ZAGŁĘBIE vs piast

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

ZAGŁĘBIE vs piast

Postprzez Lars 2003-04-14, 7:10 am

O której jest mecz, bo są podawane dwie godziny 15.30 i 16.00?? Czy w sklepie kibica jest prowadzona przedsprzedaz biletow, jesli tak to od kiedy??
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am


Re: ZAGŁĘBIE vs piast

Postprzez ^m@rcin^ 2003-04-14, 7:45 am

Lars napisał(a):O której jest mecz, bo są podawane dwie godziny 15.30 i 16.00?? Czy w sklepie kibica jest prowadzona przedsprzedaz biletow, jesli tak to od kiedy??


Mecz na 100% o 16.00 Bilety maja byc w sklepiku kibica !! Mozliwe ze juz dzisiaj sa !
^m@rcin^
ULTRAS ZAGŁĘBIE
 
Posty: 4439
Dołączył(a): 2002-12-31, 2:53 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Pogoń

Policja tez sie szykuje

Postprzez bidzej 2003-04-14, 3:25 pm

Przechodziłem dzisiaj koło Ludowego a tu na około Policji na maxa. Oglądali sobie stadionik wiec wynika z tego ze ktos z Gliwic jednak do nas sie wybiera... Pewnie przyjedzie ich ze 20 ....... :lol:
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Policja tez sie szykuje

Postprzez bidzej 2003-04-14, 3:26 pm

Przechodziłem dzisiaj koło Ludowego a tu na około Policji na maxa. Oglądali sobie stadionik wiec wynika z tego ze ktos z Gliwic jednak do nas sie wybiera... Pewnie przyjedzie ich ze 20 ....... :lol:
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez titu 2003-04-14, 3:48 pm

nie ogladali stadionu tylko szukali swojego kolegi, ktory zaginął na ostatnim meczu z Pogonią :D
titu
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2003-01-03, 4:06 pm
Lokalizacja: Zagłębie Sosnowiec

Postprzez Kamilsts 2003-04-14, 10:56 pm

Wyprowadzili się na spacer koło stadionu :-) Pieski nasze kochane !!!
Kamilsts
 

uwaga: PROWOKACJA !!!

Postprzez bbartek 2003-04-15, 7:19 am

Na podstawie dotychczasowego przebiegu rozgrywek, uważam,że jutro możemy spotkac się z prowokacyjnym zachowaniem zarówno ze strony kibiców Piasta ( reprezentowanych przez Polonie ), sędziów oraz samych zawodników Piasta!
Cel: przerwanie meczu i walkower lub kary finansowe i zamkniecie stadionu.
Apeluję o nie rzucanie petard i innych przedmiotów na boisko, nie wbieganie na boisko nie mówiąc o walkach na stadionie.
To jest mecz który musimy wygrać pomimo wszystkich przeciwności.
bbartek
 

Postprzez Monti 2003-04-15, 8:32 am

Zgadzam sie . piłkarze i działacze Piasta panicznie boja sie tego spotkania. Wiem że zaraz znajda sie obrońcy z Gliwic że to nie prawda. Ja jednak myslę że mam racje. Wydaje mi sie że w walce na murawie nasi piłkarze stoją w zdecydowanie lepszej pozycji i są FAWORYTAMI trgo spotkania. Znajęc zagrywki działaczy Piast tez sadzę żę zrobią wszystko aby zamiszać . Nie sądzę by w tym meczu znalazł sie sędzi który bedzie drukował . Choc może być to także element prowokacji. Kibice Zagłębia a także piłkarze nie moge dać sie sprowokować . Nie można dać jakichkolwiek powodów czy pretekstów do tego by rozstrzygniecie zapadło dzie indziej niż na murawie.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez mały 2003-04-15, 5:35 pm

hmmm Monti zgadzam sie z Toba , ale nie do konca :) Masz racje ,ze Piast boi sie tego meczu m.in dlatego ze przegrana z Zaglebiem moglaby zburzyc dobra atmosfere panujaca w klubie po wygrywaniu wszystkich meczy jak do tej pory i jednoczesnie uzyskiwac slabsze wyniki w nastepnych meczach ... nie tylko wy macie jakies zastrzezenia do naszych władz !!! to co sie dzieje "na gorze" w Piescie to woła o pomste do nieba ! ... nie jestem z tego powodu dumny ale dla mnie liczy sie TYLKO PIAST ! ... dla was natomiast Zaglebie ... Wyrazilem tylko swoja opinie ale i tak pewnie znajda sie osoby , ktore zaraz beda na mnie jechac :) hehe ... niech wygra druzyna lepsza w jutrzejszym meczu ... pozdro
mały
 

Postprzez Monti 2003-04-15, 5:59 pm

Mały czy mam z twojego wpisu zrozumieć że ty tez dostrzegasz że wasi działacze nie grają fer ? Jeśli tak jest to mnie bardzo podbudowałeś . Nie jest winą kibiców że działacze krecą wałki. Oczywiste jest że nie odwrócisz sie od klubu , nikt tego nie wymaga to byłby absurd. Inna sprawa to to że zlikwidpwać korupcje w piłce da sie tylko wówczas gdy wszyscy kibice sie temu przeciwstawia Ci którym ta korupcja przynosi korzyści też . Zgadzam sie że to prawie niemożliwe bo kazdy chce widzieć swój klub w II czu I lidze niezależnie od okolicznoiści - nawt jak by tą lige wygrali w totolotka . Ale przynajmniej na czarne trzeba mówić czarne a na białe białe . Wielkie dzięki za twój wpis.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Łuk4sz 2003-04-15, 6:36 pm

Jedno co mnie cieszy to ze znajduja sie ludzkie ktorzy na forum chca porozmawaic wymienic sie pogladami a nie wyzywac i krzyczec. Pozdro dla nich. Wiadomo ze Zaglebie jest w lepszej sytuacji poniewaz mecz jest w Sosnowcu. Ale nie sadze zeby w Piescie panowaly jakies zmowy zeby prowokowac na murawie...
Łuk4sz
 

Postprzez mały 2003-04-15, 8:46 pm

Monti ... hmmm napisze moze tak ... chce byc obiektywny :) ... ze czasami wydaje mi sie, ze niektore mecze sa kupione ( tzn sedziowie ) ale podkreslam ze niektore i ze jest to tylko moja opinia ! Wy za to szukacie jakis walkow we wszystkich meczach Piasta i na dodatek w innych spotkaniach w ktorych Piast nawet nie gra. Nie bylem teraz na meczu z MK ale to ze Piast strzelil bramke w 93 minucie to akurat nie wydaje mi sie ze cos bylo ukartowane !!! No coz ale takie mamy wladze :/ Niech jutro wygra druzyna , ktora na to zasluguje !!! Chetnie bym sobie pojechal na ten mecz do Sosnowca ale niestety nie mam transportu :( a z kibolami nie zamierzam jechac ( nie dosc ze oni sami sa smieszni to jeszcze po ryju dostana :) ) haha . jeszcze raz podkreslam ze to co tu teraz napisalem to tylko moja opinia , a za reszte kibicow Piasta sie nie wypowiadam !!! uwazam tylko ze trzeba czasami patrzec sie obiektywnie na wszystko , nawet jesli jest sie bardzo przywiazanym do swojego klubu ... pozdro
mały
 

Postprzez Gajos_ 2003-04-16, 7:42 am

Mlody jezeli cos ci sie nie podoba to mozesz nie chodzic na piasta jezeli masz cos do kibicow to powiedz to prosto w oczy a nie ebdziesz lizal dupy zaglebiakom , przyznaje ze mecze byly i beda kupywane ale nie tylko na piascie , moze nie zauwazyliscie ze nawet w 1 ligach sa kupywane mecze i c*** sadziom w ryj za to . jestem zdania ze mecz powinien sie odbywa w sposob spotrowy( brak kopert ) co do kibicow to inan sprawa . a ty mlody zamnknij ryj bo jestes smiesznym kolesiem ktory nie jezdzi na wyjazdy tylko pierdoli glupoty na neci
Gajos_
 

łobuz z Gliwic

Postprzez bidzej 2003-04-16, 12:05 pm

Gajos_ napisał(a):Mlody jezeli cos ci sie nie podoba to mozesz nie chodzic na piasta jezeli masz cos do kibicow to powiedz to prosto w oczy a nie ebdziesz lizal dupy zaglebiakom , przyznaje ze mecze byly i beda kupywane ale nie tylko na piascie , moze nie zauwazyliscie ze nawet w 1 ligach sa kupywane mecze i c*** sadziom w ryj za to . jestem zdania ze mecz powinien sie odbywa w sposob spotrowy( brak kopert ) co do kibicow to inan sprawa . a ty mlody zamnknij ryj bo jestes smiesznym kolesiem ktory nie jezdzi na wyjazdy tylko pierdoli glupoty na neci


I CZEGO NAPASTUJESZ SWOJEGO KOLEGĘZ GLIWIC ŁOBUZIE???
DLATEGO ZE MÓWI PRAWDĘ???
JEDNO JEST JEDNAK MIŁE, ZE PRZYZNAŁEŚ NAM RACJĘ - PO PROSTU KUPUJECIE MECZE I TYLE A CZY WSZYSTKIE CZY TYLKO NIEKTÓRE TO JUZ NIE MA ZNACZENIA. WYSTARCZY ZE KUPICIE KILKA, RESZTĘ SĘDZIOWIE SPIEPRZĄ PRZEZ SWOJĄ NIEUDOLNOŚĆ I NIEUCTWO I WYSTARCZY. OBY WSZYSTKO DZISIAJ ROZSTRZYGNĘŁO SIĘ NA BOISKU!!!!
POZDRAWIAM
bidzej
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2003-01-02, 2:04 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC - POGOŃ

Postprzez mały 2003-04-16, 2:12 pm

Gajos ... hmmm , no i wlasnie widac jaka jestes inteligentna osoba !!! Pierwsza sprawa - nie lize dupu Zaglebiakom , WYRAZAM TYLKO SWOJA OPINIE !!! WIEC SIE ODPIERDOL ODE MNIE ... Druga sprawa - po c*** mam jezdzic na wyjazdy , zeby z wami wpierdol dostwac ??? buahaha KIEDYS JEZDZILEM WIEC SIE ODPIERDOL !!! pozdro dla normalnych ... do ktorych ty sie nie zaliczasz !
mały
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników