Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-07-07, 3:23 pm

Zdrugiej zaś strony ten ruch zawodnika pokazuje jak wszyscy grajkowie sie zachowuja ( zreszta nie ma sie co dziwic gdzie kasa tam lecą ) jeszcze niedawno przebąkiwał jak to w Sosnowcu podoba mu sie projekt budowy druzyny i perspektywy gry na nowym stadionie a on pomoze zeby to było w ekstraklapie ....i cyk 4 ligowa Wieczysta :lol:
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-07-07, 3:28 pm

Gówniany prezydencik zrobił z Zagłębia gówniany klubik dający całkiem realne dochody kolegom i znajomym .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-07-07, 3:32 pm

Nie bardzo do mnie dociera sytuacja z Patrykiem Misiak - o co w tym wszystkim chodzi
to że KASA odgrywa znacząca role to wszyscy wiemy. Ale czy ten facet nie ma anbicjii
Wieczysta Kraków - hasło do którego wszyscy lgną - bo tam są duże pieniądze.
drużyna IV liga i facet podpisuje Ktr na 3 lata - jestem zbulwersowany jego postawą.
A może dobrze że odszedł - będzie powietrze bardziej czyste w Sosnowcu.
Sprawdziłem to On był w Autobusie do Wodzisławia - ,mam na mysli kadrę która
była wytypowana przez trenera. Jak w czeskim filmie.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-07-07, 4:04 pm

Czy Misakowi skończył się kontrakt? Jeśli nie, to w umowie powinna być zabezpieczona BARDZO KONKRETNA kwota odstępnego, no ale w Zagłębiu pensję prezesa pobiera Jaroszewski.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-07-07, 4:18 pm

Kol. Novack - Misiak podpisał z Zagłębiem Ktr na 2,5 lata - rozegrał tylko pół roku
tak podają na głownej stronie - Ktr definitywny i tyle oczywiście sumy nie podaje się
Szkoda tego grajka - bo to był sensowny zawodnik - ale takie jest życie
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-07-07, 5:03 pm

Racja panie Tadeuszu takie zycie . Takie zycie ,ze Zaglebiem zarzadza banda durni. Takie wlasnie zycie
NHK12
 
Posty: 976
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-07-07, 5:26 pm

Tak siedzę i dumam - czy za tym odejściem Misiaka nie kryje się sensowny
transfer do Zagłębia ? Pożyjemy zobaczymy
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-07, 5:40 pm

Jakub Kaczmarek podpisał roczny kontrakt z Zagłębiem z opcją przedłużenia go o kolejny rok. 19-letni pomocnik występował wcześniej w drugiej drużynie sosnowieckiego Klubu, teraz podpisał profesjonalny kontrakt.
(...)
https://zaglebie.eu/wpisy/jakub-kaczmar ... -kontrakt/

W sztabie Zagłębia Sosnowiec witamy nowego trenera. Asystentem Kazimierza Moskala został Marcin Broniszewski, który posiada licencję trenerską UEFA PRO.

41-letni szkoleniowiec zastąpił w Zagłębiu Macieja Musiała, który został nie tak dawno trenerem Garbarni Kraków.

Marcin Broniszewski jest synem doskonale znanego w środowisku piłkarskim Mieczysława Broniszewskiego. W roli pierwszego szkoleniowca prowadził ostatnio Widzew Łódź, wcześniej był trenerem Górnika Łęczna, Pogoni Siedlce i Wisły Kraków (2-krotnie).

W wielu innych klubach pracował w sztabach trenerskich, zdobywając cenne doświadczenie.
(...)
https://zaglebie.eu/wpisy/marcin-bronis ... a-moskala/
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-07-07, 5:53 pm

novack napisał(a):w umowie powinna być zabezpieczona BARDZO KONKRETNA kwota odstępnego

Nie wiem, czy to prawda, ale właśnie obiła mi się o uszy kwota oscylująca pomiędzy 50 ~100 tysięcy złotych...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-07-07, 6:27 pm

Szanowny Adamie - po tej info nie ważne czy jest prawdziwa - wybiłem sobie
z głowy sensowny transfer do Zagłębia.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-07-07, 6:28 pm

Szanowny Adamie - po tej info nie ważne czy jest prawdziwa - wybiłem sobie
z głowy sensowny transfer do Zagłębia.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3201
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez novack 2021-07-07, 6:50 pm

Adam1906 napisał(a):
novack napisał(a):w umowie powinna być zabezpieczona BARDZO KONKRETNA kwota odstępnego

Nie wiem, czy to prawda, ale właśnie obiła mi się o uszy kwota oscylująca pomiędzy 50 ~100 tysięcy złotych...

Gdyby to była prawda, to jest to kwota niewiele przekraczającą miesięczne wynagrodzenie "spikera" telewizyjnego Podolińskiego! Ale co się dziwić, pensję prezesa Zagłębia też pobiera "spikier" regionalnej TV z hanysowa po AWF.
Jest taki skarb na dnie duszy polskiej zakopany, jak wierność sprawie z pozoru przegranej...
novack
 
Posty: 5685
Dołączył(a): 2006-08-06, 6:55 pm
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-07, 7:07 pm

Odpowiednie inaczej zabezpieczanie kontraktów grajków u nas to trwała tradycja. Że przypomnę iż Rudy wynajdując Oziębałę w Żarkach wpisał kwotę odstępnego bodajże 30 tys. zł. No i Widzew nawet nie pytał klubu tylko przelał kwotę. Podobnie było m. in. z transferem Pitrego do Wronek. Z kolei jak Cracovia oferowała 1 mln zł za Marka to Szatan stwierdził że tyle to wydaje na paliwo. Podobnie było jak Korona oferowała 900 tys. zł za Lachę. Dla Rudego było za mało. Co zresztą moim zdaniem dwóm ostatnim zmarnowało kariery.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-07-08, 4:01 pm

W temacie Misaka to z niewolnika nie ma pracownika. Co z tego, że miałby wpisane odstępne 500 tys. pln, jeśli chciałby odejść, zacząłby robić ferment i pozostałby wybór: sprzedać go za mniejsze pieniądze niż mówi klauzula, lub otworzyć klub kokosa w V lidze. Na poziomie polskiej ligi nie ma zawodników niezastąpionych, taki jest rynek, że jedni przychodzą drudzy odchodzą. Należy znaleźć następce i po sprawie.

Niestety, ale tak rozpieszczono piłkarzy na całym świecie: przesadnie wysokie pensje, życie celebryty, trener Dudek nawet podologa na drugim szczeblu rozgrywkowym w Polsce zatrudnił, by mieli komfort pracy. Królowie życia :redface:
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2249
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-07-08, 6:44 pm

Lars napisał(a):W temacie Misaka to z niewolnika nie ma pracownika. Co z tego, że miałby wpisane odstępne 500 tys. pln, jeśli chciałby odejść, zacząłby robić ferment i pozostałby wybór: sprzedać go za mniejsze pieniądze niż mówi klauzula, lub otworzyć klub kokosa w V lidze. Na poziomie polskiej ligi nie ma zawodników niezastąpionych, taki jest rynek, że jedni przychodzą drudzy odchodzą. Należy znaleźć następce i po sprawie.

Niestety, ale tak rozpieszczono piłkarzy na całym świecie: przesadnie wysokie pensje, życie celebryty, trener Dudek nawet podologa na drugim szczeblu rozgrywkowym w Polsce zatrudnił, by mieli komfort pracy. Królowie życia :redface:

Wszystko na ten temat.

Wracając do transferu Patrika Mišáka: w klubie mieli wiedzieć od dawna, że stracimy tego zawodnika, bo po awansie do Ekstraklasy chciał go wykupić od nas Radomiak Radom, któremu spodobał się Patrik w meczu Zagłębie - Radomiak na Ludowym. I pewnie Mišák przygotowywałby się teraz do nowego sezonu z Radomiakiem... gdyby nie pojawił się nowy chętny na jego usługi w postaci Wojciecha Kwietnia, czyli właściciela Wieczystej Kraków. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze ;-) Podobno przytuliliśmy za Patrika Mišáka gotóweczkę w kwocie 500 tysięcy zł., choć dla mnie ważniejsza jest informacja, że pieniądze te nie mają zostać przejedzone, tylko spożytkowane na konkretne transfery do klubu.

I oby była to prawda...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Zielony