II LIGA

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

II LIGA

Postprzez Qba 2003-05-17, 9:46 am

chcialem tylko przestrzec przed hurraotymizmem, ktory panuje w naszym obozie:) ale w sumie trzeba podchodzic do tego w taki sposob:) no nie wazne bo pomyslalem, ze jesli Zaglebie awansuje to trzeba zrobic na meczu (albo po) cos wyjatkowego.. jaka fiesta na trybunach albo co.. nie wiem.. jakie macie pomysly???
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)


Postprzez WOJTEK 2003-05-17, 10:21 am

JA MAM.NIECH KAŻDY KIBIC DOSTANIE DO ŁAPKI WULKANIK.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re

Postprzez Qba 2003-05-17, 11:22 am

Wojtek niezly pomysl, ale wiesz z jakimi nakladami finansowymi to sie wiaze??? to chyba do konca rundy bez oprawy musialyby byc mecze, zeby uzbierac fundusze na te wulkaniki... poza tym nie widze starszych dziadkow z fajerwerkami w rekach...:) no bo przeciez pomysla, ze im to rece pourywa:) moglibysmy np. jakies prezenty pilkarzom zrobic no i cos extra dla trenera...:) ale jezeli pomysl z wulkanikami by wypalil byloby swietnie!!!!
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)

Postprzez WOJTEK 2003-05-17, 11:33 am

TO MOŻE ZIMNE OGNIE???ALBO GWIZDKI?
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

oprawa

Postprzez ^m@rcin^ 2003-05-17, 11:48 am

WOJTEK napisał(a):TO MOŻE ZIMNE OGNIE???ALBO GWIZDKI?


Zmnei ognie slabo widoczne wulkany takie male sa po 0,70 gr ale sie skonczyly w hurtowni.
Najprawdopodobniej na meczu z Nysa Zgorzelec ulozyy napis z kartonow taki jak jest na siedzonkach jezeli klub nam kupi kartony !!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez DaMi 2003-05-17, 12:01 pm

m@rcin nie pisz co ultrasi beda przygotowywać na mecze bo to ma byc niespodzianka :)
DaMi
 
Posty: 2288
Dołączył(a): 2003-01-09, 5:33 pm
Lokalizacja: Sosnowiec 100lecie

hehe

Postprzez Qba 2003-05-17, 12:16 pm

niespodzianka:) hmm Wojtek gwizdki to super pomysl jak by 5 tys ludzi gwizdalo to by byla jazda:) no ale gwizdki tez kurde drogie sa...:) hmmm nie wiem, te wulkany po 0,7 groszy to nie tak zle jeszcze... moze dowioza do konca rundy... zimne ognie? marcin jak to zimnych ogni nie bedzie widac? 5 tys zimnych ogni nie bedzie widac?:) a moze kazdy przyniesie rolke papieru toaletowego i poleca serpentyny:) nie no zartuje..
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)

Re: hehe

Postprzez Wojna 2003-05-17, 2:48 pm

Qba napisał(a):niespodzianka:) hmm Wojtek gwizdki to super pomysl jak by 5 tys ludzi gwizdalo to by byla jazda:) no ale gwizdki tez kurde drogie sa...:) hmmm nie wiem, te wulkany po 0,7 groszy to nie tak zle jeszcze... moze dowioza do konca rundy... zimne ognie? marcin jak to zimnych ogni nie bedzie widac? 5 tys zimnych ogni nie bedzie widac?:) a moze kazdy przyniesie rolke papieru toaletowego i poleca serpentyny:) nie no zartuje..



W słoncu zimnych ognii niebedzie widac :D A wulkanami ludzie sie popalą jak nie bedzie miejsca zeby iskry nieleciały w tlum.Tego bym nie polecal:)Lepszym efektem był by juz zakup 100 rac i napis zagłebie z nich :D Narazie myslimy nad kartonami.Mam pytanie dlaczego takie tematy nie sa w dziale kibice :twisted: :?:
Wojna
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:37 pm
Lokalizacja: Srodula

Re

Postprzez Qba 2003-05-17, 3:02 pm

sorry, moj blad:) pomylilem okna jak pisalem posta:) no to mowie, ze wulkaniki odpadaja bo bilans meczu by byl:300 rannych 20 zabitych:)
ognie by bylo widac na pewno.. hmm ale pomyslmy jeszcze nad czyms.. takie darmowe rozwiazanie to jak by sie wszyscy chwycili, obrocili i tanczymy.. ale nie wiem czy to wypali.. bo mlodzi owszem, ale dziadki... watpie, chociaz mozna by zaspiewa 'caly stadion tanczy z nami'.. rzuccie ten pomysl na meczu z lechem.. zobaczymy jaki rezultat bedzie... aha to nie jest moj pomysl, wyczytalem to juz gdzies na forum, przypominam po prostu, to nie jest pagiat:)
Qba
 
Posty: 1367
Dołączył(a): 2003-05-02, 2:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Niwka Posty:997 :)

Re: Re

Postprzez rados 2003-05-17, 3:43 pm

Qba napisał(a):sorry, moj blad:) pomylilem okna jak pisalem posta:) no to mowie, ze wulkaniki odpadaja bo bilans meczu by byl:300 rannych 20 zabitych:)
ognie by bylo widac na pewno.. hmm ale pomyslmy jeszcze nad czyms.. takie darmowe rozwiazanie to jak by sie wszyscy chwycili, obrocili i tanczymy.. ale nie wiem czy to wypali.. bo mlodzi owszem, ale dziadki... watpie, chociaz mozna by zaspiewa 'caly stadion tanczy z nami'.. rzuccie ten pomysl na meczu z lechem.. zobaczymy jaki rezultat bedzie... aha to nie jest moj pomysl, wyczytalem to juz gdzies na forum, przypominam po prostu, to nie jest pagiat:)

Ten temat był już na forum.Będziemy starali się to zrobić.Najlepiej będzie jak fajne laski zaczną skakać :D
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników