Wpisy Piasta

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Wpisy Piasta

Postprzez Michał 2003-04-10, 6:17 pm

Prośba do administratorów forum o usunięcię postów pisanych przez zakompleksionych kmiotów pokroju Piastola, niepotrzebnie ciśnienie ludziom podnoszą.
Michał
 


Postprzez Gość 2003-04-10, 8:37 pm

Jakiś ty głupi chłopie to przynajmniej masz szansę że pójdziesz do lekarza z sercem a przy okazji zbada ci mózg.
Gość
 

Postprzez Leyton 2003-04-11, 11:40 pm

To Michał: Moim zdaniem wpisy wrogów ożywiają dyskusję na forum. O ile oczywiście nie ograniczają się tylko do bezsensownych bluzgów.
To gość: Dwa razy czytałem co napisałeś i dalej nie wiem o co ci chodzi. Innych wysyłasz do lekarza, a sam chyba qrva do szkoły nie chodziłeś.
Leyton
 

Postprzez WOJTEK 2003-04-12, 1:27 am

Gość napisał(a):Jakiś ty głupi chłopie to przynajmniej masz szansę że pójdziesz do lekarza z sercem a przy okazji zbada ci mózg.
I TU SIĘ MYLISZ,MÓJ DROGI.TO NIE TEN SAM LEKARZ.JUŻ CI WYJAŚNIAM.SERCEM OPIEKUJE SIĘ KARDIOLOG.MÓZGIEM NEUROLOG LUB NEUROCHIRURG.ALE TO ZALEŻY OD STOPNIA USZKODZEŃ.TOBIE POLECIŁBYM JEDNAK POBYT W RYBNIKU.TUŻ OBOK STADIONU JEST SZPITAL PSYCHIATRYCZNY.A JA UWAŻAM,ŻE WY NA DAJECIE SIĘ TYLKO DO KILOFKÓW,KILOFKU..
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez GOŚĆ 2003-04-12, 9:21 am

PANOWIE CHCIŁEM PRZEPROŚIĆ ZA MOJE WCZEŚNIJSZE WPISY ALE POWODEM ICH BYŁO SPRAWDZENIE JAK SIĘ ZACHOWACIE W STOSUNKU DO TAKIEGO CO PISZE W TEN SPOSÓB.JEST KIBICEM PIASTA I NIE POSZEDŁEM NA MECZ Z ZAGŁĘBIEM W GLIWICACH PONIEWAŻ OBAWIAŁEM SIĘ O SWOJE ZDROWIE I MOJEGO SYNA Z TEGO CO CZYTAM TO JEDNAK PRZYJAZD NA MECZ W ŚRODĘ RÓWNIEŻ JEST NIEBEZPIECZNY PONIEWAŻ Z TEGO CO PISZECIE MOŻNA WYSUNĄĆ TAKIE WNIOSKI ŻE MOŻE BYĆ NIEZBYT CIEKAWIE DLA KAŻDEGO KTO BĘDZIE Z GLIWIC.PRZYKRE TO JEST I SMUTNE ŻE TAK JEST I PÓKI CO NADAL TAK BĘDZIE.JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA SWOJE WPISY I ŻYCZYŁBYM SOBIE ŻEBY W ŚRODĘ WYGRAŁA DRUŻYNA LEPSZA I KIBICE POKAZALI ŻE MOŻNA KIBICOWAĆ W SPOSÓB KULTURALNY.
POZDRAWIAM GOŚĆ
GOŚĆ
 

Re Gość

Postprzez WAB 2003-04-12, 1:07 pm

Gratuluję inwencji i przenikliwości. Praca w wywiadzie stoi otworem. Zamiast iść na mecz, wypełnij ankietę na stronie CIA. Na pewno się odezwą.
WAB
 
Posty: 369
Dołączył(a): 2003-01-03, 8:37 am

Postprzez Soyer 2003-04-12, 1:22 pm

HAHAA dobry tekst - dawno WAB " nie widziałem" Cie na foum. Pozdro
Soyer
Moderator
 
Posty: 684
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:46 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re Soyer

Postprzez WAB 2003-04-12, 1:37 pm

Na forum jestem codziennie ( albo prawie ), a nie piszę bo większość tematów mnie nie bierze. Chyba jestem za stary. Teraz skończyłem pracę, gaszę monitorek i za pół godziny będę na Ludowym, do czego namawiam zresztą pozostałą część rozumnej społeczności. Pozdrawiam
WAB
 
Posty: 369
Dołączył(a): 2003-01-03, 8:37 am

Szpieg zdemaskowany

Postprzez Monti 2003-04-12, 7:02 pm

Nie da rady chyba z tym szpiegiem . Zbynio - prawda ? Zostałeś zdemaskowany . Nie da rady juz na szpiega :(. Nawiasem każdy prowokacyjny wpis spowoduje nerwowe reakcje na kazdym forum kibica . Gdybym napisał pare prowokacyjnych słów na forum Piasta na pewno posypały by sie bluzgo , A nawiasem co do prowokacji to wam juz w krew wchodzi , począwszy od waszego T , przez wasza strone a teraz na dodatek Ty :)
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez maly 2003-04-12, 9:23 pm

Monti a co do prowokacji to co powiesz na wypowiedz na waszej stronie po meczu Wlokniarz - Zaglebie ????????? :roll: [/b]
maly
 

Postprzez Gość 2003-04-13, 8:24 am

MONTI TO NIE ŻADEN ZBYNIO DOKONYWAŁ WPISÓW I MASZ TERAZ PRZYKŁAD JAK MOŻNA ŁATWO POSĄDZIĆ i OBRAZIĆ.[/b]
Gość
 

Postprzez Monti 2003-04-13, 9:43 am

Bardzo przepraszam, ale gdzie tu przykład o posądzenia i obraze. Kogo obraziłem ? Typujac mylnie autora wpisu ? A to przepraszam . Co do Włókniarza , to co było na naszej stronie po meczu z Kietrzem było relacja wypowiedzi i opinii działaczy i trenerów a nie własna interpretacja czy insynuacją, na takie sobie pozwoliłem na różnego rodzaju forum ale nie na stronie. Więc kto kogo pomawia ? Ty nasza strone czy "strona internetowa Zagłębia" - Piasta ? Na stronie Piasta natomiast dokonano czegos niedopuszczalnego insynuacji i pomówięń pod adresem Zagłębia. Takie z poziomu dyskusji kibiców na forum dyskusyjnym . Moim zdaniem to niedopuczszalne tym bardziej że jest to strona oficjalna.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re-Monti

Postprzez Gość 2003-04-13, 10:24 am

Insynuacje na stronie Piasta? a jak nazwiesz insynuacje pana Tochela na konferencji prasowej i to oficjalnie przed mediami po meczu w Kietrzu sędzia sędziował pod Piasta i jeżeli był taki wpis to według mnie w "obronie własnej" przed pomówieniami ze strony zespołów którym nie wyszedł mecz.
Gość
 

Postprzez Monti 2003-04-13, 11:17 am

Wypowiedzi TRENERÓW i działaczy (podkreślam trenetów a nie Krzysztofa Tochela)po meczu mozesz oceniac po swojemu , masz prawo traktować je jako oszczersta albo wypowiedzi obraźliwe, ale dlaczego wplatujesz w to "strone internetową Zagłębia". My podalismy rzeczywisty stan nastrojów i wypowiedzi - fakty . Strona Piasta natomiast posnęła sie do publicznych pomówień i nawet autor ich nie miał odwagi sie pod nimi podpisać . Ja nawet jak na forum pisze w swoim imieni jakiś kontrowersyjne stwierdzenie to sie pod nim podpisuję i Wy kibice Piasta macie okazje do polemiki lub obrony. Tak dla jasności opinia współautora serwisu Zagłębia po meczu z Włókniarzem w podsumowaniu sprawozania brzmiała tak : "Remis na pewno nie ucieszył ani Włókniarza ani Zagłębia. Zadowoleni mogą być tylko w Gliwicach. W końcu najgroźniejsi rywale Piasta w walce o awans stracili dzisiaj po 2 punkty." Tylko tyle więc proszę o troche obiektywizmu.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez maly 2003-04-13, 5:32 pm

Monti ... wypowiedzi obu trenerow ...no spox ... i jus zaczyna mnie to smieszyc ! m.in tak powiedzial Tochel , tak ? ! ? ! bo mnie sie wydaje ze Zaglebie moze miec pretensje same do siebie , gdyz gralo wiekszosc meczu z przewaga jednego zawodnika ... a jesli tego sie nie wykorzystuje to jus wasz problem ... wtedy zaczynaja sie pomowienia itd ... teraz w tej kolejce tez mnie rozsmieszyliscie !!! Sedzia przedluzyl mecz o 3 minuty i juz wielce podejrzenia ... haha smieszni jestescie ... mam nadzieje ze w srode wygramy z wami i juz nie bedzie zadnych zludzen ! TYLTKO PIAST !!! a w przyszlym sezonie zycze awansu wszystkim oprocz wam !!! bo jestescie smieszna druzyna ... taka jest moja opinia
maly
 

Następna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników