Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2021-12-22, 7:01 pm

NHK12 napisał(a):Żarko wystawio y na liste transferową , tylko czy ewentualnie bylby on nam potrzebny ? Nie wiadomo jaka forma itd


On ma kontrakt do końca sezonu,w klubie grającym o najwyższe cele w Ekstraklasie, gdzie pobiera wielką kasę i zrobi wszystko, żeby ją zgarnąć. Chyba tylko Wieczysta byłaby w stanie go sprowadzić :)


https://dziennikzachodni.pl/rakow-czestochowa-takie-sa-zarobki-pilkarzy-rakowa-ivi-lopez-nie-jest-pierwszy-na-liscie-plac-kto-ma-wiecej/ga/c2-15942313/zd/53466107
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2021-12-22, 8:11 pm

MrCricket napisał(a):
NHK12 napisał(a):Żarko wystawio y na liste transferową , tylko czy ewentualnie bylby on nam potrzebny ? Nie wiadomo jaka forma itd


On ma kontrakt do końca sezonu,w klubie grającym o najwyższe cele w Ekstraklasie, gdzie pobiera wielką kasę i zrobi wszystko, żeby ją zgarnąć. Chyba tylko Wieczysta byłaby w stanie go sprowadzić :)


https://dziennikzachodni.pl/rakow-czestochowa-takie-sa-zarobki-pilkarzy-rakowa-ivi-lopez-nie-jest-pierwszy-na-liscie-plac-kto-ma-wiecej/ga/c2-15942313/zd/53466107


Szczerze przyznaje , ze jestem w szoku ile placi Swierczewski. Nawet jesli to sa kwoty brutto to spodziewalem sie nawet 50 % mniej. I nie mam na mysli Zarko, ale ogolnie caly sklad.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-12-22, 11:37 pm

Tak jak w przypadku Piątka i Herthy tak i Raków chętnie zejdzie z kosztów i wypożyczy go dopłacając różnice w kontrakcie zamiast płacić całość . Tylko powtórzę czy on nam jest potrzebny ? Kupujmy młodych dobrych a nie kończących karierę . Nie żyjmy przeszłością myśląc jak o Sanogo . Jaką karierę zrobił po przejściu do Górnika Zabrze ? .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tom 2021-12-23, 7:00 am

A ja myślę że Żarko jako joker na ostatnie30 minut byłby potrzebny i robiłby różnicę ale oczywiście za rozsądne pieniądze
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-12-23, 10:53 am

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2021-12-23, 12:44 pm

Tom napisał(a):A ja myślę że Żarko jako joker na ostatnie30 minut byłby potrzebny i robiłby różnicę ale oczywiście za rozsądne pieniądze


30 minut i płacić mu grubą kasę ? Jestem pewien, że mimo swoich 34 lat, na Kresowej dalej byłby w czołówce szybkosciowo-wydolnościowej.
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-12-23, 3:10 pm

Bardzo sentymentalni jesteście co jakiś czas zastanawiając się nad powrotem, któregoś z byłych piłkarzy Zagłębia. Ja uważam, że żadne powroty nie są nam potrzebne, a tym bardziej nie są niezbędne. Mamy budować przyszłość Zagłębia Sosnowiec, a nie z nostalgią patrzeć ciągle w tył.
Mężczyzn, którzy zdecydowali się na zawodową grę w piłkę nożną jest na rynku pracy do wyboru, do koloru. Wystarczy wybrać właściwych i nie przestrzelać aż tak by podpisywać 3-letnie umowy z zawodnikami mającymi umiejętności na 4 i 3 ligę. Gdyby w Sosnowcu wcześniej rozwiązano umowy z osobami, które na temat przydatności piłkarza do danej klasy rozgrywkowej nie miały zielonego pojęcia to teraz bylibyśmy w górnej połowie tabeli Ekstraklasy.

NIE dla powrotów :czerwona:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2253
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez paw25 2021-12-23, 6:22 pm

Lata mijają a co poniektórzy dalej rzucają starymi nazwiskami... Udovicić i Sanogo to odgrzewane kotlety.Trzeba szukać nowych grajków a nie grzebać przy szklanych i chorych zawodnikach...
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-12-23, 7:00 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2021-12-23, 7:31 pm

Lars napisał(a):Bardzo sentymentalni jesteście co jakiś czas zastanawiając się nad powrotem, któregoś z byłych piłkarzy Zagłębia. Ja uważam, że żadne powroty nie są nam potrzebne, a tym bardziej nie są niezbędne. Mamy budować przyszłość Zagłębia Sosnowiec, a nie z nostalgią patrzeć ciągle w tył.
Mężczyzn, którzy zdecydowali się na zawodową grę w piłkę nożną jest na rynku pracy do wyboru, do koloru. Wystarczy wybrać właściwych i nie przestrzelać aż tak by podpisywać 3-letnie umowy z zawodnikami mającymi umiejętności na 4 i 3 ligę. Gdyby w Sosnowcu wcześniej rozwiązano umowy z osobami, które na temat przydatności piłkarza do danej klasy rozgrywkowej nie miały zielonego pojęcia to teraz bylibyśmy w górnej połowie tabeli Ekstraklasy.

NIE dla powrotów :czerwona:


A na powrot Wrzesinskiego czy Cichockiego tez bys powiedzial NIE ? W systemie gdzie nie gramy lewym obronca a wahadlowym to Zarko rozsadzilby ta lige. A Vamara jakby byl zdrowy to w duecie z Zarko nawet przy kiepskiej obronie moglby nas zaprowadzic do barazy. Ale to i tak bez znaczenia bo to juz nie nas poziom finansowy. Do Paw25 ; A mowienie o odgrzewanych kotletach jest totalnie bez sensu. Ja tam wole odgrzewany kotlet od swiezego zakalca. A Buchalik ponoc idzie do Lechii.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-12-23, 9:59 pm

Novack jestem ciekawy jaka opcja wygra u nas, czy Gliwa który już współpracował z Aleksandrem w Sandecji czy może Buchalik który rozwiązał umowę z Wisłą i już pracował że Skowronkiem. Mów była w mediach o tych bramkarzach czyli coś jest na rzeczy, i jeszcze jedno czy Buchalik wybierze bycie pierwszym bramkarzem w 1szej lidze czy ławka w Lechii
NHK12
 
Posty: 977
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-12-23, 11:35 pm

Luis napisał(a):A na powrot Wrzesinskiego czy Cichockiego tez bys powiedzial NIE ?

To ja proponuję obsadzić bramkę Bębnem, Bobrowiczem i Słabikiem. Jestem przekonany że Marek nawet o jednej nodze przerasta te wszystkie bramkarskie pipy zatrudnione ostatnimi czasy przez Tomczyka a Bobrowicz ze Slabikiem w ogóle rozsadziliby tę marną ligę w drobny mak
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-12-23, 11:39 pm

Jedyny stary zawodnik Zagłębia którego w miarę chętnie widziałbym z powrotem to Nawotka . Ale generalnie to szukajmy zawodników 18-24 którzy rokują na czołowych graczy ekstraklasy i szkolmy ich by to osiągneli . Taki Ajaks jest świetny w szkoleniu młodzieży ale oprócz tego ściąga tez takich którzy w przeciągu kilku lat osiągną poziom pierwszej drużyny . Dbajmy o to by tacy piłkarze chcieli do nas przyjść nawet za mniejsze pieniądze bo będą przekonani ze tu szlifuje się diamenty . To praca na lata ale kiedyś musi być ten pierwszy krok . Dość trzydziestolatków więcej młodych bezczelnie odważnych , pracowitych i zdolnych .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jondek 2021-12-24, 8:28 am

Buchalik podpisał z Lechią do czerwca 2022 wg 90 minut.
jondek
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 2010-10-14, 11:34 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2021-12-24, 9:04 am

August napisał(a):
Luis napisał(a):A na powrot Wrzesinskiego czy Cichockiego tez bys powiedzial NIE ?

To ja proponuję obsadzić bramkę Bębnem, Bobrowiczem i Słabikiem. Jestem przekonany że Marek nawet o jednej nodze przerasta te wszystkie bramkarskie pipy zatrudnione ostatnimi czasy przez Tomczyka a Bobrowicz ze Slabikiem w ogóle rozsadziliby tę marną ligę w drobny mak


Dyskusja z Toba nie ma wgl sensu , poniewaz ja rzucam nazwiskami , ktore maja sens i oboje wiemy , ze Wrzesinski czy Cichocki w obecnej sytuacji byliby transferami bardzo mocnymi. A Ty zamiast wejsc w merytoryczna dyskusje cofasz sie o wiele wiele lat wstecz i jestes przesmiewczy.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników