Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2022-12-29, 2:58 pm

Pamiętam i czekam jak teraz to zostanie rozegrane.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2022-12-29, 3:29 pm

a dyrektor zarządzający to klepnął?
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Piotrek34 2022-12-29, 3:49 pm

Jestem ciekawy czy przy Gojnym jest klauzula, że nie może występować p-ko byłemu klubowi. Pamiętacie zapewne jak nas robili na szaro za Jaroszewskiego, że przychodzący zawodnik miał w kontrakcie że nie może występować w meczach z byłym klubem?
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2022-12-29, 3:59 pm

A orientuje się ktoś czy w Sosnowcu obowiązuje dodatek funkcyjny za opaskę kapitana? Tak pytam, bo ostatnio same pi zdy dostawały tą opaskę i tak zastanawiam się czy to nie tylko po to by dorobić sobie do pensji.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2022-12-29, 7:21 pm

Stawiam ze w tym okienku nie przyjdzie nikt wartościowy . Pieniądze przeje ba No wiec tylko za darmo . Uzupełnimy skład ilościowo kopaczami walącymi się w czoło (nie widzę powodu do radości ze Gojny odejdzie bo nikt lepszy nie przyjdzie) i będziemy żebrać o pozostanie w lidze . Miernoty tworzą mierne dzieło a średniacy jak Dudek czy Aleksander wyżej dupy nie podskoczą . Aby coś zmienić należy stworzyć cały klub od nowa na zasadach zawodowych skopiowanych na zachodzie lub w krajach typu Chorwacja . Przy tym prezydencie to nie jest możliwe a zmiany mogą nastąpić po trzęsieniu ziemi typy spadek lub zmiana władzy . Podobno kandydaci do zastąpienia Chęcinskiego nie są zainteresowani klubem . To wcale nie musi być tragedia . Jeśli miasto będzie wycofywać się stopniowo np sprzedając co roku 10% akcji lub 15% i w takim stopniu ograniczać dotacje to jest szansa ze ktoś sensowny wykupi klub . Można tez sprzedać klub w jednej transzy ale nowy właściciel nie pojawi się znikąd . Trzeba go znaleźć i przekonać a wcześniej sprawdzić czy to nie jakiś przekręt .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jacmar 2022-12-29, 7:26 pm

Nie wiem jak to wygląda finansowo ale Gojny to bardzo przeciętny zawodnik do przodu jeżdziec bez głowy a w obronie albo spóźniony albo nieobecny
jacmar
 
Posty: 116
Dołączył(a): 2007-05-14, 12:39 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2022-12-29, 8:03 pm

jacmar napisał(a):Nie wiem jak to wygląda finansowo ale Gojny to bardzo przeciętny zawodnik do przodu jeżdziec bez głowy a w obronie albo spóźniony albo nieobecny

I ten "bardzo przeciętny zawodnik do przodu jeżdziec bez głowy a w obronie albo spóźniony albo nieobecny" pomimo tego był w rundzie jesiennej jednym z lepszych naszych zawodników.

Podpowiem, że z uwagi na pustki w budżecie na zakontraktowanie lepszych piłkarzy od Gojnego nas nie będzie stać. Jak więc podchodzić z optymizmem do startu rundy wiosennej?...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2022-12-29, 9:41 pm

Adam1906 napisał(a):
jacmar napisał(a):Nie wiem jak to wygląda finansowo ale Gojny to bardzo przeciętny zawodnik do przodu jeżdziec bez głowy a w obronie albo spóźniony albo nieobecny

I ten "bardzo przeciętny zawodnik do przodu jeżdziec bez głowy a w obronie albo spóźniony albo nieobecny" pomimo tego był w rundzie jesiennej jednym z lepszych naszych zawodników.

Podpowiem, że z uwagi na pustki w budżecie na zakontraktowanie lepszych piłkarzy od Gojnego nas nie będzie stać. Jak więc podchodzić z optymizmem do startu rundy wiosennej?...



Kiedyś Pietrzak startował w wyborach na Prezydenta RP i promował się hasłem, że nawet jeśli nie będzie lepiej to przynajmniej będzie zabawnie.
W rundzie wiosennej lepiej nie będzie, ale w związku z tym, że Dudek został trenerem będzie przynajmniej modnie i stylowo 8)
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2022-12-30, 10:45 pm

Arka Gdynia może wkrótce pozyskać nowego lewego obrońcę. Klub zabiega o Dawida Gojnego, kapitana Zagłębia Sosnowiec. Co ciekawe, ten sam zespół interesuje się Marcelem Ziemannem, który kilka dni temu pożegnał się z żółto-niebieskimi.

https://sport.trojmiasto.pl/Arka-Gdynia ... 74066.html
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2022-12-31, 9:55 am

Adam1906 napisał(a):
Arka Gdynia może wkrótce pozyskać nowego lewego obrońcę. Klub zabiega o Dawida Gojnego, kapitana Zagłębia Sosnowiec. Co ciekawe, ten sam zespół interesuje się Marcelem Ziemannem, który kilka dni temu pożegnał się z żółto-niebieskimi.

https://sport.trojmiasto.pl/Arka-Gdynia ... 74066.html


"Klub poinformował także, że na Walnym Zgromadzeniu (29 grudnia) zatwierdzono sprawozdanie finansowe wykazujące zysk netto w wysokości 797 101,22 zł. Warto podkreślić, że to pierwszy od czterech sezonów rok, gdy wykazano zysk.

Czytaj więcej na: https://sport.trojmiasto.pl/Arka-Gdynia ... 74066.html"

Chęciński, Jaroszewski, Girek i inne trąby, patrzcie — da sie!
Jak sie zarządza prywatnymi pieniedzmi to jakos łatwiej o dobre wyniki finansowe.
Jeśli nie ponosi sie żadnej odpowiedzialnosci to łatwo wyrzuca sie w błoto kolejne miliony.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2022-12-31, 10:08 pm

W Sylwestra 31 grudnia 2022 Jagiellonia Białystok rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Konradem Wrzesińskim. Piłkarz będzie mógł teraz swobodnie podpisać umowę z dowolnym klubem, natomiast Jagiellonia pozbyła się zawodnika, który pozostawałby na jej liście płac do końca czerwca 2023.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2023-01-01, 11:31 am

Przypuszczam że Wrzesiński aktualnie jest w gorszej formie niż Masłowski . Zamienił stryjek siekierkę na kolorowe paciorki . Chyba ostatnim obiecującym młodym zawodnikiem był Łopata który wrócił do Anglii i w Sheffield United kariery nie zrobił . U nas mógłby ale jak zobaczył ten burdel …
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2023-01-02, 4:54 pm

Gojny pojawił się na 90 minut w odchodzących.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-01-02, 6:43 pm

Adam1906 napisał(a):Podstawowy (i niestety jedyny) lewy obrońca oraz kapitan Zagłębia Sosnowiec Dawid GOJNY przechodzi do Arki Gdynia, natomiast w odwrotnym kierunku udaje się były już lewy obrońca Arkowców Marcel ZIEMANN...


No i moja w/wym. informacja z 29 grudnia zaczyna się materializować...

Nasz news: Arka Gdynia kupuje kapitana Zagłębia Sosnowiec

02.01.2023 15:39
Szymon Janczyk

Arka Gdynia rozkręca wewnętrzny rynek transferowy w I lidze. Według naszych informacji nowym piłkarzem klubu z Trójmiasta zostanie Dawid Gojny, który przez ostatnie dwie rundy pełnił rolę kapitana Zagłębia Sosnowiec.

https://weszlo.com/2023/01/02/arka-gdyn ... -transfer/
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2023-01-02, 7:25 pm

Po takich kapitanach jak Abrosiewicz i Gojny teraz kapitanem pi zdą może zostać Borowski. Jaki klub takie kapitanowanie.
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników