusza Dudka.

Brawo panie prezesie, pardon, prezydencie Chęciński :brawo:

Znaczy Chęciński znowu pograł w football menagera. Ależ zabawnie mysi byc w tym klubie

Benny Hill połączony z Jasiem fasolą
wojtaszko
 
Posty: 1280
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2022-12-05, 6:13 pm

Adam1906 napisał(a):Z ostatniej chwili informacja od J-23 brzmi: prezydent "przekonał" zarząd Zagłębia Sosnowiec, że dla klubu najlepszą opcją będzie zatrudnienie po raz trzeci Dariusza Dudka.

Brawo panie prezesie, pardon, prezydencie Chęciński :brawo:

A kto to był prezydentem i właścicielem Zagłębia, gdy po bójce w Gdańsku wyrzucano Darka Dudka i gdy Jaroszewski po 5 latach obserwacji Dębka po raz kolejny zwolnił Dudka wypłacając jak sam to nazwał "zadośćuczynienie? Chęcińskiemu wciąż wydaje się, że jest putinem Sosnowca! Coś w tym może być, bo Śródmieście Sosnowca od lat wygląda jak Bucza!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2022-12-05, 6:18 pm

novack napisał(a):A kto to był prezydentem i właścicielem Zagłębia, gdy po bójce w Gdańsku wyrzucano Darka Dudka i gdy Jaroszewski po 5 latach obserwacji Dębka po raz kolejny zwolnił Dudka wypłacając jak sam to nazwał "zadośćuczynienie? Chęcińskiemu wciąż wydaje się, że jest putinem Sosnowca!

Nie przesadzaj. Zaraz tam Putinem... :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez novack 2022-12-05, 6:21 pm

"Krul" Sosnowca!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2022-12-05, 8:01 pm

Odpustowy trefniś
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników