Przegląd prasy

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przegląd prasy

Postprzez tork 2021-05-18, 2:48 pm

Słowo ciałem się stało. Adwokat diabła dał głos.

https://sport.interia.pl/eksperci/pawel ... Id,5239878
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze


Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2021-05-18, 2:57 pm

tork napisał(a):Słowo ciałem się stało. Adwokat diabła dał głos.

https://sport.interia.pl/eksperci/pawel ... Id,5239878


Ostatni wierny sługa na utrzymaniu mieszkańców SOSNOWCA

Komentarze celowe wyłączone pod artykułem ?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2021-05-18, 3:11 pm

prezydent sie na fejsie wypowiedzial

Zagłębie Sosnowiec
Jestem zdenerwowany tak jak wszyscy kibice. Szczególnie gdy widzę, jak gra drużyna i jakie wyniki "osiąga". Miejsce Zagłębia jest co najmniej w czołówce I ligi. Sosnowiec nie zasługuje na bycie czerwoną latarnią ligi, choć wszyscy wiemy, jak przewrotna jest piłka. Na chwilę obecną cel jest jasny: klub musi utrzymać się w I lidze. Zróbmy to i dopiero zacznijmy rozliczać sezon. Fatalny, to nie podlega żadnej wątpliwości, ale podejmowanie niepopularnych decyzji w trakcie sezonu nie miałoby dobrego wpływu na postawę piłkarzy. Wszyscy na Jastrzębie (bo wreszcie można!) i kibicujemy też Czarnym w Katowicach.
Ostatnio edytowano 2021-05-18, 3:39 pm przez wojtaszko, łącznie edytowano 1 raz
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tomcjo 2021-05-18, 3:17 pm

Akurat wywalenie Jaroszewskiego na zbity ryj spowodowałoby wielką euforię wśród wszystkich pracujących w SA Zagłębie . Oprócz kucyków i tv specjalisty
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przegląd prasy

Postprzez wojtaszko 2021-05-18, 3:29 pm

Tomcjo napisał(a):Akurat wywalenie Jaroszewskiego na zbity ryj spowodowałoby wielką euforię wśród wszystkich pracujących w SA Zagłębie . Oprócz kucyków i tv specjalisty

Rozliczenia beda polegac pewnie na wymianie jednego szrotu na drugi bez zmian na stanowiskach
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przegląd prasy

Postprzez GrubyPerez 2021-05-18, 3:33 pm

tork napisał(a):Słowo ciałem się stało. Adwokat diabła dał głos.

https://sport.interia.pl/eksperci/pawel ... Id,5239878


gdyby to jeszcze on miał rację....
to taki tekst- nie przymierzając ( ani absolutnie nie obrażając nikogo) dla Pana Tadeusza i jego romantyków futbolu.
Jeszcze tylko czerwona podwiązka i na pewno nam pójdzie już z górki....
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-05-18, 3:48 pm

Szanowny Gruby Perez - strzelił Kol w dyche - po przeczytaniu gęba mi się śmieje
że są na tym świecie jeszcze naprawdę fajni ludzie - przykopać drugiemu to nie uchodzi
Chciałbym aby Koledzy na tym Forum uwierzyli jeszcze w Zagłębiu Sosnowiec będzie
świeciło słońce i to to Extraklasowe.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Przegląd prasy

Postprzez novack 2021-05-18, 3:58 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Szanowny Gruby Perez - strzelił Kol w dyche - po przeczytaniu gęba mi się śmieje
że są na tym świecie jeszcze naprawdę fajni ludzie - przykopać drugiemu to nie uchodzi
Chciałbym aby Koledzy na tym Forum uwierzyli jeszcze w Zagłębiu Sosnowiec będzie
świeciło słońce i to to Extraklasowe.
Pozdrawiam
Tadeusz

Wszyscy o tym marzymy i wszyscy do tego dążymy, pierwszym krokiem do tego jest Jaroszewski aut!
Ostatnio edytowano 2021-05-19, 5:04 am przez novack, łącznie edytowano 1 raz
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-05-18, 9:54 pm

GrubyPerez napisał(a):gdyby to jeszcze on miał rację...

19 porażek na 30 meczów. Przedostatnie miejsce i 5 pkt straty do 3 miejsca od końca, 3 pkt przewagi nad drużyną z klubu z olbrzymimi problemami organizacyjno—finansowymi. O innych rzeczach już nie desery się powtarzał a facet pisze że Zagłębie to dobra drużyna. Zastanawiam się czy to jeszcze włazidupstwo czy Pan tzw. „redaktor” Czado coś po prosty bierze. Te wypociny to totalne oderwanie od rzeczywistości.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2021-05-19, 7:02 am

August napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):gdyby to jeszcze on miał rację...

19 porażek na 30 meczów. Przedostatnie miejsce i 5 pkt straty do 3 miejsca od końca, 3 pkt przewagi nad drużyną z klubu z olbrzymimi problemami organizacyjno—finansowymi. O innych rzeczach już nie desery się powtarzał a facet pisze że Zagłębie to dobra drużyna. Zastanawiam się czy to jeszcze włazidupstwo czy Pan tzw. „redaktor” Czado coś po prosty bierze. Te wypociny to totalne oderwanie od rzeczywistości.


Raczej w tej wypowiedzi powinienes napisac 1pkt (pamietajac o karze Belchatowa). Pomijajac to, Czado dal CZADU z tym co bierze, a jezeli chodzi o wlazidupstwo GLEBIEJ SIE JUZ CHYBA NIE DA. Ogolnie kompromitacja i jego i tego, ktory poprosil go o taki a nie inny tekst. Mam nadzieje, ze zaplacone mial z kieszeni zleceniodawcy a nie z miejskiej kasy
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez picku 2021-05-19, 7:30 am

slawekchicago napisał(a):Komentarze celowe wyłączone pod artykułem ?


Nie są wyłączone. Sam wczoraj pisałem :) Są za to wg mnie dość dobrze ukryte
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Przegląd prasy

Postprzez slawekchicago 2021-05-19, 8:21 am

picku napisał(a):
slawekchicago napisał(a):Komentarze celowe wyłączone pod artykułem ?


Nie są wyłączone. Sam wczoraj pisałem :) Są za to wg mnie dość dobrze ukryte


Dzięki. Odnalazłem i dodałem swój
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2021-05-19, 9:26 am

August napisał(a):19 porażek na 30 meczów. Przedostatnie miejsce i 5 pkt straty do 3 miejsca od końca, 3 pkt przewagi nad drużyną z klubu z olbrzymimi problemami organizacyjno—finansowymi. O innych rzeczach już nie desery się powtarzał a facet pisze że Zagłębie to dobra drużyna. Zastanawiam się czy to jeszcze włazidupstwo czy Pan tzw. „redaktor” Czado coś po prosty bierze. Te wypociny to totalne oderwanie od rzeczywistości.

Wszystko na ten temat. Z mojej strony zwróciłem uwagę na poniższe zdania:


Obraz Zagłębia jest jednak sfałszowany. To wcale nie jest bowiem słaba drużyna

19 porażek w 30 meczach. Faktycznie, to wcale nie jest słaba drużyna.


Zagłębie ostatnio za każdym razem przegrywało jedną bramką, sosnowiczanie wcale nie byli przez rywali na boisku miażdżeni

Acha. To informuję Pana, Panie Czado, że czy przegrywasz pod koniec sezonu mecze po 0:1, czy po 0:3, nadal masz ZERO punktów.


Słabsza passa nie oznacza braku umiejętności - przerobili to w tym sezonie w Piaście

Słabsza passa Piasta Gliwice trwała tylko do 8. kolejki Ekstraklasy, kiedy to mieli tylko dwa remisy i aż 6 porażek. Od 9. kolejki Piast zaczął systematycznie wspinać się w górę tabeli i do ostatniego meczu sezonu walczył o prawo uczestniczenia w europejskich pucharach. U nas "słabsza passa" trwa od pierwszego meczu... ale nie tego sezonu, tylko od lipca 2018r., kiedy rozpoczęliśmy nasz żenujący występ w Ekstraklasie. Od tamtej pory Panie Czado zaliczyliśmy z hukiem spadek z najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, dziadoski sezon po spadku - w którym do ostatniej kolejki walczyliśmy o utrzymanie, oraz sezon obecny, który... jest gorszy nawet od tego poprzedniego.


Wielu sosnowieckich kibiców drwi z własnego klubu i narzeka na Zagłębie

No bez jaj. Nikt z nas nie drwi z własnego klubu i nie narzeka na Zagłębie jako klub. Problemem są ludzie, którzy rządzą naszym klubem, niestety nie nadając się do tego.


kibice narzekają kiedy są słabe wyniki a drużyna w ich mniemaniu jest tak dobra jak jej ostatni mecz

No to od 3 lat to nie jest dobra drużyna.


Zagłębiu wystarczy utrzymanie w pierwszej lidze żeby odwrócić zły trend

Serio? Życzę z całego serca mojemu klubowi utrzymania się w I lidze, ale jak Pan, Panie Czado, widzi "odwrócenie złego trendu po utrzymaniu się w pierwszej lidze"? Przecież przy tym zarządzaniu klubem w następnym sezonie będzie takie samo dziadostwo.


to szybki bolid, który potrzebuje tylko odpowiedniego wyregulowania

Jak wyżej: kto ma go niby "odpowiednio wyregulować"? Te same osoby, które od paru lat kompletnie go rozregulowały? I bez urazy: obecnie to nie jest żaden bolid, tylko o zgrozo co najwyżej Syrenka.


za rok ten bolid może być w zupełnie innym miejscu

Oby tylko nie w II lidze, na dodatek z tymi samymi przyspawanymi do stołków ludźmi przy sterach. Oby qrwa nie...



Podsumowując: zaimponowałeś mi Pan, Panie Czado. Oj zaimponowałeś :niezle:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przegląd prasy

Postprzez August 2021-05-19, 9:34 am

Adam1906 napisał(a):zaimponowałeś mi Pan, Panie Czado. Oj zaimponowałeś

Mam prośbę. Jak masz konto w mediach społecznościowych i namiary na Herr Czado to zapytaj co bierze i gdzie to kupuje. Może na stare lata też spróbuję :lol:
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przegląd prasy

Postprzez Adam1906 2021-05-19, 9:56 am

August napisał(a):Mam prośbę. Jak masz konto w mediach społecznościowych i namiary na Herr Czado to zapytaj co bierze i gdzie to kupuje. Może na stare lata też spróbuję :lol:

Zaiste, to musi być mooocny towar...

Obrazek


Dla informacji Pana Czado: wrzucam część opinii, jakie padły w sprawie tego artykułu, na drugim forum kiboli Zagłębia Sosnowiec :)

No może być w innym miejscu, może, obawiam się tylko, że w 3 lidze nie na każdym boisku jest aleja serwisowa dla takich rozpędzonych bolidów :lol:

Panowie żurnaliści powinni chyba zmienić branżę na samochodową. Jeden o bredzi o porsche w garażu, drugi o bolidach...

Oj tam czepiacie się my po prostu stoimy długo na pit stopie i tak trochę nas inni zdążyli zdublować. Ale jak oni w końcu odpala to hoho i nawet jeszcze trochę. Ruszymy z pit stopu ale odpadną nam opony. ale wtedy Prezes stwierdzi, że to spisek Iluminatów, Masonów, czy innego tam wodza Czerwonej Chmury. Wtedy się obudzi skuma ,że wyścig już dawno się skończył a my nawet nie wyjechaliśmy z garażu.

To na pewno wina Pisu i tego, że zamiast robić pozytywne rzeczy z w klubie musieli się tłumaczyć CBA czy tam innemu CBŚ nasłanego na biednego Marcinka. :lol: :lol: :lol:

Tam naprawdę musi być ciepło, skoro zaprzysięgły kibic Gieksy od 30 lat jak pamiętam, pisze kolejny tekst o tym jak już za chwileczkę, już za momencik... Nisko Paweł upadłeś, zostając medialnym cynglem.
W tym samym czasie Tychy z trenerem Derbinem, wygrały mecz w Legnicy, po dwóch golach młodzieżowców, będących wychowankami tyskiego klubu. Gdzie były Tychy 4 lata temu, a gdzie my? No właśnie...

Czado dziennikarz do wynajęcia napisał(a):Ale wystarczy przecież, że Zagłębie awansowałoby do ekstraklasy to będą wzdychać z zachwytu.

Faktycznie w każdej chwili możemy zacząć nosić Jaroszewskiego na rękach. A nie, czekaj...

Dobry jest ten fragment:
Zagłębie to dobra drużyna. Zdarza się, że czasem dobra drużyna nie potrafi udowodnić klasy w dłuższym okresie.

Ta dobra drużyna dostała 19 razy w ryj od początku sezonu. Jest klasa bez dwóch zdań.


Jak widać wszystkim zaimponował Pan redaktor :brawo:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników