PrzeglÄ…d prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2022-11-09, 12:42 pm

https://sportdziennik.com/zaglebie-sosn ... -o-posade/
Czyli porażka w Rzeszowie da nadzieję na lepszą wiosnę bez Skowronka.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez wojtaszko 2022-11-09, 12:46 pm

novack napisał(a):https://sportdziennik.com/zaglebie-sosnowiec-skowronek-gra-o-posade/
Czyli porażka w Rzeszowie da nadzieję na lepszą wiosnę bez Skowronka.

Tyle nie sam trener jest tu problemem ale ten cały gnój który tam panuje od Al Zwycięstwa do gabinetów klubowych reka rękę myje kolega pociotek itp zabawa za miejskie pieniadze. Jestem szczeliwy że nie muszę tego oglądać na żywo z wiadomych powodów ale skutecznie trio Arkadiusz Marcinek i Makaroniarz niszczą ten klub i doją miejska kase sorry nasza kase na swoje widzimisię a dopoki rządzi Imperator Arkadiuszo nie zmieni się nic a tu tylko prywatny inwestor to uratuje i poprowadzi w pełni profesjonalnie
wojtaszko
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez slawekchicago 2022-11-09, 1:37 pm

Sami profesjonaliści w tym klubie.
Tu nie tylko skowronek do wywalenia ale i matusiak i cała zgraja profesjonalistów. Oczyścić Zagłębie ze wszystkich razem z Grzybem, który przesiakl juz tym wszystkim i pieprzy jak i oni.
Nie ma miejsca dla takich osób w Zagłębiu . Nie ma miejsca dla takich osób w sosnowieckim sporcie. "Pozbył się" checinski stanka i teraz dał go do Czarnych gdzie jest dramat

RĘCE PRECZ OD SOSNOWIECKIEGO SPORTU

Czy nie pisze prawdy?
Spójrzcie na koszykarki Zagłębia. Tam nie na popaprancow checinskiego i wyniki są.

Człowiek się łudzi, że będzie lepiej, ale nie będzie bo nikogo do Zagłębia nie dopuszcza bo zaczęło by to się od Audytu a skończyło na prokuraturze.

Ot, cała prawda
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez Adam1906 2022-11-09, 6:26 pm

slawekchicago napisał(a):stworzone zostało koryto, które napełnianie jest miejską kasą a siedzą przy nim AMATORZY

QRWA LUDZIE OBUDZCIĘ SIĘ

Na temat aktualnej sytuacji w Zagłębiu Sosnowiec krótko wypowiedział się nasz były piłkarz (notabene mój ulubieniec):

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez Adam1906 2022-11-09, 9:04 pm

Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez petromar 2022-11-09, 10:11 pm

druga strona medalu - ile to Sobczak brameczek z akcji w tym sezonie pierdyknął? a ile to ważnych brameczek Zagłębie straciło po jego wspaniałych dryblingach w polu karnym przeciwnika straciło ? (ile punktów)? nie mam siły ani ochoty szukać i kopiować ale ostatnio Sobczaka równio tutaj na forum koledzy pojechali że gra piach ( i slusznie!)
Może gwiazdor(ek) zaczął się wkurzać ze nie odszedł- bramek nie strzela i odpierdala na treningach dziadostwo takie samo jak w meczach o punkty ......
Skowronek też nie trener ale się wkurwił może i postawił na swoim bo zaczeło się gwiazdorzenie.
27 bramek w tym i poprzednim sezonie - a ile w tym ? ;-)
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez kanciak 2022-11-09, 10:40 pm

a mnie doszły ploteczki, że drużyna za nim nie przepadała i wielu chętnych do gry z Sobczakiem nie było w tej rundzie. Ale zaznaczam to dalej takie ploteczki, a gdzie prawda? Jak zawsze pewnie po środku.
Ani Sobczak nie wirtuoz ani trener nie fachowiec...ot bidna szarzyzna. Szkoda tylko, że rozdmuchano to przed ostatnim meczem, można było już wytrzymać do końca rundy a nie prać brudów wszelakich medialnie. Bo to szkoda dla klubu, mimo wszystko mojego klubu. A tak udało się i w tej rundzie "nasrać Zaglębiu do kwiatka" :redface:
Inna ploteczka to że jak Skowron z Resovią przegra to będzie pożegnanie :czerwona: .
kanciak
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2009-07-10, 9:05 am

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez wojtaszko 2022-11-10, 8:22 am

kanciak napisał(a):a mnie doszły ploteczki, że drużyna za nim nie przepadała i wielu chętnych do gry z Sobczakiem nie było w tej rundzie. Ale zaznaczam to dalej takie ploteczki, a gdzie prawda? Jak zawsze pewnie po środku.
Ani Sobczak nie wirtuoz ani trener nie fachowiec...ot bidna szarzyzna. Szkoda tylko, że rozdmuchano to przed ostatnim meczem, można było już wytrzymać do końca rundy a nie prać brudów wszelakich medialnie. Bo to szkoda dla klubu, mimo wszystko mojego klubu. A tak udało się i w tej rundzie "nasrać Zaglębiu do kwiatka" :redface:
Inna ploteczka to że jak Skowron z Resovią przegra to będzie pożegnanie :czerwona: .

W Zagłębiu nasrane do kwiatka jest od wielu lat ostatnio coraz mocniej ale co ja się znam nie handlowałem.makaronem i nie mowie do.kibica który chodzi od przynajmniej 40 lat co zrobiłeś dla.tego klubu.
wojtaszko
 
Posty: 1279
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez petromar 2022-11-10, 8:29 am

również słyszałem plotki że mają go lekko dosyć, a ze teraz to zrobił.... chłop po prostu myśli o sobie i swojej kasie - przerwa zaraz ,szum się zrobił, łatwiej będzie opuścić klub
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2022-11-10, 9:28 am

https://sportdziennik.com/sobczak-przes ... do-rezerw/
Chyba to prawda, że w Niepołomicach Sobczak ocenił blamaż językiem innym niż używają akwizytorzy.
Ostatnio edytowano 2022-11-10, 10:31 am przez novack, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez picku 2022-11-10, 9:50 am

wojtaszko napisał(a):dopoki rządzi Imperator Arkadiuszo nie zmieni się nic a tu tylko prywatny inwestor to uratuje i poprowadzi w pełni profesjonalnie


Jeśli nowym prezydentem zostanie ktoś spoza linii obecnego to, jak już wiele razy było mówione, kranik pieniędzy z dużą dozą prawdopodobieństwa zostanie zakręcony. Po drugie w obecnych czasach nie ma co liczyć na zmianę właściciela czy mocnego sponsora. Jedyne na co pozostaje nam liczyć to fakt, że mając jeden z lepszych budżetów 1 ligii (póki co) trafi się w końcu trener, który będzie to w stanie wykorzystać.
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez petromar 2022-11-11, 10:01 am

ja tak sobie czytam i czytam ,forum,fb, i nachodzi mnie taka myśl.......czy kibice Zagłębia są aż tak niezadowoleni z pieniędzy które miasto pompuje w klub? (nie interesuje mnie z jakim skutkiem bo to widzi każdy), czy kibice na dobre i na złe wolą jednak aby UM nie dotował klubu i ten zniknął na dobre z mapy piłkarskiej czyli pojdzie na złe? i tak sobie po tym czytaniu myślę że druga opcja jest bliższa kibicom Zagłębia jednak, czyli niby na dobre i na złe ale bardziej z opcją złe , to jest jakiś ewenement na skalę krajową chyba że kibice danego klubu nie za bardzo jednak chcą aby klub istniał ;-(
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez novack 2022-11-11, 3:00 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez petromar 2022-11-11, 5:08 pm

novack napisał(a):https://sportdziennik.com/zapraszamy-na-stadiony-smutny-krajobraz-nad-brynica/



ostatnie zdanie Arkadio - chyba pobożne zyczenia naszych na dobre i na złe :lol: :lol: :lol:
zlkikwidowac, zaorać....ale nieeeeee czekaj nie będzie wtedy na co marudzić i kogo wyzywac w sumie ...
hmmmmm sytuacja patowa kibiców najdziwniejszych w klubie którzy szyderczo narzekają ze miasto łoży na klub .....
nie ma wyjscia z sytuacji :lol:
petromar
 
Posty: 836
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: PrzeglÄ…d prasy

Postprzez Adamek182 2022-11-11, 5:37 pm

I tutaj pozostaje tylko przyklasnąć petromarowi. Mam dokładnie takie samo wrażenie.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników