Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2021-09-13, 7:33 pm

slawekchicago napisał(a):no to milkne :lol: :lol: :lol:

August napisał(a):Nie musisz…

Sławkowi zapomnieli dodać, że dotychczasowy rzecznik prasowy Jurek Mucha ma zostać zastępcą nowego rzecznika prasowego Michała Grzyba :lol:

Ach, podoba mi się ta "wymiana kadr" robiona w klubie przez nowego prezesa Girka, że o oszczędnościach finansowych już nie wspomnę :)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra


Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2021-09-13, 7:39 pm

a to sprytne qrwy :lol: :lol: :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-09-13, 7:40 pm

Nie zdziwię się jeśli się okaże że Jaroszewski z Tomczykiem nie odeszli z klubu a np piastują funkcję doradców Gi(e)rka za określonym wynagrodzeniem oczywiście.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2021-09-14, 2:16 pm

paw25 napisał(a):Przyszłości w Zagłębiu nie będzie

Niestety zaczynam tak samo myśleć. Po prostu nasz klub od lat działa niczym system naczyń połączonych. Prezes klubu, zamiast starać się otoczyć ludźmi znającymi się na robocie (którzy będą wtedy za niego ciągnąć ten wózek), woli otoczyć się klakierami i znajomymi, sadzając na stołkach zwykłe miernoty. I dotyczy to nie tylko takich stanowisk jak dyrektor sportowy, szef skautingu, szef akademii czy rzecznik prasowy, ale również trener I zespołu oraz trener rezerw, którzy dadzą wejść sobie na głowę. A cały ten układ spina właściciel klubu w osobie Prezydenta miasta, który najzwyczajniej w świecie toleruje ten system.

Dlatego jesteśmy tu, gdzie od dawna nie ma już klubów z którymi nie tak dawno graliśmy na drugim i trzecim poziomie rozgrywkowym, jak np. Śląsk Wrocław, Jagiellonia Białystok, Pogoń Szczecin, Piast Gliwice czy Raków Częstochowa. Dlaczego tam osiągnęli sukcesy w postaci nie tylko gry w Ekstraklasie, ale również Mistrzostw i Wicemistrzostw Polski, zdobycie Pucharu Polski i gry w Europie? Co nas tak bardzo różni od tamtych klubów?!?

PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez August 2021-09-22, 9:15 pm

Naprawdę idzie nowe? Rafał Jabłoński dołączył do Zagłębia Sosnowiec
22 września 2021
Pochodzący z Dąbrowy Górniczej Rafał Jabłoński jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach z tytułem Menadżera Sportu oraz Politechniki Śląskiej z tytułem Menadżera Organizacji Publicznej. Ukończył również studia na Universidad de Burgos w Hiszpanii: specjalność zarządzanie administracyjne.

Swoje pierwsze zawodowe kroki w piłce nożnej stawiał w 2014 roku zakładając Klub Sportowy Mydlice Dąbrowa Górnicza, w którym przez wiele lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu, będąc uznanym swego czasu za najmłodszego w Polsce na stanowisku zarządczym klubu piłkarskiego.
W Dąbrowie Górniczej zasiadał również w zarządzie IV-ligowej Unii Dąbrowa Górnicza.

W trakcie swojej 7-letniej pracy w Dąbrowie Górniczej pozyskiwał i rozliczył kilkadziesiąt dotacji publicznych, a także nawiązał współpracę z licznym gronem darczyńców na rzecz zarówno piłki młodzieżowej jak i seniorskiej.

W Zagłębiu Sosnowiec będzie odpowiadał za pozyskiwanie środków prywatnych oraz publicznych. https://zaglebie.eu/wpisy/rafal-jablons ... sosnowiec/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2021-09-22, 10:25 pm

Mydlice zagrały sezon bądź dwa w B klasie i się wycofały z powodu braku kasy . Teraz będzie organizował kasę w Zagłębiu . Człowiek sukcesu . Teraz tylko dzieci bawią się tam w piłkę .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Tomcjo 2021-10-17, 4:22 pm

Jest taki klub w Danii który był nieznany a odnosi duże sukcesy . Klub o nazwie na której można sobie połamać język FC Midjytlland . Dla mnie zaistniał w pucharach gdy dowiedziałem się ze klub działa w oparciu o statystyki wyliczenia szczegółowe obserwacje . Nasi trenerzy śmieją się z tego twierdząc ze piłka jest niepoliczalna i liczy się nos trenera . No to nasi trenerzy od dwudziestu lat maja katar . A filozofia duńskiego klubu trafia do mnie bo sam miałem identyczny pomysł na działanie klubu . Szukając więcej o nich dowiedziałem się ze stoi za tym Anglik który kupił zadłużony klub Brentford i wprowadził go na salony . Klub jest wzorem skautingu opartego o filozofię przetestowaną w Danii a wielcy ciagle próbują wyciągać im specjalistów .
https://newonce.sport/artykul/miliard-w ... nie-patrzy

Gość zarobił miliony i jego kluby tez zarabiają kupując za grosze i produkując superdrogich piłkarzy . No ale to trzeba mieć łeb a nie Chęci .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6982
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2021-10-18, 10:17 pm

https://www.sport.pl/pilka/7,65039,2770 ... =BoxOpImg6

ciekawe jaki odzew bylby/bedzie u Nas ?
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez paw25 2021-10-19, 6:12 pm

Zagłębie Express jeszcze się dobrze nie zaczęło a już się skończyło.....?
paw25
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez slawekchicago 2021-10-20, 4:55 pm

paw25 napisał(a):Zagłębie Express jeszcze się dobrze nie zaczęło a już się skończyło.....?

ja tez sie nie moge doczekac radosnych migawek z szatni, no chyba ze to tylko po wygranej :lol:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Adam1906 2021-10-27, 12:34 pm

novack napisał(a):https://sportdziennik.com/zaglebie-sosnowiec-uhonoruja-bohaterow/
Czyli Mucha z rzecznika prasowego został "zdegradowany" na szefa biura prasowego, prawdziwa "czystka" panie Prezesie. :lol:
Ciekawe kto poprzednio był szefem biura prasowego, a może to stanowisko powstało dla Muchy?

Ośmieliłem się przenieść post Kol. novacka z wątku "Puchar Polski" do wątku "Przyszłość Zagłębia", bo podobna degradacja miała miejsce w przypadku byłego Prezesa Zagłębia Sosnowiec ;-) Otóż w budynku klubowym przy ul. Kresowej wyremontowano jedno z pomieszczeń biurowych i obecnie urzęduje tam tzw. Specjalista d/s Licencji - Marcin Jaroszewski. Żeby było ciekawiej były Prezes Zagłębia Sosnowiec po zakończeniu budowy Zagłębiowskiego Parku Sportowego ma podobno zostać jego gospodarzem :)

Obrazek

Tak się bawi, tak się bawi, Zagłębie :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Lars 2021-10-27, 1:07 pm

Specjalista to pewnie dobrze płatne stanowisko pracy, wszak specjalistów brakuje. Gratulacje :brawo:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez paw25 2021-10-27, 2:32 pm

Marcin " jedenastu kopaczy i dwóch trenerów" największy szkodnik klubu dostaje "krzesełko "Zagłębie klub mem!!!
paw25
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez Lars 2021-10-27, 3:21 pm

Wam już się w głowach na tym forum popie.rdol.iło

Zatrudniają do skautingu człowieka z branży muzycznej, bez doświadcznia - Panom z forum nie pasuje.

Zatrudniają w tak ważnej funkcji, odpowiedzialnej za proces licencyjny, człowieka niezwykle doświadczonego w tym zakresie, specjalistę, który potrafi się dogadać nawet z pracownikami Urzędu Skarbowego. Tworzą nowe stanowisko pracy dla specjalisty, by klub był jeszcze bardziej profesjonalny - Panom z forum też źle.

Tylko narzekacie i narzekacie, tak jak ta cała nieoficjalna strona klubu. Bez sensu.
Należy wspierać, poklepywać po plecach, okazywać szacunek... potrafiącym mniej od nas, to nie ich wina, że tacy się urodzili.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2246
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Przyszłość Zagłębia

Postprzez paw25 2021-10-27, 3:38 pm

Marcin z niejednego pieca chleb jadł.To stanowisko jest dla niego bez dwóch zdań .Wszyscy razem MARCIN JAROSZEWSKI HURRA WRÓCIL NASZ UKOCHANY prezesina SPECJALISTA .Pierwsza szóstka nasza!!! Puchar jest nasz Zagłebie Sosnowiec KLUB MEM ale banda nie da sobie krzywdy zrobić DUMA BRATERSTWO!!!
paw25
 
Posty: 434
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników