CZY DAMY RADĘ???

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

CZY DAMY RADĘ???

Postprzez WOJTEK 2003-05-10, 7:06 pm

CORAZ MNIEJ MECZY DO KOŃCA.PIAST RÓWNIEŻ WYGRYWA.POJAWIAJĄ SIĘ OBAWY CZY UDA SIĘ ICH DOGONIĆ.JEŚLI PIAST WYGRA W LEGNICY TO JUŻ PO ZAWODACH.TAKIE JEST MOJE ZDANIE.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez RedloS 2003-05-10, 7:20 pm

Spokojnie.... Piast ma cięższych rywali niż my, graja jeszcze z lechem, Miedzią Odra.... Noga sie powinna im sie podwinać Damy rade
RedloS
 

Postprzez rados 2003-05-10, 7:33 pm

Jeśli my będziemy wszystko wygrywać to jestem pewien że Piast gdzieś punkty straci.Lech dostanie u nas baty i II liga będzie w Sosnowcu.Warunek jest jeden:my musimy wszystko wygrywać.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Diouf39 2003-05-10, 7:52 pm

Spoko Wojtek ale juz ciśnienie powoli rośnie.Piast musi zgubić pkt. i możesz być pewien że za 3 tyg. na pierwszym miejscu bedzie ZAGŁEBIE
18 czerwca ędziemy świętowali awans.
Diouf39
 
Posty: 425
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Postprzez Franz 2003-05-10, 8:07 pm

Ja wierze ze wejdziemy. Zagłębie ma najlepszych kibiców w 3 lidze a zawodnicy robią wszystko zeby fani mieli najwiecej powodow do zadowolenia. a Piast dzisiaj juz prawie stracil punkty ze słabym Myszkowem. wiec licze na to ze w meczach z Miedzią, Lechem i Odra stracą punkty

druga liga druga liga ZAGŁĘBIE :!: :!: :!:
Franz
Pudzian
 
Posty: 1764
Dołączył(a): 2003-01-07, 8:37 pm
Lokalizacja: Sosnowiec- Pogoń Posty: Licznik nieczynny do odwołania

Piast vs Myszków

Postprzez Lars 2003-05-10, 8:08 pm

W których minutach padały bramki, wie ktos moze??
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

miejmy nadzieję, ale jeszcze nie tak łatwo.

Postprzez Blajpios 2003-05-10, 8:31 pm

Rzeczywiście, można mieć nadzieję, że między innymi Piast będzie gubić punkty, ale to jeszcze mało. Nie wystarczy też wygrywać wszystko. Trzeba wygrać jeszcze z Lechem chyba 4 bramkami, albo wygrywając wszystko liczyć, że Lech zgubi jeszcze punkty oprócz meczu z Zagłąbiem. Gdyby grali najpierw z Piastem, można by mieć łatwiej nadzieję, po meczu (ufamy, że przegranym) z Zagłębiem ? mogą już nie mieć oba zespoły motywacji. Może jednak nie? W każdym razie, szanse są wciąż duże. Miejmy nadzieję, że wykorzystane będą przez Zagłębie. Już zaś koniecznie ? że Zagłębie pokaże klasę, zawalczy ? i choćby przegrywając czy wygrywając, nie pójdzie na szemrane układy i niesportowe "załatwianie".
Blajpios
 

Re: CZY DAMY RADĘ???

Postprzez Leyton 2003-05-10, 8:47 pm

WOJTEK napisał(a):CORAZ MNIEJ MECZY DO KOŃCA.PIAST RÓWNIEŻ WYGRYWA.POJAWIAJĄ SIĘ OBAWY CZY UDA SIĘ ICH DOGONIĆ.JEŚLI PIAST WYGRA W LEGNICY TO JUŻ PO ZAWODACH.TAKIE JEST MOJE ZDANIE.

W Legnicy raczej nie wygrają. Poza tym, jeśli Odra Opole zagra z nimi tak jak unas, to moim zdaniem też z nimi nie wygrają. Dzisiejszy wynik Piasta mówi wiele. Są na wiosnę słabi i tyle. Z groźnymi przeciwnikami przegrywali aż miło (Zagłębie, Kietrz), a z outseiderami lewdwo wygrywali lub remisowali. Teraz dopiero zaczną się dla nich schody (Miedź, Odra, Lech). My mamy już tylko Lecha. Będzie dobrze. MUSI BYĆ DOBRZE.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

Postprzez rados 2003-05-10, 8:49 pm

Franz napisał(a):Ja wierze ze wejdziemy. Zagłębie ma najlepszych kibiców w 3 lidze a zawodnicy robią wszystko zeby fani mieli najwiecej powodow do zadowolenia. a Piast dzisiaj juz prawie stracil punkty ze słabym Myszkowem. wiec licze na to ze w meczach z Miedzią, Lechem i Odra stracą punkty

druga liga druga liga ZAGŁĘBIE :!: :!: :!:

Jak kto mamy najlepszych kibiców w III lidze??Jesteśmi najlepsi w POLSCE( razem z Legią i BKS-em) :D :D
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Leyton 2003-05-10, 8:52 pm

Blajpios - a niby po co musimy wygrywać z Lechem 4 bramkami? Jeśli ich pokonamy to będziemy mieć 3 pkt. przewagi nad nimi i bezpośrednie mecze nie będą juz raczej miały znaczenia.
Leyton
 
Posty: 857
Dołączył(a): 2003-05-01, 12:44 am

damy rade?

Postprzez olo69 2003-05-10, 8:53 pm

jak nie jak tak!!!

PS Późno się zarejestrowałem ale pod tym nickiem wpisuję się od czasu istnienia jeszcze dwóch stron (jakby ktoś chciał wyciagnąć jakies moje bzdurne wypowiedzi)
Ostatnio edytowano 2006-04-17, 5:39 pm przez olo69, łącznie edytowano 1 raz
olo69
 
Posty: 1126
Dołączył(a): 2003-05-01, 10:31 pm
Lokalizacja: modrzejowska city

rzeczywiście, mój błąd, bo przeoczyłem że dzisiaj już grali

Postprzez Blajpios 2003-05-10, 9:16 pm

Leyton napisał(a):Blajpios - a niby po co musimy wygrywać z Lechem 4 bramkami? Jeśli ich pokonamy to będziemy mieć 3 pkt. przewagi nad nimi i bezpośrednie mecze nie będą juz raczej miały znaczenia.


Czyli nie jest tak źle. Patrzyłem w tabelę myśląc, że mają jeszcze mecz w tej kolejce jutro, a grali tak jak Zagłębie dzisiaj. Czyli ? nie jest tak źle! Jeszcze nie jest pewne, ale wciąż dobra sytuacja, tylko trzeba walczyć!
Blajpios
 

Postprzez bankier 2003-05-11, 8:18 am

ja bardziej boję sie o kontuzje w naszej drużynie - po meczu z odrą mamy mały szpital w zespole! a gramy ze śląskimi średniakami (rozwój, grunwald, carbo) - gdzie będzie bardzo trudno o wywiezienie trzech punktów! moje zdanie jest takie - oby Zagłębie wygrywało, a reszta jakoś sama się ułoży i będziemy w II lidze!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez bbartek 2003-05-12, 7:25 am

Są duże szanse na awans, ale musimy być bardziej skuteczni ( za dużo niewykorzystanych sytuacji ), uniknąć indywidualnych błedów w obronie ( Kurdziel, Koster, Dżimi) .
Ambicja i wola walki wśród zawodników jest ogromna.
Ja obserwuję ULTRAS z drugiej strony i jest to widok niesamowity.
Aż chce się życ ! Tak trzymać!!!
Ponieważ Miedź przegrała ze Skalnikiem, nie wierzę, że przegrają drugi mecz z rzędu.
Rozwój wygrał na wyjezdzie więc nie bedzie tak zdeterminowany..
To sa tylko spekulacje , ale po dotychczasowych meczach trudno nie wierzć, że II liga bedzie nasza.
bbartek
 

Postprzez WOJTEK 2003-05-17, 11:11 pm

JEDNAK MOJE PRZYPUSZCZENIA SIĘ POTWIERDZIŁY.k***a MAĆ...CHAMY WYGRAŁY...
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników