Coś o Kibicach

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Coś o Kibicach

Postprzez Karo 2003-04-30, 2:50 pm

Chodzę na mecze ZAGŁĘBIA regularnie od 4 lat. Róznie bywało pod względem frekwencji i atmosfery na trybunach. Teraz jest fantastycznie, ale moj dobry nastrój mąci jedna rzecz. Mam tu na myśli pewnych "kibiców", są to faceci w wieku 30 - 40 lat. Przychodzą na mecze(nawaleni) i pierdolą przez pełne 90 minut takie rzeczy, że ręce opadaja... Narzekają, komentują, wyzywają naszych piłkarzy. Przecież wkurwia mnie to tak, że mam ochote zajebać ich wszystkich. Kiedyś na Ludowym byłem świadkiem takiego zdarzenia, ze gościu pierdolił i dostał po prostu w pysk. Do końca meczu się już nie odezwał... Nie jestem zwolennikiem przemocy, ale w tej sytuacji...
Ciekaw jestem czy to tylko mnie tak denerwuje? Pozdrowienia dla normalnych kibiców!!!!
Karo
 


Postprzez voytech 2003-04-30, 3:08 pm

Mnie tez wnerwia wyzywanie naszych pilkarzy i to pod byle pretekstem. Chocby nie wiadomo jak dobrze grali, zawsze znajdzie sie jakis baran na trybunie, ktory po jednym nieudanym zagraniu bedzie ciskal miesem.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-04-30, 10:20 pm

No to lać po mordach :-) !!!
Ja kiedyś nakryczałem na pewnego pana i nawet to wystarczyło żeby się zamknął :oops:
Kamilsts
 

Postprzez Bongo(zz) 2003-05-01, 12:25 am

W porządku, a co powiecie o takich którzy lżą niemiłosiernie przez cały mecz przeciwników? Na meczu z Piastem był taki jeden, co to się na klienta wytrzeźwiałki nadawał i prawie przez cały mecz teksty w stylu" "Śmieci, świnie, sk...yny. Śmierć Piastowi" etc.. W pewnym momencie dostał op... od jakiejś kobiety, że niby ją opluł :twisted: Trochę sie uspokoił, po czym w drugiej połowie przeniósł się w inne miejsce i dalej to samo.
To też jest obrzydliwe.
Bongo(zz)
 
Posty: 74
Dołączył(a): 2003-01-12, 1:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Środula/ Londyn

Postprzez _PAoLO_ 2003-05-01, 2:26 am

mnie osobiście najbardziej wkurwiają goście którzy bezsensownie solo klną na cały ryj,chyba tylko żeby się popisać.
zwarzywszy na to że stadion Ludowy odwiedza coraz więcej kobiet i dzieci jest to bezsensowne,bo ich to odstrasza ,a chyba wszystkim zależy aby Zagłębie oglądała jak najwiękasza liczba kibiców.
_PAoLO_
 
Posty: 78
Dołączył(a): 2003-01-10, 7:28 am
Lokalizacja: daleko od domu

Postprzez bankier 2003-05-01, 8:53 am

no to nad czym się tu zastanawiać - na mecze nie chodzimy w pojedynke - zwrócić uwagę delikwentowi raz! jak nie zrozumie to drugi, ale z ogłuszaającym klapsem - może wtedy zrozumie o co chodzi! racja - że takie bydło odstrasza ludzi od przychodzenia na stadion! powinniśmy reagować na chamstwo i słomę w butach....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez pszemko 2003-05-01, 11:17 pm

To jest prawda co mecz można znaleść jakiegoś gościa który tylko szydzi z naszych zawodników. Chociaż w rundzie wiosennej jest teraz na szczescie coraz mniej takich szyderców, ale jesienią takie zachowania były na porządku dziennym co było nie do wytrzymania. Bardzo rozczarowuje mnie zachowanie niektórych szyderców w stosunku do jednego z naszych napastników. Jest mi bardzo głupio jak musze słuchać tych niedojebanych komentarzy kierowanych w jego stronę. Naprawde niewiem czym ten chłopak sobie na to zasłużył.

Pozdrowienia dla wszystkich normalnych !!!!!!
pszemko
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:42 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

Popieram

Postprzez bidzej 2003-05-02, 11:21 am

pszemko napisał(a):To jest prawda co mecz można znaleść jakiegoś gościa który tylko szydzi z naszych zawodników. Chociaż w rundzie wiosennej jest teraz na szczescie coraz mniej takich szyderców, ale jesienią takie zachowania były na porządku dziennym co było nie do wytrzymania. Bardzo rozczarowuje mnie zachowanie niektórych szyderców w stosunku do jednego z naszych napastników. Jest mi bardzo głupio jak musze słuchać tych niedojebanych komentarzy kierowanych w jego stronę. Naprawde niewiem czym ten chłopak sobie na to zasłużył.

Pozdrowienia dla wszystkich normalnych !!!!!!


Myślę że każdy z nas wie o kogo Ci chodzi i ja też podpisuje się pod tymi stwierdzeniami, że nie możemy tolerować chamstwa skierowanego do naszych piłkarzy. Jeśli chodzi o tego napastnika to rzeczywiście techniki może nie ma bajecznej która by zachwycała trybuny (ale prawie nikt poza jednostkami takiej techniki u nas nie posiada) ale za to ambicji i woli walki mu odmówić nie można - w przeciwieństwie do tych krzykaczy którzy prawdopodobnie nie wiem czy mają połowę ambicji owego napastnika, wystarczy na nich spojrzeć.

Pozdrowienia dla Zagłębiaków!!!
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Krawiec 2003-05-06, 10:51 pm

Koledzy! Bracia Zagłebiacy!!!
Przywracacie mi wiarę w ludzkość do tego stopnia , ze wybiore się na Odrę
z dzieciakiem. Proszę tylko kol. Karo zeby nie traktował jadna miarą dziadków po 30-stce :-)
Podrawiam, Krawiec DG
Krawiec
 

Postprzez Gość 2003-05-09, 2:04 pm

:)
Gość
 

Postprzez LEGIA FANS 2003-05-09, 2:04 pm

LEGIA WITA
LEGIA FANS
 


Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack