II liga kuchennymi drzwiami?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Postprzez Monti 2003-03-19, 10:13 am

Wydaj mi sie że nic dziwnego w tym nie ma , że na wiekszośc tematów dotyczących klubu wypowiada sie Tochel. Tak naprawde jest osobą w klubie ,która ma najwiekszy szacunek wśród kibiców. Myślę że dziennikarze przychodza pytać o różne sprawy właśnie jego a nie p.Rudego. Inna sprawa że nie powinno sie mówić o kuchennych drzwiach w kontekście alternatywy gdyby sie nie powiodło w sportowej walce . Awans należy wywalczyc na murawie. takie wypowiedzi mimo że jestem przekonany nie miały złych intencji mogą zostać opacznie zrozumiane. Że niby brak wiary w sportowy sukces , że klub stara sie zakulisowo załatwić awans .Tak nie jest . To była jak sądzę niwinna wypowiedź o tym że może nastąpuić taka sytuacja i tyle bez nastawień na takie rozwiazanie i bez podtekstów. Zauważam zresztą (nie beez żalu) że dla wielu kibiców jest wszystko jedno w jaki sposób Zagłębie znajdzie sie w II lidze - czy wywalczą go na murawie , czy ten awans zostanie kupiony czy wygrany w totolotka to bez różnicy . Czy oby napewno . Czy to wszystko jedno w jaki sposób Zagłebie zostanie drugoligowcem ? Chyba nie .
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


Postprzez Bas 2003-03-19, 10:49 am

Jak każdy chciałbym ZAGŁĘBIE w 2 lidze dzięki awansowi na boisku.Ale to nie ZAGŁĘBIE będzie ewentualnie "wyrzucać" biedaków z wyższego szczebla.To akurat mi nie przeszkadza.Stanowcze NIE dla "awansów" typu PL.NRG. SOSNOWIEC .........




Małysz 235m. 8)
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec

awans

Postprzez Władek 2003-03-19, 12:08 pm

Jestem ostatnią osobą, która nie życzyła by sobie awansu na boisku. Sądzę jednak, że przegotowywanie się na ewentualność awansu poza boiskiem zasługuje raczej na pochwałę niż pogardę.

PS. Bankier, zawsze szanowałem twoje trafne uwagi. Tak z ciekawości (bo to nie temat na to forum) tylko spytam: na serio uważasz Busha za terrorystę?
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bankier 2003-03-19, 6:20 pm

Władek - dzięki!!! odpowiedz na zadane przez siebie pytanie znajdziesz w prywatnej wiadomości! Pozdro!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

odpopwiedź

Postprzez Władek 2003-03-20, 12:11 pm

Bankier, mam nadzieję, że otrzymałeś odpowiedź na prywatną wiadomość - pierwszy raz odpowiadałem w ten sposób i nie jestem pewien czy zrobiłem to poprawnie. pozdro
Władek
 
Posty: 93
Dołączył(a): 2003-01-03, 3:08 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Schabu77 2003-03-22, 4:26 pm

Awans musi się rozegrać w ferworze walki na boisku.Nie można liczyć na PZPN tym bardziej że on dobroduszny dla Zagłębia nigdy nie był.FORZA ZAGŁĘBIE
Schabu77
 

SPOKOJNIE

Postprzez ZAGŁĘBIAK1 2003-04-30, 4:47 pm

Ludzie spoojnie. Już kilka lat temu gazety pisały że ZAGŁĘBIE miałoby grać w I lidze w miejsce SOKOŁA TYCHY i co? TO po prostu plotki. Wywalczmy ten awans na boisku a nie przy stoliku!!!!
ZAGŁĘBIAK1
 

Postprzez Gość 2003-04-30, 5:36 pm

JAK MY SPADNIEMY A WY AWANSUJECIE BEDA OSTRE DERBY JEZELI TO MOZNA NAZWAC DERBAMI

RUCH CHORZÓW

:twisted: ZAWSZE ZWAMI PSYCHOFANI :twisted:
Gość
 

Postprzez rados 2003-04-30, 6:25 pm

Anonymous napisał(a):JAK MY SPADNIEMY A WY AWANSUJECIE BEDA OSTRE DERBY JEZELI TO MOZNA NAZWAC DERBAMI

RUCH CHORZÓW

:twisted: ZAWSZE ZWAMI PSYCHOFANI :twisted:

No pewnie że spadacie.Masz jeszcze jakieś wątpliwości??My robimy awans i za rok będzie ciekawie.
rados
Zagłębiak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2003-04-17, 11:08 am

Postprzez Gość 2003-04-30, 7:13 pm

NIE BEDZIECIE MIELI AWANSU BO AWNASUJE PIAST

WOLNA POLSKA BEZ GOROLI
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników