Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-02-26, 6:31 pm

Lars napisał(a):
Adam1906 napisał(a):A wiecie, że wróbelki z okolic Al. Zwycięstwa i Kresowej ćwierkają, że do przetargu prawdopodobnie stanie tylko Collins, który szczególnie zainteresowanym takim załatwieniem sprawy osobom miał podobno obiecać, że nie będzie robił w klubie swojego audytu?

Nie wiem, czy to prawda, czy fejk, ale ciekawe dlaczego tak bardzo miałoby komukolwiek na tym zależeć?...



Być może tak jest, że jest to zakup kontrolowany by się wyczyścić z trupów w szafie bez poniesienia jakiejkolwiek odpowiedzialności.

:brawo: :brawo: :brawo: w punkt kolego - na tym to polega , żeby zapłacić komuś kto wyczyści lub przynajmniej w baaardzo znacznym stopniu utrudni dotarcie służb do kogo trzeba , numer stary i sprawdzony w świecie biznesu, taka wisła poczyściła ze słynnym Vanną to czemu i my nie mamy się wywinąć w podobny sposób - pomyśleli sobie ci ,którzy mogli by mieć problemy - a że tam praktycznie każdy miałby służby na chacie to robią co robią :czerwona:
petromar
 
Posty: 841
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2024-02-26, 7:03 pm

GrubyPerez napisał(a):
Adam1906 napisał(a):
wojtaszko napisał(a):Oświadczenie naszej akademi ma tyle wspólnego z prawdą i rzetelnością jak to ze bylem czarny gdy byłem maly

Ale Michael Jackson był czarny gdy był mały... :)


"Czy ty wiesz, jak ja byłem młody to też byłem Murzynem i grałem w kosza?" :lol: :lol:

Reggae na lodzie
wojtaszko
 
Posty: 1282
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Kamilosx 2024-02-26, 7:38 pm

Adam1906 napisał(a):A wiecie, że wróbelki z okolic Al. Zwycięstwa i Kresowej ćwierkają, że do przetargu prawdopodobnie stanie tylko Collins, który szczególnie zainteresowanym takim załatwieniem sprawy osobom miał podobno obiecać, że nie będzie robił w klubie swojego audytu?

Nie wiem, czy to prawda, czy fejk, ale ciekawe dlaczego tak bardzo miałoby komukolwiek na tym zależeć?...


A to nie było już pierwszego audytu i właśnie przez to sprawę odpuścił sobie dużo poważniejszy inwestor, o którym tu była mowa przed Collinsem? Wróbelki na mieście mówią coraz więcej, a ostatnio padła nawet kwota 20 milionów zatajonego zadłużenia.

Czyżby dlatego Collins?
Kamilosx
 
Posty: 230
Dołączył(a): 2004-09-06, 5:44 pm
Lokalizacja: Ooo Sosnowieec!

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-02-26, 10:45 pm

Weszłopolscy 9: o Collinsie, Ukraińcach w Zagłębiu Sosnowiec oraz kibicach, którzy nie protestują przeciwko patologii w klubie -> LINK TUTAJ (oglądaj od 1:33:00)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6812
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-02-27, 2:01 am

Patologia to mało powiedziane . Tam powinny wkroczyć odpowiednie służby .
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7056
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez paw25 2024-02-27, 7:29 am

Na tych trumnach z Chęcińskim i Aleksandrem powinien być jeszcze znaczek decyzyjnych .Aktualne pokolenie decyzyjnych to nie fanatycy tylko ludzie nastawieni na zarobek dobrze dogadani z narcyzem.Juz jeden taki był z tatuażem na plecach to za swoje przekręty dostał ciepła posadkę .Wyjście jest jedno ci co kochają naprawdę teren klub nie za srebrniki powinni to bojkotować ja już się wyleczyłem i wam polecam to samo....
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2024-02-28, 8:31 am

do klubu z powrotem wjeżdza Marcin z tatuażem, którego służby już raz wyprowadziły, w nagrodę gość dostaje stanowisko w ZPS !!!!!!!!! kur#a to jest jakaś farsa w tym momencie, potem jakiś słup sprowadza nam wagon emerytów kopiących się po czołach i zaczyna zarządzac w klubie( znaczy sie - pewno czyścić papiery) takiego burdelu i oszustw nie było tu chyba nigdy !!!! śmieją się kibicom w twarz - robią z nas pośmiewisko na cały kraj ,niszczą klub kompletnie za przyzwoleniem władz miasta ....tak to wygląda na dzień dzisiejszy , skończymy w okręgówce !!!
petromar
 
Posty: 841
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez hanson 2024-02-28, 9:55 am

petromar napisał(a):do klubu z powrotem wjeżdza Marcin z tatuażem, którego służby już raz wyprowadziły, w nagrodę gość dostaje stanowisko w ZPS !!!!!!!!! kur#a to jest jakaś farsa w tym momencie, potem jakiś słup sprowadza nam wagon emerytów kopiących się po czołach i zaczyna zarządzac w klubie( znaczy sie - pewno czyścić papiery) takiego burdelu i oszustw nie było tu chyba nigdy !!!! śmieją się kibicom w twarz - robią z nas pośmiewisko na cały kraj ,niszczą klub kompletnie za przyzwoleniem władz miasta ....tak to wygląda na dzień dzisiejszy , skończymy w okręgówce !!!
Obrazek
hanson
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez tork 2024-02-28, 3:30 pm

hanson napisał(a):
petromar napisał(a):do klubu z powrotem wjeżdza Marcin z tatuażem, którego służby już raz wyprowadziły, w nagrodę gość dostaje stanowisko w ZPS !!!!!!!!! kur#a to jest jakaś farsa w tym momencie, potem jakiś słup sprowadza nam wagon emerytów kopiących się po czołach i zaczyna zarządzac w klubie( znaczy sie - pewno czyścić papiery) takiego burdelu i oszustw nie było tu chyba nigdy !!!! śmieją się kibicom w twarz - robią z nas pośmiewisko na cały kraj ,niszczą klub kompletnie za przyzwoleniem władz miasta ....tak to wygląda na dzień dzisiejszy , skończymy w okręgówce !!!
Obrazek


Nie ma się czym podniecać, koleś lubi owoce egzotyczne. Według mnie, to rambutan na gałęzi.
tork
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2008-09-04, 9:52 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez grub78 2024-02-29, 4:59 pm

Mamy jeszcze 13 meczów. Do zgarnięcia jest 39 punktów i musimy cały czas wierzyć w utrzymanie i zacząć wygrywać mecze .
O czym ty chłopie mówisz
grub78
 
Posty: 72
Dołączył(a): 2008-10-19, 9:25 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-02-29, 5:14 pm

Jak ogłosił Arkadio przedstawicielem kibiców w klubie został Piotr Chałuda . Kto go wybrał ? Ktoś kojarzy gościa ?
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7056
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2024-02-29, 5:26 pm

Tomcjo napisał(a):Jak ogłosił Arkadio przedstawicielem kibiców w klubie został Piotr Chałuda . Kto go wybrał ? Ktoś kojarzy gościa ?

Piotr Chałuda urodził się w 1981 w Będzinie. Pracuje w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Górniczej na stanowisku - dyżurny operacyjny. Jest radnym w Dąbrowie Górniczej i należy do Klubu Radnych Towarzystwo Przyjaciół Dąbrowy Górniczej.

Acha, bym zapomniał. Piotr Chałuda był prezesem nieistniejącego już klubu o nazwie Zagłębie 1906 Sosnowiec...

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6812
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2024-03-01, 2:49 pm

https://zaglebie.eu/wpisy/piotr-chaluda ... glebie-sa/

http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub ... d_sezon=79

Czy aby do zadań Rady Nadzorczej nie należy ocena sprawozdań finansowych?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5714
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2024-03-01, 4:59 pm

Adam1906 napisał(a):Acha, bym zapomniał. Piotr Chałuda był prezesem nieistniejącego już klubu o nazwie Zagłębie 1906 Sosnowiec...

O ile pamiętam to dostał też ''klucze"od SKZS i jak się to skończyło ?
Ps Arkadiusz zabezpiecza sobie "przyszłość"
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2024-03-01, 9:26 pm

Dla mnie to listek figowy by przekręty działy się dalej ale może coś dokona i ujawni :lol:
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
Tomcjo
 
Posty: 7056
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników