Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Tomcjo 2013-03-05, 2:13 pm

Nie liczę na to że my kibice wybudujemy stadion. Pewnie tez nie przyczynimy sie znacznie do jego kształtu . Ale powinnismy wiedziec czego MY chcemy.
Unia europejska przyznala Polsce kase na lata 2014-2020. Mozemy byc pewni ze to ostatni raz tak duza suma zostala przypisana do nas . Nastepne lata beda chude . Wiec jesli wladze miasta i miejscowy biznes nic nie zrobia do roku 20 to juz chyba nie doczekamy nowego obiektu w Sosnowcu.
Mozemy miec znaczny wplyw na kampanie wyborcza jesli sie zorganizujemy . A tu mozemy porozmawiac o tym jaki stadion bedzie dla nas najlepszy . Bo wcale to nie bedzie obiekt typu Camp Nou.
Za mojego kibicowskiego zycia rekord frekwencji to 12 tys. Wiec obiekt typu Cracovia na 15 tys to max.
Wroclaw, Poznan czy Gdansk maja straszne klopoty z utrzymaniem a koszty rosna i brak dochodow .
Proponuje takie tematy
- wyglad zewnetrzny
- wyglad wewnetrzny
- co przyniesie dochody
- kto patronem
- ciekawe przyklady ze swiata
- wszystko co sie Wam z tematem skojarzy
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez kanel 2013-03-05, 2:44 pm

No stadion Cracovii moim zdaniem najładniejszy i najbardziej funkcjonalny stadion jak na Polskie warunki a do tego nie straszy :)
kanel
 
Posty: 97
Dołączył(a): 2007-12-19, 11:41 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Lars 2013-03-05, 6:14 pm

Kibice: Stadion!
Górski: Trąbka!
Kibice: jaka trąbka?
Górski: jaki stadion?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez STACH PL 2013-03-05, 6:53 pm

Dopóki ta ekipa z Górskim na czele będzie rządzić to nie dość że nie będzie nowego stadionu to upadnie następny klub (po siatkówce,koszu,Czarnych itd) tym razem ten hokejowy.
STACH PL
 
Posty: 724
Dołączył(a): 2004-03-04, 5:47 pm
Lokalizacja: OSTROWY GÓRNICZE /ŚRÓDMIEŚCIE

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez KBB 2013-03-05, 9:14 pm

Hałasik ponoc już buduje lodowisko w S-cu na 15.000 ludków :brawo:
myślę, że obok postawi też stadion a'la cracowski :brawo:
na placu cyrkowym, tuż za barą niepływającą ten komplex powstanie :brawo:
KBB
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2009-06-01, 7:47 pm
Lokalizacja: Stary Sosnowiec

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez roxy 2013-03-10, 1:39 am

KBB czego Ty się nawąchałeś?Daj namiary też wstawię się w taki stan :lol: Ja już w Sosnowcu takich bajek się nasłuchałem i naczytałem,że już w nic nie uwierzę,jak nie zobaczę ;-)
roxy
 
Posty: 135
Dołączył(a): 2007-04-07, 2:09 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez zuzapli 2013-04-21, 12:35 pm

Prędzej powstanie stadion w Szczecinie dla Pogoni,niż nam.
zuzapli
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2013-04-21, 8:20 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez BedzinKsawera1977 2013-04-21, 10:39 pm

Stadion na 15-20 tysięcy ( cały zadaszony) spokojnie by nam wystarczył tak jak wcześniej pisał kanel np: Cracovii.
Piszę tu oczywiście o sytuacji jak Zagłębie w końcu zagra w I lidze bądź Ekstraklasie, ale ciężko to widzę po naszych ko(leszkach) z Zagłębia...
BedzinKsawera1977
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2012-08-30, 12:16 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez mason 2013-04-22, 1:52 am

Prawda jest taka że albo jesteście fantastami albo Wam odjebało i już kampanię wyborczą rozpoczynacie Sprawdzonemu Kazimierzowi ? :lol:
W przyszłym roku wybory to znowu wizualizacje będą w pełnej robocie i znowu co niektórzy dadzą się wyruchać przez Słońce Sralezji jak to już miało miejsce kilkakrotnie :brawo: No, to jaki stadion będzie teraz obiecany, z darmowym zimnym piwem do biletu dla wszystkich? :lol:
ZAGŁĘBIE KLUB!
ZAGŁĘBIE REGION!
mason
 
Posty: 373
Dołączył(a): 2010-11-24, 7:44 pm
Lokalizacja: Breslau/Sosnowiec

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez jondek 2013-04-22, 10:37 am

Nie jest to chyba znaczący elektorat,sądząc po frekwencji na stadionie :kiepsko:.Dlatego Kazimierz,już nie musi niczego obiecywać.A wręcz przeciwnie.Boję się o nasze "oczko w głowie" czyt.druzyna hokejowa.
jondek
 
Posty: 1248
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez petromar 2013-04-26, 8:00 pm

ja jak kol mason myślę - ogólnie ten temat to historia zamknięta i w sumie nigdy nie rozpoczęta !... bardziej się boje tylko zeby piłka w Sosnowcu powoli nie szła w kierunki historii zamkniętej... k***a mać aż strach pomyśleć czy to kiedykolwiek nastąpi i znów zagramy choćby w I lidze
petromar
 
Posty: 799
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez pyla 2013-04-26, 9:07 pm

O czym my tu mówimy, jaki stadion , Ja poważnie się niepokoje tym jak długo będziemy kopać piłke w 2 lidze. Specjalnie pisze kopać, bo to co prezentują nasi zawodnicy trudno nazwać grą.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adamek182 2013-04-27, 7:59 pm

Powiem tak. Nasi "kopacze" potrafią. I co jakiś czas nam to udowadniają. Zaczynają grać jakieś składne akcje, strzelać bramki. Zaczynamy marsz w górę tabeli, i ..... kiedy pojawia się widmo włączenia do walki o awans nagle ktoś zaciąga nam hamulec.
Czy to psycha graczy? Czy może naciski z pietra wyżej? Bo kasy na awans nie ma? Trzeba się tu pomęczyć jeszcze kilka lat?
A co do tematu stadionu? No cóż, nie ma wyników, nie ma stadionu. Ale myśle że gdyby pojawił się stadion, pojawili by się sponsorzy, pojawiły by się pieniążki, i pojawiła by się możliwość awansu. Takie błędne koło.
Adamek182
 
Posty: 727
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez August 2013-06-10, 9:38 pm

Co z nowym stadionem Zagłębia Sosnowiec?
.Stadion Ludowy w Sosnowcu służy piłkarzom i kibicom już od 57 lat. Stawiamy, że bez problemu doczeka setki!
Informowaliśmy, że grą na Stadionie Ludowym - w przypadku awansu do Ekstraklasy - była zainteresowana Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Apelowaliśmy jednocześnie, by władze Sosnowca nie wzięły tego faktu za sukces i tym samym zaniechały budowy nowego obiektu Zagłębia.

- Na razie w tej sprawie zupełna cisza. Za mojej kadencji padło wiele słów na ten temat. Projekt nigdy jednak nie wyszedł poza sferę planowania - podkreśla Leszek Baczyński, prezes Zagłębia i szef Stadionu Ludowego.

Baczyński mówi także, że w planach nie ma też kolejnych remontów, czy przebudowy obiektu przy Kresowej. - Tak naprawdę nie ma co zmieniać. Stadion wciąż spełnia wymogi Ekstraklasy, więc trudno, żeby nie można było organizować na nim meczów drugiej ligi. Pewnie po sezonie znajdzie się jakiś murek oporowy, który trzeba będzie wzmocnić, ale to tyle na temat ewentualnych prac budowlanych na Ludowym - dodaje.

Prezes Zagłębia oczywiście marzy o nowym obiekcie, ale też przypomina. - W mieście nie ma pieniędzy na tak kosztowną inwestycję. Jednocześnie zgadzam się z tezą, że łatwiej zbudować stadion, niż zespół. My na razie skupiliśmy się na trudniejszej części tego zadania. Zagłębie było jak zapuszczony dom. Porządki zaczął świętej pamięci Jurek Wyrobek, a jego pracę kontynuuje Mirek Kmieć. Cieszę się, że trafiłem z wyborem trenera. Mirek fantastycznie trafił do tych chłopaków. Oby tak dalej - chwali Baczyński.

http://www.slask.sport.pl/sport-slask/1 ... wiec_.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez asiamach 2013-06-14, 11:15 am

Czyli nic się nie zmienia.
asiamach
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2013-06-07, 2:36 pm

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników