prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Lars 2022-11-29, 7:46 pm

petromar napisał(a):Dochodzą mnie sygnały od J23 i z miasta ,że testowany zawodnik w meczu z Sandecją to jakiś amator marzący o grze w piłkę od naszego Marcina ..... :redface:
Adam zadanie do Ciebie , bądź czujny jak pitbull. :)


Jprdl ta amatorka nie ma końca :redface:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adamek182 2022-11-30, 6:22 pm

Panowie, ale bez przesady. Lata temu przyprowadziłem na testy mojego znajomego. Ja sam, jako znajomy zostałem przyprowadzony na testy ( wprawdzie, to koszykówka była, ale schemat ten sam). Samo przyprowadzenie znajomego to nic. Ważne żeby się pokazać i wywalczyć miejsce. Jak dla mnie to nawet Kaczyński z Morawieckim, mogą przyprowadzić na sparing swojego znajomego. Ważne żeby sam znajomy byl w stanie przebic się do składu.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez petromar 2022-11-30, 6:30 pm

tu inne zasady niestety panują , to się delikatnie po prostu mówiąc opłaca ...wiemy komu :czerwona:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez petromar 2023-08-28, 7:43 pm

lekko odświeżę temat prezesa stulecia (byłego)... troszkę się interesujących rzeczy na temat jego znowu wzmożonej aktywności w naszym klubie dowiedziałem, .....byli pracownicy klubu ciekawe rzeczy opowiadają na ten temat, ze Marcin znowu marzy (i zaczął ponownie ) o menadżerce i sprowadzaniu- głownie do naszego klubu -wagonu świetnych zawodników ( z których jak wiemy niezła kasa się należy komu trzeba) a potem (finalnie obciąża budżet klubu) są z tego drewna tylko należności finansowe nie małe.... naprawdę ciekawych rzeczy się w jednej znanej każdemu z nas knajpce dowiedziałem od kolegów byłego prezesa dowiedziałem :kiepsko:
..... taki prosty w założeniu plan - doić znowu w tym bajzlu kasiorkę ile wejdzie tak usłyszałem w skrócie ...
ehhhhh, naprawdę można stracić wiarę w to ,że kiedys tu będzie normalnie, każdy ma haka na każdego i nikt się nie wychyli żeby zrobić porządek z tym no bo jak tak można koledze z grila i z knajpy po złości.... :czerwona:
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2023-08-28, 7:55 pm

petromar napisał(a):lekko odświeżę temat prezesa stulecia (byłego)... troszkę się interesujących rzeczy na temat jego znowu wzmożonej aktywności w naszym klubie dowiedziałem, .....byli pracownicy klubu ciekawe rzeczy opowiadają na ten temat, ze Marcin znowu marzy (i zaczął ponownie ) o menadżerce i sprowadzaniu- głownie do naszego klubu -wagonu świetnych zawodników ( z których jak wiemy niezła kasa się należy komu trzeba) a potem (finalnie obciąża budżet klubu) są z tego drewna tylko należności finansowe nie małe.... naprawdę ciekawych rzeczy się w jednej znanej każdemu z nas knajpce dowiedziałem od kolegów byłego prezesa dowiedziałem :kiepsko:
..... taki prosty w założeniu plan - doić znowu w tym bajzlu kasiorkę ile wejdzie tak usłyszałem w skrócie ...
ehhhhh, naprawdę można stracić wiarę w to ,że kiedys tu będzie normalnie, każdy ma haka na każdego i nikt się nie wychyli żeby zrobić porządek z tym no bo jak tak można koledze z grila i z knajpy po złości.... :czerwona:

Po pierwsze: nie marzy o menadżerce, tylko już się nią czynnie zajmuje. Po drugie: podobno Marcin Jaroszewski bawi się w menadżera wspólnie z kolegą... Robertem Tomczykiem ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez petromar 2023-08-28, 8:32 pm

Tak dokładnie ,i z tymże serdecznym przyjacielem chcą swoją menadżerke uprawiać w Sosnowcu dojąc klub ile się uda jak to kiedyś już miało miejsce....Chęciński chyba jest w szachu trzymany przez nich że daje tym ludziom pracować tutaj ponownie....
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez paw25 2023-08-29, 10:22 am

Napluć temu człowiekowi w twarz to mało ...szkodnik pod tym tatuażem powinnien sobie napisać " Doiłem ten klub i będę doił dalej "Strasznie uczulony jestem na tego dziennikarza ....
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez petromar 2023-08-29, 3:45 pm

paw25 napisał(a):Napluć temu człowiekowi w twarz to mało ...szkodnik pod tym tatuażem powinnien sobie napisać " Doiłem ten klub i będę doił dalej "Strasznie uczulony jestem na tego dziennikarza ....


1906% prawdy
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez tork 2023-08-29, 9:11 pm



Skromna- prawie jak w Janowie Podlaskim. Kilka luzaków, gniadosz, brakuje tylko araba.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników