Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez Lars 2023-02-17, 5:27 pm

Ja ich rozumiem. Skoro dostają mnóstwo maili, nie są w stanie ich obsłużyć. Należałoby zatrudnić dodatkową osobę by tą skrzynkę jakoś opanowała. Natomiast to się nie stanie bo klub tnie koszty i niemożliwe są kolejne etaty.
Jest to na pewno trudna sytuacja dla każdego i my jako kibice musimy w niej wspierać pracowników klubu.

;-)
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2023-02-17, 5:37 pm

Jaja sobie Lars robisz? "Dostają za dużo maili"??? W wielu firmach dostają wiele maili i jakoś potrafią tam funkcjonować. Pierwsze słyszę, żeby w firmach robiono specjalny etat "odczytywacza maili" :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez GrubyPerez 2023-02-17, 5:51 pm

Adam1906 napisał(a):Jaja sobie Lars robisz? "Dostają za dużo maili"??? W wielu firmach dostają wiele maili i jakoś potrafią tam funkcjonować. Pierwsze słyszę, żeby w firmach robiono specjalny etat "odczytywacza maili" :lol:

Adam...no przecież Lars z tego leje :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2023-02-17, 7:23 pm

Mnie się nasuwa jedna myśl . Oni nie chcą pełnych trybun . Trzeba więcej służb porządkowych , większe koszty , więcej pracy . Przypuszczalnie są kompletnie nieprzygotowani organizacyjnie na pełny stadion a jak dojdzie do bójki to jeszcze zamkną stadion dumę prezydenta . A tak przyjdzie z 5 tys . pomarudzą i pójdą do domu a klub ogłosi sukces bo mamy taki piękny amerykański :lol: stadion
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez Inż. Mamoń 2023-02-18, 12:58 am

Dostałem odpowiedź na maila od Łukasza Girka, z podziękowaniami za inicjatywę i przeprosinami za zwłoke. Jest chęć wspópracy jednak szkoda, że tak długo to trwało.Sprzedaży biletów na mecz z GKS Katowice już nie zdąże ogarnąć.
Inż. Mamoń
 
Posty: 182
Dołączył(a): 2005-08-27, 2:23 pm
Lokalizacja: D.G.

Re: Marketing klubu

Postprzez Lars 2023-02-18, 4:09 pm

Adam1906 napisał(a):Jaja sobie Lars robisz? "Dostają za dużo maili"??? W wielu firmach dostają wiele maili i jakoś potrafią tam funkcjonować. Pierwsze słyszę, żeby w firmach robiono specjalny etat "odczytywacza maili" :lol:


Adam, nie traktuj każdego mojego słowa zbyt poważnie. Kiedyś miałem tak jak Ty, Zagłębie na 100%. W zasadzie teraz też tak mam, tylko jak widzę takie paradoksy o których powyżej piszemy uruchamia mi się wentyl bezpieczeństwa i włączam ironię.

W każdym razie na FB fanpage'u Zagłębiowskich fanatyków ostatnio pojawił się post dlaczego jeszcze nie ma stowarzyszenia kibiców Zagłębia Sosnowiec. No właśnie dlaczego :lol:
No i chyba dlatego z czasem dorosłem do tego by nie przenosić gór tylko akceptować rzeczywistość :idea:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2023-02-18, 4:47 pm

Lars napisał(a):Adam, nie traktuj każdego mojego słowa zbyt poważnie. Kiedyś miałem tak jak Ty, Zagłębie na 100%. W zasadzie teraz też tak mam, tylko jak widzę takie paradoksy o których powyżej piszemy uruchamia mi się wentyl bezpieczeństwa i włączam ironię.

Wybacz stary, za późno zrozumiałem Twój tok myślenia :lol: ;-) Jak widać poniżej Jarek od razu Cię skumał ;-)

GrubyPerez napisał(a):Adam...no przecież Lars z tego leje :lol:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez bbartek 2023-02-19, 7:41 am

Czy mieszkańcy Sosnowca nie zasługują na obejrzenie 1-go meczu na nowym stadionie bezpłatnie lub za minimalna opłata?
To mieszkańcy sfinansowali tą inwestycje.
Populizm tak..ale celem jest powrót do zainteresowania Zagłebiem.
Oczywiście trzeba pomyśleć jak to zrobić aby spełnić warunki o imprezach masowych.
Co do karnetów:
- 1 rok : cena proponowana przez Klub
- 2 rok : 10% rabatu
- 3 rok: 20 % rabatu
- 4 rok: 30% rabatu
-5 rok: 50%rabatu.( max)
Stałe miejsce.
Dopłata 30% do karnetu: karnet ważny na hokej i koszykówkę . Pozdrawiam po kilkuletniej nieobecności na Forum
bbartek
 
Posty: 797
Dołączył(a): 2003-09-01, 11:27 am

Re: Marketing klubu

Postprzez achter 2023-02-20, 12:15 am

bbartek napisał(a):Czy mieszkańcy Sosnowca nie zasługują na obejrzenie 1-go meczu na nowym stadionie bezpłatnie lub za minimalna opłata?
To mieszkańcy sfinansowali tą inwestycje.
Populizm tak..ale celem jest powrót do zainteresowania Zagłebiem.
Oczywiście trzeba pomyśleć jak to zrobić aby spełnić warunki o imprezach masowych.
Co do karnetów:
- 1 rok : cena proponowana przez Klub
- 2 rok : 10% rabatu
- 3 rok: 20 % rabatu
- 4 rok: 30% rabatu
-5 rok: 50%rabatu.( max)
Stałe miejsce.
Dopłata 30% do karnetu: karnet ważny na hokej i koszykówkę . Pozdrawiam po kilkuletniej nieobecności na Forum

nie wiem jak na hokej ale na kobiecą koszykówkę wchodzi się za darmoszkę
reszta ma sens
albo modyfikacja:
2` rok 10%
3 15%
4 20%
5 25%
aby za bardzo im nie ubyło
achter
 
Posty: 356
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2023-03-08, 8:09 pm

Kup bilet na Skrę Częstochowa i zyskaj zniżkę na spotkanie z Ruchem Chorzów!
8 marca 2023

Dla wszystkich kibiców, którzy kupią bilet na mecz ligowy ze Skrą Częstochowa przygotowaliśmy promocję! Posiadacze wejściówek na niedzielne spotkanie będą mogli nabyć bilety na mecz z Ruchem Chorzów w niższej cenie!

Obrazek

Przypomnijmy, że spotkanie z Ruchem Chorzów ma charakter meczu PREMIUM. Bilety na to wydarzenie w standardowej cenie są droższe (+5 złotych).

Bilety na mecz z Ruchem Chorzów w promocyjnej cenie:

Obrazek

Sprzedaż rozpocznie się po wyznaczeniu terminu spotkania przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN.

Rabat będzie przypisany do konta każdego użytkownika, który kupił bilet na mecz ze Skrą Częstochowa.

Promocja dotyczy również fanów, którzy nabyli wejściówkę wcześniej (przed 8 marca).

https://zaglebie.eu/wpisy/kup-bilet-na- ... m-chorzow/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2023-03-09, 5:53 pm

Nowa maskotka Zagłębia! Jak dasz na imię klubowemu wilkowi?
9 marca 2023
Już podczas niedzielnego meczu ze Skrą Częstochowa wszyscy fani będą mogli spotkać się z nową maskotką klubową. Po stadionie ArcelorMittal Park będzie spacerować zagłębiowski wilk, który…nie ma jeszcze imienia. Zachęcamy do umieszczania swoich propozycji w komentarzach pod postem na klubowym Facebooku.

Obrazek

Zagłębiowski wilk to przede wszystkim siła, odwaga i waleczność. W ramionach klubowej maskotki poczują się bezpiecznie nie tylko dzieci, ale także starsi kibice. Już w tę niedzielę pierwsza okazja do tego, żeby spotkać się z wilkiem w ArcelorMittal Park i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Maskotka nie posiada jednak imienia. W związku z tym zachęcamy wszystkich kibiców do wzięcia udziału w zabawie.

Zabawa składa się z czterech etapów:

Etap I – zamieszczenie przez kibiców komentarza pod postem (TUTAJ) z propozycją imienia dla maskotki w terminie od dnia 09.03.2023 r. do dnia 13.03.2023 r.

Etap II – weryfikacja przez Klub propozycji zamieszczonych w komentarzach pod postem i wyborze 3 różnych imion, które przejdą do kolejnego etapu.

Etap III – wybrane przez Klub imiona zostaną opublikowane i poddane głosowaniu na klubowym profilu Facebook. Głosowanie będzie możliwe od dnia 15 marca 2023 roku do 17 marca 2023 roku – godz. 12:00.

Etap IV – ogłoszenie imienia z największą liczbą głosów 17 marca o godz. 20:00. W przypadku takiej samej liczby głosów wyboru imienia dokona Klub.

Obrazek

https://zaglebie.eu/wpisy/nowa-maskotka ... u-wilkowi/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2023-03-15, 1:15 pm

Spośród propozycji Kibiców wybrano trzy imiona:

Zagłębiak
Sosnek
Łowca

Aby zagłosować należy kliknąć odpowiednią reakcję pod postem na klubowym Facebooku -> LINK TUTAJ. Zabawa trwa do 17 marca – godz. 12:00

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2023-03-17, 9:46 pm

:niezle:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez GrubyPerez 2023-03-18, 3:37 pm

Vox populi....
Osobiście nie byłem zwolennikiem tego imienia- dla- przyznacie sami- zupełnie z zaskoczenia wybranej maskotki.
Ale skoro jest- i skoro imię wybrane- to powiększy zestaw gadgetów do zbierania-o czym w innym poście :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez tork 2023-03-18, 5:20 pm

Ja też nie. Imię miało się kojarzyć z Zagłębiem a nie z polowaniem. Łowca czego- hanysów, punktów czy talentów?
Franiu, stań koło maskotki będziesz miał zdjęcie z Łowcą. Tato, to nie jest owca, tylko wilk :lol: .
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników