Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez slawekchicago 2023-02-25, 1:13 am

Zapraszam
Sektor A
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle


Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez najs 2023-02-25, 9:40 am

slawekchicago napisał(a):Idac klasykiem
My zrobilismy swoje TERAZ QRWA WY :brawo:

Biorąc pod uwagę to, że drużyna ewidentnie ma wyjebane w cokolwiek co jest związane z ambicją, walką, wygrywaniem i choćby stwarzaniem pozorów gry w piłkę nożną, to ciekaw jestem na co liczysz? Myślisz, że są gotowi na odniesienie pierwszej wygranej od 10 października? Niedługo stuknie 5 miesięcy od tego.
najs
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2009-02-20, 9:41 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez paw25 2023-02-26, 12:02 am

najs napisał(a):
slawekchicago napisał(a):Idac klasykiem
My zrobilismy swoje TERAZ QRWA WY :brawo:

Biorąc pod uwagę to, że drużyna ewidentnie ma wyjebane w cokolwiek co jest związane z ambicją, walką, wygrywaniem i choćby stwarzaniem pozorów gry w piłkę nożną, to ciekaw jestem na co liczysz? Myślisz, że są gotowi na odniesienie pierwszej wygranej od 10 października? Niedługo stuknie 5 miesięcy od tego.

Niema wyjścia akurat ambicji im nie brakowało umiejętności wiadomo ale musisz swój post odszczekać
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez najs 2023-02-26, 9:59 am

paw25 napisał(a):Niema wyjścia akurat ambicji im nie brakowało umiejętności wiadomo ale musisz swój post odszczekać

Szczekać to będę jak pokażą takie coś chociaż w 2-3 meczach z rzędu. Tutaj Janusz pewnie im powiedział, że mają biegać, bo święto, bo pełny stadion, bo otwarcie, bo dostaną ekstra kasę. Jak piana szampana opadnie, to zobaczymy, ile są warci. Jeśli naprawdę uważasz, że można lecieć w uja prawie pół roku, a potem raz zagrać na poziomie 1 ligi i ktoś będzie szczekał z zachwytu, to gratuluję.
najs
 
Posty: 38
Dołączył(a): 2009-02-20, 9:41 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez paw25 2023-02-26, 10:04 am

Pożyjemy zobaczymy rozliczać ich będziemy w trakcie lub po zakończeniu rundy .Obrona wczoraj spisała się na medal młody Troć pokazał że warto stawiać na młodych został graczem meczu .Czasami też trzeba dostrzegać pozytywy a nie być tylko malkontentem.Zobaczymy kogo optyka sprawdzi się na koniec. Zwycięzców wczorajszego meczu się nie sądzi ...
paw25
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez MrCricket 2023-02-26, 1:51 pm

Stadion mega. Obawiałem się czegoś na wzór Piasta Gliwice, ale niepotrzebnie. Skrojony pod potrzeby regionu i kryzys panujący od kilku lat wokół drużyny , niestety jeśli przyjdzie 3-4 tysiące kibiców, a takiej frekwencji spodziewam się podczas większości meczów będzie świecił pustkami.
Brakuje rzeczywiście herbów, barw i jakiegoś wykończenia np ze zdjęciami zasłużonych zawodników dla klubu itp, ale miejmy nadzieję, że w najbliższych miesiącach temat zostanie ogarnięty.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adam1906 2023-02-26, 3:36 pm

To już nie Sosnowieś. Zagłębie Sosnowiec przywitało nowy stadion [REPORTAŻ]

26.02.2023 10:48
Przemysław Michalak


Po wielu długich latach Sosnowiec doczekał się obiektów z prawdziwego zdarzenia. W czwartek koszykarskim meczem Polska – Austria otwierano halę sportową, a dwa dni później swoją inaugurację miał najważniejszy punkt Zagłębiowskiego Parku Sportowego, czyli piłkarski ArcelorMittal Park. Skoro w sierpniu sprawdzaliśmy, jak wygląda końcówka budowy, teraz postanowiliśmy zjawić się na pierwszym meczu.

Obrazek

Sosnowiec od dawna niedomagał w temacie szeroko pojętej infrastruktury. – Pamiętam jak przedstawiciele Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu przygotowali przedstawienie o Janie Pawle II. Na premierze byłem w Krakowie. Gdy zapytałem, dlaczego nie odbywa się ona u nas, usłyszałem wprost, że nie ma gdzie, brakuje odpowiedniego miejsca. A nie chodziło o wielką halę typu Tauron Arena, tylko właśnie taką kameralną, którą teraz budujemy. Czasami słyszałem od ludzi, że mamy tu raczej Sosnowieś, bo nie ma basenów, obiektów sportowych i wielu innych rzeczy, które powinny być w takim mieście. To bolało mieszkańców, ale za chwilę będzie już nieaktualne – mówił nam latem prezydent miasta Arkadiusz Chęciński.

Koncepcję nowego stadionu pokazano już w 2015 roku, ale budowa ruszyła dopiero w roku 2019. Z perspektywy czasu to i tak był wymarzony moment, gdyż ceny jeszcze nie szalały ze względu na covidowe obostrzenia i późniejszą wojnę na Ukrainie. Ostatecznie zdecydowano, że tuż obok obiektu piłkarskiego powstaną też hala sportowa na 3,5 tys. widzów i lodowisko na 2,5 tys. widzów (jeszcze jest wykańczane). Jak praktycznie zawsze w tego typu przedsięwzięciach, wyjściowe koszty rosły, a terminy się wydłużały, ale i tak trzeba stwierdzić, że 250 mln zł na całą inwestycję oraz niewiele ponad trzy i pół roku na jej realizację to w naszych realiach rezultat, który trudno krytykować. Dla porównania: w Radomiu wydali już zbliżoną kwotę, lata mijają i nadal nie mają gotowego stadionu.

Stadion, który staje się nowym domem Zagłębia Sosnowiec, może pomieścić 11 600 kibiców, czyli mniej, niż powstałe w ostatnich latach obiekty w Tychach czy Bielsku-Białej. Wydaje się jednak, że taka pojemność w zupełności wystarczy, zwłaszcza że w razie palącej potrzeby będzie ją jeszcze można powiększyć o kolejne trzy tysiące krzesełek. – Lepiej – mam nadzieję, że do tego dojdzie – żeby raz czy dwa razy w roku zabrakło biletów, niż gdyby stadion przez cały sezon miał świecić pustkami. Teraz wszystko w rękach zespołu i operatora stadionu, żeby wypełniać trybuny. To nie ma być tylko stadion do sportu. Będzie można tu organizować różne imprezy i koncerty – komentował prezydent Chęciński.

Względy estetyczne? Wiadomo, że to kwestia subiektywna – dla mnie mocno na plus. Z zewnątrz widok jest nowoczesny, ale nie przekombinowany, a w środku trybuny prezentują się naprawdę ładnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z dużym prawdopodobieństwem można było założyć, że przy tak wielkiej imprezie pojawią się jakieś wpadki czy niedociągnięcia. Tak to już bywa. Każdy, kto organizował w swoim życiu wesele, wie, że z góry trzeba założyć, iż nie wszystko przebiegnie idealnie według planu i jeśli się z tym nie pogodzimy, cały wieczór możemy mieć zepsuty. Z takim samym nastawieniem przychodziłem na mecz, zwłaszcza że będąc dzień wcześniej na konferencji i oględzinach stadionu, widziałem, że na miejscach dla mediów brakuje pulpitów. Dla mnie nie byłby to większy problem, nie przyjechałem tworzyć pomeczówki czy relacji live, ale dla kogoś, kto musiał działać na bieżąco, już zdecydowanie tak.

Jak to rozwiązano? Po prostu dostawiono stoliki do krzesełek. Cóż, nad widokiem z prasówki zdecydowanie trzeba jeszcze popracować. Kto mógł, oglądał na stojąco.

Obrazek

Na plus Wi-Fi działające bez żadnego zgrzytu. Uwierzcie, to nie jest norma na polskich stadionach.

Teren wokół stadionu to wciąż jeden wielki plac budowy.

Obrazek
Obrazek

W tym kontekście tłumaczenia, że trwające prace przy drogach dojazdowych uniemożliwiają wpuszczenie na mecz kibiców GKS-u Katowice, brzmiały całkiem wiarygodnie. Inna sprawa, że zainteresowane strony najwyraźniej nie uzgodniły wspólnej wersji. Były prezes Zagłębia Marcin Jaroszewski, będący obecnie dyrektorem obiektu, przed kamerami Polsatu Sport bez ogródek stwierdził, że powodem takiej decyzji nie były kwestie dróg dojazdowych, a obawy, iż fani GieKSy zepsuliby gospodarzom święto swoim zachowaniem i ciągłym bluzganiem zniechęciliby do kolejnych stadionowych wizyt rodziny z dziećmi. Do tego obecność kibiców gości oznaczałaby dla imprezy status podwyższonego ryzyka, co wiązałoby się na przykład z niemożnością sprzedawania dwuprocentowego piwa. Krótko mówiąc, wolano z góry zniwelować ryzyko wszelkich incydentów. Z punktu widzenia kibicowskiego, skandal. Z punktu widzenia kogoś niezaangażowanego, pewnie już mniej, bo faktycznie pod tym względem panował pełen spokój.

Absolutnie nie było spokoju w temacie dopingu. Najbardziej fanatyczni sympatycy Zagłębia praktycznie ani na moment nie ustawali we wspieraniu swojej drużyny, choć jeśli ktoś liczył na nie wiadomo jaką oprawę, to szczęki z podłogi nie zbierał. Zaprezentowano jeden główny transparent, na chwilę odpalono kilka rac i pomachano czarnymi flagami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trybuny, zgodnie z zapowiedziami, wypełniły się praktycznie do ostatniego miejsca. Jakieś prześwity, poza strefą VIP, można było dostrzec jedynie w sektorach narożnych.

Obrazek
Obrazek

Uroczystości związane z otwarciem stadionu zaczęły się godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Pograli skrzypek Oskar Radwański i DJ Paweł Skrzypek. Pokazano film dokumentujący budowę. Swoje chwile za mikrofonem mieli prezydent Chęciński, prezes zarządu spółki Zagłębiowski Park Sportowy Karina Skowronek i prezes PZPN Cezary Kulesza. Ten ostatni tradycyjnie nie porwał przemową, ale przynajmniej na koniec nie bawił się w dyplomację o remisie czy „niech wygra lepszy” i życzył zwycięstwa Zagłębiu.

Czymś, co wyróżnia sosnowiecki stadion, jest możliwość pokazywania iluminacji, co wcześniej zastosowano także na nowym obiekcie Pogoni Szczecin. Fajnie to wygląda, daje duże możliwości przy tworzeniu widowiska:

https://youtu.be/4Nv8KqLDmJo
https://youtu.be/3WNKZs0WUhM

Organizatorzy chcieli też zaprezentować pokazy pirotechniczne, ale w tym wypadku to oni zderzyli się ze ścianą, pod jakimś błahym pretekstem nie otrzymując pozwolenia od odpowiednich służb.

Sam mecz jakoś szczególnie nie porwał, miał wiele momentów, w których nic się nie działo pod obiema bramkami. Z punktu widzenia gospodarzy liczył się jednak wyłącznie wynik, a on się zgadza. Wymiernie pomógł w tym bramkarz GieKSy Dawid Kudła (kiedyś Zagłębie), który po paru minutach „asystował” przy trafieniu Meika Karwota, ustawiającym przebieg rywalizacji:

https://mobile.twitter.com/polsatsport/ ... eportaz%2F

Drugiego gola po odważnym wejściu w pole karne strzelił 19-letni Adrian Troć. Dla chłopaka był to premierowy występ od początku w I lidze i zdecydowanie dał radę. Już przed przerwą wyróżnił się solowym rajdem, wtedy jednak w ostatniej chwili został zablokowany. Szansę dostał głównie ze względu na problemy kadrowe Zagłębia, ale jak widać, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Gospodarze po drugiej bramce przestali kreować sytuacje, kontry marnowali w zarodku, a GKS Katowice przycisnął, zaczął stwarzać więcej zagrożenia i w doliczonym czasie wywalczył rzut karny. Arkadiusz Jędrych celnym strzałem przedłużył emocje do samego końca.

Na ostatnie minuty wszedł syn prezydenta Chęcińskiego, Bartosz. Był to jego ligowy debiut. Dariusz Dudek zapewniał, że 19-latek zasłużył sobie na ten krótki występ i wcale nie chciał się przypodobać sternikowi miasta.

Z przekroju całego spotkania wydaje się, że – wbrew wcześniejszym obawom – to bardziej gościom udzielił się ciężar gatunkowy tego wydarzenia, przez co nie do końca wytrzymali ciśnienie. Piłkarze Zagłębia, mimo że bez ligowego zwycięstwa pozostawali od siedmiu kolejek, wyszli na ładną, zasianą a nie rolkowaną murawę, naładowani pozytywną energią. Szybki gol Karwota dodatkowo ich nakręcił. Co do murawy, prezentowała się zachęcająco, ale z upływem czasu powstawało w niej coraz więcej wyrw. Ciekawe, czy po kilku meczach w jeszcze zimowej aurze utrzyma ona zadowalającą jakość.

Wszystkim w sosnowieckich szeregach spadł z serca naprawdę ciężki kamień. Otwarcie otwarciem, ale Zagłębie w razie porażki mocno wmieszałoby się do walki o utrzymanie w I lidze, a przecież przed sezonem liczono, że tym razem z powodzeniem powalczy o pierwszą szóstkę. To wciąż temat odległy, ale może być to jakiś punkt wyjścia. Trener Dariusz Dudek w piątek na konferencji nie ukrywał, że sytuacja kadrowa w obliczu kilku absencji jest trudna i liczy jeszcze na jakieś wzmocnienia, zwłaszcza na lewej obronie. Przyznawał, że Zagłębie nie było pierwszym wyborem dla wielu piłkarzy. Woleli oni iść do Termaliki czy Ruchu Chorzów. Po wygranej Dudek był oczywiście w dużo lepszym humorze i nawet publicznie dał przyzwolenie swoim podopiecznym na poświętowanie zwycięstwa, choćby i na Mariackiej w Katowicach.

Dla mnie największe emocje zaczęły się na samym początku. Przy wyjmowaniu z kieszeni smyczy potrzebnej do przyczepienia akredytacji wypadł mi dowód osobisty. Przez kilka minut coraz bardziej wkurzony krążyłem przy stadionie, aż tu nagle na Messengerze odezwał się kolega Grzegorz Lehman z portalu Gieksa.pl z informacją, że znalazł mój dowód. Świat znów stał się piękny. Dzięki, Grzegorz, uratowałeś mi humor na wieczór! Najwyraźniej każdy dostaje takie emocje, na jakie zasługuje.

Mimo wcześniejszego przygotowania, solidnie wymarzłem, co chyba przypłacę mocnym katarem, ale nie żałuję tej wizyty. Nowe stadiony w Polsce nie powstają co tydzień czy nawet co miesiąc, a ten w Sosnowcu naprawdę może się podobać. I liga zyskała kolejny obiekt, który świetnie wygląda w obrazku. Teraz wszystko będzie sprowadzało się do tego, czy godnie w swoim nowym domu zaprezentuje się Zagłębie. Jeśli nie, frekwencja szybko spadnie, co przerabiało już większość klubów otwierających swoje stadiony.

Tekst, video i zdjęcia: Przemysław Michalak

https://weszlo.com/2023/02/26/zaglebie- ... u-reportaz
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Inż. Mamoń 2023-02-27, 11:03 am

Tak na świeżo przychodzi mi jedna rzecz do poprawy, a mianowicie oznaczenia sektorów już po wejściu na trybunę w momencie jak się odwracamy i idziemy w górę na wyższe rzędy. Można to umieścić na pleksie albo pod dachem.
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez picku 2023-02-27, 11:27 am

Moje subiektywne odczucia zacząłbym od tego, że jakikolwiek ten stadion by nie był, jakiekolwiek mniejsze lub większe mankamenty znajdziemy to i tak jest o niebo lepszy od "Kultowego Ludowego". Ogólne odczucie bardzo pozytywne. Super widoczność, fajna akustyka, dobre nagłośnienie. Wg mnie trochę za blisko krzesełka, szczególne teraz w zimę, gdy kibice ubrani są w grube kurtki to jest trochę ciasno. Nad miejscami dla rezerwowych brakuje napisów gospodarze/goście. Zastanawiam się też z czego wynika opóźnienie na bramkach. Zanim bramka jest w stanie odczytać kolejny bilet, to mija kilkanaście sekund. Być może to czas założony na "macanie" przez ochronę.
O ile stadion z zewnątrz wydaje się duży to po wejściu na trybuny jest bardziej kameralny, ale w sumie po co nam większy :)
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez jondek 2023-02-27, 12:48 pm

Super widoczność,zwłaszcza gdy ludzie z rzędów przed tobą,cały mecz stoją ;-) :lol:
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Kamilosx 2023-02-27, 3:44 pm

Stadion bardzo dobry, ale jesteśmy tu po to, żeby było jeszcze lepiej, więc wymieńmy co powinno być zmienione:

- Po co spiker wyczytuje składy już po rozpoczęciu meczu. Po co informuje o wynikach I ligi, Czarnych Sosnowiec, czy nagrodzie w postaci butów piłkarskh PODCZAS trwania meczu? Na to jest czas przed meczem, w przerwie i po meczu, a nie zaburzanie dopingu.
- Schody od strony garażów na parking, a raczej ich brak. Ludzie przeskakiwali po błocie, bo nie chciało im się obchodzić, a co dopiero będzie w lato - cała trawa będzie podeptana, taki już mamy klimat w Polsce. A przecież wystarczyłoby zrobić dosłownie małe schodki o szerokości choćby metra.
- Średnie oznaczenie sektorów tak jak ktoś wyżej pisał. To musi być barrziej wyraziste, żeby być pewnym czy to np. sektor C5, czy C6.
- Nie rozumiem czemu oszczędzamy na brandingu i nie okleimy tego szaroburego muru.betonu, choćby od strony trybuny głównej. Jakieś loga miasta na jednolitym tle, klubu, byłoby ładniej, a przecież koszt nie jest duży...
- Kolejka do bramek jest na ulicy parkingowej po której jeżdzą samochody. Dziwnie pomyślane.
Kamilosx
 
Posty: 228
Dołączył(a): 2004-09-06, 5:44 pm
Lokalizacja: Ooo Sosnowieec!

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adamek182 2023-02-27, 8:18 pm

Też podzielę się swoimi odczuciami.
Na mecz przybyłem pieszo, od strony zimowego, więc brnąłem przez błoto. Pewnie po zakończeniu roboty będzie lepiej. Przy bramce byłem o 17:10 zestresowany czy zobaczę początek meczu. Wiemy jak to na Ludowym było, swoje trzeba było odstać. Stałem w kolejce 3 osobowej, wszystko poszło sprawnie.
Następnie zajęcie miejsca. Trafiłem za pierwszym razem, ale zaraz po mnie wszedł gość który od schodów powinien iść w prawo, a nie w lewo. Więc pewnie to o czym piszecie wyżej, rozwiąże problem.
Spiker z wynikami i składami mi nie przeszkadza, po co podawać skład przed meczem, kiedy połowa kibiców robi właśnie zaopatrzenie w sklepikach? Pierwszy raz zauważyłem to na stamford bridge, minuta do pierwszego gwizdka, a na trybunach ledwo 40% ludzi, a rywal to City. Zerknąłem na składy , podnoszę wzrok a tu full. Będziemy szli w tą samą stronę. Widoczność boska. Pięknie się oglądało. Delikatne korekty w oprawie wideo na telebimach, ale to pewnie przyjdzie z czasem. To samo tyczy się gołych ścian. Jakieś stonowane portrety zasłużonych graczy, działaczy. Historyczne zdjęcia naniesione na mury. Myślę że to też kwestia czasu. Bufet, ubikacje itd na plus. W sumie to nie mam się do czego przyczepić.
Teraz najważniejsze.
Nie można tego spierdolić Panowie!!
Ludzie przyszli, zobaczyli, i raczej ich nic nie odstraszyło. Atmosfera była super więc możliwe że wielu wróci.
Młyn- nie wylewał przekleństw non stop, a doping prowadził cały czas. Kolejny plus.
Piłkarze zdobyli 3pkt, więc plus. Ale oni mają z Dudkiem najtrudniej nie spierdolić tego.
W końcu muszą się nauczyć grać. Komplet ich poniósł, ale kompletów często nie będzie (obym się mylił).
Jest wiele do dokończenia, ale ogrom już zrobiony. Bardzo dużo teraz zależy od Nas. I od grajków.
Najpierw My zróbmy swoje, i powtórzmy atmosferę i ilość na następnym meczu. Potem wymagajmy od graczy.
Mamy nowe rozdanie, czysta karta. Polska widziała, jakiś potencjalny gruby sponsor, widział-słyszał. Może nowy właściciel też się zacznie zastanawiać gdzie swoje pieniążki topić....
Pozdrawiam.
Adamek182
 
Posty: 728
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Inż. Mamoń 2023-02-27, 9:36 pm

Kamilosx napisał(a):
- Po co spiker wyczytuje składy już po rozpoczęciu meczu. Po co informuje o wynikach I ligi, Czarnych Sosnowiec, czy nagrodzie w postaci butów piłkarskh PODCZAS trwania meczu? Na to jest czas przed meczem, w przerwie i po meczu, a nie zaburzanie dopingu.

Jak trybuny zaczynały bluzgać to spiker zamiast zwracać na to uwagę i prosić o kulturalny doping to wyjeżdżał z ogłoszeniam. Chciał to w ten sposób zagłuszyć swoim gadaniem.
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez kanciak 2023-02-28, 9:06 am

Z tym zagłuszaniem bluzgów to już standard też na innych stadionach. Chyba mają takie wytyczne tylko nie wiem czy z TV czy z Fortuan I Liga.
Co do oznaczenia sektorów to się zgodzę. Ale ja zamiast wieszać kolejne tabliczki od góry, postawiłbym na grafikę na posadzce, schodach ze strzałkami itd. Nie będzie to wprowadzać pstrokacizny, a czytelność dla kibica będzie ok.

W wielu miejscach widać jeszcze surowe ściany, nawet w miejscu gdzie zbierają sie piłkarze przed wyjściem na murawę. Ale to będzie zagospodarowane na pewno z czasem. Nie były to kluczowe elementy do dopuszczenia stadionu, więc pewnie zostanie nadrobione.
kanciak
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Inż. Mamoń 2023-02-28, 2:40 pm

Trzeba iść za ciosem i jak najszybciej rozbudować stadion.
A tak na poważnie to tak na szybko wstawiam przerobione zdjęcie z dostawionymi 5-6ciom rzędami na koronie.
Podejrzewam, że taka rozbudowa to też dodatkowe schody za trybunami bezpośrednio z korony.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników