prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Adam1906 2013-06-23, 10:12 am

Prezesie Marcinie Jaroszewski, może mógłby Pan trzepnąć w ucho osobę prowadzącą oficjalną stronę Zagłębia Sosnowiec, bo wstydem jest tak ją zaniedbać:
ZAGŁĘBIE SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Kresowa 1, 41-200 Sosnowiec
KRS: 0000105589 Sąd Rejonowy w Katowicach
Regon: 277461172, NIP: 644-30-20-878
Rachunek bankowy : BPH o/Sosnowiec 41106000760000320001239433

Kapitał zakładowy wpłacony w całości: 2.335.800 PLN

Sekretariat klubu: Agnieszka Jędras
tel.: (032) 299 64 40
fax: (032) 299 64 37
e-mail: sekretariat@zaglebie.eu

Prezes Zarządu: Leszek Baczyński

Koordynator: Jarosław Jąder

Rada Nadzorcza:

Lechowsław Juszczyk - Przewodniczący

Grzegorz Bujak - Członek

Marcin Latoś - Członek

link -> http://www.zaglebie.eu/informacje_101_1.html
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez bbartek 2013-07-19, 5:28 pm

Chętnie usłysze odpowiedź Prezesa na kilka pytań w tym na :
1.Jaki jest cel sportowy na sezon 2013/2014 ?
2. czy pracujemy nad prognozą budżetu na rok 2014 i jakie są jego źródła poza Miastem?
3.Kto odpowiada za skauting a kto za marketing ?
4.co Pan zamierza zrobić aby zwiększyć frekwencje na Ludowym ?
5.jaka jest strategia Klubu w zakresie podpisywania lub przedłużania umów z zawodnikami ( umowy roczne ?)
6.Do kiedy jest ważna umowa z Trenerem M.Kmieciem ?
7.Jakie cele sportowo-marketingowe chce osiągnąć Klub w związku z umowa o współpracy z Legia i terminy ich ( celów ) osiągnięcia ? Konkretnie bez ogólników...
Myśle, że nowy Prezes zorientował sie co do sytuacji i ciekaw jestem co nowego i pozytywnego spotka nas w tym i w nastepnych sezonach .
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez novack 2013-07-19, 5:35 pm

Wydaje mi się, że cel został określony oficjalnie i jest nim awans. Mówił o tym w wywiadzie Kmieć.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Onyx 2013-07-19, 10:11 pm

novack napisał(a):Wydaje mi się, że cel został określony oficjalnie i jest nim awans. Mówił o tym w wywiadzie Kmieć.


A wiemy czy finanse klubu pozwalają na awans ?
Onyx
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2010-01-06, 9:42 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez roxy 2013-07-28, 10:14 pm

na razie tylko wiemy,że prezes jest.Bo nic więcej nie wiadomo.Ani jaka jest kondycja finansowa klubu,co robi Pan Prezes,albo czego nie robi,itd.A awans z tym składem,to zapomnijcie.
roxy
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-04-07, 2:09 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez bbartek 2013-07-29, 8:21 am

Też nie widze zbytniej aktywności Prezesa, ale "pieniadze lubią cisze(oby !!!).
Ok brawa za politykę cenową na bilety..Efekty już sa.

Mam nadzieje,że Prezes nie ograniczy sie tylko do Legii(?) w uzyskiwaniu środków na działalność Klubu ( Prezes L.Baczynski uważał Miasto za jedyne źródło).

NIe rozumiem, dlaczego pomimo tak dużych inwestycji w Zagłebiu( Regionie) nie ma to żadnego odbicia w sponsoringu Zagłębia.
Może ktoś wie coś wiecej na ten temat...?
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez zagłębiakos 2013-07-30, 9:28 pm

Pan prezes coś próbuje , coś robi , oby tak dalej !!
zagłębiakos
 
Posty: 32
Dołączył(a): 2013-06-03, 12:16 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez tracybrser 2013-08-03, 2:33 am

Poczekam jak Prezes powie cokolwiek o budżecie na nowy sezon :niezle:
tracybrser
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2011-08-19, 7:05 am

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez roxy 2013-08-04, 2:32 am

sponsor...Daje kasę na klub?Bo jak nie,a sponsoring ma polegać na ilości wypitego piwa,przez kibiców podczas meczu,to początek nie wypadł dobrze.Piwo na stadionie skończyło się w przerwie meczu,a obsługa nie wiedziała dla czego się tak stało.Mało tego,wiedząc,że piwa już nie ma,kazano nam udać się na trybunę odkrytą,bo tam jest:)Jeden telefon wystarczył,żeby wiedzieć,że tam też nie ma,pomijam już fakt,że nie da się przedostać na drugą stronę obiektu,bez jego opuszczania.Panie prezesie,czas wyjaśnić o co chodzi z tym sponsorem,i czy na drugi mecz mam sobie sam przynieść browarka?
roxy
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-04-07, 2:09 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2013-08-06, 10:13 am

roxy napisał(a):sponsor...Daje kasę na klub?Bo jak nie,a sponsoring ma polegać na ilości wypitego piwa,przez kibiców podczas meczu,to początek nie wypadł dobrze.Piwo na stadionie skończyło się w przerwie meczu,a obsługa nie wiedziała dla czego się tak stało.Mało tego,wiedząc,że piwa już nie ma,kazano nam udać się na trybunę odkrytą,bo tam jest:)Jeden telefon wystarczył,żeby wiedzieć,że tam też nie ma,pomijam już fakt,że nie da się przedostać na drugą stronę obiektu,bez jego opuszczania.Panie prezesie,czas wyjaśnić o co chodzi z tym sponsorem,i czy na drugi mecz mam sobie sam przynieść browarka?

Najpierw sam załatw sponsora, który da w p..zdu kasy i tyle piwa na mecz ze nie zdazysz tego wysikac. Jaroszewski jest dopiero od kilku tygodni. Zaczął prace w takich a nie innych warunkach. W klubie, dla którego sukcesem ostatnich lat jest to, ze w ogóle istnieje. Może dajmy mu jeszcze trochę czasu. Zanim sam zacznie się wypowiadać i zanim będzie można go zacząć oceniać. I na ocenę sponsora tez poczekajmy na następny mecz. Przecież za pierwszym razem mogli nie być pewni czy wszystko pójdzie i dali mniej zupy chmielowej.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Qcu20 2013-08-06, 3:15 pm

August napisał(a):
roxy napisał(a):sponsor...Daje kasę na klub?Bo jak nie,a sponsoring ma polegać na ilości wypitego piwa,przez kibiców podczas meczu,to początek nie wypadł dobrze.Piwo na stadionie skończyło się w przerwie meczu,a obsługa nie wiedziała dla czego się tak stało.Mało tego,wiedząc,że piwa już nie ma,kazano nam udać się na trybunę odkrytą,bo tam jest:)Jeden telefon wystarczył,żeby wiedzieć,że tam też nie ma,pomijam już fakt,że nie da się przedostać na drugą stronę obiektu,bez jego opuszczania.Panie prezesie,czas wyjaśnić o co chodzi z tym sponsorem,i czy na drugi mecz mam sobie sam przynieść browarka?

Najpierw sam załatw sponsora, który da w p..zdu kasy i tyle piwa na mecz ze nie zdazysz tego wysikac. Jaroszewski jest dopiero od kilku tygodni. Zaczął prace w takich a nie innych warunkach. W klubie, dla którego sukcesem ostatnich lat jest to, ze w ogóle istnieje. Może dajmy mu jeszcze trochę czasu. Zanim sam zacznie się wypowiadać i zanim będzie można go zacząć oceniać. I na ocenę sponsora tez poczekajmy na następny mecz. Przecież za pierwszym razem mogli nie być pewni czy wszystko pójdzie i dali mniej zupy chmielowej.



Na meczu z Wisłą powinno być dużo więcej piwa, bo kibiców będzie dużo więcej. Z tego co słyszałem "piwo" kosztuje na Ludowym 4 zł albo 4,50 a na ligowym meczu na PGE Arena w Gdańsku 11 zł ; )

Mam parę innych pytań.

1. Sezon albo dwa sezony temu chodziły jakieś dziewczyny po stadionie i sprzedawały chyba jakieś bułki słodkie, czy coś tam, nie pamiętam. Może fajnie byłoby powrócić do tego pomysłu?
2. Jakiś czas temu chyba za Chytrego ( nie pamiętam ) były karty kibica uprawniające do zniżek w różnego rodzaju lokalach, restauracjach itd. Nie wiem, ile osób posiadało owe karty i czy komukolwiek się to opłacało, ale można nad tym chyba pomyśleć?
3. Pamiętam mecze sezon bodajże 2006/06 i inne z tamtego okresu. gdzie zawodnicy wychodzili z szatni z wielkimi flagami z barwami Zagłębia. Co się z nimi stało. Może warto by było wprowadzić na nowo taką tradycję?
4. Czy fajnym pomysłem byłoby np zorganizowanie pewnego rodzaju konkursu. Np. Osoba, która była 3 razy na meczach Zagłębia pod rząd bierze udział w losowaniu darmowego biletu na kolejny mecz? Np po 30-50 biletów darmowych co 4, 8 spotkanie itd.
5. Może fajnie byłoby zrobić osobne ceny na bilety rodzinne, co zachęciłoby do przyjścia najmłodszych - ulotki w szkołach, a nawet przedszkolach.
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2013-08-07, 6:58 am

