Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-07-08, 7:17 pm

Kol. Adamie - dzięki za info - wbiłem sobie ponownie do głowy że będzie
transfer do Zagłębia.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adamek182 2021-07-08, 8:20 pm

Praktycznie przed końcem sezonu podane było info że dwóch zawodników Zagłebia jest bacznie obserwowanych przez kluby ekstraklasowe, więc byłem pewien że odejdzie właśnie Misak i jako drugiego obstawialem Jao. Wielkie moje zdziwienie było ze obaj jadą do Wodzisławia z drużyna co mogłoby oznaczać ze zostają. Oczywiście cieszyłem się niezmiernie z tego faktu. Niestety Misaka już nie ma. Oby Jao został. Cała reszta wygląda tak jak to opisał kolega wcześniej. Z niewolnika, nie ma pracownika. A wybór Misaka to strzał w kolano.
Adamek182
 
Posty: 748
Dołączył(a): 2007-11-11, 12:11 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-09, 9:55 am

Maksymilian Banaszewski nowym piłkarzem Zagłębia!
9 lipca 2021

Nowym piłkarzem Zagłębia został Maksymilian Banaszewski. Urodzony w Warszawie 26-letni piłkarz związał się z sosnowieckim klubem 2-letnią umową.

W minionym sezonie Banaszewski w barwach Chrobrego Głogów zagrał w 31 spotkaniach i strzelił 7 goli. Wiosną 2020 roku, także w koszulce Chrobrego „Maks” zaliczył 13 gier i strzelił jedną bramkę. Łącznie dla Chrobrego zagrał w 44 meczach i zdobył 8 goli.

Dodajmy, że w barwach Arki Gdynia Banaszewski miał na koncie 8 występów w ekstraklasie.

– Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do Zagłębia. Postaram się pomóc drużynie w realizacji celów sportowych – zapewnił nowy nabytek Zagłębia, który dołączył do drużyny, która jest na zgrupowaniu w Wodzisławiu Śląskim.

W sobotę o godz. 11:00 Zagłębia zagra sparingowy mecz z Podbeskidziem i Banaszewski będzie miał okazję zadebiutować w sosnowieckim zespole.
(...)
https://zaglebie.eu/wpisy/maksymilian-b ... -zaglebia/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2021-07-09, 10:49 am

Transfer na plus napewno szybki skrzydlowy
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-09, 1:29 pm

Ja jestem pozytywnie zaskoczony tym transferem. Co prawda w ekstraklasowej Arce nie dał rady ale jak pamiętam na poziomie I-ligowym dotychczas był naprawdę wyróżniającym się zawodnikiem. No i kilka razy nieźle zalazł nam za skórę
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-07-09, 6:59 pm

Błażej Radwanek na testach w Wigrach Suwałki.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tom 2021-07-16, 6:44 am

Czy to już koniec wzmocnień przed startem sezonu? Po 4 kolejkach będziemy szukać na "gwałt" bramkarza, obrońcę , pomocnika i napastnika i całkiem możliwe, że i trenera?
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2021-07-17, 12:21 pm

Czyżby Alex został odpalony ??
wojtaszko
 
Posty: 1272
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-17, 12:26 pm

Jak wspomniałem przy okazji sparingu słyszałem że grubas sam wyjechał bez pożegnania a mual zisiaj grać z Gieksą. Mam nadzieję że to koniec tematu tego gościa na wieki wieków.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2021-07-17, 12:35 pm

August napisał(a):Jak wspomniałem przy okazji sparingu słyszałem że grubas sam wyjechał bez pożegnania a mual zisiaj grać z Gieksą. Mam nadzieję że to koniec tematu tego gościa na wieki wieków.

jestem srodze zawiedziony :-( :lol:
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-07-19, 9:19 pm

Piast kupił reprezentanta . Nie zazdroszczę zakupu . Zazdroszczę mądrego prezesa dzięki któremu mogą sobie na to pozwolić i od paru lat są licząca siłą w ekstraklasie
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7034
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-21, 1:02 pm

Dominik Jończy nowym piłkarzem Zagłębia
21 lipca 2021
Nowym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec został Dominik Jończy. 24-letni obrońca, który ostatnio związany był z Zagłębiem Lubin podpisał 2-letni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

W sosnowieckim klubie Dominik będzie występował w koszulce z numerem 77.

Piłkarz urodzony w Jeleniej Górze ma za sobą 19 występów w rodzimej ekstraklasie w barwach Zagłębia Lubin. W ostatnim sezonie zagrał w lubińskim klubie w 11 spotkaniach.

– Dyrektor sportowy Zagłębia Sosnowiec zadzwonił do mnie i przedstawił mi ofertę. Mogę powiedzieć, że dogadaliśmy się w ciągu jednego dnia, nawet niecałego – opowiada Dominik o kulisach swojego przejścia do Sosnowca.

– Także, bardzo mi się to podobało, że nowy klub działa konkretnie, chce tego transferu. I jestem z tego zadowolony, że zostałem zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec – dodaje Jończy, który w Lubinie nie zawsze występował w podstawowym składzie. Najbardziej udany okres w jego zawodowej przygodzie z piłką, to Podbeskidzie.

– W bielskim klubie byłem na wypożyczeniu przez rok, zagrałem tam większość meczów. Z kolei w Lubinie bywało różnie, z różnych względów nie chcę o tym mówić. To co było oddzielam grubą kreską, teraz jestem w Sosnowcu i skupiam się na przyszłości – przekonuje piłkarz.

Nowy defensor pojawił się na Kresowej tuż przed startem nowych rozgrywek, niemalże za pięć dwunasta.

– Wiem, że przychodzę dosyć późno, został nieco ponad tydzień do rozpoczęcia sezonu. Ale jestem pewny swego, pewny swoich umiejętności. I zrobię wszystko, by w tak krótkim czasie przekonać do siebie trenera – mówi na koniec Jończy. https://zaglebie.eu/wpisy/dominik-joncz ... -zaglebia/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tom 2021-07-21, 3:06 pm

Dyrektor sportowy Zagłębia Sosnowiec zadzwonił do mnie i przedstawił mi ofertę. Mogę powiedzieć, że dogadaliśmy się w ciągu jednego dnia, nawet niecałego – opowiada Dominik o kulisach swojego przejścia do Sosnowca.


Kto jestdyrektorem? ;-(
Tom
 
Posty: 211
Dołączył(a): 2003-01-02, 11:42 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-07-21, 5:13 pm

Opinia o Dominiku Jończym jednego z kibiców KGHM:

Słaby zawodnik. Dostał całkiem sporo szans, ale prawie zawsze był mocno zamieszany w utratę przynajmniej jednej bramki.
Oczywiście nigdy nie należy z góry skreślać gracza, natomiast w Lubinie nie dał żadnych sygnałów, że coś może z niego być.
Jednak I liga to inna bajka. Może tam będzie lepiej. Nie liczyłbym jednak na wiele i raczej nie zacząłbym meczu z nim w składzie.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6803
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-21, 5:22 pm

Adam1906 napisał(a):Opinia o Dominiku Jończym jednego z kibiców KGHM:

Wiem, że moczysz nogi w fajnym morzu ale dowiedziałbyś się konkretnie kto będzie następny ? A wiadomo, że będzie
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników