Kto w II lidze ?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez mr.bean 2003-05-08, 8:44 pm

Nie , nie jestem obrońcą uciśnionych, zwisa mi czy go lubicie czy nie, stwierdzam jedynie fakt, że trzy miesiące temu, jak była gadka że panowie A i B bedą grali w Pieście, to mało ich nie zlinczowaliście, a teraz już zmieniliście do niego stosunek ? Bo napisał że dopinguje Zagłebiu, i wierzy w jego awans ?
Stwierdzam tylko waszą nie konsekwencję.
mr.bean
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2003-03-03, 9:31 pm


Postprzez WOJTEK 2003-05-08, 8:52 pm

mr.bean napisał(a):Nie , nie jestem obrońcą uciśnionych, zwisa mi czy go lubicie czy nie, stwierdzam jedynie fakt, że trzy miesiące temu, jak była gadka że panowie A i B bedą grali w Pieście, to mało ich nie zlinczowaliście, a teraz już zmieniliście do niego stosunek ? Bo napisał że dopinguje Zagłebiu, i wierzy w jego awans ?
Stwierdzam tylko waszą nie konsekwencję.
CHYBA NIE DO KOŃCA CZYTASZ NASZE WPISY.ZA JEGO GRĘ JUŻ ZEBRAŁ CIĘGI JAK MAŁO KTO.ALE NIE MOŻEMY ZABRONIĆ MU KIBICOWAĆ.NIKT NIE ZMIENIA DO NIEGO STOSUNKU.A CO DO B. TEŻ JUŻ PISŁAEM CO SĄDZĘ NA JEGO TEMAT.
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Monti 2003-05-09, 7:41 am

Marek jest facetem z charakterem udowodnił to juz dawno . Ma charakter jakiego brakuje niejednej osobie wpisującej sie na forum. Nie widzę jednak powou by rozwijała sie dyskusja na jego temat , by go oceniać na tym forum teraz. Swojego czsu w momencie gdy był naszym piłkarzem był oceniany i osądzanty bardzo często. Myślę te teraz dyskusji na jego temat można sobie oszczędzić . Pozdrowienia Marek .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

KTO W 2 LIDZE

Postprzez NIEBIESKO-CZERWONY 2003-05-09, 2:34 pm

WEJDZIE ODRA.INACZEJ BYC NIE MOZE. H.W.D.P.
NIEBIESKO-CZERWONY
 

Re: KTO W 2 LIDZE

Postprzez rados 2003-05-09, 2:46 pm

NIEBIESKO-CZERWONY napisał(a):WEJDZIE ODRA.INACZEJ BYC NIE MOZE. H.W.D.P.

Chłopie ty chyba śnisz.Żeby mieć jeszcze teoretyczne szanse na awans to musielibyście z nami jutro wygrać,co jest po prostu nierealne. :!: :!:
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

AWANS ZAGŁĘBIA

Postprzez Marek Adamczyk 2003-05-09, 3:14 pm

Monti napisał(a):Marek jest facetem z charakterem udowodnił to juz dawno . Ma charakter jakiego brakuje niejednej osobie wpisującej sie na forum. Nie widzę jednak powou by rozwijała sie dyskusja na jego temat , by go oceniać na tym forum teraz. Swojego czsu w momencie gdy był naszym piłkarzem był oceniany i osądzanty bardzo często. Myślę te teraz dyskusji na jego temat można sobie oszczędzić . Pozdrowienia Marek .


Cieszę się, że tak napisałeś, gdyż tematem tych wpisów miała byc kolejność na koniec rozgrywek trzeciej ligi, a nie czy ktos mnie lubi czy też nie. Nie da sie wszystkich darzyć sympatią. Ważne, aby Zagłębie awansowało !!!!
POZDRO FOR ALL FANS
Marek Adamczyk
 

Postprzez Włochaty 2003-05-09, 4:10 pm

Marek sam grałeś w Zagłębiu (ja też tam trochęc czasu spędziłem) i oboje wiemy jakie się robi przekręty w polskich ligach (układy itp.)Jestem z Zagłębiem całym sercem ale uważam że inni zrobią wszystko abyśmy zostali w 3 lidze:-(Będzie bardzo ciężko....Pozdrawiam!Jebać PZPN
Włochaty
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2003-04-17, 8:42 am
Lokalizacja: Piastów

Postprzez klocek 2003-05-09, 5:22 pm

Pozdrowienia dla Marka ( podobno chodziłeś kiedyś do I LO w D.G Ja tez tam spedziłem 4 lata.) Owszem wiele osób narzeka ze czasami cos nie wyszło , ale przypomnijcie sobie ile Adamczyk strzelił dla Zagłębia bramek w 3 i 4 lidze.A ile razy Stanek obronił nas przed statą bramki?
Nowak, Bałaga i inni tez zrobili wiele dla tego klubu . Koszmarem była tylko runda wiosenna 2002 zeszłego sezonu , ale wg. mnie kazdy z zawodników dorzucił swoje 3 grosze do spadku Zagłębia do 3 ligi.

Jeszcze raz POZDROWIENIA dla M. Adamczyka
klocek
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2003-04-16, 9:32 am
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Postprzez klocek 2003-05-09, 5:30 pm

ALE WRÓĆMY DO TEMATU

Jak wszystko pójdzie tak jak pójśc powinno to II Liga w Przyszłym sezonie będzie EXTRA

Zagłębie , Cracovia , Jagiellonia , ŁKS , Śląsk , Arka , Pogoń , KSZO i być może Ruch (jest to coraz bardziej możliwe) . Gdyby taka była 2 liga to byłaby dużo ciekawsza od 1 ligi. 8)
klocek
 
Posty: 114
Dołączył(a): 2003-04-16, 9:32 am
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Kto w II lidze ?

Postprzez marekstasz 2003-05-12, 7:31 am

Ta kolejka zgodnie z planem oprócz Lecha. Zagłębie i Piast byli pewniakami w zwycięstwach (Piast się męczył i podobno niezasłużenie dostał karnego, Zagłębie mimo wyniku 2:1, który poszedł w świat grało OK i mogło wygrać wyżej). Ja stawiałem na remis Lecha, ale zielonogórzanie mnie zaskoczyli. Niestety, ale mogą po następnej kolejce być liderem, bo Piast w obecnej formie raczej nie ma szans w Legnicy (w rywalizacji sportowej), a Zagłębiu będzie niezmiernie trudno w Katowicach zdobyć trzy punkty. Moje typy to przegrana Piasta, zwycięstwo Lecha i remis Zagłębia. Ale za tydzień możemy dogonić Zieloną Górę grając w takim stylu jak z Odrą i mając taką formę na trybunach jak w sobotę. Dawno nie widziałem kibiców Zagłębia w takiej formie !!!
marekstasz
 

Postprzez rados 2003-05-12, 9:36 am

Czytałem w Wyborczej relacje z meczu Piasta i podobno na 15 minut przed końcem ( tak żeby nie było podejrzeń) dostali od sędziego prezent w postaci karnego. Wnioski nasuwają się same.
My w piątek opykamy Rozwój ,bo jesteśmi od nich po prostu lepsi.Piast ( o ile oczywiście nie kupi meczu w Legnicy) raczej nie wygra z Miedzią,a może przegra.O Lecha bym się nie martwił bo oni mają mecz u nas i raczej na pewno nie wywiozą z Sosnowca choćby punktu.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez kondi 2003-05-12, 1:15 pm

... szczerze to się trochę boje, Piast ma nadal 2 pkt przewagi. A z Piastem nic nie wiadomo ... dziwne kartki, dziwne bramki, dziwne karne ... itd.
kondi
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:50 am
Lokalizacja: sercem w Sosnowcu

Postprzez Czesław Niemen 2003-05-13, 6:04 pm

kondi napisał(a):... szczerze to się trochę boje, Piast ma nadal 2 pkt przewagi. A z Piastem nic nie wiadomo ... dziwne kartki, dziwne bramki, dziwne karne ... itd.

Dziwny jest ten świat ........
Czesław Niemen
 

Re: Kto w II lidze ?

Postprzez Władek 2003-05-20, 4:48 pm

marekstasz napisał(a):Moje typy to przegrana Piasta, zwycięstwo Lecha i remis Zagłębia.


Nie żebym się czepiał:) Może się mylę ale wydaje mi się że przed ostatnią kolejką miałeś 17 punktów w tabeli typowania. To obstawiałeś remis czy wygraną? Poza tym gratuluję pierwszego miejsca.
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Gość 2003-05-20, 6:01 pm

co ??
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników