Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2022-05-12, 12:35 pm

Daj spokój Adam, szkoda klawiatury na cos takiego i właściwie nawet trudno tu cokolwiek komentować. Chyba tylko tyle żeby zadać pytanie czegoś jeszcze potrzeba ludziom, którzy wola się dopatrywać wszystkiego co najgorsze dla klubu wokół niego a nie w nim samym. Nie ma wyników, pieniędzy, rzeszy kibiców, sponsorów, dobrej atmosfery wokół klubu a kolejna ekipa rządząca klubem udowadnia, że do tego rządzenia się kompletnie nie nadaje. Z kolei już ta garstka ludzi, którym chce się jeszcze cokolwiek pisać i mówić o tym szambie, które jest na Kresowe, jest oskarżana o rzekome działanie na jego szkodę. A niech im będzie. Wypada życzyć powodzenia w wierze w to, że Girek i jego ekipa zbawią Zagłębie. No nie zbawią, a zweryfikują to nie słowa a po prostu życie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2022-05-12, 12:48 pm

koledzy, faktycznie szkoda nerwow. Zaraz pojawi sie pewnie komentarz jaki byl ostatnio, o wspolnym piciu napojow wyskokowych i popieraniu sie przez to na forum.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2022-05-12, 12:53 pm

August napisał(a):Daj spokój Adam, szkoda klawiatury na cos takiego i właściwie nawet trudno tu cokolwiek komentować. Chyba tylko tyle żeby zadać pytanie czegoś jeszcze potrzeba ludziom, którzy wola się dopatrywać wszystkiego co najgorsze dla klubu wokół niego a nie w nim samym. Nie ma wyników, pieniędzy, rzeszy kibiców, sponsorów, dobrej atmosfery wokół klubu a kolejna ekipa rządząca klubem udowadnia, że do tego rządzenia się kompletnie nie nadaje. Z kolei już ta garstka ludzi, którym chce się jeszcze cokolwiek pisać i mówić o tym szambie, które jest na Kresowe, jest oskarżana o rzekome działanie na jego szkodę. A niech im będzie. Wypada życzyć powodzenia w wierze w to, że Girek i jego ekipa zbawią Zagłębie. No nie zbawią, a zweryfikują to nie słowa a po prostu życie

Na pewno z tak zachowującym się człowiekiem piastującym stanowisko "Prezesa pierwszoligowego klubu piłkarskiego" zajdziemy w chooj wysoko :twisted:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2022-05-12, 1:11 pm

Będzie miał ładną ksywę. Chłop musi mieć ego o niewyobrażalnej skali.
Z kolei ciekawe informacje dot. regulaminu przytacza weszlo:

Zagłębiu Sosnowiec grozi walkower? Sandecja złożyła protest

Opublikowane 12.05.2022 12:32 przez
Szymon Janczyk

Problemy Zagłębia Sosnowiec po tym, jak wystawiono do gry kontuzjowanego młodzieżowca, nie mają końca. Sprawę bada Komisja Dyscyplinarna PZPN, a z naszych ustaleń wynika, że protest w sprawie meczu złożyła Sandecja Nowy Sącz.

Zagłębie upiera się nie złamało żadnego punktu regulaminu, ale pierwszoligowcowi grozi walkower. Wszystko z powodu punktu w regulaminie, który określa, w jakich sytuacjach klubom grozi zweryfikowanie meczu jako 0:3. W podpunkcie ósmym czytamy:

– Zawody należy zweryfikować jako przegrane 0:3 na niekorzyść drużyny, w której brał udział zawodnik nieuprawniony z tytułu przepisów o opiece lekarskiej, o których mowa w paragrafie 24.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC POD LUPĄ PZPN

Paragraf 24. mówi o trzech rzeczach:

Zawodnicy piłki nożnej są obowiązani poddać się badaniom kontrolnym w odstępach nie dłuższych niż półrocznych, o ile lekarz nie ustali wcześniejszego terminu przeprowadzenia badań.
W spotkaniach piłki nożnej mogą uczestniczyć wyłącznie zawodnicy legitymujący się aktualnie pozytywnym wynikiem badań, wpisanym do karty badań lekarskich.
Zawodnik uczestniczący we współzawodnictwie sportowym jest obowiązany do uzyskania orzeczenia lekarskiego o stanie zdrowia umożliwiającym bezpieczne uczestnictwo w tym współzawodnictwie. Przed zawodami, sędziemu należy dostarczyć potwierdzenie posiadania przez zawodników aktualnych badań lekarskich.

Zagłębie Sosnowiec zostanie ukarane walkowerem?

Klub z Sosnowca powinien więc dostarczyć aktualne badania lekarskie Kacpra Smolenia, który wciąż przechodzi rehabilitację po uszkodzeniu więzadeł. Na konferencji prasowej trener Artur Skowronek przyznał, że zawodnik nie jest w stanie „poutykać przez dwie minuty”, więc jego zdolność do gry nie jest oczywista. Z naszych ustaleń wynika, że protest w sprawie złożyła Sandecja Nowy Sącz. Potwierdza to Miłosz Janczyk, prezes „Sączersów”.

– Złożyliśmy wniosek z prośbą o wyjaśnienie, czy rzeczywiście wszyscy zawodnicy Zagłębia Sosnowiec byli uprawieni do możliwości gry na poziomie pierwszej ligi. Wszyscy o tym, mówią, wiadomo, o co chodzi, więc zawnioskowaliśmy o wyjaśnienie tej sprawy przez Komisję Dyscyplinarną. Czekamy na decyzję w tej sprawie – mówi nam prezes Sandecji.
https://weszlo.com/2022/05/12/zaglebie- ... dziezowiec

No to ciekawe czy klub ma wszystkie wymagane przepisami dokumenty potwierdzające zdolność zawodnika do gry
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2022-05-12, 1:57 pm

no to teraz po tym co wkleil Adam

sZANOWNY pANIE pREZESIE Girek

Skoro zyskal pAN juz ta swoja niesmiertelnosc to ODEJDZ pAN. Moze marcin podzieli sie fucha od prezydenta i do emeryturki razem bedziecie trzymac piecze nad ZPS

NIE POZDRAWIAM

KIBIC ZAGLEBIA
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez Lars 2022-05-12, 2:03 pm

Adam1906 napisał(a):CHCEMY TYLKO NORMALNOŚCI W ZARZĄDZANIU KLUBEM!!!


Jesli tak to okey, poprostu odebrałem to jako polowanie na własny klub.
Skowronek chyba po raz kolejny nie zgodzi się na zrobienie takiej zmiany, także cały cyrk i zamieszanie na marne. Wydaje mi się, że jest niemożliwe żeby Smoleń był na L4, ale skoro Sandecja chce to ma prawo to sprawdzić.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2022-05-12, 2:51 pm

Lars napisał(a):Jesli tak to okey, poprostu odebrałem to jako polowanie na własny klub.
Skowronek chyba po raz kolejny nie zgodzi się na zrobienie takiej zmiany, także cały cyrk i zamieszanie na marne. Wydaje mi się, że jest niemożliwe żeby Smoleń był na L4, ale skoro Sandecja chce to ma prawo to sprawdzić.

Dlatego odpisałem na Twojego posta, bo znam Cię na tyle, że wydawało mi się raczej pewne, iż źle zrozumiałeś nasze wcześniejsze wpisy w tej sprawie.

Lars napisał(a):Skowronek chyba po raz kolejny nie zgodzi się na zrobienie takiej zmiany, także cały cyrk i zamieszanie na marne. Wydaje mi się, że jest niemożliwe żeby Smoleń był na L4, ale skoro Sandecja chce to ma prawo to sprawdzić.

Co do Skowronka to też jestem tego ciekawy. Nie wydaje mi się, żeby byli w obecnej sytuacji w stanie wpuścić Smolenia na następne 16 sekund, bo zaczęła krążyć pogłoska, iż Kacper może być wezwany do PZPN, gdzie przebada go lekarz ze związku. A powtórzę: on nie jest zdrowy, ma niedoleczoną kontuzję i na chwilę obecną nie jest w stanie ani biegać, ani kopnąć piłki.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2022-05-12, 5:57 pm

Szybko nam Kacper znów się rozchorował...

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez Lars 2022-05-12, 5:57 pm

no tak to jest Adam, gdy ciągle czyta się o tym Zagłębiu złą prasę. Nawet gdy Ci najwierniejsi odwrócili sie za Górskiego, staraliśmy się pomóc bo Zagłebie jest najważniejsze. A tu ciągle pod górkę, ciągle nie jest dobrze, boli serce kibica gdy tak to wyglada. Notabene, teraz okazuje się że przyszły sezon w PLH też będzie jedną wielką improwizacją. Mnie jako kibica z Sielca, chociaż teraz mieszkam w innej dzielnicy, takie sprawy smucą. Jak widzę teksty typu "lepiej żeby spadli" to mnie szlak trafia. To jest nasz klub, nasze Zagłebie. Jest jak jest, ale powinniśmy za nie trzymać kciuki. Najgorsze jest to, że kibiców Zagłebia jest coraz mniej, a do czasu, gdy Chęciński jakoś to ciągłymi dofinansowaniami trzyma przy życiu, mimo wszystkich fatalnych decyzji, to boje się że jak zastąpi go prezydent niechętny Zagłębiu to wszystko pójdzie się jebać i wylądujemy bez zespołu, bez ligi centralnej i bez kibiców. To jest bardzo realna przyszłość.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2022-05-12, 6:35 pm

Kol. Lars czy jesteś pewien ze to jest nasz klub . Bo mnie Chęciniaki wyprowadzają z błędu i czuje się obco
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez Lars 2022-05-12, 7:00 pm

Tomcjo napisał(a):Kol. Lars czy jesteś pewien ze to jest nasz klub . Bo mnie Chęciniaki wyprowadzają z błędu i czuje się obco


Prezydent, prezes, itd przeminą; Zagłębie pozostanie. Tak, jestem pewien .
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2022-05-12, 7:06 pm

Lars, ale kto jest temu winny, że dla wyrwania kasy robisz z siebie idiotę i na mecz wystawiasz chłopaka, który nie tylko że nie jest w stanie zagrać w ligowym meczu, on nie jest jeszcze w stanie nawet normalnie trenować?!? I co przez powyższe działanie osiągasz? W konsekwencji tej głupiej decyzji nie tylko owej kasy nie będziesz miał, ale na dodatek ponownie ośmieszyłeś przed całą Polską Klub Zagłębie Sosnowiec!!!

A teraz mi powiedz, kogo jest to wina? Nas - Kibiców, czy zarządzających Naszym Ukochanym Klubem mózgów pokroju Girka??? Więc krytykę amatorskich działań, prowadzoną przez Kibiców, nie nazywaj "odwróceniem się od Zagłębia i robieniem Klubowi złej prasy", bo złą prasę Zagłębiu Sosnowiec robią ludzie, którzy nim rządzą za swoich biurek przy ul. Kresowej. Ludzie, którzy nigdy nie powinni zajmować tych stanowisk. Ludzie, którzy powinni trzymać się jak najdalej od Naszego Klubu!!!
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez Lars 2022-05-12, 7:11 pm

Adam zgadzam się, ale do kiedy piłka była w grze, a Zagłębie nie przekroczyło żadnego przepisu, można było milczeć. Tak mi się wydaje, możesz się z tym zgadzać lub nie.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2022-05-14, 1:31 pm

Lars napisał(a):Nawet gdy Ci najwierniejsi odwrócili sie za Górskiego, staraliśmy się pomóc

i właśnie wtedy bezpowrotnie utraciłem romantyczne spojrzenie na futbol.

Co do Twojego wpisu ....na szczęście znam wszystkich niemal tych ludzi którzy tutaj piszą- i wiem, że to ludzie którym dobro Zagłębia leży na sercu.
Dlatego nie dziwię się tym, którzy miotają się pomiędzy chęcią utrzymania się za wszelką cenę bo to jednak wyższy level i kasa większa - vs chęcią ukarania tych wszystkich nieudaczności i niekompentencji spadkiem, co spowodować by miało wyczyszczenie stajni Augiasza.

Z innej - ale stojącej obok beczki : zżymałem się ( i nadal zżymam) na wszystkie kawały i złośliwości w stylu "Sosnowiec i Radom to stan umysłu"
ALe patrząc na to okiem kibica z innych części Polski- to nie ma co się dziwić takiej opinii.

Trudny to czas dla nas wszystkich- kibiców Zagłębia. Trzymajmy się razem- bo bez tego języczka u wagi- wszystko to może pierdolnąć nieodwracalnie.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2022-05-14, 4:02 pm

slawekchicago napisał(a):koledzy, faktycznie szkoda nerwow. Zaraz pojawi sie pewnie komentarz jaki byl ostatnio, o wspolnym piciu napojow wyskokowych i popieraniu sie przez to na forum.


nikt przecież nie zabrania nikomu by się zebrać w określonym gronie, popić razem pośpiewać i ustalić, kogo na forum popierać a kogo nie :lol: - albo też popić, pośpiewać i dojść do wniosków- jak w omawianym przypadku- że spotkało się grono fanatyków Zagłębia ze zdrowym podejściem i myślą czasem tożsamą, z których każdy ma swój rozum i możliwość swobodnego wyrażania się w imieniu własnym, co wcale nie wyklucza popierania zdań czy postaw innych fanatyków . Mi tam bardziej żal tych co by chcieli a nie mogli ;-( :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników