Przyszłość Zagłębia

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez xXx_1906 2006-01-06, 12:58 am

PANOWIE TO NIE BOROWIECKI SOBIE WYMYŚLIŁ, TEN ARTYKUŁ BYŁ W FAKCIE (NAWET BYŁA FOTKA TEJ ULOTKI, NIE WIEM SKĄD TO WZIĘLI)
xXx_1906
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-05-07, 1:25 pm
Lokalizacja: tu tyle pokemonów?


Postprzez Przemek26 2006-01-06, 8:04 am

Czy faktycznie miała miejsce sytuacja opisana w Fakcie czy to jakaś brudno prowokacja żeby narobić niepotrzebnego smrodu w klubie?
Przemek26
 
Posty: 3225
Dołączył(a): 2005-10-15, 10:21 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - Niwka

Postprzez ASTER 2006-01-06, 12:30 pm

Grzegorz Borowiecki- c*** Ci w dupe - za kłamstwo!
ASTER
 
Posty: 483
Dołączył(a): 2005-01-08, 1:41 am
Lokalizacja: DGZ

Postprzez gruby 2006-01-06, 1:00 pm

ASTER napisał(a):Grzegorz Borowiecki- c*** Ci w dupe - za kłamstwo!


jakie k***a kłamstwo,ludzie czytajcie uważnie forum :roll: a nie obrażajcie chłopaka

w@llace napisał:

Kod: Zaznacz cały
ja widzialem ,byla przywieszona na plakacie informujacym o meczu z Tychami ,ktory sam nakleilem(oczywiscie mowie o plakacie).Dokladnie na center jak jest to cos z godzina na gorze


mowa tu oczywiście o tych plakatach opisanych w Fakcie......więc jeśli ktoś to widział to chyba to prawda :wink:
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów

Postprzez Puzon 2006-01-06, 2:21 pm

Ale ztego co pamiętam o Leszku Baczyńskim nie było tam ani słowa 8)
Puzon
Adventure Group
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:11 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogon

Postprzez Pasta 2006-01-06, 3:46 pm

Nie chcę tutaj tworzyć teorii spiskowych ale co to za problem samemu Borowieckiemu rozkleić kilka plakatów a później je sfotografować. Przypominam że ostatnio redakcja Faktu kolejny raz zdobyła tytuł dziennikarskiej hieny roku.
Powiedzmy sobie szczerze co to za zoganizowana akcja kibiców o której oni sami nie wiedzą :?: Dla mnie to trochę śmierdząca sprawa

A tak z innej beczki ostatnio na kilku przystankach widziałem vlepki o treści "Kupując Fakt wspierasz koncern Hitlera"
Pasta
 
Posty: 191
Dołączył(a): 2005-12-14, 1:51 pm
Lokalizacja: Sosnowiec/Kraków

Postprzez gruby 2006-01-07, 11:06 am

Puzon napisał(a):Ale ztego co pamiętam o Leszku Baczyńskim nie było tam ani słowa 8)


na ulotce jest motyw o Leszku Baczyńskim :wink:
gruby
 
Posty: 1127
Dołączył(a): 2004-09-26, 10:54 am
Lokalizacja: zagórze mec...kraina wiecznych wiatrów

Postprzez mike79 2006-01-07, 11:39 am

Pozdrawiam czytelników FUCKT-u ;)
mike79
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-03-17, 9:16 am
Lokalizacja: SOSNOWIEC-piękna okolica gdyby nie WARSZAWA byłaby STOLICA

Postprzez Puzon 2006-01-07, 3:13 pm

Gruby napsał:
Puzon napisał:
Ale ztego co pamiętam o Leszku Baczyńskim nie było tam ani słowa Cool


na ulotce jest motyw o Leszku Baczyńskim Wink


Nie miałem na myśli ulotki :wink:

P.s. Pozdrowienia nie trafione.
Puzon
Adventure Group
 
Posty: 644
Dołączył(a): 2003-01-01, 4:11 pm
Lokalizacja: Sosnowiec Pogon

Postprzez the djinn 2006-01-07, 6:47 pm

także widziałem ten badziew po meczu z tychami, przyklejony był na budynku lodowiska !! :twisted: ale mowy o L. Baczyńskim chyba tam niebyło tylko o samej pikiecie ?!
the djinn
 
Posty: 348
Dołączył(a): 2003-12-15, 9:03 pm
Lokalizacja: KLIMONTÓW

Postprzez PawełK 2006-01-07, 7:30 pm

Zacznijmy od tego że Grzegorz Borowiecki nie pisze dla Fakt-u /bynajmniej sie nie spotkałem z tym/ tylko Krzysztof Polaczkiewicz [w podpisie - KP], który wcześniej pracował dla Wiadomości Zagłębia systematycznie ciągnąć z naszego serwisu fotki oraz relacje z meczy na których de facto nie był /wyjazdy np. Kujawiak/ podpisując sie własnym nazwiskiem :roll: Niektóre artykuły tego Pana to czysta fikcja /w Fakcie rzecz jasna/.
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

przyszlosc zaglebia

Postprzez polaczkiewicz 2006-01-08, 3:14 pm

Witam serdecznie
Krzysztof Polaczkiewicz (FAKT) z tej strony
Nie lubie gdy dyskusje o mnie tocza sie poza moimi plecami, a wiec spiesze z wyjasnieniami
Paweł napisal, ze artykulu w fakcie to czysta fikcja - ok, szanuje kazde zdanie ale prosze podac chociaz jeden przyklad
jezeli chodzi o teamt o ulotkach to takie ulotki widzialem na miescie, nawet naklejone na stadionie, nie mowie ze utozsamiaja sie z nimi wszyscy, ale fakt byl wiec odnotowalem ze mial on miejsce i tyle. poprosilem takze o komentrza dyr. rudego, ale nie chail tego komentowac
nie szukalem zadnej sensacji - po prostu odnotowano fakt, a jesli chodzi o fikcje to prosze podac przyklady chetnie bede z nimi polemizowal
licze sie bowiem z kazda uwaga a krytyczna w szczegolnosci
pozdrawiam
polaczkiewicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2006-01-08, 3:08 pm

Postprzez PawełK 2006-01-08, 3:43 pm

Wywołany do tablicy odpisuje. Odnotowany przez Pana fakt pojawienia sie ulotek już stanowi dla mnie fikcje gdyż nie była to żadna zorganizowana akcja sosnowieckich kibiców a tak było to przdstawione w artykule. Ulotki może sobie podrukować każdy, porozklejać na mieście a Pan to opisał w ogólnopolskim dzienniku przedstawiając sprawe jako próba obalenia dyr. Rudego przez nas kibiców. O jakichkolwiek akcjach kibiców może sie Pan dowiedzieć na tutejszym forum. Zachęcam do czytania zaznaczając, że nie pisałem wcześniejszego posta jako próbe oczernienia Pana, tylko w kwestii wyjaśnienia forumowiczom kto ten artykuł napisał. Drugą sprawą związaną z fikcją w Pana atrykułach jest to że opisuje Pan coś na czym Pan nie był do tego dodając zdjęcia których Pan nie robił, podpisując sie własnym nazwiskiem. Tego akurat Pan w swoim poście nie skomentował. Stare czasy /WZ/ przeprosiny sms-em przyjęte. Pozdrawiam!
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Postprzez polaczkiewicz 2006-01-08, 10:42 pm

Witam ponownie

Tamata sprawa rzeczywiscie nie byla fair za co przeprosilem w sms-ie, skoro pisze Pan - chociaz moze przejdzmy na Ty jezeli nie sprawi to problemu - ze sprawa zamknieta to ok.
A co do akcji ulotkowej - tak to nazwalem to rzeczywiscie bardziej wiarygodne bedzie powolywanie sie na Wasze forum i strone co niniejszym bede czynil
kazdy jest omylny, i prosze nie doszukiwac sie tutaj tylko i wylacznie sensacji
owszem tytul fakt moze budzic takie skojarzenia, ale zareczam ze jezeli chozi o sport to tak nie jest
Jestem dziennikarzem, ale takze kibicem
I tak jak Wam mnie rowniez lezy na sercu dobro klubu
jezeli chodzi o akcje kibocow to w tej kwestii bede zdawal sie na Was
pozdrawiam idziekuje za cene uwagi
mam nadzieje ze pewne sprawy bedziemy mogli wyjasnic sobie takze osobiscie, co ulatwiloby wspolprace
pozdrawiam
polaczkiewicz
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2006-01-08, 3:08 pm

Postprzez PawełK 2006-01-09, 4:25 pm

polaczkiewicz napisał(a):...mam nadzieje ze pewne sprawy bedziemy mogli wyjasnic sobie takze osobiscie...


zabrzmiało troszke dwuznacznie :roll: :wink:

co do współpracy to ja nie jestem nastawiony anty, natomiast jeżeli chodzi o przechodzenie na TY to chyba forum nie jest do tego najlepszym miejscem :wink:
PawełK
pyszałek
 
Posty: 1759
Dołączył(a): 2003-10-20, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec-Środula

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników