Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-12-24, 9:38 am

Mój drogi, przytaczanie nazwisk grajków, którzy obecnie absolutnie nie byliby zainteresowani przyjściem do klubu, jest po prostu bez sensu. Równie dobrze można pisać o zakontraktowaniu starszych panów, którzy grali u nas dekady temu. O Udo Skowronek powiedział wyraźnie że nie na tematu. O innych ex-grajkach nie ma co nawet wspominać. W każdym razie pozostaje mieć nadzieję, że Aleksander sprowadzi sensownych graczy, a chodzą słuchy że jeden jest już dogadany, wiosną zespół spokojnie się utrzyma by potem budować nowy zespół, pozdrawiam i życzę Tobie Luis jak i innym Wesołych Świąt…
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2021-12-24, 10:05 am

Tu musi przyjść 4-5 sprawdzonych grajków na konkretne pozycje, którzy mają spore doświadczenie na tym poziomie ligowym albo wyższym. Nawet jeśli to ma to więcej klub kosztować. To nie pora na testowanie zdolnych 18-19 latków z 5 lig czy innych niewiadomych nołnejmów z 3 lig portugalskich czy chorwackich. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji, ledwo nad strefą spadkową. Na wiosnę w początkowych 6 kolejkach gramy 4 mecze z sąsiadami w tabeli i trzeba nagromadzić punktów, żeby uciec spod topora. Nikt z nas chyba nie chce oglądać 3 ligi na nowym stadionie.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-12-24, 10:36 am

Buchalik bramkarzem Lechii, coś mi się wydaje że dzisiaj menago Budziłka zadzwoni z życzeniami świątecznymi do dyrektora Polczaka.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-12-24, 10:38 am

Luis napisał(a):na powrot Wrzesinskiego czy Cichockiego tez bys powiedzial NIE


Tak, też bym powiedział nie. Statystyki pokazują że większość powrotów w piłce nożnej to są rozczarowania.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-12-24, 10:49 am

August napisał(a):Wesołych Świąt…

Również życzę Tobie jak i pozostałym Kibicom Zagłębia Sosnowiec oraz naszych zgód Zdrowych i Wesołych Świąt :!: :niezle:

Obrazek
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2021-12-24, 10:54 am

August napisał(a):Mój drogi, przytaczanie nazwisk grajków, którzy obecnie absolutnie nie byliby zainteresowani przyjściem do klubu, jest po prostu bez sensu. Równie dobrze można pisać o zakontraktowaniu starszych panów, którzy grali u nas dekady temu. O Udo Skowronek powiedział wyraźnie że nie na tematu. O innych ex-grajkach nie ma co nawet wspominać. W każdym razie pozostaje mieć nadzieję, że Aleksander sprowadzi sensownych graczy, a chodzą słuchy że jeden jest już dogadany, wiosną zespół spokojnie się utrzyma by potem budować nowy zespół, pozdrawiam i życzę Tobie Luis jak i innym Wesołych Świąt…


Rozmowa o Udo i VS zostala przeze mnie jedynie kontynuowana. A zaczela sie kilka postow wczesniej. I ogolnie rzecz ujmujac czy gadamy o Cichockim czy o Udo jest to bez znaczenia bo tak jak napisalem wczesniej zaden z nich nie jest na naszym poziomie finansowym. Tobie jak innym kibicom takze zycze Wesolych Swiat i Szczesliwego Nowego Roku.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2021-12-24, 12:46 pm

Lars napisał(a):Buchalik bramkarzem Lechii, coś mi się wydaje że dzisiaj menago Budziłka zadzwoni z życzeniami świątecznymi do dyrektora Polczaka.


Termalica walczy o utrzymanie i pozbywając się Budziłka nie ma w tym momencie rozsądnego zmiennika za Loskę , więc albo Gliwa albo całkowite zaskoczenie.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez achter 2021-12-25, 12:50 pm

Luis napisał(a):
August napisał(a):
Luis napisał(a):A na powrot Wrzesinskiego czy Cichockiego tez bys powiedzial NIE ?

To ja proponuję obsadzić bramkę Bębnem, Bobrowiczem i Słabikiem. Jestem przekonany że Marek nawet o jednej nodze przerasta te wszystkie bramkarskie pipy zatrudnione ostatnimi czasy przez Tomczyka a Bobrowicz ze Slabikiem w ogóle rozsadziliby tę marną ligę w drobny mak


Dyskusja z Toba nie ma wgl sensu , poniewaz ja rzucam nazwiskami , ktore maja sens i oboje wiemy , ze Wrzesinski czy Cichocki w obecnej sytuacji byliby transferami bardzo mocnymi. A Ty zamiast wejsc w merytoryczna dyskusje cofasz sie o wiele wiele lat wstecz i jestes przesmiewczy.


Bo gość, który nie ma nic merytorycznego do powiedzenia, zamiast dyskutować i uszanować Twoje niezbywalne prawo do własnej opinii, na tym forum.
(Bo rozumiem, że do tego zostało stworzone).
On to woli zdyskredytować, każdego kto myśli inaczej uciekając się do sprawdzonego sposobu prześmiewczego ośmieszania każdego, a sposób ten jest akceptowalny przez jego dość duże grono zwolenników. Na dowód tego zaraz rozpocznie się zmasowany atak na moją osobę i nie będzie to nic merytorycznego tylko utrzymane w tonie prześmiewszym aby utrzymać a jakże wysokie loty merytorycznej dyskusji.
achter
 
Posty: 359
Dołączył(a): 2007-06-24, 4:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec - śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-12-30, 8:14 pm

W przyszłym tygodniu Zagłębie ma pochwalić się pierwszym transferem i będzie nim bramkarz. Pytanie, który bramkarz?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2021-12-30, 9:16 pm

Witam,
Nie wiem czy już ktoś wspominał ale ostatnimi czasy widziałem że miast na transferach to się większość skupiła na besztaniu Marcina. Ale wracając do tematu.
Na 90m pojawił się w przychodzących Bośniak z Chorwacji przymierzany na pomoc. Z Sandecji.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-12-30, 10:09 pm

Damir Sovsic i Michał Gliwa. Na tweeterze piszą o tych dwóch nazwiskach.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2252
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-12-30, 10:53 pm

Lars napisał(a):Damir Sovsic i Michał Gliwa. Na tweeterze piszą o tych dwóch nazwiskach.

Kilka dni temu media podawały informację że Sovsiciem interesuje się Termalicą oraz Piast a klauzula odstępnego wynosi 20 tys. euro: https://m.sadeczanin.info/sport-pilka-n ... a-sandecji
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2021-12-31, 11:07 am

Chciałem tylko dodać, że żelki Haribo są przepychota :)
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-12-31, 12:49 pm

achter napisał(a):zaraz rozpocznie się zmasowany atak na moją osobę i nie będzie to nic merytorycznego tylko utrzymane w tonie prześmiewszym aby utrzymać a jakże wysokie loty merytorycznej dyskusji

Na nadchodzący Nowy Rok, Tobie, Twoim bliskim jak również całej zagłębiowskiej społeczności życzę wszystkiego co najlepsze w tym zarówno zdrowia i pomyślności jak również jak najwięcej radości
z występów zagłębiowskich sportowców.
Pozdrawiam
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-12-31, 4:46 pm

Nie ten dzial. Ale szczesliwego nowego roku w zdrowiu i w koncu zadowolenia z naszego Zagłebia dla całej Zagłębiowskiej rodziny :brawo:
NHK12
 
Posty: 977
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron