Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-02-06, 4:33 pm

Lars napisał(a):
Kamilosx napisał(a):Przestaje się dziwić, że starsi ludzie kupują garnki za kilkanaście tysięcy skoro tutaj kibice łykają to przejęcie Collinsa i powstają takie posty jak powyżej



Wrócimy kolego za pół roku do tego posta.

Żebyś wiedział, że wrócimy. Nawet specjalnie screena Twojego wpisu zrobiłem na pamiątkę... ;-)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6824
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Lars 2024-02-06, 5:01 pm

Adam1906 napisał(a):
Lars napisał(a):
Kamilosx napisał(a):Przestaje się dziwić, że starsi ludzie kupują garnki za kilkanaście tysięcy skoro tutaj kibice łykają to przejęcie Collinsa i powstają takie posty jak powyżej



Wrócimy kolego za pół roku do tego posta.

Żebyś wiedział, że wrócimy. Nawet specjalnie screena Twojego wpisu zrobiłem na pamiątkę... ;-)

Obrazek



:niezle:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2256
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-02-07, 11:15 pm

Mam tylko nadzieje ze rezerwy pozostaną niezależne od SA i pod władzą miasta . Najlepiej jak awansują do III ligi by po ukraińskiej przygodzie można odbudować klub niekoniecznie od zera .
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7064
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-02-07, 11:21 pm

Tomcjo napisał(a):Mam tylko nadzieje ze rezerwy pozostaną niezależne od SA i pod władzą miasta . Najlepiej jak awansują do III ligi by po ukraińskiej przygodzie można odbudować klub niekoniecznie od zera .


żeby tylko nie było- jak pisze Lars, że te wasze czarne wizje źle się zestarzeją,,, hej ;)

Nie wiem, o co ten płacz ludzie, gorzej już nie będzie.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-02-07, 11:28 pm

w ogóle- to sądzę- że jeżeli ktoś chce zawalczyć o Zagłębie- to niech to robi. Nie ma żadnych wytłumaczeń, że coś tam poszło nie tak...
jeśli miasto wystawi do sprzedaży TYLKO 50 % - sprawa jest jasna i nadaje się , zresztą uj wie gdzie się nadaje... teraz nie wiadomo kto i gdzie orzeka.
a jeśli więcej- to niech DLL po prostu przebije Collinsa i po sprawie.

szukam konsorcjum, 200 baniek i nikt nas nie przebije- kto wchodzi? :idea:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-02-08, 12:48 pm

Brawo Perez.
Adamek182
 
Posty: 758
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-02-08, 12:58 pm

W rozmowie na Weszło Collins bajerował o tym ze jego nowi zawodnicy będą jak Bugatti . Tymczasem dotychczasowe transfery to najwyżej Dacia. . Obecny skład jest słabszy od tego z czasu Derbina a ten był słabszy od tego z czasów Maliny . Mam alergie na takich bajerantów i nawet jak mi obiecują dychę i dają tą dychę to ją długo sprawdzam czy nie jest fałszywa . Optymiści mówią o daniu szansy . A dlaczego miałbym to robić ? Jedyną rzeczą którą zrobiono prawidłowo jest zatrudnienie trenera . Cała reszta to pic na wodę . Stad bliżej mi do podejrzeń ze klub zmierza do bankructwa niż do sukcesu . Po sezonie pisałem że aby mieć jakiekolwiek szanse w pierwszych czterech kolejkach gdzie mamy dość korzystny układ meczy musimy zdobyć komplet punktów . Po tym co zrobiono ze składem i stylem w sparingach boje się ze remis ze Zniczem będzie sukcesem czyli nawet nie podejmiemy próby by walczyć o pierwszą ligę . Dlatego jestem za odwołaniem przetargu na akcje jeśli to jest jedyny kandydat i dalsze szukanie inwestora już na rozgrywki drugiej ligi bo lepszy skromny biznes ale solidny niż obiecanki tego pajaca .
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7064
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-02-08, 1:03 pm

Tomcjo napisał(a):W rozmowie na Weszło Collins bajerował o tym ze jego nowi zawodnicy będą jak Bugatti . Tymczasem dotychczasowe transfery to najwyżej Dacia. . Obecny skład jest słabszy od tego z czasu Derbina a ten był słabszy od tego z czasów Maliny . Mam alergie na takich bajerantów i nawet jak mi obiecują dychę i dają tą dychę to ją długo sprawdzam czy nie jest fałszywa . Optymiści mówią o daniu szansy . A dlaczego miałbym to robić ? Jedyną rzeczą którą zrobiono prawidłowo jest zatrudnienie trenera . Cała reszta to pic na wodę . Stad bliżej mi do podejrzeń ze klub zmierza do bankructwa niż do sukcesu . Po sezonie pisałem że aby mieć jakiekolwiek szanse w pierwszych czterech kolejkach gdzie mamy dość korzystny układ meczy musimy zdobyć komplet punktów . Po tym co zrobiono ze składem i stylem w sparingach boje się ze remis ze Zniczem będzie sukcesem czyli nawet nie podejmiemy próby by walczyć o pierwszą ligę . Dlatego jestem za odwołaniem przetargu na akcje jeśli to jest jedyny kandydat i dalsze szukanie inwestora już na rozgrywki drugiej ligi bo lepszy skromny biznes ale solidny niż obiecanki tego pajaca .

ale wiesz, że nie możesz sprawdzić PRZED przetargiem, czy jest tylko jeden oferent? dokumenty przetargowe można złożyć nawet minutę przed końcem przewidzianego czasu - i NIKT, dosłownie nikt nie będzie miał wpływu na to- jaką ofertę kto złoży.
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-02-08, 1:04 pm

Adamek182 napisał(a):Brawo Perez.

Ty mi tu nie klaskaj - bo to oczywiste :lol:
powiedz lepiej czy wchodzisz do konsorcjum i z jakim wkładem ? 8)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adamek182 2024-02-08, 3:57 pm

Ja co najwyżej moglbym te o,74% odkupić. Nie wiem czy wchodzi to w grę.
Poza tym na głupim forum jest tyle zgrzytów że to na bank by nie wypaliło.
Odniosę się jeszcze do jakości tych składów. Nie napisze że wszystko jest pięknie i popieram wszystko co się dzieje.
Ale np. Remy wygwizdany i wyśmiany tu przez wszystkich, z nadwagą prezentuje się najsolidniej z lini obrony. Poprzedni boczni obroncy wypadli słabiutko. Na tyle slabo że do składu wrócił Denver!!! Totalny brak ofrensywnego srodka. Większość obwinia Napastnikow a ile oni mają tych pilek dogrywanych. Nie wyjePanych do przodu na aferę.Teraz pojawia się Janota i mam nadzieję że choć trochę będzie przypominał mi Sebe Dudka.
Adamek182
 
Posty: 758
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2024-02-09, 1:54 am

Adamek182 napisał(a):Poza tym na głupim forum jest tyle zgrzytów że to na bank by nie wypaliło.

raz - przynajmniej raz- już ludzie z tego "głupiego forum" - uratowali Zagłębie.

Czy słusznie- nie wiem- ale nie lekceważ ludzi stąd właśnie.

Wielu tu przyjaciół- tylko każdy ma swoją narrację.

hej :)
a co do Twego opisu składu- mam podobne odczucia.
niemniej Janota- naprawdę budzi nadzieję,
Może napędzi lenia Billi?

a może znów w czapkę- i to w każdym meczu. I co-odwrócimy się od Zagłębia??

NO way bro .
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2024-02-09, 2:05 pm

Gdzie ten sponsor Panie Collins miał być i nie ma
wojtaszko
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-02-09, 10:03 pm

wojtaszko napisał(a):Gdzie ten sponsor Panie Collins miał być i nie ma

D&D Devco nowym sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec!
hanson
 
Posty: 157
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-02-09, 11:08 pm

hanson napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Gdzie ten sponsor Panie Collins miał być i nie ma

D&D Devco nowym sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec!

Z Kapitałem zakładowym 5 tys. zł. :lol: Pewnie będą sponsorować wodę mineralną dla piłkarzy.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6824
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2024-02-10, 7:32 am

Adam1906 napisał(a):
hanson napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Gdzie ten sponsor Panie Collins miał być i nie ma

D&D Devco nowym sponsorem głównym Zagłębia Sosnowiec!

Z Kapitałem zakładowym 5 tys. zł. :lol: Pewnie będą sponsorować wodę mineralną dla piłkarzy.

No to bogaty kapital :lol:
wojtaszko
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack