DLACZEGO KIBICE ZAGŁEBIA NIE SZANUJĄ SIĘ

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

DLACZEGO KIBICE ZAGŁEBIA NIE SZANUJĄ SIĘ

Postprzez KIBIC NIE TYLKO ZAGŁĘBIA 2003-05-17, 3:18 pm

TO ŻE WYWIESZANIE FLAG SZCZAKOWIENKI ŚWIADCZY O POTĘDZE TO W PORZĄDKU. TYLKO DLACZEGO PRAWIE NA KAŻDYM MECZU DOCHODZI DO BÓJEK MIĘDZY KIBICAMI ZAGŁĘBIA .NA MECZU Z PIASTEM BYŁEM ŚWIADKIEM DWÓCH BÓJEK I WIĘKSZEJ ROZRÓBY W KTÓREJ UCZESTNICZYLI TYLKO KIBICE ZAGŁĘBIA.ZAGŁĘBIE POWINNO GRAĆ W 1 LIDZE BO WTEDY FREKFENCJA NA STADIONIE BYŁABY NAJWYŻSZA W POLSCE,ALE JAKOŚĆ JESZCZE ODBIEGA OD STADIONÓW CYWILIZOWANEJ EUROPY
KIBIC NIE TYLKO ZAGŁĘBIA
 


Postprzez WOJTEK 2003-05-17, 3:44 pm

WEĹšCIE GO BO JEBNĘ :lol: :lol: :lol: NADAJESZ SIĘ NA FORUM PIOTRCOVII.
OSKAR ZA NAJGŁUPSZE TEMATY.A JUŻ MYŚLALEM,ŻE NAJGŁUPSZY JEST CYGAN I PEDRO PEDALLO.ALE WAM KONKURENCJA WYROSŁA.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-05-17, 3:50 pm

Ja chodzęjuż dosyć sporo czasu na mecze i nigdy nie widziałem żeby kibice Zagłębia bili się między sobą.
P.S.Może po prostu jacyś najebani goście się bili ale z takimi to trudno sobie poradzić(co najwyżej nie wpuszczać ich na mecze)
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

WYJAŚNIAM

Postprzez KIBIC NIE TYLKO ZAGŁĘBIA 2003-05-17, 4:36 pm

JEDEN Z KIBICÓW ZBIERAŁ DO PUSZKI NA OPRAWĘ MECZU GDY JEDEN Z FANÓW NIE WRZUCIŁ NIC DO PUSZKI DOSZŁO MIĘDZY NIMI DO PRZEPYCHANEK I CZĘŚĆ KIBICÓW PRZEPĘDZIŁA 'NAHALNIAKA' WTEDY PO KILKUNASTU MINUTACH PRZYSZŁA POMOC Z SEKTORA KIBICA I DOSZŁO DO DO BÓJKI KILKUNASTU OSÓB.WIEC NIE PISZ MI ŻE TO GOŚĆIE. TAK BYŁO NA MECZU Z ODRĄ OPOLE. O INNYCH WYDARZENIACH NIE BĘDĘ SIĘ ROZPISYWAŁ
KIBIC NIE TYLKO ZAGŁĘBIA
 

Postprzez rados 2003-05-17, 4:55 pm

Z racji z tego że mam przyjemność być w Ultras :wink: muszę ci powiedzieć żę na meczu z Odrą to ja z kolegą i jedną laską w przerwie zbieraliśmy kasę na oprawę.Kto chciał ten wrzucał kto nie to nie wrzucał.I zaręczam ci że nikt nas nie bił.No chyba że mówimy o zupełnie innej sytuacji i innym meczu.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

nie wiem kto jeszcze chodzi z puszką po stadionie

Postprzez kibic nie tylko Zagłębia 2003-05-17, 5:13 pm

nie będę z tobą polemizował bo osobiście widziałem to zdarzenie jak również bójkę trzech kibiców przy bramie w czasie wychodzenia z meczu.
na tym kończę ten temat i więcej do niego nie wracam. mam zbyt dużo szacunku dla Zagłębia .aby na forum dalej o tym pisać
kibic nie tylko Zagłębia
 

Re: WYJAŚNIAM

Postprzez grzechu 2003-05-17, 5:35 pm

KIBIC NIE TYLKO ZAGŁĘBIA napisał(a):JEDEN Z KIBICÓW ZBIERAŁ DO PUSZKI NA OPRAWĘ MECZU GDY JEDEN Z FANÓW NIE WRZUCIŁ NIC DO PUSZKI DOSZŁO MIĘDZY NIMI DO PRZEPYCHANEK


Ten "kibic" chcial wrzucic ale palacego paiperosa............
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez DaMi 2003-05-17, 5:37 pm

koles teraz ja ci cos napisze
nie bylo to na meczu z odra tylko z piastem i koles z fb zbieral kase do puszki podszedl do jednego ziomka a ten powiedzial ze moze mu jedynie wrzucic kiepa i moze mu wyjebac mlaska i mu wyjebal a kolo od nas wogole nie byl nachalny tylko grzecznie sie zapytal czy wrzuci cos na oprawe a ze on jest z grupy a wiec prawie cala grupa poszlismy mu "wytlumaczyc" zeby wiecej tak nie robił i wywiazala sie mala "wymiana argumentow" a co do tamtego kolesia uwaza sie za kibica zagłębia jezdzi na mecze i robi syf na swoim stadionie mogł powiedziaec ze nie wrzuci nic a nie ze mu wrzuci kiepa
to na tyle co do tamtego incydentu

pozdro dla FB`03 i prawdziwych fanów ZAGŁĘBIA
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

Jeszcze raz muszę wrócić do tematu

Postprzez kibic nie tylko Zagłębia 2003-05-17, 5:57 pm

masz rację chodzi oczywiście o mecz z Piastem.Być może że chodziło tam o wrzucenie papierosa, ale z grzecznością tego który zbierał to polemizowałbym.jednak ja nie chcę udowadniać, kto w tym sporze ma rację tylko pokazać to co sam napisałeś,że ktoś 'przychodzi na mecz i robi syf'.Dla mnie jest faktem że doszło do bójki i nieważne kto miał rację.[/b]
kibic nie tylko Zagłębia
 

Postprzez Royal_yf 2003-05-17, 5:59 pm

pacanie zamknij cipe i nie zakladaj bzdurnych tematow, idz sobie na stadion czarnych jak ci sie nie podoba, zauwazylem ze psujesz miedzy kibicami zaglebia atmosfere, na forum.
Royal_yf
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2003-01-01, 11:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

odpowiedż na psucie atmosfery

Postprzez Kibic nie tylko Zagłębia 2003-05-17, 6:16 pm

Te wszystkie opinie typu "pojebany'głupi;spadaj" piszą zapewne kibice po specjalnych szkołach z lekkim uchyłem. Ich nie stać na napisanie czegoś sensownego tylko wszystko kwitują słowem 's*******aj'.Jeżeli będą dalej tak intensywnie się rozwijać to niedługo staną się członkami klubu bezrobotnych i opieki społecznej.Jabol przed meczem i heja
Kibic nie tylko Zagłębia
 

Re: odpowiedż na psucie atmosfery

Postprzez WOJTEK 2003-05-17, 6:46 pm

Kibic nie tylko Zagłębia napisał(a):Te wszystkie opinie typu "pojebany'głupi;spadaj" piszą zapewne kibice po specjalnych szkołach z lekkim uchyłem. Ich nie stać na napisanie czegoś sensownego tylko wszystko kwitują słowem 's*******aj'.Jeżeli będą dalej tak intensywnie się rozwijać to niedługo staną się członkami klubu bezrobotnych i opieki społecznej.Jabol przed meczem i heja
SŁUCHAJ NAJMĄDRZEJSZY KIBICU.ODPOWIEM CI JAKO CZŁOWIEK Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM I JAKO PRACOWNIK AGENCJI REKLAMOWEJ.OCZYWIŚCIE WSZYSTKIE DOKUMENTY DO WGLĄDU !c*** NAS OBCHODZĄ TWOJE OPINIE.PO CO ZAKŁADASZ TAKIE GŁUPIE TEMATY?Z NUDÓW?JEŚLI CI SIĘ NUDZI TO POWIEM KRÓTKO.ZNAJDĹš SOBIE PANNĘ LUB ZACZNIJ SIĘ ONANIZOWAĆ(MASTURBOWAĆ,UPRAWIAĆ SAMOGWAŁT).POZA TYM WIEDZ,ŻE NIKT Z NAS NIE PIJA TWOICH ULUBIONYCH TRUNKÓW.KOLEJNA SPRAWA.NIE NAŚMIEWAJ SIĘ Z BEZROBOTNYCH I OPIEKI SPOŁECZNEJ BO NIE WIADOMO CO CIEBIE CZEKA W ŻYCIU.NIE NAPISZĘ CI s*******aj Z POWODU MOJEJ KULTURY.MAM TEŻ PYTANIE.TAK CZĘSTO UŻYWASZ SŁOWA POLEMIZOWAĆ.WIESZ CO TO ZNACZY???JEŚLI NIE TO POMOGĘ
http://swo.pwn.pl/haslo.php?id=21555
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: odpowiedż na psucie atmosfery

Postprzez ^m@rcin^ 2003-05-17, 8:46 pm

Kibic nie tylko Zagłębia napisał(a):Te wszystkie opinie typu "pojebany'głupi;spadaj" piszą zapewne kibice po specjalnych szkołach z lekkim uchyłem. Ich nie stać na napisanie czegoś sensownego tylko wszystko kwitują słowem 's*******aj'.Jeżeli będą dalej tak intensywnie się rozwijać to niedługo staną się członkami klubu bezrobotnych i opieki społecznej.Jabol przed meczem i heja


spadaj :twisted:
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez Skinheads Gliwice 2003-05-17, 9:08 pm

Nie wiem czy powinnienem sie wypowiadac w tym temacie w koncu nie jest to moja sprawa ale bylem naocznym swiadkiem tego zdarzenia... Bede obiektywny bo nie znalem nikogo z uczestniczacych w tej malej szapraninie i przedstawie wam jak ja to widzialem... Cala akcja dziala sie na schodach pierwszych od kibli (po prawej stronie od wejscia). Rzeczywiscie chlopak z mlynu chodzil i zbieral kase do puszki, stojacy na schodach obok mnie chlopak zartem wykonal gest wrzucenia papierosa do puszki, zaczely sie utarczki slowne i grozby w tym momencie podbiegl kolega tego "kipowca" i wyperswadowal "zbieraczowi" zeby sobie poszedl... co ten tez uczynil na odchodne mowiac ze jeszcze sie policza i zeby na siebie uwazal bo chodzi do szkoly na skalce (o ile dobrze pamietam). Po paru minutach przyszla ekipka z mlyna w szalach burzac sie do "kipowca", a "zbieracz" proponowal mu solowke... zdecydowana postawa reszty kibicow doprowadzila do tego ze nie wybuchla awantura... najwiecej radosci chyba mial jakis starszy kibic Zaglebia (na oko jakies 40 lat) ktory okladal miedzy krzeselkami jednego z mlodszych kibicow ktorzy sie tam zjawili. Chlopcy z mlyna opuscili nasz sektor slyszac "wypierdalac" a pozniej "Zaglebie...".
Szczerze mowiac takie sytuacje zdarzaja sie wszedzie i nie widze w tym nic dziwnego czy nietyopwego...
Chociaz u nas takie sprawy zalatwia sie poza stadionem...
Skinheads Gliwice
 

Postprzez Kamilsts 2003-05-18, 12:10 am

Kibicu jesteś boski :-) kolejny świetny temat !!!!!!
A co do tej sytuacji to rzeczywiśćie była to wielka awantura :-) szkoda o niej pisać ! Chyba niewidziałeś bójki na swe oczy :-)
I jeszcze raz zapytam skąd się urwałeś kibicu ?
Kamilsts
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników