Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2021-08-30, 6:49 pm

Prezes zaczął od aluzji o krytykujących w internecie . Widzicie to o Was ! Wstydźcie się :lol: :lol: :lol:
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2021-08-30, 6:52 pm

August napisał(a):Orędzie nowego Prezesa: https://youtu.be/nRBtEvFHtVA


poswiecilem te niecale 7 minut z mojego cennego czasu i pozostawilem komentarz, jak bajbardziej "pozytywny" :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2021-08-30, 6:54 pm

Adam1906 napisał(a):
GrubyPerez napisał(a):powyżej w dyskusji Adam1906 i petromar ewidentnie się wzajem nie zrozumieli. :(

Być może. Co nie oznacza, że całkowicie neguję opinię petromara. Po prostu wydaje mi się, że kolega w ogóle nie zauważa błędów i zaniedbań osób rządzących klubem. A to jest moim zdaniem główną przyczyną coraz mniejszej frekwencji i rosnącej frustracji wśród kibiców Zagłębia Sosnowiec. Każdy z nas ma kolegów i znajomych, którzy nie chodzą już na Zagłębie nie dlatego, że przestali kochać swój klub lub interesować się piłką nożną. Przestali, bo najzwyczajniej w świecie chce im się rzygać na widok tego, co odpierdala się na Kresowej.



dlatego zmiany są tu potrzebne i to chyba na każdym z możliwych pól działalności naszego klubu bo zaniedbania są OGROMNE i zauważam to jak najbardziej, teraz obejrzałem wywiad/mowę/jak zwał tak zwał nowego prezesa który chyba tą strone zauważa, więc....... nie róbmy afer z czegoś czego tak naprawdę chcemy i wiemy że jest to konieczne , bez zmian ZNACZĄCYCH zmian będzie dalej tylko chyba gorzej....
Girek - wiemy że efekty nie przyjdą w miesiąc bo Zagłębie to za duże przedsięwzięcie i za duża rozpierducha została dokonana żeby jak rożdzką to odwrocić - ale nowe standarty trzeba tutaj wprowadzić, nowi ludzie są konieczni :!: :!: :!:
petromar
 
Posty: 833
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-08-30, 7:00 pm

petromar napisał(a):Mnie się śni sytuacja gdzie jak kiedyś jest mnóstwo ludzi ,zarabisty doping, SWOJEGO klubu bez obawy pojscia z dzieckiem albo z zoną w ciązy na krytej gdzie non stop lecą kurwy a zwracając uwagę kibicowi że siedzi na moim miejscu obok z małym swoim (może 5 letnim )synkiem usłyszę wyp....laj ja tu siedzę i kłótnia i wyzywanie ....

Podpisuję się pod powyższym czym tylko umiem ale Petrobras też mam wrażenie że pracujesz w klubie. Czy obaj z Adamem się mylimy w swoich odczuciach ?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-08-30, 7:12 pm

Adam1906 napisał(a):przyczyną jego zatrzymania ma być prośba skierowana przez nowego Prezesa Zagłębia Sosnowiec o "wyczyszczenie" trybun Ludowego z kibiców, którzy będą krytykować Zarząd klubu, szczególnie gdyby robili to przy użyciu wulgaryzmów.

Raczej dość skrupulatnie wykorzystano przepisy zapewne m.in. kodeks wykroczeń za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym. Sam niejednokrotnie pisałem co mnie z dziećmi spotykało na Ludowym ale ww. sprawa w takiej a nie innej rzeczywistości budzi u mnie niesmak
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2021-08-30, 7:21 pm

nie ,absolutnie nie pracuje w Zagłębiu - jedyne co mnie z klubem łączy to że od ponad 30 lat chodzę na mecze i pamiętam jak mój tata mnie tam zaprowadzał , i to samo robię teraz z moim najmłodszym synem i chciałbym żeby wyglądał to jak kiedyś, :niezle: :niezle: :niezle:
petromar
 
Posty: 833
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-08-30, 7:27 pm

petromar napisał(a):to samo robię teraz z moim najmłodszym synem i chciałbym żeby wyglądał to jak kiedyś

Ja też. I niejednokrotnie o tym pisalem. Nie do końca jednak łączyłbym sytuację z restrykcjami wobec rozgoryczonych kibiców.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez petromar 2021-08-30, 7:37 pm

August napisał(a):
petromar napisał(a):to samo robię teraz z moim najmłodszym synem i chciałbym żeby wyglądał to jak kiedyś

Ja też. I niejednokrotnie o tym pisalem. Nie do końca jednak łączyłbym sytuację z restrykcjami wobec rozgoryczonych kibiców.


Ale przyznaj że jednak ma to jakiś związek, po jednym wyskoku przy wspomnianej sytuacji z zoną jak była w ciązy były te same pytania gdzie że to się zdażyło raz średnio to przemawiało do niej, ...ale do momentu jak w końcówce ciązy (niezły upał był wtedy)wchodziliśmy na odkrytą i stojąc w jebnej kolejce chłopaki kazali nas wpuścić i weszliśmy w 5 minut - to już było oooooo widzisz jak się zachowali :))) :) :lol: .... ja wybieram zachowanie z drugiej sytuacji która mi się przytrafiła :))
petromar
 
Posty: 833
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-08-30, 8:10 pm

Byłby związek gdyby klub był konsekwentny np. nie wpuszczał ledwo trzymających się na nogach czy też zakazano by pozdrowień do więzienia. Na to wszystko kobiety w ciąży czy dzieci też nie muszą patrzeć
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez wojtaszko 2021-08-30, 8:31 pm

Witajcie
Jak wiecie w dniu wczoraj po meczu zostaliśmy zatrzymani przez Policję. Udaliśmy się na komendę w celu złożenia wyjaśnień co oczywiście i zgodnie z prawdą zostalo wyjaśnione. Ochroniarz zeznał ze kierowane były w jego stronę groźby nic takiego nie miało.miejsca niestety został nam postawiony zarzut z artykułu 190. To co się wczoraj wydarzyło to jest jakaś chora sytuacja wyssana z palca. Z Komendy wróciłem o 1 w nocy. Mam nadzieje ze prawda zwycięży. Wczorajszy mecz był moim ostatnim ,w życiu nie spodziewałem się napuszczenia policji i wymyślenia zarzutów które nie mają kompletnie pokrycia niestety stało się I się nie odstanie mam nadzieję że sprawa skończy się tak jak powinna. Uważajcie na siebie bo każda krytyka będzie nietolerowana i dogadana z policja i zgłoszeniem od kierownika bezpieczeństwa. Do zobaczenia może kiedyś mi ta zadra przejdzie napewno nie w najbliższym czasie
wojtaszko
 
Posty: 1278
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2021-08-30, 8:38 pm

Gdy masa krytyczna zostaje przekroczona to sytuacja gdy zainicjowana reakcja łańcuchowa nie wygaśnie samoistnie i dochodzi do wybuchu atomowego . Masa krytyczna upadku Zagłębia została przekroczona i rozwalenie klubu jest tylko opóźniane władowaną kasą miejską której będzie musiało być coraz więcej każdego roku bo coraz więcej byłych żłobów będzie na utrzymaniu . W przeciwieństwie do reakcji atomowej teoretycznie można to przerwać ale praktycznie jest to niemożliwe . Musiałby się Chęciński wraz z szajką odje bać od Zagłębia a kasa z miasta dalej utrzymywać klub tylko tym razem wraz ze sponsorem współwłaścicielem . Przyznacie ze to nie jest możliwe . Wiec jedynym sposobem na odnowe klubu jest całkowity upadek i zaczynanie od rezerw lub nawet B klasy .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2021-08-30, 8:39 pm

Nie przesadzacie trochę drodzy koledzy ? takie wpisy byłyby na miejscu może parę lat temu ;-) a teraz mama z dzieckiem ucieka przed wulgarnością na stadionie ? i co ? ano wpada w "stado" wrzeszczących mam z kilkuletnimi latoroślami gdzie "wypier....j" i "jeba ..." to norma ,to wina "stadionowego wychowania" ? raczej nie .Sorry Panowie ,jako "nie zmotoryzowany " często poruszam się pieszo albo komunikacją miejską i uwierzcie stadion to już nie jest "wylengarnia wulgaryzmów" ;-)
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2021-08-30, 8:42 pm

Bez prawnika , dobrego prawnika się nie obejdzie . Myśle ze pora zacząć zbierać kasę by pomóc koledze . To zorganizowana akcja i trzeba będzie udokumentować kłamstwo ochroniarza bo zaraz pojawią się „świadkowie” z klubu którzy potwierdzą jego słowa .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7044
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-08-30, 8:43 pm

wojtaszko napisał(a):niestety został nam postawiony zarzut z artykułu 190.

Nieźle. Myslalem że chodzi o kodeks wykroczeń a tu z kodeksu karnego czyli groźny karalne. Czy zarzut postawiła policja?
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez RUDI 2021-08-30, 8:48 pm

wojtaszko napisał(a):Uważajcie na siebie bo każda krytyka będzie nietolerowana i dogadana z policja i zgłoszeniem od kierownika bezpieczeństwa.

Teraz musisz zniknąć na jakiś czas bo Ci jeszcze pan prezes przypisze odpalanie rac ,palenie papierosów na sektorze ,spożywanie swojego alkoholu i molestowanie pani od słonecznika (na moście) .Ale sobie nagrabiłeś konkretnie ,chociażby ktoś chciał to na "płocie" nie będzie można powiesić "pozdrowień" (boś jest nie "po lini") .
> O KIBICOWANIU WIEM NIEWIELE <
Avatar użytkownika
RUDI
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 2009-03-16, 9:23 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: novack, xenon