Marketing klubu

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2022-02-14, 6:08 pm

August napisał(a):Po zapoznaniu się z ofertą sprzedaży biletów i karnetów na rundę wiosenną oświadczam że Girek i ekipa secie od marketingu to skończone amatorskie Barany. Jaki przygłup mógł wpaść na tak chory pomysł to raz. Jak Girek mógł klepnąć tak psychopatologiczny pomysł

Nic nie musiał "klepnąć"... bo ON to wymyślił! :lol: I z tego co mi się obiło o uszy, żeby obronić swój pomysł oraz udowodnić, że część kibiców go popiera, uruchomił w tym celu na Facebooku swoich znajomych ;-)

ObrazekObrazek

Obrazek

Poniżej wrzucam ceny karnetów na rundę wiosenną 2022 drużyn grających ligę wyżej od Zagłębia, tj. zajmującego 6. miejsce w Ekstraklasie Górnika Zabrze i 10. w tabeli Ekstraklasy Piasta Gliwice, oraz dwóch drużyn z "naszej" I ligi, tj. Podbeskidzia Bielsko-Biała (4. miejsce) i GKS-u Katowice (13. miejsce) ⤵️

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Przypomnę, że Zagłębie Sosnowiec jest ze wszystkich wyżej wymienionych zespołów najniższej, bo na 14. miejscu w 1 lidze...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2022-02-14, 7:07 pm

Czyżby ktoś nieczytający forum cytował mnie w sprawie Polonii Warszawa ?
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7027
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2022-02-14, 7:59 pm

Tomcjo napisał(a):Czyżby ktoś nieczytający forum cytował mnie w sprawie Polonii Warszawa ?

A kto Ci powiedział, że "łoni" forum nie "czytajom"? ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2022-02-14, 9:32 pm

Pewnie nie wiecie, że w autobusach linii 723, podlegających pod PKM Sosnowiec, jeżdżących na trasie Czeladź - Zagórze Zajezdnia i nie przejeżdżających przez żadne śląskie miasto, wyświetla się reklama karnetów GKS-u Katowice?

To już wiecie.

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2022-02-15, 6:07 am

https://zaglebie.eu/wpisy/nowe-warianty ... ejsciowek/

Po serii negatywnych komentarzy i artykułów w prasie, pandemia nagle przestała przeszkadzać i dopuszczono możliwość zakupu biletów na krytą na pojedyncze mecze. Cena takiego biletu, to zaledwie 50 złotych i już wszystko się zgadza, bo zakup karnetu za 300 zł jest korzystniejszy finansowo niż zakup siedmiu biletów za w sumie 350 zł. i okazało się, że PERIODYCZNIE robią z nas wała!!!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez wojtaszko 2022-02-15, 7:13 am

novack napisał(a):https://zaglebie.eu/wpisy/nowe-warianty-zakupu-karnetow-i-wejsciowek/

Po serii negatywnych komentarzy i artykułów w prasie, pandemia nagle przestała przeszkadzać i dopuszczono możliwość zakupu biletów na krytą na pojedyncze mecze. Cena takiego biletu, to zaledwie 50 złotych i już wszystko się zgadza, bo zakup karnetu za 300 zł jest korzystniejszy finansowo niż zakup siedmiu biletów za w sumie 350 zł. i okazało się, że PERIODYCZNIE robią z nas wała!!!

NIE OD DZIS ROBIA WSZYSTKICH W WALA. JUZ WIDZE TE TLUMY OSOB WALCZACE O WEJSCIOWKI. 50 ZL TOZ TO ISTNA PROMOCJA JA NIE WIEM CO WY CHCECIE PRZECIEZ TRZEBA WSPOMAGAC KLUB TRZEBA BYC ELASTYCZNYM NA POTRZEBY KLUBU. A I TRZEBA DOCENIC KREATYWNE MYSLENIE PANA PREZESA I DZIALU MARKETINGU POZOSTAJE MI NAPISAC WIELKIE BRAWA PANOWIE :brawo:
wojtaszko
 
Posty: 1271
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Marketing klubu

Postprzez August 2022-02-15, 7:25 am

Trudno już nawet znaleźć odpowiednie słowa aby to wszystko skomentować. Doprawdy ciężko byłoby znaleźć klub w promieniu kilkuset kilometrów, którego działacze i reprezentant właściciela tak usilnie staraliby się odstraszać kibiców. Co gorsza, niezależnie od doniesień medialnych, jak się przyłoży przysłowiowe ucho tu i ówdzie to można usłyszeć, że zarówno finanse Gminy to obraz nędzy i rozpaczy jak i klubu, który prawdopodobnie ledwo zipie. Tymczasem Girek przez 5 miesięcy rządów nie przyprowadził do klubu żadnego sponsora, a co więcej, ci, którzy jeszcze cokolwiek przekazywali na lub, poodchodzili. W tym samym czasie taka Skra zdołała przyciągnąć Hillwood. Z kolei Chęciński może mieć problem ze znajdowaniem kolejnych pieniędzy w dziurawym budżecie. Bo jak słychać jego wesoła gospodarka finansowa spowodowała, że Miasto już od jakiegoś czasu ma problemy finansowe. Można domniemywać, że spółki miejskie typu Wodociągi czy MPGO będą dalej pożyczać pieniądze klubowi tylko jak długo. Gospodarka takich spółek ma prowadzić nie tylko aby świadczyć usługi na rzecz mieszkańców ale aby te usługi co trochę nie drożały.
Reasumując, to już nawet nie wygląda kiepsko.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Marketing klubu

Postprzez slawekchicago 2022-04-03, 9:50 am

Czy ktos w koncu zmieni tytul tego watku, albo chociaz uzyje " " . Co mam na mysli. W watku 1 liga Tomcjo poruszyl temat wygranej Polkowic z cyganami. Zainteresowalo mnie to bardziej niz mecz Zaglebia i co....?
Wchodze na you tube, wpisuje katowice - polkowice a tam skrot juz jest dostepny od 10 godzin ( pomine fakt, ze ze skladami i ze nawet spiker na samym poczatku wita kibicow i..... WSZYSTKICH SPONSOROW ), a u nas skrot z Polsatu tylko dostepny ( no oczywiscie dostepny jakbym byl w kraju ). Ktos kiedys z klubu tlumaczyl sie ze nie mozna rzucac wlasnych skrotow bo Polsat zabrania. Juz kiedys pisalem ze widocznie zabrania tylko nam :lol:

no nic u nas zawsze wszystko jak zwykle jakies "sto lat" za ...... tymi zza Brynicy

:czerwona: qrwa po prostu "profesjonalisci" :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2022-04-14, 10:13 pm

Nike sponsorem technicznym Ruchu . To właściwie niewiele znaczy ale nie zdziwię się jak kwota na kontrakcie jest wyższa niż w za podobny w Sosnowcu .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7027
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez GrubyPerez 2022-04-15, 6:41 pm

Tomcjo napisał(a):Nike sponsorem technicznym Ruchu . To właściwie niewiele znaczy ale nie zdziwię się jak kwota na kontrakcie jest wyższa niż w za podobny w Sosnowcu .


nie zdziwisz się ani Ty ani My- z przyczyn że tak powiem napoleońskich.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez paw25 2022-04-16, 3:43 pm

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,2834 ... izyty.html proszę poczytać jak się buduje klub na zdrowych zasadach .Co prywatny właściciel to prywatny...Za dwa lata będą w ekstraklasie
paw25
 
Posty: 436
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Marketing klubu

Postprzez GrubyPerez 2022-05-06, 8:28 pm

Rozkład Jazdy Akademii. Do Mikołowa po lidera…
6 maja 2022
W trakcie weekendu najważniejszy mecz sosnowieckich drużyn zrzeszonych w Akademii im. Włodzimierza Mazura odbędzie się w Mikołowie. To tam udaje się drugi zespół Zagłębia, by bić się o fotel lidera Klasy Okręgowej „Zina Katowice-Sosnowiec” Grupa 4.
Nasza młodzież wygrała 5 spotkań z rzędu i na tym nie zamierza poprzestać. AKS Mikołów ma 3 punkty przewagi nad naszą drużyną i w przypadku wygranej przejmie pałeczkę lidera.
– Nie chciałbym być nieskromnym, ale jedziemy do Mikołowa po lidera – zapowiedział już wcześniej trener Damian Nowak.
https://zaglebie.eu/wpisy/rozklad-jazdy ... po-lidera/

;-( Panowie....litości, nie może ktoś zredagować tekstu przed zamieszczeniem?
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Marketing klubu

Postprzez Tomcjo 2022-05-07, 12:35 pm

Wybiera się do Mikołowa jakaś delegacja kibiców ?
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7027
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Marketing klubu

Postprzez novack 2022-07-31, 3:33 pm

Sezon dobrze się zaczął, więc ja też pozytywnie postanowiłem się do tego odnieść. Postanowiłem zakupić sobie koszulkę meczową bez względu na cenę i poinformowano mnie, że... póki co klub nie zajmuje się takimi pierdołami jak sprzedaż koszulek, może później.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5701
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Marketing klubu

Postprzez Adam1906 2022-07-31, 3:53 pm

novack napisał(a):Sezon dobrze się zaczął, więc ja też pozytywnie postanowiłem się do tego odnieść. Postanowiłem zakupić sobie koszulkę meczową bez względu na cenę i poinformowano mnie, że... póki co klub nie zajmuje się takimi pierdołami jak sprzedaż koszulek, może później.

Jak już człowiek się łudzi, że może zaczyna się coś poprawiać, to jak zwykle dostaje kubeł zimnej wody na łeb... :redface:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: zbych