Obserwacje z boku...

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez PRZEMEK1 2003-05-15, 1:18 pm

WOJTEK O TYM MOŻEMY POGADAĆ NA ROZWOJU. JA SAM SIĘ ZASTANAWIALEM NAD TYM SAMYM, CZY BY JAKIŚ STAŻ ODBYĆ W KLUBIE. NAWET ZA DARMO ALE POMÓC W KONTAKTACH Z PRASĄ ITD. TY ROBISZ W AGENCJI, JA COŚ TAM WIEM O PR. TRZEBA BY POGADAĆ. I MIAŁBYM DARMOWE WJAZDY NA MECZE :) . ALE JA JESTEM OTWARTY NA PROPOZYCJE, WIĘC WIDZIMY SIĘ NA ROZWOJU. NARKA
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm


Postprzez Monti 2003-05-15, 1:49 pm

fabian napisał(a):Hools to jest pewien rodzaj kibicowania i trzeba ich szanować. Ale są warunki.


Zawsze powtarzam że każdy kocha Zagłębie po swojemu.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Monti 2003-05-15, 2:06 pm

fabian napisał(a):Co do artykułów w prasie. To jest wina klubu. Czy u nas ktokolwiek zajmuje sie PR w klubie????? Zagłebie jest dla klubu biznesem i oni powinni dbać o to, żeby po każdym meczu przygotowywac notki dpo prasy, zapraszać dziennikarzy, żeby zobaczyli doping. Tak naprawde to, że mierny pismak wypisuje bzdury na podstawie Waszej strony, wynika z tego, że nikt o niego nie zadbał, nie zaprosił na mecz. Czy jeśliby był na meczu napisał by to samo?????



Tutaj zupełnie nie mogę sie z wami zgodzić . Klub ma rzecznika. Klub prowadzi polityke współpracy z prasą i mediami. Przed każdymm sezonem redakcje prasowe dostaja zaproszenia i wejściówki (przynajmniej tak było ). Jako chyba jedyny klub naszej III ligi po każdym meczu organizuje konferencje prasowe. Na tych konferencjach niejednokrotnie po ocenie meczu trener prosi wręcz prase by pisać o tym wspaniałym dopingu . Zmusić ich do tego nie może , co zrobić jeśli lepszym tematem jest tania sensacja. Powiem wiecej ta redakcja o której mówicie miała swojego przedstawiciela na meczu i konferencj po meczu z Opolem (choć na 100% pewien nie jestem) . Idąc dalej nie wiem czy to jest norma gdzie indziej u nas jednak piłkarze mają w kontrakt wpisany obowiazek udzielania wywiadów i współpracy z mediami . To co teraz napisze też nie jest pewne bo słyszałem to z drugiej ręki. Nie prawdą jest że klub nie zareagował . Dyrektor Rudy podjął temat i zrobił gdzie trzeba burzę o bezpodstawne pomówienia i rzucanie złego światła na klub. Nie wszystko po prostu widac z kibicowskiej trybuny . Na pewno nie wszytko jest idealnie ale nie wgląda to tak źle jak sugerujecie .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez fabian 2003-05-15, 2:17 pm

Moze to i prawda... Ale jak to powiedzial kiedys Piechniczek: "Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?"
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Postprzez PRZEMEK1 2003-05-15, 2:27 pm

Wiem, że Rudy zareagował, ale nie spotkalem żadnego formalnego sprostowania (co nei znaczy ze takiego nie bylo). Natomiast wszelkie działania z związane z markteingiem i pr mają być widoczne, właśnie z naszej trybunu. na tym to polega. a marketing i pr to nie tylko plakaty i rzecznik. nie tworzę jakieś tragicznej wizji klubu bo tak nie jest. ja sie tylko zastaniam czemu tego wszystkiego nie widać. bo co z tego, ze coś jest jak tego nie widać w praktyce. pozdro
PRZEMEK1
 
Posty: 33
Dołączył(a): 2003-02-25, 12:09 pm

Postprzez Pablo 2003-05-15, 7:20 pm

Witam.
Poruszając temat naszej lokalnej prasy, nawet nie miałem na myśli przedstawienie zarządu klubu w złym świetle. Chciałem pokazać jakie jest nastawienie prasy do polskiej piłki, i jaką rolę może odegrać jeden pseudoredaktorek z pseudogazetki.
Marząc o obiektywnych i rzetelnych, oddających całą prawdę artykułach żegnam się.
Pablo
Pablo
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2003-04-23, 10:50 pm
Lokalizacja: Będzin

Postprzez Monti 2003-05-15, 9:55 pm

PRZEMEK1 napisał(a):Natomiast wszelkie działania z związane z markteingiem


A na tym polu to pełna klapa. Marketing to nie współpraca z mediami przynajmniej nie tylko. O ile w temacie mediów nie jest wcale źle to w zakresie marketingu zupełna bezradnośc. Ja już o tym kiedyś pisałem u nas nie ma ( mam na myśli w Polsce) wypracowanych mechanizmów marketingu sportowego . Owszem są kluby które to próbują to robić . Jest tez powiem wam szczerze osoba , która ma pomysł jak to powinno wyglądać także u nas . Na razie nie zyskała co prawda aprobaty i zainteresowania dyrektora i zarządu ale jestem pewien że to tylko kwestia czasu . Trzymam kciuki za powodzenie tych poczynań.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Gość 2003-05-15, 11:11 pm

Monti napisał(a):Tutaj zupełnie nie mogę sie z wami zgodzić . Klub ma rzecznika.


A kto nim jest jeśli można spytać, bo mi się wydaje, że żadnego rzecznika nie ma, ale mogę się mylić
Gość
 

Postprzez kondi 2003-05-16, 8:38 am

Fabian napisł: "Moze to i prawda... Ale jak to powiedzial kiedys Piechniczek: "Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?"


Tak się składa, że te słowa powiedział genialny Kazimierz Górski po tym jak to nasze orły na mundialu przegrały z Koreą :lol: :lol:

pzdr.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez fabian 2003-05-16, 9:06 am

kondi napisał(a):Fabian napisł: "Moze to i prawda... Ale jak to powiedzial kiedys Piechniczek: "Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?"


Tak się składa, że te słowa powiedział genialny Kazimierz Górski po tym jak to nasze orły na mundialu przegrały z Koreą :lol: :lol:

pzdr.

Ale wpada...
fabian
 
Posty: 890
Dołączył(a): 2003-04-24, 12:24 pm
Lokalizacja: Warszawa/Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników