Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-03-31, 3:08 pm

Ja nie ufam Matusiakowi od pewnego spotkania z pobierającym pensję prezesa, które to kiedyś cyklicznie organizował, a ja głupi poszedłem kilka razy. Na jednym z tych spotkań był też Matusiak, wtedy jeszcze jako piłkarz, bo to było z 6 lat temu. Rozmowa w pewnym momencie zeszła na temat jednego z piłkarzy Zagłębia, nie ważne teraz o kogo chodzi i Matusiak publicznie, do kibiców wyrażał się o swoim koledze z zespołu z wielkim lekceważeniem i wyższością, a piłkarz ten był wtedy najbardziej zaawansowanym technicznie zawodnikiem Zagłębia i takiego Matusiaka jednym zwodem mógłby przeciorać po murawie. Bardzo mi się to wtedy nie podobało, bo przecież w ten sposób wypowiadał się o koledze z drużyny. Nie pasuje mi ten gość, a zdrugiej strony, jako asystent Dębka też powinien odpowiadać za "wyniki".
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-03-31, 3:34 pm

novack napisał(a):Ja nie ufam Matusiakowi od pewnego spotkania z pobierającym pensję prezesa

Dodać do tego incydenty: po meczu ze Zniczem, w Tychach gdy był już zawodnikiem GKS-u, współudział wraz z Dudkiem i Markowskim w zwolnieniu Mandrysza (a raczej w sposobie w jaki to się stało), balanga przed słynnym meczem z Chrobrym gdzie wskutek porażki straciliśmy szansę na awans do esy......
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-03-31, 7:06 pm

Marcin Pisarek został zgłoszony do rozgrywek Fortuna I ligi w barwach Zagłębia Sosnowiec.

18-letni pomocnik ostatnio występował w rezerwach Zagłębia w klasie okręgowej.
http://www.90minut.pl/news/310/news3109 ... owiec.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-03-31, 7:10 pm

Małecki to taki typ ze gdyby przypierdolił Matusiakowi to by się tym jeszcze pochwalił . Dziwiło mnie ze Matusiak wrócił do Zagłębia a jeszcze bardziej ze klub go chciał .
To nie tak ze Chęciński nie widzi co się dzieje . Tak może być tydzień , miesiąc , być może pół roku . Tymczasem trzeci sezon z rzędu burdel hula na konto Arkadiusza Janusza bo to jego burdel a on tam jest główna postacią . Jaroszewski podał się do dymisji a burdel tata wrócił go do klubu . To właśnie Chęciński jest głównym dyletantem w podartych portkach który swoje piłkarskie kompleksy leczy za pieniądze podatników . Schetyna przynajmniej miał jakieś sukcesy a nasz lokalny wuc też chce być światowcem tylko słoma z butów go zdradza .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2021-03-31, 9:32 pm

Na to wszystko co się dzieje w tym burdelu brak jakich kolwiek slow. Mam nadzieje ze któregoś pięknego dnia ta banda nieudaczników odpowie za wszystko jeden po drugim. Dziękujcie epidemi ze stadion jest zamknięty bo skończyło by się wasze eldorado
wojtaszko
 
Posty: 1260
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-04-01, 5:14 am

Jak podają media w najbliższych dniach Zagłębie Sosnowiec zasili 21 letni czarnoskóry napastnik . Jest reprezentantem swojego kraju u21. Nieoczekiwany transfer jest dziełem jednego z czołowych managerów . Gratulacje dla prezesa za trafienie takiego rodzynka właśnie w okresie gdy stan naszego ataku jest bardzo marny i napastnik potrzebny jest na gwałt .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-04-01, 5:28 am

Tomcjo napisał(a):Jak podają media w najbliższych dniach Zagłębie Sosnowiec zasili 21 letni czarnoskóry napastnik . Jest reprezentantem swojego kraju u21. Nieoczekiwany transfer jest dziełem jednego z czołowych managerów . Gratulacje dla prezesa za trafienie takiego rodzynka właśnie w okresie gdy stan naszego ataku jest bardzo marny i napastnik potrzebny jest na gwałt .

Jakie media? Te Prima aprilisowe? ;-)
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-04-01, 7:48 am

No i Spalony na niebieskiej :lol:
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-04-09, 2:38 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-05-21, 4:07 pm

Duet młodzieżowców Skry rozchwytywany. W grę wchodzi Ekstraklasa i 1. liga
Rozgrywki 1. i 2. ligi wciąż trwają, jednak nie przeszkadza to klubom w szukaniu wzmocnień na nowy sezon. Latem gorąco zrobi się wokół Radosława Gołębiowskiego. 20-letni pomocnik Skry Częstochowa powinien trafić na wyższy poziom rozgrywkowy. Z tego co udało nam się ustalić, jego zatrudnieniem zainteresowane są minimum cztery kluby. Wszystkie obserwowały piłkarza w tym sezonie, a część z nich powoli przechodzi do konkretów w tej sprawie.
Gołębiowski to podstawowy młodzieżowiec Skry, która jest liderem klasyfikacji Pro Junior System. 20-latek rozegrał w tym sezonie 28 spotkań, spędzając na boisku 2055 minut. To lewonożny zawodnik, którego dużym atutem jest uniwersalność, bo może grać na kilku pozycjach na boisku. – To “dziesiątka” lub “ósemka”. Oczywiście może też zagrać na lewej obronie. Grałem systemem, w którym wpuszczałem lewych obrońców do środka i wtedy był rozgrywającą “szóstką”. Można go wystawiać na wielu pozycjach – mówi nam Marek Gołębiewski, były trener częstochowskiego drugoligowca.
Bruk-Bet, Resovia, Widzew i Zagłębie zainteresowane Radosławem Gołębiowskim

20-letni zawodnik (rocznik 2001 – przyp.) rozgrywa właśnie najlepszy sezon w karierze, bo ma na koncie dwie bramki i tyle samo asyst. Widać też, że procentuje doświadczenie, bo to jego trzeci rok spędzony w drugiej lidze. – Mobilny i dynamiczny zawodnik. Jest odważny i nie boi się wchodzić w pojedynki – opisuje zawodnika Maciej Szcześniewski, który komentuje mecze na tym poziomie rozgrywkowym. – Jest zaawansowany technicznie, ma dobry przegląd pola. Podejmuje dobre wybory w trakcie meczu. Jeśli chodzi o słabsze strony to gra w defensywie i fizyczność. Ale można nad tym pracować – dodaje były opiekun piłkarza.

Z tego co słyszymy, zatrudnieniem Radosława Gołębiowskiego zainteresowane są minimum cztery kluby. Na radarach mają go:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Resovia Rzeszów
Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec, które rzekomo jest liderem w wyścigu po podpis piłkarza

Słyszymy także, że zawodnika obserwują zespoły, które są w walce o awans do 1. ligi oraz drużyny z Ekstraklasy. Skra Częstochowa nie zarobi na tym transferze, bo kontrakt pomocnika wygasa wraz z końcem sezonu. Zainteresowany musi więc jedynie wpłacić ekwiwalent za wyszkolenie w wysokości ok. 40 tys. zł. Częstochowianie nie mogą jednak narzekać, bo to m.in. dzięki Gołębiowskiemu zarobią spore pieniądze z Pro Junior System (najpewniej 1,1 mln zł – przyp.).
Mikołaj Biegański trafi do Ekstraklasy?

Innym młodzieżowcem ze Skry Częstochowa, który zebrał sporo punktów w Pro Junior System i przykuł uwagę silniejszych klubów, jest Mikołaj Biegański. 19-letni (rocznik 2002 – przyp.) golkiper to talent, o którym mówi się od lat. W 2. lidze zaliczył już 64 występy, do tego ma na koncie grę w reprezentacji Polski U-17 (7 występów) i U-16 (3 mecze). On także rozgrywka najlepszy sezon w karierze. Wystarczy spojrzeć na liczby.

14 czystych kont
29 wpuszczonych goli (mniej niż 1 na mecz)
obroniony rzut karny

– Bardzo dobrze prezentował się już w poprzednim sezonie. Zdolny chłopak, ma dużo interwencji, które ratują punkty Skrze. Ma idealne warunki, bo ani nie jest za mały, ani za wysoki, a ja jestem fanem bramkarzy, którzy są sprawni. Mimo młodego wieku podejmuje dobre decyzje przy wyjściach, dobrze gra na przedpolu, a na linii jest bardzo dynamiczny i ma dobre “zebranie się” do piłki – mówi nam Szcześniewski.

W przypadku Biegańskiego w grę wchodzi już raczej Ekstraklasa. Na radarze mają go minimum trzy kluby. W kwietniu portal “Nasze Małopolskie” za komentatorami TVP Sport informował, że jednym z nich jest Wisła Kraków. My również słyszeliśmy o obserwacji piłkarza przez “Białą Gwiazdę”. W odróżnieniu od Gołębiowskiego bramkarz nie będzie jednak wolnym zawodnikiem po zakończeniu sezonu, więc kupiec musi najpierw dogadać się ze Skrą co do kwoty transferu. Jego obecna umowa obowiązuje do czerwca 2022 roku.

https://weszlo.com/2021/05/21/radoslaw- ... transfery/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-05-21, 4:20 pm

Skra ma króla strzelców . Wojtyra 21 goli
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-05-24, 1:29 pm

Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez slawekchicago 2021-05-24, 1:41 pm

novack napisał(a):http://www.90minut.pl/transfery.php?id_sezon=99&runda=1&poziom=2
Karuzela powoli rusza.


Ja mam nadzieję, że przy Zagłębiu przeczytam

Ubyli: Marcin Jaroszewski "prezes", Robert Tomczyk "dajrektor sportowy vel spec skautingu"
:czerwona: :czerwona: :czerwona:
CZY WROCA JESZCZE DOBRE CZASY
slawekchicago
 
Posty: 3984
Dołączył(a): 2004-05-10, 4:54 am
Lokalizacja: Newcastle

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-05-24, 2:37 pm

Kol slawekchicago nie jeden by tak chcial, temat walkowany od dawna i zapewne nic z tego nie bedzie , a przynajmniej do czasu kiedy dumnie beda zasiadac przy blasku jupiterow w lozy vip na nowym stadionie
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-05-24, 4:19 pm

novack napisał(a):Karuzela powoli rusza.

Tylko, że oprócz nas Gołębiowskiego chce również Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Resovia i Widzew Łódź. Teoretycznie nie wiem, czym my możemy skusić do siebie tego chłopaka, choć zarazem nie wiadomo jak bardzo są zdeterminowane dla jego pozyskania wyżej wymienione kluby. W każdym razie jest to ciekawy chłopak.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników