XXIII lolejka

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

XXIII lolejka

Postprzez rados 2003-05-03, 6:51 pm

Szkoda straconych 2 punktów.Nie wiem czy byliśmy lepsi czy nie ale fakt faktem że z Legnicy wywozimy 1 punkt.Chyba nie ma się za bardzo czym martwić bo Piast też tam jedzie ,a jutro czeka ich mecz w Bytomiu (może przegrają???).To tyle "nie za dobrych wieści ".Teraz dobre:
Carbo-Lech 1-0 :!:
Włókniarz-Mk 1-2 :!:
Włókniarz chyba traci szanse na awans.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am


Re: XXIII lolejka

Postprzez Sadek 2003-05-03, 7:25 pm

rados napisał(a):Szkoda straconych 2 punktów.Nie wiem czy byliśmy lepsi czy nie ale fakt faktem że z Legnicy wywozimy 1 punkt.Chyba nie ma się za bardzo czym martwić bo Piast też tam jedzie ,a jutro czeka ich mecz w Bytomiu (może przegrają???).To tyle "nie za dobrych wieści ".Teraz dobre:
Carbo-Lech 1-0 :!:
Włókniarz-Mk 1-2 :!:
Włókniarz chyba traci szanse na awans.



2 liga 2 liga Zagłebie jutro piast moze byc remis :D

pozdr.
Sadek
dj. transfer
 
Posty: 1167
Dołączył(a): 2003-04-22, 6:46 pm
Lokalizacja: Dańdówka

Postprzez Piast 2003-05-03, 8:18 pm

2 liga 2 liga Zagłebie jutro piast moze byc remis
CHYBA WIERZYCIE W CUDA W SOSNOWCU CUDA W KOMUCHOWYM MIASTECZKU CUDA NO NO.
Piast
 

Postprzez rados 2003-05-03, 8:33 pm

Piast napisał(a):2 liga 2 liga Zagłebie jutro piast moze byc remis
CHYBA WIERZYCIE W CUDA W SOSNOWCU CUDA W KOMUCHOWYM MIASTECZKU CUDA NO NO.

I z czego sie tak cieszysz .Zobaczymy jak wam pójdzie jutro w Bytomiu (zakładam że mecz nie został kupiony).A tak poza tym to wy też jedziecie do Legnicy i skąd u ciebie ta pewność że wygracie.Piast awansuje do II ligi "jak się kura zesiura a wróble po 3 kilo będą ważyć".
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

gówno z tym awansem .. wrr

Postprzez odra opole 2003-05-03, 8:52 pm

qrwa wejdzie piast bo za dużo meczy udąło mu się kupić,za póxno zaczęliśmy się buntowac, maja ustawionych sędziów nawet na nieswoich meczach,sram na takie oszukańcze awanse,pierdolić działaczy piasta jebanych oszustów,pozdro dla zagłębia,już lepiej zebyscie wy weszli bo przynajmniej uczciwie,a zgoda z piastem mnie huja interesuje w tym momencie... : :evil: :evil: :evil: :evil:
odra opole
 

Postprzez Gość 2003-05-03, 9:18 pm

Jacy wy jesteście popierdoleni z tym kupowaniem zobaczcie co piszą o waszym dzisiejszym meczu w Legnicy kibice Miedzi ,a ja nie mówię że wygramy czy zremisujemy w Legnicy bo pisałem już że w Gliwicach najlepsze wrażenie w poprzedniej rundzie zostawił Włókniarz i Miedż.
I z tego co teraz widzę to wasi prezesowie musieli ładnie zapłacić grajkom z Włókniarza jak grali z wami żeby wam nie zrobili krzywdy
Gość
 

Postprzez Gość 2003-05-03, 9:21 pm

Bo nam zrobili ale musieli mieć inną motywację bo teraz przegrywają z byle kim.A w tym przypadku to tylko kasa z konta Zagłębia zadziała
Gość
 

Postprzez Monti 2003-05-03, 9:30 pm

Paradoksalnie jutro wszyscy kibice Zagłębia bedą kibicować za Polonia BYtom . :) Gdyby w co nie wierze Polonia wywalczyłą jakieś punkty to ten remis w legnicy może okazać sie niezłym wynikiem . Ja też uaważam że kluby III ligi zbyt późno zaczęły reagować na przekręty . Teraz może być juz za póżno choć kto wie.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Gośc 2003-05-03, 9:42 pm

No właśnie co było dzisiaj w LEGNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gośc
 

Postprzez WOJTEK 2003-05-03, 10:50 pm

Gośc napisał(a):No właśnie co było dzisiaj w LEGNICY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PSINCO!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez rados 2003-05-04, 9:08 am

Piast kupuje mecze i nawet kibice Odry to przyznają.Jak te qrwy z Gliwic wejdą to przestaję wierzyć w polską piłkę(choć wiadomo że panowie ze ŚZPN są bezkarni i mogą se robić takie przekręty jakich dusza zapragnie.)
Co do Zagłębia:to nie sądzę żebyśmy kupowali mecze (a właściwie to jestem pewien że tego nie robimy),bo gdyby tak było to wczoraj nie byłoby remisu tylko nasza wygrana.Nikt nam się nie podkłada w przeciwieństwie do Piasta, nie strzelamy "dziwnych bramek" w ostatnich minutach meczu itp. itd. Pozdro.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Gość 2003-05-04, 12:08 pm

No i gdzie sa Ci co tak wysmiewali sie ze wierzymy w cuda ?? A jednak cuda sa ... Polonia 0-0 Piast ! Nie znam przebiegu meczu ale Polonia mogla wykorzystac przewage liczebna zawodnikow ale trudno .. Jest dobrze teraz wszyscy na Odre !
Gość
 

Postprzez Gość 2003-05-04, 12:58 pm

Gość napisał(a):Jacy wy jesteście popierdoleni z tym kupowaniem zobaczcie co piszą o waszym dzisiejszym meczu w Legnicy kibice Miedzi ,a ja nie mówię że wygramy czy zremisujemy w Legnicy bo pisałem już że w Gliwicach najlepsze wrażenie w poprzedniej rundzie zostawił Włókniarz i Miedż.


Witam, ja jestem z Legnicy i co my niby takiego piszemy?

http://www.aspnmiedz.lca.pl/forum/viewt ... TopicID=56 (Link do Komentarzy Miedź - Włókniarz)

Dla Was gratulacje że potraficie się tak wspaniale zorganizować! Choć po filmikach które od Was ściagnąłem spodziewałem się z Waszej strony więcej. Ale nie narezkam!

Pozdro jeszcze raz dla Was za wiernÄ… publikÄ™!
Gość
 

Miedź- Zagłębie

Postprzez Gość 2003-05-04, 2:24 pm

Szkoda że Miedź nie wygrała, jednak trzeba obiektywnie przyznać, że w II połowie to Zagłebie mocno przycisnęło i wyrównało. Sędzia nie panował nad tym, co się działo na boisku (m.in. tylko żółta kartka dla zawodnika z Sosnowca za faul po którym nasz piłkarz byłby sam na sam z bramkarzem).
Sędzia był beznadziejnie słaby, co kibice wyrazili we właściwy sposób krzycząc "sędzia ch...". Mam nadzieję, że już żadna drużyna (łącznie z Piastem) w Legnicy nie zdobędzie punktów. Tylko na najbliższe spotkanie niech wyznaczą jakiegoś normalnego sędziego.
Gość
 

Postprzez jasiu 2003-05-04, 4:30 pm

Trzeba przyznac ze z tego co slyszalem to i miedz i zaglebie moglo wygrac. wiec skoro tak bylo to remis jest zasluzony. i cieszy mnie postawa ziomeczka z legnicy ktory po zremisowanym meczu nie wypisuje odrazu ze ich sedzia skrzywidzil tylko obiektywnie stwierdzil tak jak ja ze remis jest sprawiedliwy :)) pozdrowionka dla wszystkich ziomali
jasiu
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników