Kietrz - Piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez WOJTEK 2003-04-21, 1:50 am

Leyton napisał(a):W obecnej sytuacji nie wyobrażam sobie, że nie awansujemy. Jedyny poważny przeciwnik (piast) już się nie podniesie - tego jestem pewien. Już w sobotę straci kolejne punkty z walczącą o utrzymanie Pogonią Świebodzin. Kietrz ma zbyt duże straty. A Odra i Lech-Sulma? Bądźmy poważni, po wizytach w Sosnowcu odechce się im II ligi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jestem tego pewny. Nieustannie i konsekwetnie uważam, że KT jest OK !!!
NIE DZIELMY SKÓRY NA NIEDĹšWIEDZIU.PIAST NIEDAWNO ROBIŁ TAK SAMO.TROSZKĘ ZIMNEJ WODY DLA OCHŁODY.


2 LIGA,2 LIGA ZAGŁĘBIE !!!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am


Postprzez Leyton 2003-04-21, 1:59 am

Wojtek - Niczego nie dzielę, ale NIE WIDZĘ INNEJ MOŻLIWOŚCI. A piast sobie mógł robić nadzieje (jak Warta i Janina) - Oba kluby już chyba nie istnieją ? Po nas już tylko ZGLISZCZA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Leyton
 

Postprzez rados 2003-04-21, 8:51 am

Wojtek ma rację.Należy pamiętać ,że ciągle mamy 2 punkty straty do Piasta i czeka nas jeszcze wiele trudnych spotkań.
Ale trzeba też przyznać że nasi grają coraz lepiej i oby tylko nie potracili frajersko punktów (jak to miało miejsce na jesieni czyt.Świebodzin) to jestem pewien że II liga będzie w Sosnowcu już w przyszłym sezonie.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Włókniarz -Piast

Postprzez GOŚĆ 2003-04-21, 9:15 am

Tak na spokojnie to co wyprawiał w 1 połowie bramkarz to kpina wszystkie bramki jego zasługa wstyd że taki bramkarz jest zarazem trenerem,dlaczego od początku nie bronił Jacek.G. pozostanie tajemnicą p.ZAGÓRSKIEGO. Jego "WSPANIAŁE" interwencje ustawiły niestety mecz.Nastepna uwaga jak można było desygnoawać do gry na bocznej obronie dwóch obrońców niskim wzrostem kiedy było wiadomo że zawodnicy Kietrza są wysocy.Byłem na ostatnich dwóch wyjazdach w Sosnowcu i Kietrzu i moje zdanie jest takie że jeżeli nie awansuje PIAST to życzę tego tylko Włókniarzowi ponieważ niestety o klasę przewyższa Zagłębie.S i piszę to nie dlatego że nie lubię Zagłębia ale dlatego ze mam porównaie co grają te dwie drużyny byłem i widziałem.Byłem na meczu w Bytomiu również nic specjalnego nie pokazało Z.S. tak więc troche pokory nadrobiliście dużo ale mimo wszystko jeszcze nie tyle ile musicie a jak piszecie wyżej mecz z Miedzią a Piast z Pogonią wygra spokojna głowa .Piszecie że Kietrz ma dużą stratę a wy ile mieliście???
WESOŁYCH ŚWIĄT od KIBICA PIASTA dla KIBICÓW ZAGŁĘBIA
GOŚĆ
 

Re: Włókniarz -Piast

Postprzez WOJTEK 2003-04-21, 10:01 am

GOŚĆ napisał(a):Tak na spokojnie to co wyprawiał w 1 połowie bramkarz to kpina wszystkie bramki jego zasługa wstyd że taki bramkarz jest zarazem trenerem,dlaczego od początku nie bronił Jacek.G. pozostanie tajemnicą p.ZAGÓRSKIEGO. Jego "WSPANIAŁE" interwencje ustawiły niestety mecz.Nastepna uwaga jak można było desygnoawać do gry na bocznej obronie dwóch obrońców niskim wzrostem kiedy było wiadomo że zawodnicy Kietrza są wysocy.Byłem na ostatnich dwóch wyjazdach w Sosnowcu i Kietrzu i moje zdanie jest takie że jeżeli nie awansuje PIAST to życzę tego tylko Włókniarzowi ponieważ niestety o klasę przewyższa Zagłębie.S i piszę to nie dlatego że nie lubię Zagłębia ale dlatego ze mam porównaie co grają te dwie drużyny byłem i widziałem.Byłem na meczu w Bytomiu również nic specjalnego nie pokazało Z.S. tak więc troche pokory nadrobiliście dużo ale mimo wszystko jeszcze nie tyle ile musicie a jak piszecie wyżej mecz z Miedzią a Piast z Pogonią wygra spokojna głowa .Piszecie że Kietrz ma dużą stratę a wy ile mieliście???
WESOŁYCH ŚWIĄT od KIBICA PIASTA dla KIBICÓW ZAGŁĘBIA

MAŁO MNIE OBCHODZI BRAMKARZ PIASTA.A CO DO KLASY TO ZOBACZYMY...
2 LIGA,2LIGA ZAGŁEBIE !!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez mjedrek 2003-04-21, 10:06 am

Może i nie gramy pięknej piłki ale skuteczną zdobywamy punkty mecz po meczu i to się najbardziej liczy. Nasz zespół się rozkręca i nabiera co raz bardziej rozpędu i oby przejeżdzał po rywalach jak walec, wie ważne ile wygramy czy 1:0 czy 6:0 ważne są 3 punkty.
mjedrek
 
Posty: 186
Dołączył(a): 2003-01-01, 3:01 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Pogoń

Re: Włókniarz -Piast

Postprzez rados 2003-04-21, 10:48 am

[quote="GOŚĆ" że jeżeli nie awansuje PIAST to życzę tego tylko Włókniarzowi ponieważ niestety o klasę przewyższa Zagłębie.S i piszę to nie dlatego że nie lubię Zagłębia ale dlatego ze mam porównaie co grają te dwie drużyny byłem i widziałem.
Skoro Piast nic nie grał (tak jak piszesz) to nie dziw się że Włókniarz robił co chciał.A więc opinia o tym że Kietrz przewyższa nas o klasę jest mocno przesadzone."Gra się tak jak przeciwnik pozwala",a że Piast pozwolił Kietrzowi na wiele to tak się skończyło jak się skończyło.Z nami graliście "jako tako" dlatego przegraliście tylko 2-0.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Gość 2003-04-21, 10:51 am

Janina istnieje - malo tego maja lidera i mozliwe ze do 4 ligi awansuja :P
Gość
 

Re: Włókniarz -Piast

Postprzez bidzej 2003-04-21, 12:57 pm

GOŚĆ napisał(a):Tak na spokojnie to co wyprawiał w 1 połowie bramkarz to kpina wszystkie bramki jego zasługa wstyd że taki bramkarz jest zarazem trenerem,dlaczego od początku nie bronił Jacek.G. pozostanie tajemnicą p.ZAGÓRSKIEGO. Jego "WSPANIAŁE" interwencje ustawiły niestety mecz.Nastepna uwaga jak można było desygnoawać do gry na bocznej obronie dwóch obrońców niskim wzrostem kiedy było wiadomo że zawodnicy Kietrza są wysocy.Byłem na ostatnich dwóch wyjazdach w Sosnowcu i Kietrzu i moje zdanie jest takie że jeżeli nie awansuje PIAST to życzę tego tylko Włókniarzowi ponieważ niestety o klasę przewyższa Zagłębie.S i piszę to nie dlatego że nie lubię Zagłębia ale dlatego ze mam porównaie co grają te dwie drużyny byłem i widziałem.Byłem na meczu w Bytomiu również nic specjalnego nie pokazało Z.S. tak więc troche pokory nadrobiliście dużo ale mimo wszystko jeszcze nie tyle ile musicie a jak piszecie wyżej mecz z Miedzią a Piast z Pogonią wygra spokojna głowa .Piszecie że Kietrz ma dużą stratę a wy ile mieliście???
WESOŁYCH ŚWIĄT od KIBICA PIASTA dla KIBICÓW ZAGŁĘBIA


