Kto chce przełożyć mecz z Piastem?

Dyskusje o wszystkim co dotyczy piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec
http://zaglebie.sosnowiec.pl

Moderatorzy: flex, turku, Landryn, Smazu, krzysiu, LucasUSA, swiezy52

Re: ciekawostka

Postprzez Bas 2003-03-14, 3:07 am

Prognoza Pogody napisał(a):
bankier napisał(a):ps. wyglądam za okno i świeci zajebiste słoneczko! gdzie ci "przepowiadacze pogody" z ozpn-u i gliwic?



A jednak...



a jednak co???
śniegu nie widziałeś??
pomarańczowej piłki też???
jeżeli murawa pierwszej i drugiej ligi nie różni się za kutasa niczym niż 3 ligi to zepsuł ci się TV .

mam 5,8 promila :lol: :lol: :lol:
Bas
Żółta kartka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 2003-02-15, 11:45 pm
Lokalizacja: Grodziec


Postprzez WOJTEK 2003-03-14, 7:56 am

Jędrek Piat Gliwice napisał(a):Do Wojtka: widze że merytoryczna rozmowa jest ci obca. ty tylko Jebać itd. czy ty masz jakiś problem z jebaniem, brak ci laski? jesteś brzydki i zakompleksiny? wstydzisz się jakąś wyrwać i pojebać sobie do woli tak jak na tych filmach przy których się dziennie onanizujesz??? No bo wnioskuje że ty tylko tak możesz zaspokajać swoje potrzeby seksualne skoro jesteś na poziomie że w każdym poście swoim umieszczasz te dziecine ikonki emocji. Jakie to fajne no nie takie kolorowe i można tego wstawiać do woli w różnych kombinacjach zamiast się wysilić i coś napisać. Tak w ikonkach nie można również zrobić błędu ortograficznego, wszystko jest ok! Wojtku chuliganie(tak wnioskuje po twoich wpisach) OLEWAM cię bo ani nie jesteś chuliganem (bo nie pasowało by mi to do tych ikonek) ani nie można z tobą merytorycznie pogadać tak więc jesteś małą kreaturką która tylko obraża, wyzywa i wstawia ikonki.
Jeszcze raz: Wojtek=Olewka
A CZY TY JESTEŚ POWAŻNY??CO CIĘ OBCHODZĄ MOJE IKONKI.A SKORO TAKI Z CIEBIE CHULIGAN TO GDZIE BYŁEŚ GDY STALIŚMY POD TWOIM STADIONEM ??? PEWNIE OBCIĄGAŁEŚ FAJKĘ JAKIEMUŚ ŻULOWI ZA 10 ZŁ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: CO DO TWOJEJ OLEWKI-MAM W GDZIEŚ TWOJE ZDANIE O MNIE.A CO DO PIASTA.MAM ZNAJOMEGO,KTÓRY JEST OBSERWATOREM SĘDZIOWSKIM NA POZIOMIE 1 I 2 LIGII.TEN FACET POWIEDZIAŁ MI,ŻE WASZ PIAST MA ZAŁATWIONYCH SĘDZIÓW.OPISAŁ MI NAWET PEWIEN MECZ NA WYJEĹšDZIE,JAK SĘDZIA KRĘCIŁ WAŁKI.DLATEGO WAS NIE LUBIE,CHUJE.
POZA TYM W GLIWICACH TYLKO GÓRNIK ZABRZE!!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez WOJTEK 2003-03-14, 7:58 am

Pablo Piastino napisał(a):A poza tym ja nie prosiłem abys mnie odpisywał (bo są to żenujaco słabe odpowiedzi), ale bys odpisał kibicowi Piasta. A może języka w gebie ci brakło, nie wiesz co pisać? Wychodzi na to, że potrafisz bluzgać tylko kibiców Zagłębia, w tym jesteś naprawde mocny...
TY NATOMIAST UŻYWASZ JĘZYKA DO OBCIĄGANIA.DO TEGO SIĘ PEWNIE NADAJESZ.POZA TYM TO JESTEŚ CAŁKIEM FAJNY :)
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Re: ciekawostka

Postprzez WOJTEK 2003-03-14, 8:00 am

Prognoza Pogody napisał(a):
bankier napisał(a):ps. wyglądam za okno i świeci zajebiste słoneczko! gdzie ci "przepowiadacze pogody" z ozpn-u i gliwic?



A jednak...
MOŻE TY KOLEŚ ZOSTANIESZ WRÓŻKĄ.I CAŁE GLIWICE TEŻ.
W GLIWICACH TYLKO GÓRNIK !!!
WOJTEK
Adventure Group
 
Posty: 4837
Dołączył(a): 2003-01-02, 8:30 am

Postprzez Monti 2003-03-14, 8:21 am

Dajcie juz spokój temu Piastowi , meczu nie ma i nic nie zmieni zajmowanie sie nim dalej. Teraz czeka nas Promień a potem mecz u siebie z MK . O ile na pieńku z Piastem mieli kibice to z MK jak mniemam maja piłkarze. To co sie dział na murawie w Katowicach jesienia wołało o pomstę do nieba . Kosa za kosą a sedzia ślepy . Cały mecz atakuja nasi , milion sytuacji a bramke strzenla MK. Sytuacja na murawie była naprawde nerwowa. Myślę że nasi piłkarze pamietają tamto spotkanie i w sportowej złości zrewanżują sie MK.
Monti
Moderator
 
Posty: 451
Dołączył(a): 2002-12-30, 10:11 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

górnik w gliwicach

Postprzez bankier 2003-03-14, 8:54 am

co ty wojtek - kibicem górnika zostałeś? - pierdolisz jak potrzaskany....
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Postprzez bankier 2003-03-14, 8:58 am

Monti masz rację... z MK nasi piłkarze mają rachunki do wyrównania. Tylko, że takie rachunki będzie chciał wyrównac z nami Promień (0:4)!!! Może być bardzo ciężko - bo w wyjazdach na zachodnie rubieże - Zagłębie gubi wiele punktów!!!
bankier
 
Posty: 2519
Dołączył(a): 2003-01-01, 1:26 pm
Lokalizacja: Z LEWICY!!!

Poprzednia strona

Powrót do Piłka nożna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników