Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2022-01-01, 7:59 pm

Tomcjo napisał(a):Nie . To nie dla mnie ten materiał sado-maso . Zbyt świeży ból .

Ale cieszmy się i radujmy, już nie ma Jaroszewskiego!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Marketing klubu

Postprzez August 2022-01-01, 9:42 pm

Adam1906 napisał(a):Już dziś o godz. 19:06 premiera pierwszego odcinka serialu dokumentalnego o Zagłębiu Sosnowiec -> ZAWSZE WIERNI: NA DNIE (ODC.1)

Moje pierwsze wrażenie po obejrzeniu odcinka ująłbym krótko - rozczarowanie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez wojtaszko 2022-01-01, 9:49 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Już dziś o godz. 19:06 premiera pierwszego odcinka serialu dokumentalnego o Zagłębiu Sosnowiec -> ZAWSZE WIERNI: NA DNIE (ODC.1)

Moje pierwsze wrażenie po obejrzeniu odcinka ująłbym krótko - rozczarowanie

Szczerze też mnie nie porwało święty kibic Pan Kula szkoda slow
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2022-01-02, 2:33 am

Hmmm, coz moge napisac.
Film zrobiony fajnie, ALE.......
no wlasnie jest ALE
Gdyby byl to film podsumujacy runde jesienna to bylyby :brawo: :brawo: :brawo: a takto nasuwa sie pewien dobrze znany dialog:

- ten chleb jest dzisiejszy ?
- nie, wczorajszy
- a kiedy bedzie dzisiejszy ?
- jutro

czyli podsumowanie rundy jesiennej bedzie latem ?. Niby sa proby pokazania fajnych rzeczy, niby nawet udane, ale cos tak trudno pozbyc sie wrazenia ze tak jak i w lidze jak i w marketingu jestesmy w tyle za innymi.

moja ocena wiec nie moze byc za wysoka na co bez watpienia mialo wplyw polroczne opoznienie.

na pewno zmienie swoja ocene jesli w ostatnich odcinkach zobaczymy migawki z jesiennej rundy. Choc i tak uwazam, ze ten film powiniem byc zeszlego lata z dopiskiem w ostatnim odcinku C.D.N.
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2022-01-02, 12:56 pm

Nie potrafię zrozumieć po co taki film . Czy mamy za dużo kibiców żeby rozpamiętywać klęski i dłubać śrubokrętem w świeżej ranie ? Marketingowo to strzał w stopę . Czy to nie przez ostatnie mecze liczba kibiców spadła poniżej tysiąca ? I co ten film ma sprawić ze na wiosnę przyjdzie 100 , 200 widzów ? A może to ma być dowód nieudolności poprzedniego prezesa i wstęp do wystąpienia do prokuratury z oskarżeniem o sprzeniewierzenie pieniędzy miasta ? Co Girek chce udowodnić tym filmem bo jak narazie to ze kontynuuje linie rozwalania klubu żeby nawet szejkowie go nie odbudowali .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2022-01-03, 8:48 pm

Jak wam się podoba pomysł żeby przy UM powstała grupa koordynująca wszystkie odmiany kibiców którzy chcą pomoc w zapełnieniu nowego stadionu kibicami . Jaroszewski tępił kibiców którzy z nim się nie zgadzali . Girek może przynajmniej będzie neutralny . Wiem ze pomysł stowarzyszenia kibiców spalił na panewce bo grupy hools uznały ze tylko oni się liczą . Tu każda grupa może coś zrobić . Hoolsi będą to robić jak dotychczas ale stadion zapełnią pikniki i normalsi . Takie centrum będzie jedynie pomagać w koordynacji . Np 10 kumpli z Łośnia zorganizuje grupę 20 która z czasem urośnie do 50 a potrzebują jedynie regularnej dostawy plakatów i czasem kilka szalików dla aktywnych . Takie małe grupy choćby po kilkunastu kibiców z zapomnianych miejsc pod lasem są szczególnie cenne bo tam nikt nie dotrze . Może to średni pomysł ale nie można wciąż narzekać a po otwarciu widownia spadnie do 2 tys max . Od czegoś trzeba zacząć i ktoś to musi zacząć .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2022-02-02, 8:29 pm

Po zapoznaniu się z ofertą sprzedaży biletów i karnetów na rundę wiosenną oświadczam że Girek i ekipa secie od marketingu to skończone amatorskie Barany. Jaki przygłup mógł wpaść na tak chory pomysł to raz. Jak Girek mógł klepnąć tak psychopatologiczny pomysł:

Powoli odliczamy dni dzielące nas od startu sprzedaży karnetów na rundę wiosenną sezonu 2021/22 Fortuna 1 Ligi. Na trybunę odkrytą prowadzona będzie sprzedaż pojedynczych biletów na poszczególne mecze, natomiast możliwość oglądania ligowych zmagań Zagłębia Sosnowiec z trybuny krytej otrzymają jedynie posiadacze karnetów.
Trybuna kryta podzielona będzie na trzy strefy – Standard, VIP Red oraz VIP Gold.

Jakie korzyści zapewnisz sobie kupując karnet na rundę wiosenną?

* W siedmiu meczach Fortuna I Ligi będziesz na żywo wspierał swój ukochany Klub;
* Spędzisz czas w gronie przyjaciół i kibiców Zagłębia Sosnowiec;
* Otrzymasz zestaw wyjątkowych upominków z limitowanej serii;
* Otrzymasz szalik Zagłębia Sosnowiec z limitowanej serii;
* Otrzymasz prenumeratę gazety meczowej „Zagłębie Gol”;
* Będziesz mógł skorzystać ze strefy gastronomicznej;
* Będziesz mógł skorzystać z Open Baru;
* Unikniesz przed każdym meczem stania w kolejkach przy kasach biletowych;
* Zapewnisz sobie miejsce parkingowe;
* Zapewnisz sobie prawo pierwokupu karnetu na nowy sezon, włącznie z wybranym miejscem na nowym stadionie;
* Dzięki karnetowi będziesz mógł w wyjątkowy sposób i komfortowych warunkach pożegnać się z kultowym Stadionem Ludowym, który był świadkiem największych sukcesów w 116-letniej historii Zagłębia Sosnowiec.

Sprzedaż karnetów odbywać się będzie wyłącznie w formie stacjonarnej, tylko w Fanstorze i Caffe Zagłębie.

Termin rozpoczęcia sprzedaży, jak również cennik podamy w najbliższych dniach.
https://zaglebie.eu/wpisy/wkrotce-ruszy ... -karnetow/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez pyla 2022-02-06, 1:13 am

od kiedy beda sprzedawane karnety cos ktos wie.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez Tom 2022-02-06, 12:54 pm

Super ruch marketingowy... Będę chciał iść na jeden mecz z dzieckiem na krytą to nie będę mógł. Na bank spowoduje to mniejszy wzrost (pików) kibiców na ciekawszych meczach. Pan prezes nie zrobił zbyt mądrego ruchu rozumiem jakby kryta pękała w szwach ale z tymi 400 kibicami a teraz to będzie z 250 + rodziny działaczy+ rodziny piłkarzy .
Tom
 
Posty: 210
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2022-02-06, 12:56 pm

Francuski nowy właściciel Polonii Warszawa krótko uciął narzekanie kibiców na wysokie ceny biletów . Albo chcecie tanich biletów albo wspieracie klub w odbudowie i powrocie do ekstraklasy . Dlatego ja nie widzę nic złego w polityce karnetowej . Nic dla normalnego klubu . Zgodzę się jedynie z kolegą Augustem co do tego ze aktualnie ruch kibicowski jest na wymarciu i bilety na odkrytą powinny być po 1 zł aż do czasu gdy średnia na tej trybunie na stałe przekroczy 2000 widzów . A i wtedy wzrost cen powinien być stopniowany 5, 10, 15, 20 itd . I taka polityka powinna być kontynuowana na nowym stadionie bo inaczej nigdy nie będzie pełny . A kryta z karnetami ? Rozumiem ze prezes chce mieć obok vipów klientów pod krawatem mniej się awanturujących i ja to akurat rozumiem . Rozszerzenia tego trendu możemy się spodziewać wokół lóż dla vipów na nowym stadionie . Jeśli Girek zaprosi sponsora na mecz to nie chce słyszeć wyzwisk pod swoim adresem i ma do tego prawo . Dla mnie oferta karnetu z upominkami jest atrakcyjna a tym którzy zechcą mnie zgasić ze nie znam polskich warunków odpowiem ze mieszkając w Polsce i będąc bezrobotnym zrobiłem wszystko by mieć karnet bo to w moim mniemaniu wyznacznik mojego wsparcia dla klubu .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez Lars 2022-02-06, 2:38 pm

Tyle chętnych było ostatnio na te miejsca na krytej, że ograniczono pewne możliwości zakupu wejściówek?
Nie mam już siły na komentarz, to samo się komentuje.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Marketing klubu

Postprzez picku 2022-02-09, 2:39 pm

Od pewnego czasu prężniej zaczęły działać media społecznościowe klubu. Staram się być na bieżąco z filmami umieszczanymi na YT czy też ostatnimi wywiadami z piłkarzami przeprowadzanymi na FB. Uwagę moją zwróciła jednak jedna rzecz, która pokazuje niejednokrotnie poruszany tutaj temat spadającego braku zainteresowania Zagłębiem. Zwróćcie uwagę na liczbę oglądających. Filmiki ze zgrupowania obejrzało średnio około tysiąca osób. Wywiady na żywo oglądało chyba kilkadziesiąt osób max, a w zadających pytania przewijali się sami piłkarze i kilka tych samych osób. Nędznie to wygląda...
picku
 
Posty: 180
Dołączył(a): 2008-11-08, 8:52 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2022-02-09, 4:09 pm

Dziwisz sie picku ?

Ja juz nie, a na swoim przykladzie moge to szybko wyjasnic. Kiedys przylatywalem i zwykle moj pobyt byl podporzadkowany pod mecze u siebie ( raz nawet z miesiaca na miesiac bylem, bo najpierw rUCH a potem gejksa, nie moglem ominac ). Teraz przylatuje i jakos skrzydel nie dostaje, ze bede mogl isc na Odre. Kibicuje jak najbardziej, ale jaro$zewski strasznie mi obrzydzil wizyty na Ludowym. Wiec ja sie juz nie dziwie. Musi duzo wody w Brynicy uplynac, by to wszystko ruszylo na nowo. Co z tego, ze kazdy widzial co sie dzieje, ze zle sie dzieje skoro brac z Mlyna temu przyklaskiwala. W kazdym normalnym klubie reakcja kibicow bylaby inna a u Nas ? Kazdy widzial.
Trzymam kciuki, kibicuje, ale zeby odzyskano moja wiare w dzialania na plus to duzo jeszcze czasu musi minac
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2022-02-10, 8:28 pm

Bua ha ha ha ha ha…. 300 zł za karnet na krytej. Czyli blisko 43 zł za mecz. Mniemam że krytą będzie wiosną pękała w szwach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez pyla 2022-02-10, 9:41 pm

faktycznie -do klubu koniecznie albo jeszcze predzej bedzie potrzebny egzorcysta.nie narzekam na brak pieniedzy ale 300 zeta za karnet, delikatnie mowiac tylko ktos z postepujaca ociezaloscia umyslowa mogl wymyslic. przykre ze nasz klub na taki e idywidualnosci jest skazany.
pyla
 
Posty: 829
Dołączył(a): 2009-10-18, 4:10 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników