Kogo kupic,a kogo sprzedac

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez kriss68 2021-07-21, 6:19 pm

Warto jakieś rzetelniejsze opinie przeczytać
https://1liga.org/aktualnosci/1-liga-hy ... ekazu-8007
LEPSZY SEZON W EKSTRAKLASIE NIŻ SIEDEM W 2 LIDZE.
kriss68
 
Posty: 264
Dołączył(a): 2006-07-04, 10:55 am
Lokalizacja: Sosnowiec


Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-07-21, 6:44 pm

Wyglada ze ma potencjał tylko ze za cichy i trzeba go dalej szkolić żeby był z niego pożytek .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-07-22, 11:52 am

August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Opinia o Dominiku Jończym jednego z kibiców KGHM:

Wiem, że moczysz nogi w fajnym morzu ale dowiedziałbyś się konkretnie kto będzie następny ? A wiadomo, że będzie

Moczę nie tylko nogi Przyjacielu :) Rozglądam się również po okolicznych pastwiskach za jakimiś wzmocnieniami do Zagłębia ;-)

Obrazek

Co do transferów to dzisiaj mamy wypożyczyć jakiegoś ofensywnego pomocnika, ale kto to ma być, tego nie wiem...
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-22, 1:49 pm

Adam1906 napisał(a):Co do transferów to dzisiaj mamy wypożyczyć jakiegoś ofensywnego pomocnika

Stawiam że to może być defensywny. Udanego urlopu. Tęsknimy :redface: za Twoim szczęśliwym powrotem
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Adam1906 2021-07-22, 2:22 pm

August napisał(a):Tęsknimy :redface: za Twoim szczęśliwym powrotem

Dzięki za miłe słowa :niezle: Po powrocie dam Ci znać kiedy przedyskutujemy z naszym wspólnym kolegą ważne klubowe sprawy 8)

A tak swoją drogą to rzekoma wielka nadzieja Jaroszewskiego i Tomczyka 19-letni Jakub Sangowski właśnie podpisał 3-letni kontrakt z Wartą Poznań.
Avatar użytkownika
Adam1906
 
Posty: 6778
Dołączył(a): 2009-11-13, 8:04 am
Lokalizacja: Dębowa Góra

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-22, 3:06 pm

Adam1906 napisał(a):A tak swoją drogą to rzekoma wielka nadzieja Jaroszewskiego i Tomczyka 19-letni Jakub Sangowski właśnie podpisał 3-letni kontrakt z Wartą Poznań.

798090909 kompromitacja obydwu Panów i potwierdzająca, że nadają się co najwyżej do grabienia liści na Stawikach choć i tu miałbym wątpliwości, ze to zrobią dobre. I niech mi wszystkie jełopy kochające Jaroszewszkiego wytłumaczą sens zatrudniania grajka, którego po kilku miesiącach wypożycza się a potem chłop odnajduje się w innym klubie na dodatek w wyższej klasie rozgrywkowej. Bo to dal mnie już nawet nie amatorka ale coś psychodelicznego. I jeszcze jedna rada. jaśsli ktoś zamierza podniecać się nowym stadionem, p.dolić o romantyźmie i pieprzyć, że na wiosnę będziemy grali w barażach to najpierw nie pójdzie pod Ludowy rozpędzi się i pierdylnie głową o ogrodzenie.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-07-27, 5:06 pm

Nawotka wrócił do Legii ale łapie się tylko do rezerw . Pewnie znowu będzie wypożyczony . Ja bym go wykupił z Legii jeśli cena będzie rozsądna bo gościu był jednym z solidniejszych graczy ostatnio w klubie . Ma 24 lata i jest szansa ze będzie grał przynajmniej na podobnym poziomie przez ładnych pare lat a może nawet lepiej jeśli będzie dobrze trenowany . Sprawdzał się i na skrzydle i na boku obrony a czasem łatał dziury na innych pozycjach . Odszedł tylko przez superwuefistę a dobrze pracował z innymi trenerami .
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-27, 7:29 pm

Na prawym skrzydle mamy Banaszewskiego natomiast potrzeba nam na już kogoś do środka pola. Szkoda że nasz Szeryf wyjechał na wakacyjne europejskie tournee bo może potwierdziłby albo zaprzeczyły że być może wypożyczymy z Piasta niejakiego Wojciecha Kamińskiego, który ostatnio byk na wypożyczeniu w Suwałkach
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Tomcjo 2021-07-28, 7:37 am

Krychowiak jest do wzięcia . Lokomotiv wyprzedaje gwiazdy ( cięcie kosztów ) a jako ze nie ma chętnych na Kryche to cena będzie jak od brata . Nie bity ( przez żonę ) , licznik kilometrów tylko lekko cofnięty , nie zajechany po ME :lol: . Przyciągnie tłumy na stadion , poustawia nasze gwiazdki na boisku . Po karierze zostanie dyrektorem sportowym bo chłop jest rozgarnięty a razem z żona zrobią w Sosnowcu prawdziwe paryskie pokazy hot couture . Brać na kredyt i nie narzekać :lol:
NIE DLA COLLINSA , CHĘCIŃSKIEGO , KSIĄŻKA , JAROSZEWSKIEGO , STANKA , GIRKA W ZAGŁĘBIU !!!
Tomcjo
 
Posty: 6989
Dołączył(a): 2005-07-30, 6:49 pm
Lokalizacja: AYR Scotland

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2021-07-28, 3:07 pm

Adam1906 napisał(a):
August napisał(a):
Adam1906 napisał(a):Opinia o Dominiku Jończym jednego z kibiców KGHM:

Wiem, że moczysz nogi w fajnym morzu ale dowiedziałbyś się konkretnie kto będzie następny ? A wiadomo, że będzie

Moczę nie tylko nogi Przyjacielu :) Rozglądam się również po okolicznych pastwiskach za jakimiś wzmocnieniami do Zagłębia ;-)

Obrazek

Co do transferów to dzisiaj mamy wypożyczyć jakiegoś ofensywnego pomocnika, ale kto to ma być, tego nie wiem...

Wzmocnienia prawdopodobnie się jeszcze kąpią.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-28, 3:14 pm

August napisał(a):być może wypożyczymy z Piasta niejakiego Wojciecha Kamińskiego, który ostatnio byk na wypożyczeniu w Suwałkach

Oficjalnie potwierdzone: http://zaglebie.sosnowiec.pl/aktualnosc ... lebia.html
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2021-07-28, 3:25 pm

August napisał(a):
August napisał(a):być może wypożyczymy z Piasta niejakiego Wojciecha Kamińskiego, który ostatnio byk na wypożyczeniu w Suwałkach

Oficjalnie potwierdzone: http://zaglebie.sosnowiec.pl/aktualnosc ... lebia.html

Chłop odstawia Tour de Pologne.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez August 2021-07-28, 4:53 pm

jackie57 napisał(a):Chłop odstawia Tour de Pologne

Mimo, że Wigry nie awansowały, słyszałem, że wiosną był jednym z lepszych grajków Suwałk. Poza tym nie jest w żaden sposób, nawet pośrednio, związany z Legią, a to już jakaś odmiana. A na poważnie, kiedyś pukałem się w głowę gdy usłyszałem, że Chylaszek nie chce przedłużyć umowy z nami i odchodzi do Gliwic. Teraz z jakąś nadzieją dowiaduję się, że wypożyczamy z Piasta młodego środkowego, bo na taką pozycję kogoś potrzebowaliśmy. Taki to „rozwój” klub osiągnął przez ostatnie kilkanaście lat.
Divina favente clementia Romanorum imperator semper Augustus
August
 
Posty: 14656
Dołączył(a): 2005-04-19, 4:48 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez Luis 2021-07-28, 5:42 pm

Troc, Korzeniecki, Kaminski, Oliveira - defensywni pomocnicy. Ambro rozgrywajacy, Szumilas ofensywny. Mamy 4 defensywnych srodkowych pomocnikow i 2 grajacych wyzej plus 2 Pawlowskich kontuzjowanych i Maslowskiego. Bardzo slabo to wyglada pod wzgledem kreacji gry.
Luis
 
Posty: 536
Dołączył(a): 2013-06-13, 4:45 pm

Re: Kogo kupic,a kogo sprzedac

Postprzez jackie57 2021-07-28, 6:30 pm

August napisał(a):
jackie57 napisał(a):Chłop odstawia Tour de Pologne

Mimo, że Wigry nie awansowały, słyszałem, że wiosną był jednym z lepszych grajków Suwałk. Poza tym nie jest w żaden sposób, nawet pośrednio, związany z Legią, a to już jakaś odmiana. A na poważnie, kiedyś pukałem się w głowę gdy usłyszałem, że Chylaszek nie chce przedłużyć umowy z nami i odchodzi do Gliwic. Teraz z jakąś nadzieją dowiaduję się, że wypożyczamy z Piasta młodego środkowego, bo na taką pozycję kogoś potrzebowaliśmy. Taki to „rozwój” klub osiągnął przez ostatnie kilkanaście lat.

Życzymy oczywiście Wojtkowi jak najlepiej.
jackie57
 
Posty: 1482
Dołączył(a): 2009-02-15, 10:33 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kanciak, pyla