Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-05, 5:03 pm

Adam1906 napisał(a):Uważam, że jak na tą buraczaną ligę transfer Cristovao jest jak najbardziej na plus :niezle:

Nasze szanse na zajęcie miejsca okolicach pierwszej dwunastki niewątpliwie wzrosną. Jestem bardzo ciekaw czy i na ile Kaziowi uda się wycisnąć coś z tego nowego konglomeratu. Oczywiście aby wyjść poza strefę spadkową.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2021-07-05, 5:19 pm

Adam1906 napisał(a):Uważam, że jak na tą buraczaną ligę transfer Cristovao jest jak najbardziej na plus :niezle:

Ciekawe czy ma już załatwiony paszport holenderski, bo tak to tylko czeka go gra na zmianę z Tanque.
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-07-05, 5:35 pm

Alex Christovao M’Futila . W 31 meczach dla Zagłębia strzelił 4 gole . Świetny w sparingach niewidoczny na meczach no chyba ze wyróżniał się chamskimi zagraniami na czerwoną kartkę . Tonący brzytwy się chwyta .
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-05, 5:37 pm

Tomcjo napisał(a):no chyba ze wyróżniał się chamskimi zagraniami na czerwoną kartkę

No właśnie chciałem delikatnie zasugerować w jaki sposób rozstał się z klubem. I teraz jakby nigdy nic ma wrócić ? https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna, ... 91140.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tadeusz Wisniewski 2021-07-05, 6:02 pm

Sluchajcie - Co z naszym Ex kapitanem Pawłowskim - nie widze go w Autobusie
jadącym do Wodzisławia - czy to jest dalszy ciag kontuzjii.
Pozdrawiam
Tadeusz
Tadeusz Wisniewski
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 2004-08-31, 2:59 pm
Lokalizacja: Zalesie Dolne k/Warszawy

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez wojtaszko 2021-07-05, 6:12 pm

Tadeusz Wisniewski napisał(a):Sluchajcie - Co z naszym Ex kapitanem Pawłowskim - nie widze go w Autobusie
jadącym do Wodzisławia - czy to jest dalszy ciag kontuzjii.
Pozdrawiam
Tadeusz

Zerwane ścięgien Achillesa jest ciężka kontuzja i tu przynajmniej 8 miesięcy ma z głowy więc pewnie jeśli wogole to dopiero wiosna
wojtaszko
 
Posty: 1280
Dołączył(a): 2009-07-11, 11:26 am
Lokalizacja: Zagórze

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2021-07-05, 6:56 pm

August napisał(a):
Tomcjo napisał(a):no chyba ze wyróżniał się chamskimi zagraniami na czerwoną kartkę

No właśnie chciałem delikatnie zasugerować w jaki sposób rozstał się z klubem. I teraz jakby nigdy nic ma wrócić ? https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna, ... 91140.html

bo się właśnie wtedy ze...rali i pokazali jak walczą o swoich zawodników.
Przecież zrobiono wtedy z igły widły a samego ALexa powiesić chcieli - o ile pamiętam to zawiesili go prędzej niż leśne dziadki- na pokaz zdecydowanie.

i jak zwykle ze szkodą dla wizerunku.

Jeśli jest profesjonalistą to będzie miał w doopce to co było a najlepsze faki pokaże strzelając bramki
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-05, 9:07 pm

GrubyPerez napisał(a):Przecież zrobiono wtedy z igły widły

Poważnie ? I jeszcze napisz, że 10 meczów kary zawieszenia było wynikiem uwzięcia się Bońka na Zagłębie jak gadanie z rzekomym VAR-em przeciwko nam.

GrubyPerez napisał(a):o ile pamiętam to zawiesili go prędzej niż leśne dziadki- na pokaz zdecydowanie.

i jak zwykle ze szkodą dla wizerunku.

Jak wiesz jaki mam stosunek do działalności Jaroszewskiego uważam, że wtedy klub zareagował bardzo dobrze, szybko i zdecydowanie. Włącznie z wystosowaniem przeprosin w stosunku do samego Walukiewicza. Pseudoholender o mało mu wtedy dziury w klacie nie zrobił.
Dla mnie sięganie po Cristovao jest działaniem desperackim świadczącym co najmniej o tym, że klub nie prowadzi żadnej świadomej polityki transferowej tylko przynajmniej częściowo braniem wolnych grajków z jakiejś łapanki. Choć może przy walce o utrzymanie sie przyda. Ale już sam fakt, że przez ostatnie 2,5 roku jego kariera to nie był żaden szał, a teraz jest bezrobotny, o czymś świadczy.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-07-05, 9:14 pm

https://www.google.co.uk/amp/s/www.rmf2 ... Id,2724341

Decyzją Zarządu Klubu, Alexandre Cristovao został przesunięty do drużyny rezerw Zagłębia Sosnowiec. Jednocześnie na piłkarza nałożona została klubowa kara regulaminowa.

Przesunięcie do drużyny rezerw i klubowa kara regulaminowa mają związek z bezmyślnym faulem zawodnika na Sebastianie Walukiewiczu, obrońcy Pogoni Szczecin. W konsekwencji tego faulu Alexandre Cristovao został ukarany przez arbitra czerwonym kartonikiem, osłabiając dodatkowo swój zespół.

Informujemy ponadto, że zawodnik został wystawiony na listę transferową Klubu.
Zaorać i zacząć od zera
Tomcjo
 
Posty: 7048
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez MrCricket 2021-07-05, 9:35 pm

GrubyPerez napisał(a):bo się właśnie wtedy ze...rali i pokazali jak walczą o swoich zawodników.
Przecież zrobiono wtedy z igły widły a samego ALexa powiesić chcieli - o ile pamiętam to zawiesili go prędzej niż leśne dziadki- na pokaz zdecydowanie.

i jak zwykle ze szkodą dla wizerunku.

Jeśli jest profesjonalistą to będzie miał w doopce to co było a najlepsze faki pokaże strzelając bramki


Komu niby miałby te faki pokazywać ?

https://www.youtube.com/watch?v=Pmjk7md8g6U

od 02:45 próbka możliwości kandydata do KSW
MrCricket
 
Posty: 1155
Dołączył(a): 2005-05-19, 2:18 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez krysteksc 2021-07-05, 9:47 pm

W ekstraklasie poległ jak zresztą cała nasza drużyna, ale my tutaj mówimy o realiach pierwszoligowych. Grając u nas w tamtym sezonie częściej wystawiany o ile pamiętam na skrzydle niż na typowym czubie. Jeśli nie stracił za wiele ze swojej siły i szybkości to na 1 ligę w zupełności to wystarczy. Dajmy mu się pokazać i zobaczymy co Kaziu z nim zrobi.
krysteksc
 
Posty: 365
Dołączył(a): 2009-03-07, 8:20 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez GrubyPerez 2021-07-06, 12:31 am

obejrzałem raz jeszcze, zdania nie zmieniam
***[czy jesteś wrogiem czy przyjacielem - zawsze możesz na mnie liczyć. Nigdy o Tobie nie zapomnę***
Avatar użytkownika
GrubyPerez
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 2007-06-13, 9:54 pm
Lokalizacja: Sielec

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-06, 8:56 am

Każdy ma prawo do swojego zdania natomiast w kwestii Cristovao jestem najzwyczajniej ciekaw czy Moskal się na niego zdecyduje a biorę pod uwagę tutaj to, że jak kilkanaście dni temu obiła mi się o o uszy bądź oczy informacja Tomasza Włodarczyka, że Cristovao jest blisko podpisania kontraktu z Sandecją. Zatem powstaje pytanie czemu do tego nie doszło i czy to Dudek po obejrzeniu grajka go odpalił. Dwa, o ile rzetelne są poniższe statystyki Cristovao po odejściu z Sosnowca to chyba pozostaje pozostawić je bez żadnego komentarza. Od siebie tylko jeszcze dodam, że po odejściu Piaseckiego brakowało mi właśnie takiego napastnika. Surowego technicznie i było się w związku z tym do czegoś doczepić ale który w polu karnym umiał wsadzić głowę czy przysłowiowy tyłek gdzie trzeba i liczba jego bramek z pewnością też się przyczyniła do tego, że nie spadliśmy rok temu
https://www.transfermarkt.pl/alexander- ... d/0/plus/1
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Lars 2021-07-06, 9:43 am

Cięzko sobie wyrobić jednoznaczne zdanie o Cristovao. Pamiętam opowieści gdy grał w Sosnowcu o jego braku zdolności do jakiekolwiek asymilacji, co kończyło się wyłącznie trybem życia: hotel-trening-hotel. Aczkolwiek typowy fizol, mający dużo siły w I lidze powinien sobie dobrze radzić gdy odzyska formę. Zawsze można podpisać kontrakt na pół roku z opcją automatycznego przedłużenia na rok w przypadku odpowiednich minut na boisku. A zresztą co się martwić kontraktami, przy Kresowej mają gest to machną od razu na 3 lata i spokój.

Jeśli podpiszemy kontrakt z Cristovao to, mam nadzieje, że Kaziu Moskal zdaje sobie sprawę, że o takich odprawach musi zapomnieć, bo będą ofiary na Ludowym:

https://youtu.be/WDBD768ZTg4
MOJE SERCE JEST CZERWONO ZIELONO BIAŁE
Lars
 
Posty: 2254
Dołączył(a): 2003-01-15, 9:34 am

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez NHK12 2021-07-07, 3:12 pm

Misak sprzedany do Wieczystej Krakow definitywny transfer, w naszym klubie jednak pracuja debile i jeszcze raz debile .Jaroszewski won :czerwona: kurw..a debil jak ch... inaczej tego nazwac sie nie da
NHK12
 
Posty: 978
Dołączył(a): 2003-09-29, 1:30 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: xenon