Byłeś na meczach zarówno zagłębia jak i Włókniarza ale przypomnę Ci ze mezc meczowi nierówny. Skoro byłeś to pewnie na Piaśćie bo domniemam ze jesteś z Gliwic. A w tym meczu Zagłębie zagrało na 30% tego co ptrafią. Oni po prostu zagrali zajebiście piłkę taktyczną - to co nakazał im trener zrealizowali w 100% i dla nas to się liczy. A skoro Włókniarz jest lepszy o klasę od Zagłębia to dlaczego nie wygrał z nami u siebie co?
Było 0:0. To jest piłka i bedac na 1 meczu nie mozesz oceniac druzyny.
Pozdrawiam

Wesołych Swiąt
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez Gość 2003-04-21, 10:22 pm

no wlasnie... Piastole pisza bzdury... ok mecz sie zaczal i mieliscie przewage ale to jeszcze o niczym nie swiadczy i nagle dostaliscie bramke. i co 1:0 dla nas i co mielismy atakowac?? grac piekny futbol??? co wy glupi jestescie??? prowadzilsimy wiec cofnelismy sie i czyhalismy na kontre a to wy musieliscie sie meczyc zeby cos strzelic - dostaliscie druga kontre... 2:0 i po sprawie. to jest 3 liga a nie mistrzostwa swiata - tu wygrywa ten kto walczy i nie odstawia nogi a za wrazenia artystyczne to daja noty w lyzwiarstiwe figurowym - moze tam jest miejsce Piasta Gliwice??
Gość
 

Re: Włókniarz -Piast

Postprzez Gość 2003-04-22, 12:09 am

GOŚĆ napisał(a):Tak na spokojnie to co wyprawiał w 1 połowie bramkarz to kpina wszystkie bramki jego zasługa wstyd że taki bramkarz jest zarazem trenerem,dlaczego od początku nie bronił Jacek.G. pozostanie tajemnicą p.ZAGÓRSKIEGO. Jego "WSPANIAŁE" interwencje ustawiły niestety mecz.Nastepna uwaga jak można było desygnoawać do gry na bocznej obronie dwóch obrońców niskim wzrostem kiedy było wiadomo że zawodnicy Kietrza są wysocy.Byłem na ostatnich dwóch wyjazdach w Sosnowcu i Kietrzu i moje zdanie jest takie że jeżeli nie awansuje PIAST to życzę tego tylko Włókniarzowi ponieważ niestety o klasę przewyższa Zagłębie.S i piszę to nie dlatego że nie lubię Zagłębia ale dlatego ze mam porównaie co grają te dwie drużyny byłem i widziałem.Byłem na meczu w Bytomiu również nic specjalnego nie pokazało Z.S. tak więc troche pokory nadrobiliście dużo ale mimo wszystko jeszcze nie tyle ile musicie a jak piszecie wyżej mecz z Miedzią a Piast z Pogonią wygra spokojna głowa .Piszecie że Kietrz ma dużą stratę a wy ile mieliście???

Gościu, zejdź na ziemię.... Co ten wasz piast potrafi??? z najgroźniejszymi rywalami w 2 meczach dostał ósemkę?!!!! I ty tym słabym tekstem śmiesz nam bluzgać??!! na kolana bękarcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WESOŁYCH ŚWIĄT od KIBICA PIASTA dla KIBICÓW ZAGŁĘBIA
Gość
 

Postprzez Cygan 2003-04-22, 12:18 am

Sorry, zapomniałem zaparafować powyższej wypowiedzi...


(zaczałem ją od : "Gościu..... " - gwoli sprawiedliwości..)
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Re: Włókniarz -Piast

Postprzez Cygan 2003-04-22, 12:22 am

Anonymous napisał(a):
GOŚĆ napisał(a):WESOŁYCH ŚWIĄT od KIBICA PIASTA dla KIBICÓW ZAGŁĘBIA



A te słowa to nie są moje...
Pozdro
Cygan
 
Posty: 517
Dołączył(a): 2003-01-31, 11:53 am
Lokalizacja: Sosnowiec - Piastów

Postprzez Gość 2003-04-22, 1:32 pm

Bękartem to ty jesteś gośćiu ja grzecznie i z kulturą a ty po chamsku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
 

Postprzez Cygan# 2003-04-22, 2:39 pm

Gość napisał(a):Bękartem to ty jesteś gośćiu ja grzecznie i z kulturą a ty po chamsku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Masz rację, powinienem napisać: Bękarty!!!!!!!
Cygan#
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników