Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez paw25 2023-06-11, 5:16 am

Dwadzieścia tysięcy w pierwszej lidze to nie jest wysoki kontrakt ,większość kopaczy ma takie pensje .
paw25
 
Posty: 437
Dołączył(a): 2006-03-16, 10:40 am


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Piotrek34 2023-06-11, 9:56 pm

A nie uważasz, że taka kwota to jest przesada, tym bardziej w takim klubie jak nasz, który walczy już trzeci sezon o utrzymanie? Ciekawy jestem czy takie wysokie kontrakty mieli w Chorzowie i Niepołomicach? Nie sądzę, a wszyscy widzieli co się stało dzisiaj, jak i parę dni temu. To nie "piniądz" gra, tylko "dobre zarządzanie"
Piotrek34
 
Posty: 253
Dołączył(a): 2007-04-21, 10:27 am
Lokalizacja: Siem-ce Śl./Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez maniek-75-75 2023-06-12, 4:54 am

Piotrek34 napisał(a):A nie uważasz, że taka kwota to jest przesada, tym bardziej w takim klubie jak nasz, który walczy już trzeci sezon o utrzymanie? Ciekawy jestem czy takie wysokie kontrakty mieli w Chorzowie i Niepołomicach? Nie sądzę, a wszyscy widzieli co się stało dzisiaj, jak i parę dni temu. To nie "piniądz" gra, tylko "dobre zarządzanie"

20 k to nie jakaś wysoka pensja .. skądinąd pewna gwiazda w Zagłębiu kasowała ponoć 80 co miesiąc ... A to że grają o utrzymanie to jakie ma znaczenie ? Znaczenie jest takie że przezeraja pieniądze podatników , a budżet i tak mają jeden z największych w lidze ... Od naszych 13.5 mln przejebanego tylko Wisła miała wincyj ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2023-06-12, 8:05 am

maniek-75-75 napisał(a):
Piotrek34 napisał(a):A nie uważasz, że taka kwota to jest przesada, tym bardziej w takim klubie jak nasz, który walczy już trzeci sezon o utrzymanie? Ciekawy jestem czy takie wysokie kontrakty mieli w Chorzowie i Niepołomicach? Nie sądzę, a wszyscy widzieli co się stało dzisiaj, jak i parę dni temu. To nie "piniądz" gra, tylko "dobre zarządzanie"

20 k to nie jakaś wysoka pensja .. skądinąd pewna gwiazda w Zagłębiu kasowała ponoć 80 co miesiąc ... A to że grają o utrzymanie to jakie ma znaczenie ? Znaczenie jest takie że przezeraja pieniądze podatników , a budżet i tak mają jeden z największych w lidze ... Od naszych 13.5 mln przejebanego tylko Wisła miała wincyj ...


80k na miesiąc, w takie bajki to nie uwierzę. Tu są orientacyjne budżety klubów 1 ligi
https://asnews.pl/pilkanozna/pierwsza-l ... e-o-awans/. Sam budżet nie świadczy o tym, ile kto zarabia. Na utrzymaniu klubu są jeszcze trenerzy z grup młodzieżowych, rezerwy, obsługa meczowa, my jeszcze płacimy byłym trenerom itp
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2023-06-12, 10:33 am

Z tego co pamiętam, to kilka lat temu wypłynął kontrakt chyba Dudka (Seby). Nie pamiętam dokładnie który to grajek był. Ale podstawowy gracz. Było ponad 40 000. Kilka lat temu. Wiec w 80 000 teraz jestem spokojnie skłonny uwierzyć. Daleko mi od zaglądania w portfele grajkow, ale 20 tysi też nie wydaje mi się dużo jak na kopacza 1 ligi. Proponuję dopytać ile zarabia gwiazda ZS, nakłaniany do zostania w przerwie. Wtedy bedziecie mieli punkt odniesienia.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2023-06-12, 4:13 pm

Rafał Pietrzak jeszcze niedawno w mediach mówił, że kocha Zagłębie i to jego klub i że chciałby tu zostać na zawsze, gdy jego przygoda z Lechią zakończy się... ale gdy Kwiecień z Wieczystej zaproponował kontrakt to Rafał odkochał się w Zagłębiu :redface:

Money talks ...
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2023-06-12, 4:54 pm

Zawsze był zakochany w Zagłębiu, dlatego jeśli tylko nadarzyła się okazja uciec, to grał dla Zabrza, Piasta, a nawet Cyganów.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5710
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2023-06-12, 5:12 pm

Lars napisał(a):Rafał Pietrzak jeszcze niedawno w mediach mówił, że kocha Zagłębie i to jego klub i że chciałby tu zostać na zawsze, gdy jego przygoda z Lechią zakończy się... ale gdy Kwiecień z Wieczystej zaproponował kontrakt to Rafał odkochał się w Zagłębiu :redface:

Money talks ...

trzecia przymiarka do Pietrzaka. Rafał , nie chcesz to nie- ale już doopy nie zawracaj. Kolejna propozycja to już od K.S. LUDWIK , osiedle na dawnej Polonii jest do pilnowania- z pięknym widokiem na szkieletora Wandy

.

;)
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2023-06-12, 5:19 pm

GrubyPerez napisał(a):
Lars napisał(a):Rafał Pietrzak jeszcze niedawno w mediach mówił, że kocha Zagłębie i to jego klub i że chciałby tu zostać na zawsze, gdy jego przygoda z Lechią zakończy się... ale gdy Kwiecień z Wieczystej zaproponował kontrakt to Rafał odkochał się w Zagłębiu :redface:

Money talks ...

trzecia przymiarka do Pietrzaka. Rafał , nie chcesz to nie- ale już doopy nie zawracaj. Kolejna propozycja to już od K.S. LUDWIK , osiedle na dawnej Polonii jest do pilnowania- z pięknym widokiem na szkieletora Wandy

.

;)


:brawo:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez maniek-75-75 2023-06-12, 10:54 pm

MrCricket napisał(a):
maniek-75-75 napisał(a):
Piotrek34 napisał(a):A nie uważasz, że taka kwota to jest przesada, tym bardziej w takim klubie jak nasz, który walczy już trzeci sezon o utrzymanie? Ciekawy jestem czy takie wysokie kontrakty mieli w Chorzowie i Niepołomicach? Nie sądzę, a wszyscy widzieli co się stało dzisiaj, jak i parę dni temu. To nie "piniądz" gra, tylko "dobre zarządzanie"

20 k to nie jakaś wysoka pensja .. skądinąd pewna gwiazda w Zagłębiu kasowała ponoć 80 co miesiąc ... A to że grają o utrzymanie to jakie ma znaczenie ? Znaczenie jest takie że przezeraja pieniądze podatników , a budżet i tak mają jeden z największych w lidze ... Od naszych 13.5 mln przejebanego tylko Wisła miała wincyj ...


80k na miesiąc, w takie bajki to nie uwierzę. Tu są orientacyjne budżety klubów 1 ligi
https://asnews.pl/pilkanozna/pierwsza-l ... e-o-awans/. Sam budżet nie świadczy o tym, ile kto zarabia. Na utrzymaniu klubu są jeszcze trenerzy z grup młodzieżowych, rezerwy, obsługa meczowa, my jeszcze płacimy byłym trenerom itp

Ja to wiem od naszego wychowanka któremu podziękowań i kopie piłkę w Mysłowicach . Który nie dawno był w kadrze 1 zespołu ...
maniek-75-75
 
Posty: 457
Dołączył(a): 2008-11-23, 10:33 pm
Lokalizacja: srodula

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tom 2023-06-13, 12:10 pm

Adam nic wróbelki nie ćwierkają?
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2023-06-13, 12:13 pm

Trzeba zajrzeć na bocznice kolejową czy nie stoi tam wagon szrotu
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez zaglebie32 2023-06-13, 4:40 pm

Pietrzak...po co? Kontakt niewspółmiernie wyższy do posiadanych w chwili obecnej warunków.w 1 lidze trzeba biegać nie człapać, co już było widać w Wieczystej.Jezeli ktoś podpisze kontrakt to chyba aby kasować co miesiąc kasę z kontraktu bo żadnych walorów sportowych to on już nie wniesie.A słuchanie pierdolenia że to chłopak stąd jest już lekko żenujące
zaglebie32
 
Posty: 134
Dołączył(a): 2008-11-01, 9:53 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MirosławaSmyła 2023-06-13, 5:47 pm

Tomcjo napisał(a):Trzeba zajrzeć na bocznice kolejową czy nie stoi tam wagon szrotu

Na Ludowy to jakiś pociąg widmo mógłby jeszcze wjechać, ale na Środuli tory tak dawno rozebrane, że nawet duchy już o nich zapomniały. No, ewentualnie, na wszelki wypadek, wiadukt nad 3 Maja przy Plejadzie można by wysadzić :lol:

Z drugiej strony trzeba szrot szybko przebierać, może jakaś lepsza miedziucha się przynajmniej trafi. Jak będziemy zwlekać na ostatnią chwilę to same wióry zostaną.
MirosławaSmyła
 
Posty: 244
Dołączył(a): 2014-05-23, 10:58 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2023-06-14, 8:59 am

24 letni napastnik GKS-u Jastrzębie Dariusz KAMIŃSKI w kręgu zainteresowania Zagłębia Sosnowiec.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6809
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: petromar