Napisz do klubu, może za tych rządów odpowiedzą na Twoje pytania a i pochyla się nad pomysłami. Przy okazji, może bys i Ty bbartku jeszcze raz wysłał do klubu to samo co kiedyś. z perspektywy czasu ten pomysł z kartami i ich udziale w programie, którego nazwy nie pamietam, uważam za bardzo fajny. Ale to był jakiś układ Pasibrzucha, Szatana i Adamca
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez Qcu20 2013-08-07, 11:19 am

najpierw niech się inni wypowiedzą, czy te pomysły mają sens ; )

I nie wiem, czy nie lepiej by było, gdyby Stowarzyszenie porozmawiało o tym z zarządem ; ).
Qcu20
 
Posty: 458
Dołączył(a): 2010-05-11, 8:42 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez roxy 2013-08-08, 8:45 pm

August napisał(a):
roxy napisał(a):sponsor...Daje kasę na klub?Bo jak nie,a sponsoring ma polegać na ilości wypitego piwa,przez kibiców podczas meczu,to początek nie wypadł dobrze.Piwo na stadionie skończyło się w przerwie meczu,a obsługa nie wiedziała dla czego się tak stało.Mało tego,wiedząc,że piwa już nie ma,kazano nam udać się na trybunę odkrytą,bo tam jest:)Jeden telefon wystarczył,żeby wiedzieć,że tam też nie ma,pomijam już fakt,że nie da się przedostać na drugą stronę obiektu,bez jego opuszczania.Panie prezesie,czas wyjaśnić o co chodzi z tym sponsorem,i czy na drugi mecz mam sobie sam przynieść browarka?

Najpierw sam załatw sponsora, który da w p..zdu kasy i tyle piwa na mecz ze nie zdazysz tego wysikac. Jaroszewski jest dopiero od kilku tygodni. Zaczął prace w takich a nie innych warunkach. W klubie, dla którego sukcesem ostatnich lat jest to, ze w ogóle istnieje. Może dajmy mu jeszcze trochę czasu. Zanim sam zacznie się wypowiadać i zanim będzie można go zacząć oceniać. I na ocenę sponsora tez poczekajmy na następny mecz. Przecież za pierwszym razem mogli nie być pewni czy wszystko pójdzie i dali mniej zupy chmielowej.

August to ile Ty sponsorów załatwiłeś?Jakbym miał załatwiać sponsorów,to byłbym prezesem,a co najmniej członkiem zarządu.A tym czasem jestem kibicem Zagłębia i mam prawo pytać i nie muszę się godzić na jakieś wycieczki Augusta pod moim adresem.Pytam i nie dostaję odpowiedzi,za to dostaję agresywne wycieczki kolegi Augusta,pod moim adresem.Pewnie,że uważam,że trzeba dać czas nowemu prezesowi,ale nauczony doświadczeniem,wolę błędy wytykać teraz,a nie pózniej,gdy wszyscy będą wieszali psy na prezesie.Oby nie i oby ten prezes się faktycznie sprawdził.Trochę luzu kolego Auguście...
roxy
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-04-07, 2:09 pm

Re: prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski

Postprzez August 2013-08-08, 10:13 pm

roxy napisał(a):August to ile Ty sponsorów załatwiłeś?Jakbym miał załatwiać sponsorów,to byłbym prezesem,a co najmniej członkiem zarządu.A tym czasem jestem kibicem Zagłębia i mam prawo pytać i nie muszę się godzić na jakieś wycieczki Augusta pod moim adresem.Pytam i nie dostaję odpowiedzi,za to dostaję agresywne wycieczki kolegi Augusta,pod moim adresem.Pewnie,że uważam,że trzeba dać czas nowemu prezesowi,ale nauczony doświadczeniem,wolę błędy wytykać teraz,a nie pózniej,gdy wszyscy będą wieszali psy na prezesie.Oby nie i oby ten prezes się faktycznie sprawdził.Trochę luzu kolego Auguście...

Roxy, proponuje abyś następnemu Prezesowi zaczął wytykac błędy zanim go powołaja, szybciej będzie. Sam marze o tym, aby kiedyś w Sosnowcu był choć jeden porządnie zarzadzany i funkcjonujący klub. I sam mam wątpliwości czy będzie tak za rządów Jaroszewskiego. Ale kompletnie bez sensu jest czepianie się po zaledwie kilku tygodniach urzędowania.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: pyla