Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2020-12-14, 9:40 pm

slawekchicago napisał(a):ADAŚ SZACUN I PRZEPRASZAM JEDNOCZEŚNIE.
Bez Twojej zgody zrobiłem screnshota Twojego wpisu i poszło do weszło.

No i dobrze :)

slawekchicago napisał(a):Dostałem wiadomość ze nie powinno się brudzic we własnym ogródku.

Od jakiegoś grillowicza? :lol: A tak na poważnie: to żałosne zachowanie. Widocznie są tacy, co tak naprawdę w doopie mają Zagłębie Sosnowiec, bo dla nich ważniejsze jest trwanie układzików... :redface:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-12-14, 9:41 pm

August napisał(a):Teraz Adamowi to klubowe dupigrochy i forumowe lemingi, które od czasu do czasu pidskakują sugerując że tu się nic nie robi, nie migę nawet na sznurówki podskoczyć, skoro jest wprost cytowany i uwierzytelniany przez najbardziej opiniotwórczy i poczytny portal sportowy w kraju. Jest tylko jedno „ale”. Nie na wódki we wsi, Adam musi teraz polubić weszło. A że do portalu i jego dziennikarzy poszło info od wielu osób to bardzo dobrze.


ZAGŁĘBIE TO MY :brawo: :brawo: :brawo:

BRAWO ADAM , BRAWO BRACIA
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-12-14, 9:42 pm

Adam1906 napisał(a):Od jakiegoś grillowicza?

Może od Tomczyka. Po ujawnieniu scysji musi gościa nie tylko swędzieć
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2020-12-14, 10:01 pm

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Od jakiegoś grillowicza?

Może od Tomczyka. Po ujawnieniu scysji musi gościa nie tylko swędzieć


Musztarda była za ostra :)
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-12-14, 11:17 pm

Sławek rusz tyłek i zajrzyj na priva lub skajpa
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-12-14, 11:48 pm

August napisał(a):Sławek rusz tyłek i zajrzyj na priva lub skajpa

Ja tam dzwonię a Ty śpisz
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez GrubyPerez 2020-12-15, 12:11 am

August napisał(a):Teraz Adamowi to klubowe dupigrochy i forumowe lemingi, które od czasu do czasu pidskakują sugerując że tu się nic nie robi, nie migę nawet na sznurówki podskoczyć, skoro jest wprost cytowany i uwierzytelniany przez najbardziej opiniotwórczy i poczytny portal sportowy w kraju. Jest tylko jedno „ale”. Nie na wódki we wsi, Adam musi teraz polubić weszło. A że do portalu i jego dziennikarzy poszło info od wielu osób to bardzo dobrze.


Teraz, to już nie tylko w Klubie NIE CZYTAJĄ Naszego forum :D

Refleksja taka, Panowie ...Święta idą, czas miru z odzysku i przebaczeń w imię poprawności. Tylko czy warto? Kolejny raz łudzić się że będzie dobrze - bo jakoś być musi, to czemu nie dobrze właśnie?

Byle jaki sędzia międzynarodowy , zanim się w porę znegrował - to go do wora z napisem rasizm łbem w dół wrzucili, że tylko słoma buciana z wora merda.
Wybitnie zaś klasy światowej działacz meandry rasizmu omija szast prast by gawiedzi zemście umknąć- wszak kundel nie rasa :/
A i słoma nie wystaje- bo buty wiadomo nie u medalików a u mediolaników drogą kupna nabyte.

Żeby nie było że konkluzji brak : KTO zatem z ręką do zgody po męsku wystąpić jako pierwszy powinien? Odpowiedź czytającym zostawiam- nawet tym " co forum tego nie czytają"
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1369
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2020-12-15, 8:14 am

slawekchicago napisał(a):
August napisał(a):Sławek rusz tyłek i zajrzyj na priva lub skajpa

Ja tam dzwonię a Ty śpisz

Ktoś dzwonił przed północą ale byłem przekonany, że to nie Ty bo mam Cię zapisanego w kontaktach a tu dobijał się, ze tak to ujmę Nie-sławek (inne imię) a to mi się nieraz zdarza, więc stwierdziłem, że zablokuję "ch. ma" . A poza tym faktycznie myślałem, że już się nie odezwiesz więc grzecznie wraz ze swoim ulubionym słonikiem grzecznie zacząłem lulać :)
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2020-12-15, 10:44 am

GrubyPerez napisał(a):
August napisał(a):Teraz Adamowi to klubowe dupigrochy i forumowe lemingi, które od czasu do czasu pidskakują sugerując że tu się nic nie robi, nie migę nawet na sznurówki podskoczyć, skoro jest wprost cytowany i uwierzytelniany przez najbardziej opiniotwórczy i poczytny portal sportowy w kraju. Jest tylko jedno „ale”. Nie na wódki we wsi, Adam musi teraz polubić weszło. A że do portalu i jego dziennikarzy poszło info od wielu osób to bardzo dobrze.


Teraz, to już nie tylko w Klubie NIE CZYTAJĄ Naszego forum :D

Refleksja taka, Panowie ...Święta idą, czas miru z odzysku i przebaczeń w imię poprawności. Tylko czy warto? Kolejny raz łudzić się że będzie dobrze - bo jakoś być musi, to czemu nie dobrze właśnie?

Byle jaki sędzia międzynarodowy , zanim się w porę znegrował - to go do wora z napisem rasizm łbem w dół wrzucili, że tylko słoma buciana z wora merda.
Wybitnie zaś klasy światowej działacz meandry rasizmu omija szast prast by gawiedzi zemście umknąć- wszak kundel nie rasa :/
A i słoma nie wystaje- bo buty wiadomo nie u medalików a u mediolaników drogą kupna nabyte.

Żeby nie było że konkluzji brak : KTO zatem z ręką do zgody po męsku wystąpić jako pierwszy powinien? Odpowiedź czytającym zostawiam- nawet tym " co forum tego nie czytają"


Jakby nie pisać i nie czytać to i tak na próżno szukać drugiego takiego klasy światowej działacza co tych którzy ten sam klub kochają od kundli wyzywa.
Ręka do zgody po męsku podana ? , a u kogo najpierw kultura została posiana ?
Zresztą czy to kundel normalny czy też ciut rasowy posiada łapy wiec ręki jako pierwszy nie wyciągnie do zgody
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2020-12-24, 1:25 pm

Życzę wszystkim kibicom o czerwono-zielono-białych sercach oraz naszym Zgodowiczom Wesołych Świąt, a naszemu ukochanemu Klubowi wreszcie wyjścia na prostą!!! :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Diouf39 2020-12-24, 4:54 pm

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym 2021 Roku dla wszystkich forumowiczów. Oby było mniej upokorzeń niż w tym mijającym.
Diouf39
 
Posty: 423
Dołączył(a): 2003-02-03, 12:02 pm
Lokalizacja: SOSNOWIEC/CHICAGO

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2020-12-31, 5:46 pm

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez novack 2020-12-31, 5:58 pm

Oby nadchodzący rok już bez pełniącego obowiązki prezesa!
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-01-03, 10:30 am

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich po Nowym Roku.
Cóż, jak na klub, w którym niektórym powinno się palić pod siedzeniami, można odnieść wrażenie, że w klubie jeszcze kaca leczą po imprezie. Nawet oficjalnej listy odchodzących nie ogłoszono. Nie mówiąc o tym kto może przyjść. A 11 stycznia czyli za nieco ponad tydzień kadra miała być zamknięta.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez NHK12 2021-01-03, 1:56 pm

Witaj August, wiec czeka nas gorący tydzień jeżeli klub ma mieć kadrę zamkniętą na tip top :) pozdro
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony