Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez wojtaszko 2021-09-16, 7:34 pm

Panie Tadziu małe sprostowanie Krzysztof Brede pozdrawiam
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez petromar 2021-09-16, 7:56 pm

Skowronek podobno lubi konkretne treningi a piłkarze mają zapierdalać...a wiemy ze to w tej śmiesznej lidze podstawa, oby tylko nasi gwiazdorzy tego ptaszka nie wyautowali jak będzie dla nich za ciężko......
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2021-09-16, 8:12 pm

A ciekawe co robi Brosz . Interesujący trener tylko pewnie postawiłby klubowi duże wymagania nie tylko finansowe ale przede wszystkim organizacyjne
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez petromar 2021-09-16, 8:16 pm

Tomcjo napisał(a):A ciekawe co robi Brosz . Interesujący trener tylko pewnie postawiłby klubowi duże wymagania nie tylko finansowe ale przede wszystkim organizacyjne


podejrzewam że ostatnią rzeczą o której myśli to ZS....nie te progi niestety.... :-(
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez NHK12 2021-09-17, 9:27 am

Witam., wiem ze nie w temacie. Ale.prosze o jakąs podpowiedz , od dwoch dni na laptopie i komp stacjonarnym właczajac tą stronie strona jest nieaktywna a mobilnie z telefonu dziala o co chodzi bo ja zielony jestem dzieki pozdro
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Adam1906 2021-09-17, 10:36 am

NHK12 napisał(a):Witam., wiem ze nie w temacie. Ale.prosze o jakąs podpowiedz , od dwoch dni na laptopie i komp stacjonarnym właczajac tą stronie strona jest nieaktywna a mobilnie z telefonu dziala o co chodzi bo ja zielony jestem dzieki pozdro

Trwają prace przy zmianie serwera.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez NHK12 2021-09-17, 11:44 am

Adam dziekuje
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2022-04-03, 11:58 am

Kiedyś gdy rozważaliśmy kto nowym trenerem padło nazwisko Vuković . Nie byłem wtedy przekonany ze poradziłby sobie w Zagłębiu . Po tym jak podniósł Legie z kompletnego bagna jestem pod wrażeniem i przyznaje ze się myliłem co do niego . Teraz już wiadomo ze Legia go zwolni bo szukają dużego nazwiska i podobno ma to być trener Pogoni . Czy w związku z tym powinnismy go zatrudnić ? Pomimo ze Skowronek nie jest zły to raczej nie widzę go na lata . A na Vukovića pewnie nas nie stać a nawet jakby było stać na trenera to i tak nie na sensu tego robić dopóki nie będziemy mogli dać mu z czterech plus kolejnych czterech w następnym okienku i następnych czterech w kolejnym graczy w wieku 20 - 26 grających na poziomie który gwarantuje ze po awansie sprawdzą się w ekstraklasie . Klub ekstraklasowy buduje się grubo przed awansem a nie sprowadzając starych Słowaków w systemie pali się , ratujcie .
Drugim ciekawym trenerem jest trener Chrobrego . Osiągnął naprawdę dużo ze średnimi grajkami ale tutaj przypuszczam ze zadziałałby casus Banaszewskiego który w Chrobrym był wyróżniającym się graczem a u nas coraz częściej na ławce .
Na razie jednak panicznie bronimy się przed spadkiem i nawet 8 pkt przewagi nie zadowala bo po dwóch wyjazdach pewnie mocno stopnieje . Nic też nie wskazuje żeby sytuacja miała się zmienić w nowym sezonie . Dopóki nie pojawi się sponsor który dołoży drugie tyle co miasto to o ekstraklasie nawet nie mamy co marzyć . Po za tym zarząd nawet nie potrafi wykorzystać tych pieniędzy co mamy i przeciekają im przez palce na opłacanie zwolnionych trenerów i piłkarzy . Bierzemy na garb takie ciężary jak Tanque którzy nie dość ze nie potrafi grać to wespół z działaczami pozbawia rezerwy awansu przez walkower
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez petromar 2022-04-03, 12:37 pm

Akurat pozbawia nas awansu nie zawodnik a osoby które mają pilnować tego kto może grać, .... poprzednicy zostawili poza smrodem to dodatkowo kupę zobowiązań z których trzeba się wywiązać, niestety taka jest piłka że trzeba płacić pracownikowi który odwala dziadostwo , baaa, nawet jak z powodu tego dziadostwa zostanie zwolniony to dalej trzeba mu płacić - ot wspaniały to zawód gdzie nieźle Ci płacą to jeszcze niezależnie czy dobrze czy źle wykonujesz swoją pracę masz zapewnioną SPORĄ kasę - to jest chore niestety.....
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Lars 2022-11-05, 10:19 am

Tomasz Wlodarczyk na tt napisał, że "w Sosnowcu po porażce 1:4 z Sandecją, ponoć bliski powrotu Dariusz Dudek.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez paw25 2022-11-05, 10:59 am

Dariusz " Armani " Dudek ....bez przesady trzeci raz do tej samej rzeki...? Ja bym dał potrenować masażyście może by ogarnał...klub MEM szkoda strzępić języka ...
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez achter 2022-11-05, 11:50 am

Nie wnikając w zasadność czy sensowność powrotu Dudka, stawiam jednak, że to on obejmie stołek po Skowronku
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2022-11-05, 1:27 pm

Żadnych Dudków i Derbinów . Jeśli Magiera się zgodzi to tylko on choć nie liczyłbym na sukcesy bo będzie budował drużynę od zera a nawet minusów . Fornalik niestety pójdzie za dobrą kasę do Zagłębia ale Lubin . Nasze ćfoki szukają trenerów którzy są na ich poziomie więc cudów nie będzie . Nawet przez głowę im nie przejdzie by szukać trenera w krajach gdzie piłka jest na wysokim poziomie a u nas mogą zapłacić więcej .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez wojtaszko 2022-11-05, 1:52 pm

Tomcjo napisał(a):Żadnych Dudków i Derbinów . Jeśli Magiera się zgodzi to tylko on choć nie liczyłbym na sukcesy bo będzie budował drużynę od zera a nawet minusów . Fornalik niestety pójdzie za dobrą kasę do Zagłębia ale Lubin . Nasze ćfoki szukają trenerów którzy są na ich poziomie więc cudów nie będzie . Nawet przez głowę im nie przejdzie by szukać trenera w krajach gdzie piłka jest na wysokim poziomie a u nas mogą zapłacić więcej .

Tyle że żaden normalny trener tu nie przyjdzie a że Dudinho blisko mieszka to i na grilla będzie niedaleko
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Nowy trener Zagłębia-przymiarki i propozycje.

Postprzez Tomcjo 2022-11-05, 2:00 pm

Magiera zna już to środowisko wiec może uda się go namówić
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników