Frekwencja na stadionach

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Kamilsts 2003-04-27, 10:09 pm

Te świece dały zajebisty efekt :-) ! To nie była wpadka tylko udana akcja ultras :-)
Kamilsts
 


Postprzez bankier 2003-04-27, 10:15 pm

kamil z całym szacunkiem - ale ten czarny dym nazywasz udana akcją ultras? chyba nie wiesz co to jest ultras (równie dobrze możesz wziąść na ludowy kilka opon i je podpalić)!!! efekt bedzie taki sam - śmierdzący czarny dym zasłaniający widok na murawę boiska!

dla mnie to porażka!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

swiece

Postprzez ^m@rcin^ 2003-04-27, 10:25 pm

Swiece byly ok :) Szkoda ze czarne :) Ale wydaje mi sie ,ze lepszy efekt daje saletra :)
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez krzysiu 2003-04-27, 10:36 pm

widze ze temat wogole nie na temat
zgadzam sie z tymi ktorzy uwazaja ze ten czarny dym to porazka
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-04-27, 10:56 pm

Wiem co to ultras Bankier :-) Jedyna kapa to że cały dym poszedł w złą stronę no ale wiatru niestety nie kontrolujemy :-)
Kamilsts
 

Postprzez krzysiu 2003-04-27, 11:30 pm

Kamilsts napisał(a):Wiem co to ultras Bankier :-) Jedyna kapa to że cały dym poszedł w złą stronę no ale wiatru niestety nie kontrolujemy :-)

tego by jeszcze brakowalo :-)
krzysiu
HONOROWY CZŁONEK FORUM
 
Posty: 638
Dołączył(a): 2002-12-30, 8:36 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Pesto 2003-04-27, 11:49 pm

1. Śmierdzący, czarny dym - debilny pomysł . Już tu kiedyś pisałem , żeby nie kopiować kretynizmów rodem z Bukowej .
Ludzie przychodzą oglądać mecz , a nie takie żałosne pokazy . Żebyście słyszeli te wściekłe komentarze "dam im k***a złotówkę na oprawę!"
Co innego balony itp . - te nie zasłaniają widoku .

2. Ponawiam swoją propozycję ze starego forum - może by wieszać flagi od strony zachodniej ? Bo jak już wielu zauważyło , nikt nie chce siadać na białych krzesełkach , skąd nic nie widać .

3. Jakby przyszło 7-8 tys. ludzi (realne!) , to można by ich wpuścić między budynek a zegar - chyba PZPN za to nie ukarze ?

4. Bilans Zagłębia na wiosnę : 6 zwycięstw , 1 remis , 0 porażek , bramki 15:0 . II liga w Sosnowcu !

5. A w ogóle udany weekend : Legia - GKS 3:0 , Zagłębie - Myszków 4:0 , Bayern mistrzem Niemiec , ciule z Wisły gubią punkty , MU przegonił pajaców z Arsenalu .
Pesto
kumaty
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2003-01-16, 2:41 am

Postprzez bankier 2003-04-28, 6:55 am

kamil przeczytaj jeszcze raz i to bardzo uważnie! to co napisał pesto!
i napisze ci co powiedział mój ojciec - jak na meczu z odrą opole znowu podpalą świece z tym czarnym dymem to już nigdy nie wrzucę ani grosza do puszki! i myślę, że trzeba robic wszystko z wyczuciem!

ps. i naucz sie starego marynarskiego sposobu sprawdzania skąd wieje wiatr!

pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez voytech 2003-04-28, 9:09 am

Ten czarny dym to byl naprawde kiepski pomysl, ludzie dookola mnie ciskali miesem na niego i mieli racje. Smierdzial okrutnie, nic nie bylo widac i zostawial osad.
Zaniechajcie go, bo naprawde ludzie nie dadza Wam wiecej tej zlotowki.
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Monti 2003-04-28, 9:29 am

Ten czarny dym to jak sadzę wypadk przy pracy. To jednak co robią chłopaki z ULTRAS zasuguje na wielka pochwałe. Nie można straszyć że kotoś da czy nie da wiecej kasy, oni to robią dla wszystkich i w imieniu wszystkich kibiców . Jeszce raz brawa im za checi i wykonanie. A że czasami coś nie wyjdzie to tudno. FB tak trzymajcie.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez voytech 2003-04-28, 9:47 am

Mowie, co slyszalem wokol siebie.
Robia dobrze, chwala im za to.
Byle juz bez tego czarnego dymu, bo przyjada inspektorzy ONZ ;-)
voytech
 
Posty: 130
Dołączył(a): 2003-01-06, 12:19 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

swiece

Postprzez ^m@rcin^ 2003-04-28, 9:52 am

To byly swiece takie jak strazacy i wojsko maja do cwieczen :) Wydaje mi sie ze juz chyba tego nie bedzie, Jak cos to moze biale ale za drogie te zabawki sa. A tak naprawde nikt nie wiedzial jak to dziala :)

A co do swiec kolorowych to kilka wybuchlo i byli ranni :( naszczescie nie powaznie.

Z meczu na mecz coraz wiecej ludzi przychodzi do mlyna i dopinguje oby tak dalej !! i na Ostatnim meczu mlynem bedzie poprostu caly stadion !!!!
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Postprzez grzechu 2003-04-28, 3:37 pm

Kazdy sie uczy na wlasnych bledach. Zreszta gdyby wiatr wial w przeciwna strone to by nit nie narzekal.
Cieszy natomist postawa reszty kibicow pod koniec spotkania. Na reszcie oporcz "mlynu" ktos probowal spiewac, a takze w koncu udalo sie zrobic "fale meksykansa" :D
Przeciez podczas tej rundy, niezleznie od przeciwnika i ilosci kibicow na Ludowym, obecny jest doping. Wiec na pewno wszystko idzie w dobrym kierunku.
grzechu
 
Posty: 361
Dołączył(a): 2003-01-04, 4:17 pm

Postprzez Kamilsts 2003-04-28, 8:58 pm

Kurde pierwsza wpadka (nie według mnie ) :-) a ludzie już bluzgają !!! No ładnie !
Chyba rzeczywiście nie ma co więcej tych świec odpalać :twisted:
No ale na szczęście są inne sposoby na zrobienie pięknej oprawy i te napewno nie będą przeszkadzać nikomu :-) no chyba że ktoś kompletnie nie uznaje pirotechniki a wiem że takie osoby są (na forum też).
Kamilsts
 

Postprzez bankier 2003-04-28, 9:30 pm

no widzisz kamil - o to mi właśnie chodziło! fakt wpadki zdarzają się każdemu - nie ma co - ale sztuką jest niepowtarzac wczesniejszych błędów! pozdrowionka!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników