Czy w Dąbrowie będzie III liga?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Czy w Dąbrowie będzie III liga?

Postprzez Soyer 2003-05-06, 10:11 pm

Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Postprzez WOJTEK 2003-05-06, 10:16 pm

NAJPIEW NIECH UTRZYMAJĄ CZWARTĄ LIGĘ.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Monti 2003-05-07, 7:33 am

Mieszkam niedaleko tego "stadionu". powiem szcerze nigdy nie widziałem na własne oczy jak wygląda. W zasadzie jest mi obojetne czy zagrają kiedyś w III lidze. Nie sadzę jednak by było to w najbliższtch latach .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez krzysiu 2003-05-07, 4:42 pm

baczynski ma tak wyrobiona opinie, ze tylko patrzec jak unia bedzie miala wiecej sponsorow niz my (kto wie ilu ma zaglebie?)
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Czy będzie w D-G III liga

Postprzez Gość 2003-05-07, 9:32 pm

Krzysiu, sam nie wierzysz w to co piszesz!
Gość
 

III liga w Dąbrowie

Postprzez bbartek 2003-05-08, 1:30 pm

Bardzo bardzo wierze w to i chciałbym aby doszło do derbów Zagłębia, ale przyjaznych.
KT pozytywnie wypowiada sie o LB ( brakuje takiej osoby )i w pełni to popieram.
bbartek
 

Re: III liga w Dąbrowie

Postprzez WOJTEK 2003-05-08, 2:12 pm

bbartek napisał(a):Bardzo bardzo wierze w to i chciałbym aby doszło do derbów Zagłębia, ale przyjaznych.
KT pozytywnie wypowiada sie o LB ( brakuje takiej osoby )i w pełni to popieram.
JAKIE DERBY.PO PIERWSZE SĄ TO DWA RÓŻNE MIASTA.PO DRUGIE MY ATAKUJEMY 2 LIGĘ.ONI MOGĄ SPAŚĆ DO 5.MAŁA RÓŻNICA?????
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-05-08, 2:23 pm

Żeby DAbrowa miała III ligę potrzebna jest kasa.Jeżli już ona będzie to wtedy można w ogóle o czyś konkretnym mówić.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez klocek 2003-05-08, 6:54 pm

rados napisał(a):Żeby DAbrowa miała III ligę potrzebna jest kasa.Jeżli już ona będzie to wtedy można w ogóle o czyś konkretnym mówić.


Do radosa Dąbrowa Górnicza jest najbogatszym miastem województwa śląskiego ( budzet miasta w przelczeniu na mieszkanca , liczba firm ,liczba samochodów ,średni wiek budynków, liczba mieszkan na osobe ,telefonów ,media) Gdyby Huta Katowice płaciła podatki do budzetu miasta (nie płaci od 6 lat) ok .30 mln. rocznie to mozna by co roku budować nowy stadion.

Ale co do klubu Unia Stremieszyce to klub dzielnicowy do którego Dąbrowianie nie są przywiązani ,dużo lepiej by było gdyby na 3 lige szedł RKS (mało możliwe) . A poza tym wszyscy w DG jeżdza na Zagłębie.
klocek
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2003-04-16, 9:32 am
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Postprzez klocek 2003-05-08, 7:00 pm

Monti napisał(a):Mieszkam niedaleko tego "stadionu". powiem szcerze nigdy nie widziałem na własne oczy jak wygląda. W zasadzie jest mi obojetne czy zagrają kiedyś w III lidze. Nie sadzę jednak by było to w najbliższtch latach .
Monti TO NIE TEN STADION przecierz ty mieszkasz na centrum , a stadion Unii jesz w Strzemieszycach (jakies 7 km od centrum) W centrum koło przejazdu gra RKS Zagłębiak , ale jest on w okręgówce w końcu tabeli.
klocek
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2003-04-16, 9:32 am
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Postprzez rados 2003-05-08, 7:53 pm

klocek napisał(a):
rados napisał(a):Żeby DAbrowa miała III ligę potrzebna jest kasa.Jeżli już ona będzie to wtedy można w ogóle o czyś konkretnym mówić.


Do radosa Dąbrowa Górnicza jest najbogatszym miastem województwa śląskiego ( budzet miasta w przelczeniu na mieszkanca , liczba firm ,liczba samochodów ,średni wiek budynków, liczba mieszkan na osobe ,telefonów ,media) Gdyby Huta Katowice płaciła podatki do budzetu miasta (nie płaci od 6 lat) ok .30 mln. rocznie to mozna by co roku budować nowy stadion.

Ale co do klubu Unia Stremieszyce to klub dzielnicowy do którego Dąbrowianie nie są przywiązani ,dużo lepiej by było gdyby na 3 lige szedł RKS (mało możliwe) . A poza tym wszyscy w DG jeżdza na Zagłębie.

Chodzi mi o to czy jest sens budować drugi silny zespół w naszym regionie czy lepiej skoncentrować się na jednym,bo moim zdaniem lepiej żeby istniał jeden silny zespół grający w I lidze.Choć Dąbrowie jaku miastu gdzie się urodziłem,życzę jak najlepiej i niech mają tą III ligę.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników