Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez GrubyPerez 2022-08-06, 1:50 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Byłem dzisiaj w muzeum, na stadionie i w sklepie FC Porto. Na stadionie widziałem fajną rzecz a mianowicie wielką ścianę z nazwiskami tych kibiców, którzy byli na stadionie na meczu otwarcia. Fantastyczna rzecz.

U nas jest RODO, więc pomysł nie przejdzie :lol:

W Portugalii też obowiązuje RODO i nie ma problemu. To jest mała tabliczka z imieniem i nazwiskiem i dodatkowo nr biletu kibica. I dało się w biedniejszej odkąd Portugalii oraz stadionie o dość dużej pojemności



ciekawe masz wakacje ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec


Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez August 2022-08-07, 12:16 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):Byłem dzisiaj w muzeum, na stadionie i w sklepie FC Porto. Na stadionie widziałem fajną rzecz a mianowicie wielką ścianę z nazwiskami tych kibiców, którzy byli na stadionie na meczu otwarcia. Fantastyczna rzecz.

U nas jest RODO, więc pomysł nie przejdzie :lol:

W Portugalii też obowiązuje RODO i nie ma problemu. To jest mała tabliczka z imieniem i nazwiskiem i dodatkowo nr biletu kibica. I dało się w biedniejszej odkąd Portugalii oraz stadionie o dość dużej pojemności

Dokładnie takie tabliczki z imieniem i nazwiskiem oraz nr biletu każdego kibica widzą na ścianie stadionu
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez slawekchicago 2022-08-17, 3:28 am

Korzystając z pogody właśnie idę spacerkiem do pracy. Jest 3 nad ranem a w słuchawkach Horror Show
I tak myślę nie ważne kiedy i z kim zagra Zagłębie swój pierwszy mecz na nowym stadionie, ale byłoby zajebiście by przed nim koncert Horror Show
Czy będzie to mecz z Wisłą? hmmm, potem nie ma żadnego juz meczu aż do wiosny wiec chciałbym ale wątpię
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez slawekchicago 2022-09-12, 9:34 am

Słysząc plotki, że może otwarcie stadionu na mecz z Wisłą i wyrażając swoje wątpliwości (o czym pisałem wyżej , teraz się zastanawiam jeśli jednak tak miało by być to może warto ciut przyspieszyć.

Mniej więcej 10 dni wcześniej czeka Nas mecz w PP z Rakowem i to byłby idealny przeciwnik. Potem Wisła i czas na przerwę by ewentualnie dokończyć resztę prac. Otwarcie stadionu na rundę wiosenną przy polskiej zimie to trochę ekstremalny pomysł
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez petromar 2022-09-13, 3:31 pm

90% stadion na Wisłe NIE zostanie otwarty :(
petromar
 
Posty: 800
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Lars 2022-09-13, 4:03 pm

Z tego co wiem to stadion zostanie otwarty 10-12 luty, Zagłębie - Arka.
Nie wyrobiono się na ostatni jesienny mecz w Sosnowcu.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez MirosławaSmyła 2022-09-13, 6:12 pm

Otwarcie w lutym... Fatalny scenariusz. Zimno, niech jeszcze śnieg leży, albo mróz jakiś. Zdecydowanie wolałbym mecz otwarcia w kwietniu z chorzowskimi.
MirosławaSmyła
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Piotrek34 2022-09-14, 7:25 pm

Pełna zgoda z przedmówcą. Otwarciu stadionu powinno towrzyszyć jego wypełnienie w jak najwiekszej ilości osób. Jakoś w lutym sobie tego nie wyobrażam. Uważam, że wybierając termin otwarcia trzeba na takie rzeczy zwracać uwage, a nie otwierać, bo już wszyscy z zarządu tupią nóżkami.
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adam1906 2022-09-28, 8:19 pm

Mecz 16. kolejki I ligi Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków będzie rozegrany w weekend 29-30 października prawdopodobnie już na nowym Stadionie!!! :niezle: :)

Kolejny piękny stadion w Polsce. Za 150 milionów złotych!

Obrazek

Doczekaliśmy się kolejnego nowoczesnego obiektu na piłkarskiej mapie Polski. Już w październiku nowy stadion zostanie otworzony w Sosnowcu, a to oznacza, że miejscowe Zagłębie zyska nowy dom. Koszt budowy robi wrażenie.

Chociaż pod względem sportowym to z polską piłką nożną bywa różnie, to pod względem infrastruktury Polska z pewnością jest jednym z czołowych krajów w Europie. Nowe piękne stadiony to wizytówka wielu polskich klubów.

Właśnie taki nowoczesny obiekt zyskała nowa drużyna. Mowa konkretnie o Zagłębiu Sosnowiec. Ekipa z poziomu Fortuna I ligi przeniesie się na nowy obiekt już w październiku. Nowoczesny Zagłębiowski Park Sportowy to kompleks zajmujący łączną powierzchnię 15 hektarów Składają się na niego - stadion piłkarski (11 600 miejsc), stadion zimowy (2 545 miejsc) i hala sportowa (3 502 miejsc). Ponadto, znajduje się tam strefa gastronomiczna czy muzeum sportu. Budowa tego kompleksu trwała ponad trzy lata. Natomiast koszt budowy samego stadionu piłkarskiego wyniósł 147,9 mln zł.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ow-zlotych
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez GrubyPerez 2022-09-28, 8:25 pm

Właśnie obserwujemy próbę świateł ;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adam1906 2022-09-28, 8:41 pm

GrubyPerez napisał(a):Właśnie obserwujemy próbę świateł ;)

Będziesz miał jakieś foto/video z tego wiekopomnego wydarzenia? ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adam1906 2022-09-28, 9:01 pm

Próby oświetleniowe na nowym stadionie :niezle: :)
https://m.facebook.com/sosnowiec998/vid ... 576940568/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez Adam1906 2022-09-29, 9:35 am

Po wczorajszej informacji redaktora Pawła Czado o październikowym terminie otwarcia nowego stadionu piłkarskiego dzisiaj otrzymałem informacje z kilku niezależnych źródeł, że ZPS nie zostanie odebrany przez służby z uwagi na nadal istniejący "plac budowy", lecz pomimo tego prezes klubu Łukasz Girek na siłę chce, żeby spotkanie 16. kolejki I ligi Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków zostało rozegrane jako mecz otwarcia... bez udziału publiczności :lol:

Jeżeli tylko jest to prawdą, to ktoś w klubie powinien ostro się rozpędzić i pierdoln@ć pustym łbem o ścianę!!!... :twisted:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez RUDI 2022-09-29, 9:36 am

A tak się zaczeło ;-)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1881
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Nowy stadion dla ZAGLĘBIA

Postprzez slawekchicago 2022-09-29, 10:39 am

Adam1906 napisał(a):Po wczorajszej informacji redaktora Pawła Czado o październikowym terminie otwarcia nowego stadionu piłkarskiego dzisiaj otrzymałem informacje z kilku niezależnych źródeł, że ZPS nie zostanie odebrany przez służby z uwagi na nadal istniejący "plac budowy", lecz pomimo tego prezes klubu Łukasz Girek na siłę chce, żeby spotkanie 16. kolejki I ligi Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków zostało rozegrane jako mecz otwarcia... bez udziału publiczności :lol:

Jeżeli tylko jest to prawdą, to ktoś w klubie powinien ostro się rozpędzić i pierdoln@ć pustym łbem o ścianę!!!... :twisted:


Hmm, to coś tu Nam się wyjaśnia
Nie potrafię wkleić posta kolegi Adama z dnia 16 czerwca z tematu o twórczości prezesa girka. Tam był pokazany screenshot z Tweetera i słowa prezesa nie dla frajerów a pod spodem odpowiedź z ZPS "jesteśmy najlepsi moi przyjaciele ".
Teraz można się domyśleć ze to mogło dotyczyć tego pomysłu

TO BYŁABY NAJWIĘKSZĄ KOMPROMITACJA
MECZ OTWARCIA BEZ KIBICÓW
M3CZ OTWARCIA STADIONU ZA KTÓRY PŁACĄ I BĘDĄ PŁACIĆ MIESZKAŃCY SOSNOWCA
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników