Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2023-06-17, 2:58 pm

Ten cały Danek ma jedną zaletę . Gdy to słyszą nasi fachowcy głos im drży , serce wali , trzęsą się uda i pocą dłonie . BEZ ODSTĘPNEGO .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-06-18, 10:42 am

28-letni pomocnik Zagłębia Sosnowiec Maksymilian BANASZEWSKI ustala szczegóły kontraktu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez petromar 2023-06-18, 8:08 pm

ja tak tylko z ciekawości - Ryndak ma u nas jakieś dożywocie może?
petromar
 
Posty: 837
Dołączył(a): 2007-06-13, 7:13 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2023-06-18, 8:12 pm

Adam1906 napisał(a):28-letni pomocnik Zagłębia Sosnowiec Maksymilian BANASZEWSKI ustala szczegóły kontraktu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

wysoko mierzy :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez paw25 2023-06-19, 4:49 am

petromar napisał(a):ja tak tylko z ciekawości - Ryndak ma u nas jakieś dożywocie może?

Dawid Ryndak jest od atmosfery w drużynie ..Przed sezonem mówiono że ma pomóc rezerwom ale jakoś w to nie wierzę .Chłop niechce ze sceny zejść to fakt a poziom prezentuje raczej trzecioligowy aktualnie .Jak na moje nawet dla rezerw nie jest pożyteczny.Tak buduje się drużynę w Zagłębiu Sosnowiec....
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez paw25 2023-06-19, 4:53 am

GrubyPerez napisał(a):
Adam1906 napisał(a):28-letni pomocnik Zagłębia Sosnowiec Maksymilian BANASZEWSKI ustala szczegóły kontraktu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

wysoko mierzy :lol:

Pewnie znudziło mu się mieszkać w Sosnowcu.... i wybierze ładniejsze Bielsko bardziej atrakcyjne tereny.Choc większość tych najemników grających w Zagłębiu mieszka w Katowicach ..to tak z przymrużeniem oka .Fakty są takie że jednak ludzie uciekają z Sosnowca piłkarze też.W latach świetności było 250 000 teraz już tylko 189 000....
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez hanson 2023-06-19, 7:58 am

Ja uważam że całe Zagłębie Dąbrowskie jest dosyć atrakcyjne pod względem mieszkaniowym. Stok narciarski, stawiki, pogorie, parki, siłownie, baseny itd. W beskidy +- 60km. Pod względem rekreacyjnym jest naprawdę spoko. a To że ludzie wyjeżdżają to nie kwestia miejsca, tylko problem ogólno-krajowy :-)
hanson
 
Posty: 150
Dołączył(a): 2009-04-12, 10:29 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2023-06-19, 2:03 pm

No nareszcie są transfery w przychodzących
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_ ... 1&poziom=2
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2023-06-19, 2:48 pm

novack napisał(a):No nareszcie są transfery w przychodzących
http://www.90minut.pl/transfery.php?id_ ... 1&poziom=2

Ty to umiesz w szyderę :) :niezle:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2023-06-20, 3:22 pm

Patrzę na transfery Miedzi i oczekiwałem dużej rotacji . Gdyby jednak były to transfery u nas to zachwycony bym nie był . Podobno Miedź ma kasę a piłkarze raczej na środek tabeli

Przychodzą: Kacper Andrzejewski (O - Hutnik Kraków), Kamil Antonik (P - Resovia), Filip Balcewicz (O - Polonia Warszawa) , Bruno Garcia (P - Resovia), Krzysztof Drzazga (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Guzdek (N - Odra Opole), Florian Hartherz (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ruben Hoogenhout (O - Resovia) , Mehdi Lehaire (P - Resovia), Damian Michalik (P - Stal Rzeszów), Daniel Stanclik (N - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Szymon Stróżyński (P - Chojniczanka Chojnice), Szymon Zalewski (O - Miedź II Legnica) , Mateusz Ciapa (1.FC Phönix Lübeck)

Odchodzą: Maxime Dominguez (P - Raków Częstochowa), Dawid Drachal (P - Raków Częstochowa), Levent Gülen (O - ?), Ángelo Henríquez (N - ?), Stéfanos Kapíno (B - ?), Olaf Kobacki (N - Arka Gdynia), Paweł Lenarcik (B - Arka Gdynia ), Giánnis Massoúras (O - ?), Szymon Matuszek (P - ?), Hubert Matynia (O - ?), Luciano Narsingh (P - AS Néa Salamís Ammochóstou), Santiago Naveda (P - ?), Dimityr Wełkowski (O - ?)
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2023-06-20, 4:16 pm

Bryła w Sandecji, rynek bezlitośnie weryfikuje formę. Ciekawe ile trzecioligowy zawodnik zarabiał w Zagłębiu?
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2023-06-20, 5:51 pm

Podpisano kontrakt z 18 letnim lewym obrońcom Pawłem Szostkiem . Trzyletni kontrakt podoba mi się jeśli to będzie podstawowy obrońca i przez te trzy lata zrobi postępy i po dwóch latach zostanie podpisany kolejny długi kontrakt . Potrzebujemy młodych zdolnych .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7049
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-06-20, 6:28 pm

Tomcjo napisał(a):Podpisano kontrakt z 18 letnim lewym obrońcom Pawłem Szostkiem . Trzyletni kontrakt podoba mi się jeśli to będzie podstawowy obrońca i przez te trzy lata zrobi postępy i po dwóch latach zostanie podpisany kolejny długi kontrakt . Potrzebujemy młodych zdolnych .

Chłopak wygląda korzystnie. Nie dość, że był podstawowym zawodnikiem w czeskiej Lidze Młodzieżowej (1. Dorostenecka liga), czyli odpowiedniku naszej CLJ, to dodatkowo był kapitanem drużyny MFK Karviná U-19, która grała z takimi wylęgarniami młodych zdolnych Czechów jak Sparta Praga, Slavia Praga, Banik Ostrawa czy Victoria Pilzno. Jak dla mnie korzystny ruch Zagłębia, ale nie zapominajmy, że my nadal potrzebujemy wzmocnień w postaci kilku doświadczonych wyjadaczy ligowych, którzy będą od razu grali w podstawowym składzie. Cóż, musimy czekać z niecierpliwością na następne transfery, ale co do tego Czecha osobiście jestem zadowolony :niezle:
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez krysteksc 2023-06-20, 6:30 pm

Adaś a jakieś przecieki co do kolejnych ruchów.?? I jak sytuacja Maksa i Szymona.?? Czekamy na koniec kontaktu w czerwcu czy jakaś szansa na ich pozostanie.??
krysteksc
 
Posty: 365
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-06-20, 7:32 pm

krysteksc napisał(a):Adaś a jakieś przecieki co do kolejnych ruchów.?? I jak sytuacja Maksa i Szymona.?? Czekamy na koniec kontaktu w czerwcu czy jakaś szansa na ich pozostanie.??

Trwają negocjacje, ale czym to się skończy, tego nie wiedzą najstarsi górale...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników