prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2021-05-17, 9:36 pm

wojtaszko napisał(a):
Diouf39 napisał(a):Tomek dzwonił, bilecik również zakupiony. Jesz cze tylko 6 dni i jedziemy z tymi skurwys...mi.


:niezle: Za lepsze czasy

Oj coś czuje, ze będzie gorąco. Liczę na mojego informatora z whatsappa ;-) , że prześle mi kilka filmików ;-) :-)
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wojtaszko 2021-05-17, 9:44 pm

slawekchicago napisał(a):
wojtaszko napisał(a):
Diouf39 napisał(a):Tomek dzwonił, bilecik również zakupiony. Jesz cze tylko 6 dni i jedziemy z tymi skurwys...mi.


:niezle: Za lepsze czasy

Oj coś czuje, ze będzie gorąco. Liczę na mojego informatora z whatsappa ;-) , że prześle mi kilka filmików ;-) :-)

Trybuna kryta sektor E nasłuchuj na ipla
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2021-05-17, 9:50 pm

I tu właśnie spalone gary, bo ipla u mnie nie chodzi. Pewnie Tomcjo ma ten sam problem ?

ale zrozumiałem przekaz od Ciebie, znaczy nadsluchiwac z sektora F bo E to już "bojowka" marcinowa obstawi po Twoim poście :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wojtaszko 2021-05-17, 9:53 pm

slawekchicago napisał(a):I tu właśnie spalone gary, bo ipla u mnie nie chodzi. Pewnie Tomcjo ma ten sam problem ?

ale zrozumiałem przekaz od Ciebie, znaczy nadsluchiwac z sektora F bo E to już "bojowka" marcinowa obstawi po Twoim poście :lol:

Bedzie miło kulturalnie i z klasą
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-05-24, 9:07 pm

Prezes Wszechczasów gościł w Magazynie I ligi. Kompletny bełkot
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez picku 2021-05-24, 9:58 pm

1. Na pewno wiemy, że jest zainteresowanie klubów z ekstraklasy naszymi dwoma zawodnikami, których nie oddamy rzekomo jak nie dostaniemy godziwej zapłaty - jakieś wróbelki coś wiedzą?
2. Usłyszeliśmy, że nie będzie kolejnej rewolucji i wymiany całego składu.
3. Była mowa o decyzjach trenera Moskala co do młodzieżowców z czego odczytuję dwie rzeczy:
- Jest plan aby trener został
- Nie ma wiary w naszych młodzieżowców, a co najwyżej się powie, że przecież mamy, ale trener nie powołuje ;)
4. Bardzo mętna odpowiedź na pytanie o miejsce w lidze vs wyższy potencjał drużyny - rzekomo znane są przyczyny tej sytuacji, szkoda, że Prezes się nimi nie podzielił
5. Twierdzenie, że Zagłębie i kibice to nieodłączne elementy dziwi w kontekście totalnego spadku zainteresowania w mieście i regionie piłką kopaną. No i rzekome ciągle rozmowy z kibicami w kontekście bieżącej sytuacji.... gdzie i kiedy?

Cieszy mnie optymizm i wiara Marcina Feddka w markę Zagłębia jako niezbędnego ogniwa minimum 1 Ligi.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez slawekchicago 2021-05-24, 10:08 pm

Czyli pozostanie po staremu.
Szkoda pieniędzy mieszkańców, no ale to wiadomo od dawna, że świnie zabetonowaly się przy korycie. :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-05-25, 5:10 am

picku napisał(a):Na pewno wiemy, że jest zainteresowanie klubów z ekstraklasy naszymi dwoma zawodnikami, których nie oddamy rzekomo jak nie dostaniemy godziwej zapłat

Kiedyś Prezes twierdził że o Budka biją się Cracovia z Termalicą….. To co mówi Prezes trzeba pidzieluc przez 1906 i odreagowała co zostało odjąć 99%.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2021-05-25, 11:15 am

Rozmowa Polsat Sport z prezesem Zagłębia Sosnowiec Marcinem Jaroszewskim -> LINK TUTAJ
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2021-06-07, 1:26 pm

Przypomnę mój post z 14 stycznia 2021. Proszę go jeszcze raz bardzo dokładnie przeczytać, żeby zrozumieć informację wrzuconą na samym dole...

Adam1906 napisał(a):Mój post będzie miał na celu uzmyslowienie pozostałym forumowiczom, na czym w naszym kraju polega "współpraca" na linii piłkarz - menadżer - dyrektor sportowy. Na początek wrzucę cytat dotyczący warunków postawionych "jakiemuś" pierwszoligowemu klubowi przez menadżera "jakiegoś" polskiego piłkarza:

Menedżer piłkarza przedstawił więc klubowi listę oczekiwań. Kiedy je czytałem, oczy otwierały mi się coraz bardziej.

Oto żądania:

a) kontrakt na 2,5 roku - wszelkie powinności z niego wypływające powinny być płatne bez jakiegokolwiek limitu rozegranych w lidze minut.
b) za podpis na kontrakcie: 40 tysięcy zł plus VAT, płatne w dwóch równych ratach: do 30 marca 2021 i do 30 czerwca 2021.
c) miesięczna pensja: 22 tysiące zł plus VAT miesięcznie.
d) premie za punkty: 500 zł za wygraną, 500 zł za remis na wyjeździe (plus VAT).
e) Premia za ewentualne utrzymanie w I lidze w sezonie 20/21: 10 tysięcy zł.
Wiosną zdarzy się, że w kwietniu i w maju odbędzie się pięć meczów miesięcznie. Teoretycznie może więc jeszcze dojść 2500 zł miesięcznie.


Ekstrakasa za Ekstraklasę

Dodajmy, że menedżer jest przewidujący i dobrze to o nim świadczy. Skoro kontrakt ma być dwuipółletni to warto przewidzieć także bonusy za awans do Ekstraklasy w kolejnym sezonie i oczywiście zupełnie inne warunki gry!

Oto one:

a) premia za awans do Ekstraklasy: 50 tysięcy zł plus jeszcze premia do podziału na drużynę.
b) ewentualna pensja w Ekstraklasie: 32 tysiące zł plus VAT miesięcznie
c) ewentualna premia w Ekstraklasie: 1000 zł za punkt
d) oczywiście premie regulaminowe w każdym sezonie.

Cały artykuł znajduje się TUTAJ

Teraz przechodzę do sedna sprawy i jednej z tajemnic piłkarskiego światka w Polsce. Otóż od powyższych, bądż nie bądż wywalczonych przez menadżera, kwot pobierana jest przez niego prowizja. I tak:

-> Z podanej wyżej sumy 40 tysięcy zł. "za podpis na kontrakcie" menadżer z reguły pobiera 50% kwoty.
-> Od każdych pozostałych wyżej wymienionych sum (pensja + premie) menadżer pobiera do 20% kwoty pieniężnej co miesiąc. Czyli z pensji 22 tysięcy zł. netto menadżer weźmie od piłkarza 4,4 tysiąca zł. netto miesięcznie.

Na czym polega myk, żeby taki Dyrektor sportowy (lub jakakolwiek inna osoba, która zajmuje się transferami w klubie) chciał wyrazić zgodę na wygórowane warunki menadżera i podpisać kontrakt z jego piłkarzem? Otóż menadżer kwotę pobieraną co miesiąc od piłkarza dzieli na pół i wręcza ją owemu przedstawicielowi klubu z którym jego piłkarz podpisał umowę... :)

Teraz już dopowiedzcie sobie, czy taka praca w klubie nie ma swojego, hmmmm, uroku?... ;-)




novack napisał(a):Jeśli tak podpisywane są kontrakty z Zagłębiem, to mamy wyjaśnienie ilości zdobytych punktów (11) i rosnącego zadłużenia klubu!

Pomidor :)

Obrazek

django napisał(a):Przypuszczam też, że gdyby nie pustki w kasie, dalej podpisywałby hurtowo długoletnie, wysoko opłacane kontrakty ze słabymi kopaczami tak jak robił to wcześniej.

Pomidor :)

Obrazek

August napisał(a):Na mój gust ujawnienie warunków oferty menago to kolejna zagrywka Jaroszewskiego mająca na celu i uzasadnienie indolencji transferowej jak i odwrócenie uwagi od rzeczywistych problemów klubu.

Pomidor :)

Obrazek

django napisał(a):Po prostu grajkowie i ich agenci przyzwyvzaili się przez lata, że Zagłębie zapewnia takie warunki niewiele oczekując w zamian i Jaroszewski moze mieć pretensje tylko do siebie, że klub jest traktowany jak dojna krowa.

Cholera. Znowu Pomidor :)

Obrazek


Przeczytaliście jak to działa? To teraz przechodzę do sedna sprawy: chciałbym spytać się Pana Prezesa Marcina Jaroszewskiego czy prawdą jest to, co krąży po mieście, że w Zagłębiu Sosnowiec, czyli klubie, który po spadku z Ekstraklasy drugi sezon z rzędu rozpaczliwie broni się przed spadkiem na 3 poziom rozgrywkowy w Polsce, a obecny najprawdopodobniej zakończy na przedostatnim miejscu w tabeli:

1. pensja pomocnika Patrika Mišáka to kwota 28.000 zł. miesięcznie?
2. pensja bramkostrzelnego inaczej napastnika Szymona Sobczaka to kwota 35.000 zł. miesięcznie?
3. kto w imieniu klubu Zagłębie Sosnowiec podpisał takie niebotyczne kontrakty z wyżej wymienionymi piłkarzami?

Ponadto chciałbym się spytać, czy prawdą jest, że:

4. pensja telewizyjnego doradcy Zarządu Zagłębia Sosnowiec ds. sportowych Roberta Podolińskiego to kwota 35.000 zł. miesięcznie?

Aż strach spytać o wynegocjonowane przez menadżerów pensje innych zawodników Zagłębia Sosnowiec, takich jak np. Szymon Pawłowski, Piotr Polczak, Lukáš Ďuriška, Maciej Ambrosiewicz, Michał Masłowski, nie mówiąc już o zaciągu portugalskim João Oliveirze, Martimie Maii czy Gonçalo Gregório...

I JAK MA BYĆ TUTAJ DOBRZE??? :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2021-06-07, 1:32 pm

Gdyby to okazało się prawdą, to warto dołożyć jeszcze grosza na taczki dla ferajny!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez wojtaszko 2021-06-07, 2:03 pm

Że o pożyczaniu pieniędzy i nie oddawaniu nie wspomnę panie prezesie bo kasa swieci pustkami
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Piotrek34 2021-06-07, 3:20 pm

I kto tu teraz poważny zechce przyjść??? Wiedząc na jakich warunkach Jaroszewski podpisuje kontrakty to albo przyjdzie i zażąda 2x więcej np. od takiego cieniasa Sobczaka (no a co? on może to ja lepszy od niego nie?), albo pacałujta mnie w doope. A później prezes płacze w mediach, że menago stawiają wygórowane warunki. Pierdolnij się Jaroszewski w łeb
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2021-06-07, 3:43 pm

Grubo. A myślałem, gdy usłyszałem, że Małecki bierze na rękę 25 tys. miesięcznie to ma jeden z najwyższych kontraktów. Ja bym te pytania , Adam uściślił tj. Czy to są kwoty netto czy brutto ? Czy obejmują koszty wynajęcia lokum dla takich grajków czy klub niezależnie od powyższych ponosi dodatkowe koszty? Mniemam, że jakieś meczówki, premie za zwycięstwa to odrębny kawałek tortu. Interesujące by było dowiedzieć się ile kosztuje sztab trenerski z Moskalem na czele jak również to ilu byłych grajków nadal klub musi spłacać. Bo jak wieść gminna niesie jest jeszcze sporo szrotu do spłacenia.
Ale pisząc pół żartem, klub oszczędza na Prezesie. Wszak, jak napisał Chęciński w odpowiedzi na interpelację radnego, Prezes Wszechczasów zarabia ok. 10 tys. zł brutto.
Niemniej reasumując, wielka patologia. Wszystko za miejskie pieniądze.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Tomcjo 2021-06-07, 4:28 pm

Pora dokonać apostazji i zacząć masowo wysyłać listy do Checińskiego ze się wypisujemy z jego kościoła a jego główny kapłan to zwykły faryzeusz
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników